Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Odpoledne s panem božským

Kategorie: Šukačky
23.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Přijela jsem k němu před půl třetí, cestou po schodech do jeho pokoje mi skládal komplimenty na můj zadek, měl taky perfektní výhled 🙂 Po příchodu do bytečku jsme zamkli dveře a dvě matrace z postele rozložili na zem, aby bylo více místa na naše hrátky. Šli jsme si lehnout k filmu. Na názvu nezáleží, stejně jsme vnímali jen prvních pár minut. Ležela jsem na boku před ním, hned mě začal hladit.

Cítila jsem konečky jeho prstů jak mi zkoumají pokožku. Od krku přes šíji až po zadek. Já ho hladila přes spodky po zadečku. Dlouho jsme to nevydrželi a vzájemně se dráždili rukama. Nádherné líbání jen umocňovalo moje i jeho vzrušení.

Oba jsme vzdychali rozkoší a po chvíli se přesunul níž, aby mě dráždil jazykem. Nevím jak to dělá, ale hrozně moc to umí. Pokaždé se hrozně rychle vzruším a na špičce těsně před orgasmem vydržím dlouho. Ale dnes byl ten orgasmus jiný, byl to ten nejkrásnější orgasmus v mém životě. Když přicházel, cítila jsem jak postupně obklopuje celé moje tělo. Jako kdybych se „načítala“, rozkoš šla od mozku až po kotníky. A trvalo to tak dlouho! Nejméně 1 minutu jsem byla na naprostém vrcholu a další dvě se třepala a prožívala ho … Stahy jsem cítila asi 10 minut. To už mě ale tvrdě píchal. Pěkně se do mě opřel a já ho pozorovala. Ten pohled je super. Hrozně si to spolu užíváme. Udělal se do mě dvakrát za sebou..Pak si mě posadil na sebe a já mohla převzít velení. Chytl mě pevně za zadek a spolupracoval. Udělal se potřetí. Zezadu je jeho oblíbená poloha, rád ho zasunuje jen kousek a hned zase ven, pěkně pomalu. Pak zase tvrdě. Jeho čtvrtý orgasmus. Dali jsme si pauzu, šli do kuřárny doplnit hladinku a opět zpátky. Tentokrát už nehrál film, ale hudba. Oběma se nám líbí house. Lehli jsme si vedle sebe, poslouchali muziku a koukali na sebe. Chytl mě za ruku a políbil ji. Pohladil mě po tváři. Políbil mě na čelo, potom jsme se políbili pofrancouzsku. Nejnádhernější chvíle.. Tak dlouho jsem necítila takovou souhru, něhu a erotično. Polibek trval dlouho, ne moc ani málo, tak akorát. Pořád jsme se hladili, hráli si s rukama. Hladil mi prsa a pořád mě líbal. Ví, že to miluju ..  Pomalu přecházel dolů, začal mi dráždit klitoris. Jasně jsem mu ukázala, že se mi to líbí. Znovu přešel dolů i s jazykem a věnoval se mi. Jen velmi výjimečně dosáhnu dvou orgasmů tak brzy po sobě, říkala jsem si. Ale dnešek je výjimečný celý, druhý orgasmus přišel relativně rychle. Dlouho jsem ho oddalovala, byl zas tak obrovský! Ne tak jako první, ale s hrdostí ho dávám hned na druhé místo. Hned po něm se do mě zase opřel a popáté se udělal. Tak krásně to prožívá :-))
Potom jsme ještě dlouho leželi a poslouchali hudbu, občas se políbili…
Je po šesté, musím se přesunout domů, ráno brzy vstávám. Pan božský mě jde doprovodit na autobus a čeká se mnou. Jakmile uvidí, že se mi blíží odvoz, věnuje mi pusu na rozloučenou. Ještě mě nikdo takhle pevně nepřitiskl a nepolíbil jako dnes on. Už se těším na naši příští schůzku 🙂

Sisiminka

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist