Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Někdo zvoní

Kategorie: BDSM
12.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Někdo zvoní, jdeš otevřít …….otevíráš, já se na tebe nečekaně vrhám a s dlouhým polibkem tě tvrdě přirazím ke zdi. Nohou zabouchnu dveře, vezmu tě do náruče, odnesu k posteli, hodím tě na ni. Sednu si přes tebe, abys mi nemohla utéct, vytáhnu pouta a připoutám ti ruce k posteli. Chytnu tě po krkem a přiškrtím tě, aby jsi mlčela. Roztrhám ti halenku, servu z tebe kalhoty, strhnu podprsenku a kalhotky.

Ihned mě tolik vzruší ze tě mam nahou a ve své moci. Do úst ti dam roubík, otočím tě bříškem na postel a vychutnávám si tvůj krásný zadeček. Přiblížím se ti k němu, políbím ho a kouknu do něj, aby jsi to poradně cítila a znova a znova. Sundám si opasek z riflí, přepůlím jej a dám ti na holou dokud neuvidím jak ti trosku zčervenal. Slyším jak se snaze vykřiknout, ale přes roubík nemůžeš. I já se vysleču, lehnu si na tebe, nehty přejedu po tvých bocích, trošku, aby jsi cítila bolest, ale abych nepronikl kůží a náhle do tebe zezadu vniknu. Hne ze začátku jdu co nejhlouběji a tvrdě přirážím. Cítím jak tě mé nárazy posunuji po posteli, slyším jak chceš přes roubík vykřiknout ale nedbám toho. Vidím jak se ti to libí a tím se mi to líbí ještě víc. Když z tebe pote svůj úd vysouvám, poškrábu znovu tvé boky a otočím si tě zpět na zadá. Sundám ti roubík, políbím tě jak nejvášnivěji dokážu, trosku tě kousnu do rtu…..v té chvíli té poškrábu na vnitřní straně stehen a opět do tebe vniknu.
Začnu se v tobě pohybovat až na úplný doraz, abych cítil jak moc jsi vlhka, jak moc jsi vzrušená, přičemž se ti zakousnu do ramena a přirazím ještě tvrději. Po chvíli se zuby pustím a začnu s nimi jezdit po tvém tele, zanechávajíc tvou kůži jemně načervenalou, poškrábu ti stehna z vnější strany, přesunu se níž a sundám ti pouta, aby jsi i ty mohla ublížit mě, jak se ti zachce. Zvednu ti nohy, aby jsi je mela nad bříškem, trosku je roztáhnu, zase do tebe vniknu, ale tentokrát pomaličku…..najdu až úplnou hranici kam se ti v této poloze můžu dostat, lehnu si na tebe, začnu přirážet jak smyslu zbavený. Nehty se ti zaryju do ramen abych se tě držel jak to jen jde, cítím jak mi sama zarýváš nehty do zad a pote do pozadí, aby jsi si mě co nejvíce přitáhla k sobe. Slyším jak vzdycháš stále víc a víc, dojdu vyvrcholeni při kterém mi ruce sjedou po tvých rukou a o cele délce ti je poškrábu. Neustávám ve svém tempu, čekám na tebe…..už cítím jak se to blíží, jak mi nehty ještě víc zarýváš do pozadí, křičíš a já si to vychutnávám. I to jak moc mě to bolelo. Pak už jen ležíme, užíváme si svá těla tak blízko a tiskneme se k sobě. Ještě delší dobu zůstávám v tobě…..

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist