Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Noční bouře na dívčím intru

Kategorie: Lesbičky
28.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Tenhle zážitek se mě stal teprve nedávno, a tak se v něm kromě svého jména raději vyhnu informacím, díky kterým by šlo poznat o koho v něm jde. Hned poznáte proč. Poprvé v životě jsem totiž poznala, co to znamená (i díky alkoholu) podlehnout erotické extázi, která člověka zbaví zábran.
Jmenuju se Andrea a pocházím z malého městečka. Od malička jsem byla spíš takovej klučičí typ, což se nakonec projevilo i v tom, že jsem na holky.

Od září jsem začala chodit do gymplu v jednom moravském městě a jelikož je trochu z ruky od domova, tak bydlím na internátě. Jako spolubydlící jsem získala moc fajn holku ze stejnýho ročníku – říkejme jí Monika. Je s ní legrace a rozumíme si, takže jsme se hned skamarádily a i za tak krátkou dobu se z nás stala nerozlučná dvojka. Kromě toho je moc hezká, má krásné modré oči a delší tmavě blonďaté vlasy. Ale i když se mi velmi líbí, tak jsem jí zatím raději nic o své sexuální orientaci neřekla. Monika je totiž, i přes neustálý zájem kluků ze třídy a jejich dvojsmyslné narážky, velmi stydlivá a i když jsme společně probraly snad již úplně všechno, tak sex je tabu. I když taky nejsem nijak bez zábran, tak jsem několikrát iniciativně zkoušela rozproudit na tohle téma konverzaci, ale Monika to vždycky zamluvila.
Díky mojí sexuální orientaci a Moničině kráse však neutuchá moje neustálá snaha si ji prohlížet. Moje pokusy vidět ji nahou ale nebyly úspěšné, protože se vždy převléká zamčená v koupelně, jako by věděla, že jsem na holky (nikomu jsem to ještě neřekla). Všimla jsem si ale, že pod pyžamem se skrývá krásně propracované tělo s malýma prsama, které je k obdivu i (jen) přes látku. To se však před několika dny změnilo.
Měla jsem svátek, a tak jsme se rozhodly, že vyrazíme do vinárny. Musím upozornit, že jsem byla celý den jako na trní, protože Monika zůstala na intru přes víkend, a jelikož jsme byly pořád spolu, tak jsem neměla ani chvilku na onanii. Jsem přitom zvyklá si to tak jednou týdně udělat, a tak už jsem několik dní „přetahovala“. Parta holek se na oslavě výborně bavila a každá z nás vypila asi čtyři skleničky červeného. Docela nám to rozproudilo náladu a já nespouštěla oči z Moniky. Vypadala jako vždycky výborně a já cítila, že mě přitahuje. Ještěže byla v alkoholické náladě i ona, protože jsem se několikrát přistihla, jak jí sahám na ruku a na stehno. Vypadala ale, že si to neuvědomovala. Došly jsme na internát v docela slušný opilecký náladě, a tak jsme byly rády, že jsme se převlíkly (Monika se opět nezapomněla zamknout) a zapadly do postelí.
Nevím, jak jsem spala dlouho, ale probudila mě potřeba jít na záchod. Když jsem se vracela, tak jsem si všimla, že Monika leží na zádech, ruce měla nad hlavou a nohy maličko od sebe. Světlo z chodbičky pokoje dopadalo přímo na její postel, takže byla krásně vidět, protože peřina jí zakrývala pouze jednu nohu. Při pohledu na ní jsme opět pocítila vzrušení, tak jsem nechala rozsvíceno a jenom přivřela prosklené dveře. Lehla jsem si na svoji postel, zajela si rukou do rozkroku a s pohledem na Moniku jsem na ní začala rejdit. Byla jsem přitom už dost vzrušená, ještě než jsem na sebe vůbec sáhla.
Moničina ňadra se pravidelně zdvihala a já si všimla, že nemá zcela dopnutou košilku. Ta zakrývala pouze její malá prsa a pak se rozjížděla do stran, takže jí bylo vidět celé krásné a rovné bříško, které ze ztrácelo pod gumou krátkých kalhot. Ty sahaly do půlky stehen, a tak jsem měla výhled na nádherně opálené nohy, jejichž tmavší barva byla zřejmá i při slabším světle. Jak jsem si vychutnávala ten opojný pohled, tak mě najednou napadla neuvěřitelná myšlenka. Díky rostoucímu vzrušení a snad i pod vlivem alkoholu jsem dostala strašnou chuť se Moniky dotknout.
Jakmile mi tenhle nápad proběhl hlavou, mé vzrušení se okamžitě zvýšilo až mě zabolely pysky. Přitom jsem cítila, jak jsem ještě více zvlhla. Zároveň mi šíleně začalo bouchat srdce, že jsem měla pocit, že každou chvíli dostanu infarkt. Cítila jsem, jak se šíleně toužím dotknut Moničina těla a jak nebezpečí jejího probuzení paradoxně zvyšuje můj chtíč. Uvědomovala jsem si riziko i nesprávnost svýho nápadu, ale pud byl silnější.
Zatímco, když jsem šla na záchod, tak jsem bez obav proběhla okolo Moničiny postele, teď jsem se stejným směrem kradla velmi pomalu a na každém kroku jsem pátrala, co dělá. Ta však bez obav spala. Přikrčila jsem se k ní a viděla, jak se ze spaní usmívá. Odolala jsem silnému pokušení ji políbit a opatrně jsem položila rozklepanou ruku na její loket. Nijak nezareagovala. Pomalu jsem se po její paži sunula k rameni a vnímala narůstající vzrušení. Začala jsem cítit jak její hrudník dýchá a najednou jsem ji držela za ňadro. I přes košilku jsem nahmatala malou a měkkou bradavku. Začala jsem ji hladit a pomalu sklouzávala na druhé prso. Zuřivě jsem si přitom masírovala rozkrok, z něhož mi po stehnech až ke kolenům tekly potoky mých šťáv. Cítila jsem, že asi za chvíli budu, a tak jsem na chvíli přestala, jelikož jsem nechtěla, aby tenhle neuvěřitelnej okamžik skončil.
Dostala jsem strašnou chuť si konečně prohlédnou Moničina prsa nahá. Světlo z chodbičky ji stále dobře osvětlovalo, a tak jsem jí zkusila dát ruku opatrně na holé bříško a okamžitě mnou projel nával dalšího vzrušení podpořený úlevou, že Monika stále spí. Hladila jsem ji a cítila jemné chloupky. Pomalu jsem se po břiše posouvala výš až jsem narazila na první zapnutý knoflík a vsunula pod něj prst. Rozepnul se, košilka se ještě více rozevřela a z ní vyklouzlo nádherné malé ňadro. Většina holek má taková prsa už někdy v sedmé třídě, ale přesto na mě jejich tvar a velikost překvapivě působila velmi sexy.
Začala jsem ho hladit a přitom třít bradavku, která začala tvrdnout. Nikdy předtím jsem se žádného ženského těla na tak intimním místě nedotkla. Monika stále spala, jenom se mi zdálo, že trochu rychleji oddychuje. S tvrdnoucí bradavkou jsem byla ve stále větší extázi, kterou jsem do té doby nepoznala. Měla jsem pocit, že snad prasknu vzrušením a moje pochva už pod mojí masáží hlasitě mlaskala. „Výborně, Moniko, jo,“ šeptala jsem v reakci na už vztyčenou bradavku jako šílená. Nechápu, kde se to všechno ve mě bralo. Chtěla jsem Monice vyhrnout její košilku, abych mohla sledovat a hladit obě její prsa. Celá roztřesená vzrušením a už i otupělá vůči riziku jsem trochu hruběji trhla s lemem košilky.
Ve chvíli, kdy jsem zahlédla její druhé prso u mě propukl šílený orgasmus. Jenže Monika v tu chvíli otočila hlavu, což mě vyděsilo, a tak jsem skočila do své postele. Dopadla jsem na ni za neutuchající extáze, ale jelikož jsem byla přesvědčená, že se Monika vzbudila, tak jsem ji v sobě tlumila. Myslela jsem, že nikdy neskončí. Byl to paradox – nejsilnější a nejdelší orgasmus v životě jsem prožívala skoro jako prkno. Po dlouhých desítkách vteřin jsem byla schopna se ohlédnout a uviděla jsem, že Monika dál spí jen s trochu otočenou hlavou. Uklidnilo mě to a pohled na její holá, tak dlouho schovávaná, prsa mě opět vzrušil. Začala jsem onanovat a nespouštěla oči z jejích malých koziček. Jako smyslů zbavená jsem polohlasně sténala a přitom měla jeden orgasmus za druhým. Bylo to poprvé co jsem měla víc než jeden orgasmus najednou, každý ale nyní překonával všechny z minulosti.
Když jsem po chvíli přestala, byla jsem opravdu vyšťavená. I přes únavu jsem se ale rozhodla, že musím Monice zapnout pyžamo, aby ráno nic nepoznala. Opět jsem opatrně vstala a šla k ní. S každým krokem jsem si však uvědomovala, že mě její polonahé tělo opět vzrušuje. Chvíli jsem se na ní jenom dívala a pak jsem ji opět položila ruku na holé břicho. Lehce jsem přejela po bradavkách a ani nevím jak mě to napadlo, ale pomalu jsem začala sjíždět k jejímu rozkroku. Měla stále mírně roztažené, téměř odkryté, nohy. Přes hedvábnou látku jsem cítila, jak bříško přechází do slabin, ze kterých se začal rýsovat její pahorek. V té chvíli jsem zapomněla na své orgasmy a cítila se stejně nadržená jako předtím.
Přes kalhoty jsem cítila měkké a jemné ochlupení, které se sbíhalo k její čárce. Strčila jsem do ní svůj prostředník a lehce ji hladila mezi jejími pysky, které se začaly otevírat. Okamžitě jsem se začala třást na celém těle a z pochvy mi začaly opět plným proudem vytékat šťávy. V rozevřených Moniččiných pyscích jsem už zřetelně nahmatala poštěváček a pomalu vlhnoucí dírku. Cítila jsem, že se co nevidět opět udělám a rozhodla se uspokojit i Moniku. Začala jsem ji přes stále mokřejší látku masírovat na poštěváčku, což se jí podle otevření a vlhkosti muselo docela líbit. V okamžiku, kdy jsem si všimla, že jí opět ztvrdly bradavky, jsem musela sundat ruku ze svého rozkroku, který už byl opět na pokraji výbuchu. Stála jsem tedy nad ní a dráždila ji v rozkroku a bála jsem se jenom pohnout, protože jsem si uvědomila, že to co teď prožívám je natolik silný, že už není k vyvrcholení ani nutný provádět nějaké další intenzivní dráždění. Chtěla jsem vydržet a doufala jsem, že se udělá i Monika.
Najednou jsem si všimla, jak se zamračila, otevřela pusu a začala v ní rejdit jazykem. Byla jsem v euforii a strčila jsem si ruku opět mezi nohy. „Hmm, hmm, tak, jo,“ zamumlala Monika a já nevydržela. Z pičky se mi valily proudy a ani nevím, jak nahlas jsem sténala. Monika se však přitom otočila na bok a zachumlala se do peřiny. Neudělala se.
Dnes už ani přesně nevím jestli vůbec Monika sténala, nebo si jen tak oddychla. Možná, že přání je otcem myšlenky, a tak jsem slyšela to, co jsem slyšet chtěla. Pravda ale je, že na tuhle noc jen tak nezapomenu. Ráno jsem se bála vstávat, protože jsem nevěřila, že o ničem neví. Monika se ale chovala normálně a dokonce se dál přede mnou zamyká v koupelně. Už se však těším na další oslavu.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist