Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nech oči zavřené

Kategorie: Orál, Šukačky
10.02.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 29 hlasů

Chodili jsme spolu pár týdnů. Nechala jsem se sbalit na basketu, po zápase. Nějak jsme se s holkami nedohodly, kam půjdeme oslavit vítězství. A mně se nechtělo ani s jednou bandou. Zdržela jsem se v šatně, abych se nemusela nechat přemlouvat. Abych si nemusela vymýšlet nějaké výmluvy. Argument, že se mi prostě nechce, byl, jako přímá žádost o přemlouvání.

Stál před šatnami. Opíral se ramenem o zeď. Vídávala jsem ho tam. Jak na našich zápasech, tak v šatnách. Byl vysoký, sportovní postavy a já myslela, že tam také chodí trénovat.

Procházela jsem kolem něj, ještě vyklepávající vodu z uší, a prohlížela si jej. Líbil se mi. Odhadovala jsem, na koho asi čeká, nebo čekal. V dámských šatnách jsem byla určitě poslední. Odlepil se od zdi a udělal krok ke mně.
„Čekám tu na Vás.“ Udiveně jsem se zastavila.

„Ano? A proč?“

„Nemáte chuť na kávu?“ Prohlížela jsem si ho. Líbil s mi čím dál více. Velké tmavé oči, široká ramena, štíhlé boky. Příjemně voněl.

„No … to … možná mám. Kam chcete jít?“

Pomalu jsem pokračovala k východu, čechrajíce si vlasy, aby mi doschly. Šel za mnu a mlčel. Ohlédla jsem se a tázavě se podívala.

„Tady pod stadionem je restaurace, už jste jedla?“

„Ne nejedla, ale sem nechci. Jen tak tak jsem utekla holkám a ty šly právě sem.“

Vyšla jsem ze stadionu do houstnoucího šera a čekala, co z něj vyleze. Nedělo se nic, šel za mnou a mlčel. Zastavila jsem se tedy.

„Už tu čekám po několikáté, ale vždy jste byla v chumlu. Až dnes… .“

„To tedy oceňuji.“ Odpověděla jsem pobaveně. „Máte nějaký náhradní plán? Jak Vám mám vlastně říkat?“

„Já jsem Petr“

Stiskla jsem nabízenou ruku. „Těší mne Dana. Tedy … ?“

„Půjdeme směrem na metro a cestou něco najdeme.“ Vzal mi tašku a vyrazil.

Chytli jsme se až ve čtvrté hospodě. Už jsem byla otrávená a měla chuť to ukončit. Nakonec jsme strávili krásný večer. Přes počáteční nesmělost se z Petra vyklubal velmi příjemný společník. Byl pozorný a velmi zdvořilý. Bylo příjemné s ním kamkoliv jít. Cítila jsem se jako princezna, královna, první dáma světa. Každá schůzka utekla zběsile rychle. Vždy mne doprovodil až ke vchodu do domu. A mně začínalo být jako dítěti, kterému uletí balónek, když jsme se rozloučili.

Scházeli jsme se několikrát týdně. Dnes jsme si vyšli na bigbít a po něm na pozdní večeři, protože nám vytrávilo. Celý večer byl divný a nějaký vodový. Oba jsme byli strnulí, u večeře jsme seděli skoro mlčky. Dusno a napětí by se dalo krájet. Nad čím dumal Petr, jsem nevěděla, ale já se rozhodovala, zda a eventuálně jak ho dnes pozvu domů. Místo vychutnávání večeře a udržování konverzace jsem si Petra představovala nahého, vzrušeného. Představovala jsem si ho jako milence, představovala jsem si jeho ruce na mém těle, jeho doteky, jeho zrychlený dech, jeho rozsvícené oči. Nedokázala jsem odhadnout, zda je spíše něžný a pozorný, zda uvítá vedení, nebo vášnivý a šéf. Snažila jsem se prozkoumat sebe, která varianta by se líbila v jeho případě mně. Patrně jsem nedokázala zakrýt nač myslím, protože Petr se tvářil rozpačitěji a rozpačitěji. A já byla vzrušená. A to i z pohledu na jeho rozpaky.
Náhle se mi v hlavě rozsvítilo. Zapíchla jsem vidličku z vrchu do sousta a nechala spadnout. Hlasitě zazvonila o talíř. Všichni v okolí sebou škubli, jen Petr vypadal ochrnutěji a ochrnutěji. Popadl mne skoro vztek. Prudce jsem se odsunula od stolu a sbírala se k odchodu. Neměla jsem už chuť zůstat ani vteřinku. Vyplula jsem beze slova z restaurace. A dost! Já bych si přála být přemlouvána a sváděna. Ne vymýšlet, kterak požádat o doprovod, ne jen ke dveřím, ale do postele.

Bylo dost s půlnoci. Ulice byly tiché a vítr lehce šustil listím. Krásně chladil. Bylo mi hloupě. Nevím co mne to popadlo a proč. Jen ze setrvačnosti jsem šla dál a dál a dál. Prošla Vyšehradem a opřela se o zídku. Pozorovala jsem svítící Prahu a nastavovala studem hořící tváře chladnému vánku. Nikam a nic se mi nechtělo. Všechny myšlenky jsem násilně vypudila, přímo vytřepala, z hlavy. A dívala se na Vltavu odrážející světla a hvězdy.

„Věděl jsem kde tě najdu“ Ozvalo se z ticha za mnou.

Ztuhle jsem se otočila a tichounce zaškemrala. „Prosím tě, promiň mi to.“

Vzal mne kolem ramen a vedl ani nevím kudy a kam. Dole na nábřeží zapískal na rychle projíždějící Taxi. Ten svistot byl až bolestivý. Rozvibroval mi všechny kosti v těle a v jeho ozvěně se ztratilo i prudké brždění pneumatik. V uších mi stále ještě dozníval, když jsme se jako filmovým střihem přenesli za dveře jeho bytu. Ještě jsem u něj nebyla. Vymanila jsem se z jeho objetí a rozhlížela se, nasávala jemný příjemný parfém. Shodila boty a šla se s rozkoší projít po vysokém koberci, který bylo vidět otevřenými dveřmi v pokoji proti vchodu. Krásným šťastným pocitem se mi zatočila hlava. Podala jsem se tomu a pomaličku se otáčela kolem vlastní osy. Vešel za mnou a všechna světla v pokoji rozsvítil. Po tmě venku mne to oslnilo, zavřela jsem oči a otáčela se dál. Jen jsem zaslechla zavrzání asi křesla na které se asi posadil. A naslepo se snažila odhadnout, kde je. Zastavila jsem se a poslouchala odkud ho uslyším dýchat, odkud ucítím jeho vůni.

„Jsi krásná“ Promluvil po chvilce. Okamžitě jsem se otočila po hlasu, zatetelila se radostí a začala rozepínat knoflíky od halenky. Strašně jsem ho chtěla. Nechala ji spadnout na koberec a donutila jsem se oči otevřít. Skutečně seděl v krásném mohutném křesle a pozoroval mne. Líbilo se mi jak se na mne dívá. Pohladila jsem si ramena a jazyk podvědomě navlhčil rty. Stáhla jsem sukni a také ji nechala volně spadnout k nohám. Už jsem stála jen v prádle. Znatelně jsem vlhla. Ucítila jsem lehké zaškubání v rozkroku a vystoupila z hromádky oblečení. Petr vstal a vykročil ke mně. Posunkem ruky jsem jej zastavila a klesla na všechny čtyři a pomalu se k němu přibližovala. Fascinovaně mne pozoroval a rozepínal košili. Než jsem přilezla až k němu, košile se snesla k zemi. Narovnala jsme záda a pomohla mu s páskem a knoflíkem u kalhot. Zip jsem otevírala zuby. Kalhoty spadly dolů a já zajela bradou za gumu od slipů a stáhla je dolů. Už jej notně tísnily. Nejprve jsme se s penisem mazlila jen bradou, tvářemi, krkem, hrudníkem. Rozkošnicky jsem si oddalovala chvíli, kdy se mé rty dotknou krásné hladké horké hlavičky.

Stál s kalhotami u kotníků a hladil mne ve vlasech, prsty lehce šimral ušní boltce a tváře. To mne vybudilo tak, že jsem musela zajet pod své kalhotky a trošku se pomazlit i se svým rozkrokem. Vzala jsem hlavičku mezi rty a slastně ji ochutnávala a olizovala. Nečekaně mna popadl za vlasy a vsunul penis až skoro do krku. Až mi z očí vyhrkly slzy. Držel mne pevně za hlavu, lehounce a pomaličku přirážel a já pevně obepnula penis rty a jazykem se mazlila s hlavičkou. Za maličkou chvíli jsem měla ústa plná semene. Ta lehce násilná akce mne zároveň vzrušila ještě více a zároveň vzbudila touhu po malé pomstě.
Pomaličku jsem se postavila, vyndala ruku ze svých kalhotek a mokré prsty otřela o jeho rty a vsunula mu je do úst. Něžně mi je ocumlával, jazykem kmital na bříšcích mých prstů. Bylo to vzrušující. Cítila jsem to až mezi nohama. Pak jsem přišlápla jeho kalhoty ve kterých stále vězely jeho kotníky, rukama jsem jej objala kolem boků a zkroutila mu ruce za záda. Netušil co ho čeká a nechal si je zkroutit hezky vysoko. Přitiskla jsem své rty na jeho a přesunula do jeho úst vše co zůstalo v mých, smíchané s mými slinami. Vytřeštil oči a chtěl se tomu bránit. S nohama uvězněnýma v přišlápnutých kalhotách se mu nepodařilo vykroutit se. Ztratil rovnováhu a kapituloval. Nakonec vše poslušně spolykal. Sice koukal pěkně vykuleně ale penis už mu zase stál.

Nohama jsem mu pomohla vyprostit kotníky z kalhot. A svým podbřiškem přitisknutým na jeho a s penisem mezi stehny jsem jej lehce dostrkala zpátky ke křeslu. Zvedla jsem nohu a ovinula ji kolem boků, klesli jsem na křeslo. Stoupla jsem si obkročmo nad něj. Vzal mne za boky a stáhnul kalhotky. Už se na mne lepily. Nohy se mi vzrušením třásly. Opatrně jsem nasedla na přímo vzhůru trčící penis. Slastnou milostnou křeč jsem ucítila až v ledvinách. Cítila jsem že i on se chvěje. Rukama mne pevně držel za pánev a zubama mi pomaličku stahoval ramínka podprsenky. Vytáhla jsem postupně jednu a pak druhou ruku. A svlékla ji úplně.

Jednu ruku jsem mu položila přes oči a druhou jsem chytla jeho ruku. Ucítila jsem zapulsování penisu ve svém chrámu. Hukot v krve v uších byl ohlušující. Bylo vzrušující a inspirující, jak nechal svou ruku zcela volně. Vydala jsem se s ní na výlet po svém těle. Pomalu jsem se hladila jeho dlaní na ramenou, na krku na hrudi na prsou. Jeho prsty jsem se šimrala na slabinách, hladila si boky. Ruka byla horká a já už skoro nemohla vzrušením dýchat. A zřejmě ani Petr. „Nech oči zavřené“ Zašeptala jsem a vzala i druhou ruku. I tu jsem doprovázela na výletě a laskala se jí. Náhle mne chytil za obě zápěstí. Zvedl mi ruce nad hlavu. A hravě je obě udržel sepnuté jednou rukou. Tou druhou mne podebral pod zadkem a beze známky námahy se mnou vstal a odnesl mne na postel. Kroutila jsem se a snažila se vyprostit, ale marně. Jen jsem tím zápasem zvyšovala jeho sílu a vzrušení. Ruce mi držel za hlavou a přirážením mnou pohazoval po celé posteli až jsem skončila napříč s hlavou visící dolů. Už jsem neměla ani chuť ani sílu se bránit. Už jsem tuhla. Kratičké uvolnění, chvilka vibrující napětím, něž sopka vybuchne. Společný orgasmus smetl veškeré jiné pocity, existenci čehokoliv kolem nás. Vymrštil nás až nad mraky a okamžitě zase smetl pod zem. Probrali jsme se vedle postele.

Když jsme se vzpamatovali, oba jsme jen vykuleně koukali jeden na druhého. Mezitím se úplně rozednilo. Třela jsem si zápěstí, na kterých jsem měla obtištěny Petrovy prsty. Lehce naražená kyčel mne donutila se zavrtět a změnit polohu. Petr mne okamžitě něžně zvedl na postel, zahalil do měkkého huňatého přehozu, vzal kolem ramen a hladil postižená místa. Stulila jsem se do jeho náruče a hlavou mi znělo jen jediné obrovské ano ano ano. Pevně mne držel kolem ramen a já věděla, že i jemu zní ano v hlavě.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist