Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nepovedený mejdan

Kategorie: Lesbičky
16.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Tenhle příběh se mi skutečně stal, nic není vymyšleno, jen jméno je změno. Jednou večer, to mi bylo 20 let u mě přenocovala moje kamarádka Marie, protože jsme byly pozvané na mejdan u našeho známého. Když jsme byly připravené, že půjdeme, zavolal známý, že se to bohužel nekoná. „No jo, co se dá dělat,“ tak tedy zůstaneme doma, navrhla jsem Marii. Otevřely jsme si láhev vína, popíjely a povídaly si.

Marie byla zklamaná, protože se těšila na ten mejdan, neboť byla už dlouho sama a myslela si, že tam by si mohla najít nějakou známost. Ze žalu pila trošku víc, než normálně a já za chvilku viděla, že má špičku. Když vyměňovala v přehrávači CD, nevrátila se do křesla, ale začala tancovat. Chtěla jsem k ní a tancovat s ní, ale ona to odmítla a řekla: „Napřed se dívej, pak se můžeš přidat.“ Poslechla jsem a dívala se. Pomalu hýbala boky, její ruce přejely na prsa. Jely po slabé látce blůzičky a nakonec jí přetáhly přes hlavu. Její prsy teď byly uvězněny jen v podprsence.
Tancovala pořád dál. Její ruce přejely do pasu na sukni. Otočila se a sukně jí sjela k nohám. Jaký to byl pohled. Její zadeček vypadal tak měkce. Její minikalhotky se jí zařezávaly do zadečku a když se trochu předklonila, mohla jsem vidět trošku z jejího vyholeného přirození. Začalo mi být horko. Nejraději bych se k ní přidala a zlíbala její vyholenou mušličku. Ale musela jsem ještě počkat. Ona rozepnula podprsenku a nechala jí spadnout na zem. Sedla si s roztaženýma nohama do křesla a dráždila si ňadra. Jazyjek si olizovala bradavky, až se ty postavily. Pak sáhla po tašce a vyndala něco dlouhého, měkkého. Gumový penis. Zapnula ho a místností se neslo slabé vrčení motorku. Přiložila si ho k prsům na nechala si je masírovat. A jaká měla prsa, velká, ale při tom stojící. Lehce zasténala, když si začala masírovat bradavky. Po nějaké chvíli zajela dolů k svému přirození.

Napřed se masírovala přes miniaturní kalhotky, ale pak je odsunula na stranu a přiložila si ho na poštěváček. Sténala stále silněji a já jsem také byla stále více vzrušená. Moje klahotky byly celé mokré. Teď jsem se rozhodla a rychle jsem se svlékla a seděla jsem jako ona, jen v mokrých kalhotkách. Také jsem svoje kalhotky odsunula na stranu a začala si hrát s mým klitorisem. Pořád jsem se ale na ní dívala. Teď zmizela ta věc – gumový penis v její mokré dírce a ona s ním pohybovala dovnitř a ven. Skoro už křičela. „Jestli chceš,“ volala na mě v extázi. „Mám tam ještě jeden. “ Ani já jsem se už nemohla udržet. Stáhla jsem si kalhotky a z její tašky jsem vyndala také takový nástroj. Zapnula jsem ho a bez čekání jsem si ho vsunula mezi nohy. Teď jsme poloseděly pololežely vedle sebe na gauči a milovaly jsme se jejími umělými penisy. Milovaly jsme se stále rychleji a stále divočeji. Dovnitř, ven, dovnitř, ven. Zvuky při pohybech penisů v našich dírkách nás ještě víc dráždil. Zastrčila jsem si ho hluboce do svého těla a vstala jsem. Hned jsem si klekla před Marii, mezi její roztažené nohy a začala jí olizovat poštěváček. Ona se s umělým penisem stále milovala a já si to volnou rukou dělala se svým. Najednou mi řekla roztřeseným hlasem: „Sáhni znova do mojí tašky a vyndej ten bílý, malý. “ Udělala jsem to a podala jí ho. Ona ho odstrčila a řekla mi: „Zasuň mi ho zezadu, prosím, ale napřed ho zapni. “ Poslechla jsem jí a zapnula ho. Ona zvedla nohy do výše a vystrčila tak na mě svůj zadeček. Olíznula jsem si ukazováček a navlhčila jí zadeček. Bylo vidět, že už to jí silně dráždí. Teď jsem vzala ten malý penis a pomalu jí ho vsunula do dírky v zadečku. V tu chvíli zavzdychala rozkoší a opět spustila nohy. Bylo vidět, jak se v extázi celá chvěje, když jí to přišlo. Házela sebou jako nepříčetná. Já jsem se zatím milovala se svým penisem, když Marie vstala, vzala mě a posadila mě na křeslo. Klekla si mezi moje roztažené nohy a převzala můj penis do svých prstů. Teď mě s ním milovala ona. Za chvilku vzala moje nohy a zvedla si je na ramena a maličko povstala. Začala mi olizovat přirození. Můj zadečk byl na ní vystrčený a já najednou cítila, jak pomalu a postupně do mého zadečku vsouvá druhý penis. Ze začátku se mi to moc nelíbilo a dala jsem jí to najevo.
„Neboj se, za chvilku se ti to bude líbit,“ uklidňovala mě. A také ano. Milovala mě do obou dírek zároveň a ještě navíc mi jazykem dráždila klitoris. Bylo to nádherné. Nikdy předtím jsem se nemilovala do zadečku, teď to bylo poprvé, ale moc se mi to líbilo. Netrvalo dlouho a já měla takový záchvat orgasmu, že jsem musela křičet nahlas. Horké záchvěvy projížděly celým mým tělem, které se klepalo a chvělo. Když můj orgasmus odezněl, vyndala ze mě oba umělé penisy, ale okamžitě zabořila do mého klína svůj obličej. Jazykem a ústy mě znovu tak zpracovala, že v minutce jsem měla další orgasmus. Bylo to neuvěřitelné, tak rychle za sebou jsem nikdy orgasmus ještě neměla. Chtěla jsem jí to oplatit, ale ona odmítla, že je unavená a šly jsme spát. Když jsem se ráno probudila, Marie už byla pryč. Možná bych si myslela, že to byl sen, ale nechala mi na památku ten svůj malý – zadečkový penis.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist