Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nevlastní bratr

25.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 77 hlasů

Tereza ležela v posteli, přikrývku pevně přitaženou ke krku. Měla náročný den a těšila se, až si trochu odpočine. Najednou se začala kroutit klika a dveře se pomalu otevřely. Otočila se.
„Co chceš? A kdy jsi zapomněl klepat?“ zeptala se otráveně svého nevlastního bratra Dana. Odpovědi se ale nedočkala. Dan zavřel a přisedl si k ní na postel. Posadila se a s otráveným výrazem otázku zopakovala.

„Dneska jsi byla v bazénu,“ řekl Dan. „Jo, já vím, vždyť je vedro. Tys tam byl taky,“ odvětila. „V životě jsem si nemyslel, že máš takovou postavu,“ pokračoval bratr a jeho chování se Tereze nelíbilo. „Ehm, díky?“ zareagovala nejistě. Dan se najednou naklonil a Terezu políbil. „Ty vole! Jsi normální? Vypadni z mojeho pokoje!“ zakřičela.

„Mam-!“ snažila se zavolat, ale Dan jí zakryl rukou ústa a povalil ji na postel. Tereza se bránila a křičela, ale marně. Dan byl profesionální kickboxer a jen jeho biceps byl skoro větší než její hlava. Tereza kopala a snažila se ho zasáhnout do slabin. Dan ji ale převalil na břicho a surově jí zkroutil ruce. Dívka vykřikla bolestí a rozplakala se. Neměla sílu se vzpouzet ani dál jakkoliv bojovat. Dan jí vyhrnul noční košili a bez okolků do Terezy pronikl. Tereza vykřikla a slzy jí stékaly na polštář. Dan hlasitě sténal a po čele mu stékaly kapky potu. „Roztáhni ty nohy trochu víc,“ poručil a dívka musela poslechnout. Křečovitě je dala od sebe a Dan znovu přirazil. Tereza se bála, že jí něco udělá, proto sebou neškubala, jen se nechávala poníženě ojíždět.
Po několika minutách z ní Dan vyklouzl. Tereza cítila, jak se jí pochva stahuje do normálního tvaru. Ale nebylo tomu na dlouho. Dan jí otočil na záda, svlékl z ní košili, až před ním ležela nahá a pak ji začal líbat. Tereza sebrala poslední špetku sil a odvahy a uhodila ho. Dan ale jen pootočil hlavou a usmál se. Chytil ji za vlasy, nadzvedl a hřbetem ruky jí dal facku. Tereza cítila, jak jí z nosu teče krev. Naposledy se pokoušela vzpouzet, ale Dan jí dal nohy od sebe a opět do ní přirazil. Dívka to vzdala. Povolně ležela a nechala ho, ať dělá, co se mu zlíbí. Po tváři jí stékaly jen slzy a krev. Dan jí vzal za bradu a natočil její hlavu k sobě. Sám nalehl na její třesoucí se tělo a políbil ji. Jazykem olizoval ten její, nehnutý. Stiskl jí hrdlo, až se zalkla a volnou rukou osahával celé její tělo. Drsně jí stiskl bradavku, až přidušeně vyjekla a chytila ho za dlaň, kterou svíral její krk. To ho vyburcovalo.
Svůj obličej přiložil blízko k tomu jejímu a tvrdě ji šoustal. Jeho koule narážely do jejího zadku tak surově, až se bála, že bude mít modřiny. Do rozevřených stehen se jí drala křeč. Když se je ale pokusila dát k sobě, byly od sebe opět odděleny. Danovo sténání a přírazy náhle ustaly. Zhluboka oddechoval a Tereze se uvolnilo hrdlo. Okamžitě se za něj chytila a prudce odkašlala.
Dan ji popadl za vlasy a rychle se přetočil na záda, s Terezou pevně přitisknutou k tělu. Posadil ji na sebe a dívka se málem svezla dolů. Chytil jí za boky a přidržel ji na sobě. Tereza přes slzy neviděla. „Teď ty,“ přikázal a položil hlavu na polštář. Roztřásla se a pomalu se začala nadzvedávat. „Kurva dělej! Jsi snad panna nebo co?“ vyjel na ni, když se mu její tempo nelíbilo. Nahmatal její ňadra a brutálně je stiskl. „Přidej!“ dodal ještě. Zaklonila se a rychle se nadzvedávala. Stálo ji to hodně úsilí a sebekontroly. V životě si nemyslela, že její druhý muž v životě bude její nevlastní bratr. I přes veškerou nechuť a odpor k Danovi a sexu s ním, se Tereza udělala. Snažila se to zakrýt, ale její tělo jí zradilo. Dan si ji přitáhl k sobě a namáčkl na své zpocené tělo. Dívka vyjekla a snažila se odtáhnout, ale držel ji moc pevně. Začal přirážet rychleji než napoprvé. „Tak přece jen se ti to líbí!“ zasmál se, když se Tereza křečovitě svíjela v prožitém orgasmu. „Nelíbí,“ vysoukala ze sebe a opět se rozplakala.Konečně se Dan udělal. Dívka cítila, jak ji plní spermatem. „Ne do mě!“ vykřikla a snažila se z jeho sevření vymanit. Ale marně. „Drž kurva!“ zařval Dan a dívka byla nucena poslechnout. Ležela na něm a čekala, až to všechno skončí. Hrudník měl promáčený jejími slzami a krví. Když ji ze sebe konečně shodil a oblékl se, beze slova odešel.
Tereze trvalo půl hodiny, než se vzpamatovala. Navlékla kolem sebe deku a šla se osprchovat. Vagína ji pálila pod přívalem přírazů jejího bratra i když si ji schladila studenou vodou. Oči měla opuchlé a červené, stejně jako nos. Zlomený ale nebyl. Setřela si krev, která jí stekla až na bradu. Zabalila se do ručníku a opustila koupelnu. Bylo už dost pozdě a doma byl jen Dan. Potichu se plížila do svého pokoje. Už byla skoro u něj, když ji někdo chytil za ruku. Cukla sebou a uviděla Dana. „To jak ses udělala mě vzrušilo jak nic jiného“ zeptal se s úšklebkem na tváři. „Trhni si,“ odpověděla, škubla sebou a zmizela ve svém pokoji. Pro jistotu se zamkla.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jiří napsal

A dál? Těhotenství? Taková nedokončená…

Sisa napsal

Pokazili ste celú stránku.. už dlhšiu dobu žiadne poviedky… A to nehovorím o tom že už aj keď nejakú pridáte tak tu už minimálne raz bola … Myslíte si že keď ju prečítam raz za rok tak si to nevsimnem omyl prečítam začiatok a viem že som to už čítala smutné … Žiaľ s touto stránkou končím.

Jeje napsal

Tiež ma to dosť serie

RADA napsal

Taky mně to štve furt sem dáváte to samý… Ale když já napíšu něco svěžího, novýho tak to sem nedáte

TOPlist