Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nezávazní kamarádi

Kategorie: Gay
26.10.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 26 hlasů

Jmenuji se Venca, Václav chcete-li. Je mi sedmnáct let a studuji v jednom líbezném městě ekologii a ochranu krajiny. Mám přítele, ale je ode mě tři sta sedmdesát kilometrů daleko. Vidíme se, když se podaří jedenkrát za měsíc, když to nejde, tak i za dva.
V den, kdy našemu vztahu bylo přesně šest měsíců, jsem už nevydržel takřka tříměsíční sexuální abstinenci a touhu po pohlazení. Zašel sem tedy na chat. Chtěl jsem někoho jen na sex, sobecké, oboustranné využití těl.

Ovšem hned jako druhý kluk sem mi ozval milý klučina. Moc pěkně se sním povídalo, ale chtěl jen pokecat nic víc, řekl jsem si však, že kamarádů nikdy není dost a po domluvě na ICQ jsme se chtěli vidět ještě ten den.

Měl sem ho počkat do pěti minut u čajovny, tak sem se rychle zkulturnil a utíkal k čajovně. Jenže Chyba lávky… v Rožnově jsou dvě čajovny a já čekal u té špatné.
Přece jen jsme se sešli, povídali si o všem možném a smáli se. Sdělil mi, že je jednadvacetiletý Tomáš a, že je jeho přítel z Českých Budějovic, kam za ním pozítří odjíždí, že tam už zůstane pracovat a studovat. Povídali jsme si a povídali zatím co kilometry ubíhaly. Byla mi zima, tak mi půjčil svou mikinu, která mi byla legračně malá, ještě dnes cítím tu vůni, když si na něj vzpomenu… . Oba jsme po cestě telefonovali se svými miláčky a ani slůvkem se nezmínili s kým jsme. Ukázal mi i dárek pro svého přítele: Kámasútru pro gaye. Listoval jsem krásně ilustrovanou knihou a Tom svolil, že mi ji nechá do zítřka. Tak dobře nám bylo, že jsme oba ztratili pojem o čase. Když Tomovi přinesli pizzu, já měl být už dvacet minut na internátě. Řekli jsme si poslední maličkosti týkající se zítřka a já utíkal. Co utíkal? Já jsem lítal! Byl jsem tak šťastný, že sem si ani nevšiml, že chvilka kterou jsme strávili spolu trvala vlastně pět hodin. Nemohl jsem se dočkat zítřejší jedená cté hodiny na kterou jsme se měli sejít v čajovně.
Na intru i ve škole jsem se začítal to tajů gay kámasútry. Kamarádky pilně studovaly semnou a dokonce jsem jim ukázal co všechno už jsem zkoušel. Krásně jsem si tím ukrátil chvíli, ale i tak to bylo nekonečné sedět na zadku a mít v hlavě a taky v rozkroku hormonální bouři. Konečně jsem vypadl z ústavu a za hodinu jsem už seděl v čajce a čekal na Tomáše. O něco později mi zavolal, že se bohužel nedostaví včas. Mé úmorné čekání se mělo prodloužit, ale to nevadí na něj si počkám…
Přijížděl zrovna, když jsem šel na nádraží. Uvítal mě jako vždy silným stiskem ruky a milým kukučem. ,,Ahoj, promiň prosím, moc se omlouvám za to zpoždění.“ Hrnul ze sebe.
,,To nevadí, fakt se nezlobím a pojď, už sem nám hodil na jednu hodinu rezervaci v čajce.“ Rezervace tu skutečně byla. Objednali jsme si vodní dýmku i ledový čaj přišel v hod. Tomík (jak sem mu ve svých fantaziích říkával) měl na sobě černý kalhoty, které moc slušely k jeho štíhlé byť malé postavě s nagelovanou kšticí a s náznakem vousů pod dolním rtem. K tomu všemu hezkou, černou, moderní košili s bílým potiskem. Já si při své nízké inteligenci vzal tak pitomé boxerky, že mi z nich při každém prudším pohybu něco vylezlo. Jasně, že to bylo ve světlých, šusťákových kraťasech hned vidět. Blbli jsme jak se dalo, já si vzal své černé tričko s oranžovým límcem a foukal přes něj kouř jako to předtím zkoušel Tomáš přes svou košili. Strašně mě přitahoval, ale nevěděl jsem zda to cítí stejně i on. Snažil sem se číst jeho řeč těla, stejně jako jsem dával najevo svým tělem svou náklonnost. Přesně tak, jak jsem se to naučil z Tomovi kámasútry. Chtěl jsem se mu dívat dlouho do očí abych
mu tak dal najevo své úmysly, jenže on se přímému pohledu téměř vyhýbal. Přesto mě jeho lišácký pohled uváděl do stavu beztíže a nutil mou fantazii vrhat se na něj s polibkem na rtech. Nevěděl jsem co dělat. Jenže uklidňující účinky dýmky si vybraly svou daň a oba jsme ochabli. Což se ovšem nedalo říct o mém penisu, protože se držel pořád nad hranicí normálního stavu. Pochvíli jsem se Toma zeptal: ,, Nenudíš se, nebo nejsi smutný?“ Jen se uculil a řekl: ,,Ne s tebou nikdy“ a mrkl na mě. A vzal mobil do ruky a jal se psát zprávu. To u něj nebylo vůbec neobvyklé, protože byl hektický a uspěchaný člověk, který pořád něco zařizoval. Takže nebylo nic zvláštního když někam volal, nebo někomu něco psal. Najednou mi však přišla SMS…
Řekl jsem: ,, Kdo to může být?“ ,,Že by Mates?“. to už jsem ji ale otevřel a vidím od koho ta ,,esemes“ je. Tom se na mě jen rošťácky ušklíbne a já cítím, jak narůstá mé vzrušení. V té zprávě stálo: ,,mohl bych tě poprosit o jeden polibek?“ Okamžitě mi v rozkroku roste boule cítím brnění a chvění. Odepsal jsem mu něco v tom smyslu, že mi čte myšlenky. Ještě asi dvě minuty jsme dělali jakože nic, usrkávali čaj a tahali z dýmky zatím co já se snažil zakrýt velice patrnou erekci. Nemohl jsem udělat první krok, protože jsem se strašně styděl. Nakonec se však nade mne nahnul a já nechal hormonům volný průchod. Mé oči se zavírají a já cítím blažený dotyk jeho rtů na mých. Otevírám pusu a nechávám jeho jazyk vniknout do mých úst. Cítím jak se jeho jazyk něžně tře o můj. Nemůžu se toho úžasného pocitu nabažit. Líbám ho proto ještě vášnivěji a rukou opatrně jedu po vnitřní straně jeho stehna zároveň cítím dotyk teplé dlaně na mé bradavce. Dotyk jeho vousů způsobí mocné cuk nutí v mém rozkroku. Pomalu se náš souboj jazyků uklidňuje a já opouštím svět snů. Poslední setkání rtů a odkláníme se od sebe.
Musel sem se asi červenat. Oba jsme se usmívali. Po chvíli Tom řekl: ,,to jsme ale rošťáci co?“ ,, Jo jo to jsme“ řehnil jsem se. On na mě vyčítavě avšak s rozzářeným úsměvem: ,,rošťáku!!“ Já na něj více nahlas: ,,rošťáku!!!!!!!“ Za okamžik sem se zeptal já: ,,můžu mít teď přání já?“ Kývl a opět se naše rty spojily a jazyky propletly. Když jsme skončili, navzájem jsme se podívali na své mužské chlouby. Přiznal se mi, že když jsem mu včera řekl že můj pyj má rozměry osmnáct na pět, musel si to doma zkusit, kolik to asi je a taky, že ho to pěkně vzrušilo. Mezitím co mluvil si vzal svou,,kládu“ přes kalhoty do ruky a já se neubránil tomu pohledu tam. Taky se mi koukal do klína a zeptal se mě jestli si může sáhnout. Na to jsem mu řekl, že už by erekce nepominula. Vlastně jsem nesouhlasil proto, protože jsem se bál, abych souhlasem nevypadal moc lačný jeho dotyků. On však souhlasil s mým dotykem a já si na něj mohl sáhnout. Popravil si ho a řekl ať to zkusím teď. Tlač
il mi svého lofasa do dlaně a já cítil jak mu v něm pulzuje krev. Neodolal sem a řekl mu, aby si taky sáhl a on to udělal. Nepovedlo se mu ho uchopit na poprvé, protože mi vzrušením cukal. Ještě párkrát jsme se před odchodem políbili. Jednou, když sem si přál to něčím okořenit, si na mě dokonce sedl a já ho hladil přes kalhoty po tom jeho krásným zadečku, zatím co mě on líbal.
Už tu bylo, ale půl šesté a musel jet domů. Cestou v parku zavtipkoval, že jsme přece jen- nezávazní kamarádi jak jsme si řekli na chatu. Odprovodil jsem ho na autobus smutný jako už dlouho ne. Bylo mi s ním totiž strašně krásně. Když jsem už raději chtěl odejít tak se semnou loučil slovy: ,,měj se chlape, užij si prázdniny“. Protože už na druhý den odjížděl do těch čech. Stiskl mi pevně ruku a zase se tak krásně, lišácky usmál. Musel jsem jít,abych nebrečel… Zamávali jsme si a autobus mi ho odstranil z dohledu.
Za všechno krásné se musí platit. Já sem poznal úžasného kámoše, ale nemůžeme se vídat. Zažil jsem dva nádherné dny plné legrace a vzrušení. Avšak není všem dnům konec!
Oba jsme si vybrali jedno přání, ale plní se vždy tři přání ne?

Už aby byly podzimní prázdniny a Tomáš přijel a pověděl mi co se skrývá pod jeho druhým přáním…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 26 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist