Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Neznámý

Kategorie: Nezařazeno
18.09.2016
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Spolužačka z VŠ mě pozvala na oslavu svých narozenin. Její rodina byla z těch bohatších, neměla moc kamarádek, ani my dvě jsme nebyly velké kamarádky, ale nudila jsem se, tak proč si neužít v krásném domě s botahými lidmi. Když nic jiného, tak se dobře najím a poznám nové lidi. Oslava proběhla pohodově, hudba hrála, zatancovala jsem si, užila si to. Ani nevím, jak jsem se dostala na pokoj. Hned jsem usnula.

Ráno jsem se pomalu probouzela, ještě byla tma. Byla jsem rozespalá, opilou mě asi zavedli do krásně zařízeného pokoje, takový orientální styl. Vše jsem viděla v šeru. Najednou jsem zaslechla jsem klapnutí dveří. Opravdu klaply nebo se mi to zdálo? Viděla jsem obrys postavy. Trochu jsem se lekla, jak se pomalu nadzvedává peřina a někdo pod ní vklouznul. Cítila jsem vedle sebe nahé mužské tělo. Beze slova jsem se ho dotkla, chvilku hledala a zjistila jsem, že je připravený… Měl velký tvrdý penis. Celý byl mohutný a svalnatý. Žádné slovo, žádný zbytečný pohyb… Nasedla jsem a začala se pomalu pohybovat nahoru a dolů. Všude ticho, tma, jen ten pohyb. Pomalý, pravidelný. Cítila jsem jeho ruce na svých bradavkách, projel mnou blesk vzrušení. Bradavky mám hodně citlivé.  Pohyb jsem zrychlila a tím se zrychlil i můj dech. Tiše jsem zavzdychala. Už už, už to přichází. Bylo to rychlé a krásné tím, jak to bylo nečekané.

Žádné slovo, dost tvrdě mě otočil na břicho, lehl si na mě a vjel do mě. Přirážel tvrdě, brutálně, až bolestivě. Bylo to vzrušující. Nevěděla jsem, kdo to je, na oslavě bylo tolik můžu. Byla jsem nehybně připoutaná k posteli a brutálně šukaná jedním z nich. Tajemným neznámým.  Když jsem si  uvědomila, že nemůžu nic dělat, opět mnou projelo velké zrušení. Rychlý dech. Tvrdé přirážení. Žádná slova. To všechno způsobilo můj další  orgasmus. Nestačila jsem ho ani prožít do konce a neznámý se mnou prudce otočil na bok, lehl si za mě a opět do mě tvrdě vniknul. Slyšela jsem jeho vzdychání a jeho zrychlující se pohyb těla napovídal, že je hodně vzrušený a brzy bude konec. To jsem nechtěla. Vysmekla jsem se, otočila a lehce pohladila jeho penis. Něžně jsem ho olízla a hrála jsem si s ním pomalu, tím jsem ještě chvíli prodloužila to vzrušení.

Ale ne na dlouho, nevydržel to. Opět beze slov se mnou mrštil na postel na záda, zalehl mě a brutálně do mě vrazil penis. Skoro jsem zakřičela, naše těla se začala pohybovat proti sobě, bylo to neskutečně vzrušující. Naše srdce bila jak o život a za pár minut jsem zakřičela slastí. Měla jsem další orgasmus. To už ani on nevydržel a ucítila jsem na svém břichu něco teplého, vlhkého….  Pak se zvedla peřina a opět cvakly dveře. Zůstala jsem sama na ten pocit brutálně ošukané neznámým. Nic tak vzrušujícího jsem ještě asi nikdy nazažila.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist