Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Opilá mrdačka s Tomášem

Kategorie: Šukačky, Teen
13.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Ve škole jsem se bavila s jedním o dva roky starším klukem, Tomášem. Mě v té době bylo šestnáct a jemu osmnáct. Bavili jsme se od prváku, občas jsme spolu prohodili pár slov, ale hlavně jsme si spolu chatovali a to i dost nerudně.

Jednoho večera jsem se doma dost nudila a otevřela jsem si láhev vína, kterou jsem celou vypila v dost krátkém čase a ještě k tomu jsem to všechno pila brčkem, tudíž jsem byla velmi ovíněná.

Zrovna jsem si s Tomášem psala a napsala jsem mu i, že se nudím a že jsem trochu opilá. Zeptal se mě, jestli jsem doma sama a já řekla že ano, protože rodiče byli na týden v Itálii a já jsem jedináček. Napsal mi, že se staví co nevidět a že donese i nějakou tu flašku. Jelikož jsme si s Tomem už párkrát psali o sexu, v postatě jsme měli sex přes chat, tak trochu jsem čekala i doufala že k tomu dojde. Rychle jsem došla do koupelny, kde jsem měla schovaný vibrátor a hodila jsem ho napostel. Převlékla jsem se do černého průhledného a krajkového spodního prádla – tanga a podprsenka ve které je snad všechno vidět. Ve svých šestnácti jsem byla dost dobře vyvinutá – štíhlá postava, kulatý zadek, tak jak má být a prsa trojky, pevné a dobře tvarované. Vlasy mi na vzhledu akorát přidávali – černovláska s vlasy téměř k zadku. Rychle jsem na sebe hodila černou průsvitnou košili s výstřihem a černé krátké šortky. Tomáš zazvonil u našeho domu před dvanáctou. V ruce držel láhev sektu. V kuchyni jsme spolu celou láhev vypili a jelikož jsme seděli vedle sebe, nalepení jeden na druhého, panovalo jisté sexuální napětí.

Vstala jsem z jídelní lavice, on mne chytil za boky a přitáhl k sobě. Začal mě vášnivě líbat, přitiskl mne na zed‘ a já mu polibky jen opětovala. Byla jsem šíleně nadržená, svlékla jsem mu jeho bílou košlili a on tu mou přímo roztrhl. Zavedla jsem ho do svého pokoje, kde jsem měla manželskou postel, takže prostoru bylo dost. Všiml si vibrátoru, který ihned vzal do ruky a zapnul. Po chvilce jsme byli oba nazí, netuším, jak se to stalo. Kouřila jsem jeho téměř třiceticentimetrový penis až po koule, přirážel rychle a mezitím mi do kundy strkal kroutící se vybrátor. První orgasmus přišel na nás na oba téměř okamžitě.

Roztáhl mi nohy, naslinil si prsty a nejdřív mi do pochvy, ze které mimochodem naprosto teklo, vrazil jeden prst, pak druhý, pak třetí a rozhodně mě nešetřil. Přidal jazyk, kroužil jím, sunul ho do mě a já se udělala podruhé. Pak si Tomáš stoupnul a já zmáčkla svoje kozy ještě víc k sobě a on mi ho mezi ně strčil, vrzrušovalo nás to oba a po chvíli přišla silná dávka jeho spermatu, nastříkal mi na kozy a taky do pusy.

Oba jsme byli už tak nažhavení, že nezbývalo nic jiného, než si navzájem vyšukat mozky z hlavy. Vrazil mi ho tam a začal přirážet jak o závod. Hlasitě jsem hekala, tak, že sousedům muselo být jasno, co se u nás děje. Jelikož jsem vůdčí osobnost, změnili jsme polohu, on byl dole a já nahoře, začala jsem na něm jezdit, téměř skákat, teď už hekal i on.

Přirazil mě ve stoje ke zdi, držel mě za stehna a prudce přirážel, myslela jsem, že omdlím, takový to byl orgasmus, a skutečně…

Když jsem otevřela oči, znovu mě šukal. Tentokrát na zemi a ze zadu…

Po chvíli jsme oba byli naprosto zpocení a od jeho mrdek, šli jsme spolu do sprchy, kde jsme to samozřejmě vše zopakovali.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist