Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Návštěvníci 2

Kategorie: BDSM
15.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Sáře se v mimozemské lodi pomalu začínalo líbit. Na Zemi nikoho neměla a své adoptivní rodiče také příliš nemilovala, jenom saturňanské vědce poprosila, aby jim dali vědět, že je v pořádku. Mimozemšťané se k ní chovali slušně, ve chvílích, kdy výzkum jejího těla neprobíhal, měla celý volný čas pro sebe. Ten trávila v poměrně rozlehlém apartmánu, který jí Saturňané poskytli s ujištěním, že se po lodi může pohybovat jak chce a kde chce, pokud tím nebude ohrožovat sebe nebo loď či její posádku.

První dny k ní sice přidělili stráže, ale po důkladném zhodnocení jejího myšlení zjistili, že se Sáře přes počáteční odpor u nich líbí a nechávali jí samotnou. Sára brzy přišla na to, že na vesmírné lodi není jediná pozemšťanka. Na lodi bylo asi osm set lidí se stejným osudem jako Sára. Nikdo z nich si na svůj pobyt nestěžoval. Za prvé nebylo komu, leda tak sami sobě navzájem, a za druhé život mimo Zemi byl daleko lepší než v podmínkách, které na ní panovaly. Mimozemšťané se ke svým „pokusným králíkům“ chovali docela jinak než k miliardě lidí, kteří zůstali na kdysi modré planetě. Zatímco na Zemi obyvatelé žili v otroctví a za dohledu mimozemšťanů pracovali na obnově planety, lidé v kosmické lodi si užívali svobody. Kosmická loď byla obrovská a její vybavení lidem plně nabízelo všechny radosti, které si člověk může dopřát: kina, bary, restaurace, fitcentra, plavecké bazény i možnosti virtuální reality, kde si mohli prohlížet bývalé krásy své zničené planety. Na druhou stranu museli Saturňanům několikrát týdně poskytovat svá těla k výzkumu.
Sára se také svému novému osudu již přizpůsobila. Vždy jednou denně se ze stěny vysunula chapadla robotů a upoutala ji na lůžko či křeslo, kde potom Sára prožívala ty nejkrásnější orgasmy.
Některé saturnské experimenty ale nebyly z počátku na první pohled tak příjemné. Jednou byla Sára zase upoutaná na pokusné křeslo a na kundičku jí opět nasadili ten neznámý přístroj, který poznala již prvního dne. Nejdříve byla opět pro vedena očista jejího nitra a pak i její kundičky. Obě procedury Sára prožívala s několikanásobnými orgasmy, při kterých křičela jako o život. Po probuzení z orgasmických mrákot zjistila, že přístroj v jejím rozkroku pokračuje v jakési činnosti, která Sáře zůstávala utajena. Poté dostala dávku sedativ a když se posléze probudila, uviděla mezi svýma nohama pravý mužský penis, po její kundě nebylo ani památky. Nejdříve se vyděsila k smrti, ale když se odkudsi ozval hlas:

„Vážená Sáro, nemusíte se ničeho obávat, váš stav je pouze dočasný a nezbytný pro naše experimenty,“ uklidnila se a začala svůj nový penis zkoumat sama. Nechybělo mu nic. Před svým unesením Sára několikrát tajně pozorovala svého nevlastního bratra při masturbaci ve sprše a jeho penis jí naprosto fascinoval. Úd, který jí Saturňané „přišili,“ vypadal navlas stejně. Nejistě se ho dotkla. Vzápětí si uvědomila, že může opět objevit něco nepoznaného. Byl to pro ní naprosto nezvyklý pocit, že tam, kde dosud byl otvor do jejího těla, se nachází něco, co jí do teď nebylo souzeno poznat jinak, než v kundičce.
Sára došla k zrcadlu a začala se v něm nahá prohlížet. Pohled na své štíhlé dívčí tělo s ptákem mezi nohama jí notně vzrušil. Penis, dosud jen visící z jejích klína se teď začal pomalu zvedat a tvrdnout, až se tyčil proti zrcadlu, jakoby ho chtěl probodnout. Sára to fascinovaně sledovala a opět ho jemně uchopila. Znovu jí celým tělem projelo vzrušení, naprosto jiné a nové. Po chvíli se Sára odhodlala a začala svého nového ptáka zkoumat pozorněji. Opatrně stáhla předkožku a odhalila tmavočervený žalud s otvůrkem na špičce. Pomalu ho vlhkým prstíkem obkroužila a jakmile si ho prohlédla ze všech stran, zaměřila svou pozornost na orgán, který se nacházel pod penisem. Objevila v něm dva menší ve tvaru vejce. Nejdřív se ho jen zlehka dotýkala na povrchu, ale jakmile přišla na to, že se jí to líbí, neváhala a promnula celý šourek a každé varle zvlášť prsty polaskala. Pak se opět soustředila na samotný penis. Vzpomněla si znovu na svého nevlastního brat ra a jeho onanii ve sprše a zkusila ho napodobit.

Několikrát přetáhla předkožku přes okraj žaludu a zase zpět, až cítila, že se z něho cosi hrne ven.  Jakmile se pokusila zrychlit, pohltil jí docela silný orgasmus. Zhroutila na postel a hlasitě vzdychala, zatímco z ptáka jí na břicho prýštil jeden proud sperma za druhým. Orgasmus to byl sice trochu jiný, ale v zásadě se nelišil od svého „ženského“ protějšku.
Sára na sperma na svém břiše chvíli beze slova hleděla a na chvíli jí přepadla vlna studu. Rychle jí však zahnala,  ze špičky žaludu setřela zbytek semene a zvědavě ochutnala. Ochutnávka dopadla dobře. Sára ještě nikdy v životě nic podobného v ústech neměla, ale chuť semene jí uchvátila. Chtěla si ještě z penisu vymačkat zbytky sperma, které v něm ještě zbyly, ale nedostala příležitost, protože se odkudsi vypařil uspávací plyn a Sára vzápětí upadla do hlubokého spánku.
Když se probrala, byla ve známém pseudogynekologickém křesle, ve kterém na ní dělali Saturňané své pokusy. Všimla si, že má na celém penisu nasazený jakýsi nástroj, který ho hnětl tak procítěně, že Sára se po chvíli zmítala v dalších křečích rozkoše. Pak opět dostala dávku sedativ a po probuzení nalezla v rozkroku svou známou kundičku. Neměla však šanci si vyzkoušet, jestli je plně funkční, protože stále byla přivázána ke křeslu. Najednou se kolem celého jejího těla obmotala kovová chapadla, zvedla ji a kamsi jí nesla. Místo určení Sára poznala vzápětí. Byla to ohromná vana s neznámou hmotou, která se podobala slizu a neustále se v ní hýbala. Vypadala jako živá a Sára si pomyslela „To by mě zajímalo, co si na mě ještě vymyslí.“

Náhle se kus té hmoty ve vaně vymrštil ven, zformoval se v ruku a chytil Sáru za kotník. Vzápětí se jí obmotal kolem celého těla a táhnul ji dolů. Nebyla to tedy jen hustá kapalina, ale živočich bez jasné struktury těla, který měl schopnost kteroukoli svou část libovolně měnit a tvarovat. Kovová chapadla ji pustila a Sára s výkřikem zahučela do těla tohoto neznámého tvora. Nedopadla však až na dn o nádoby, tvor ji zachytil tak, že hlavu měla nad hladinou a zároveň zpevnil svou strukturu tak, že Sára měla pocit, jakoby ztuhla v betonu. Najednou pocítila, jak se jí broskvička jakoby sama od sebe rozvírá a cosi do ní vniká. Stejně tak se jí něco dobývalo do zadečku.

Vzápětí ji cosi stáhlo až pod hladinu, takže se nejdříve lekla, že se udusí, ale hned na to se jí u úst vytvořila jakási trubička, skrze kterou mohla bez obtíží dýchat. Tedy spíše vzdychat, protože na ni přicházel první orgasmus. Zároveň jí něco tak procítěně hnětlo kozičky, že se hned udělala podruhé. Náhle spatřila, že k ní připlouvají další dva pozemšťané, oba dva tak osmnáctiletí chlapci s velkými stojícími ptáky. Stejně jako Sára ale byli ovládáni onou obživlou kapalinou. Jeden jí zavedl ptáka do pičky a jakmile jí záhadný tvor rozevřel její zadní dírku, ucítila tam i penis toho druhého. Oba dva jí objali a začali jí tvrdě mrdat. Na Sáru doléhal jeden orgasmus za druhým, takže se už ani neobtěžovala je počítat. Když v sobě naráz pocítila mohutné výstřiky sperma obou samců, samou slastí ztratila na chvíli vědomí. Probudila se až na posteli. Další den Saturňané nechali Sáře volný celý den bez pokusů. Hned na pozítří  pro ni přichystali další překvapení. Pomocí kovových chapadel ji nesli někam daleko, kde ještě nebyla. Cestou míjela kóje s lidmi, na kterých Saturňané zrovna prováděli své experimenty. Muži i ženy upoutány na nejrůznější přístroje nebo byli drženi nejrůznějšími tvory či roboty. Sářina kóje byla na samém konci haly, ale také byla o něco větší. Byl v ní tvor, který se nepodobal ničemu, co Sára do té doby viděla. Jeho podoba se nejvíce blížila ohromné mucholapce s kalnýma očima, krátkými chapadly uvnitř a po stranách měl něco, co vzdáleně připomínalo veliké lastury škeble potoční s krátkými ostny po krajích. Čím víc se Sára k onomu tvorovi přibližovala, cítila, že jí kundička vlhne a rozlévá se jí z rozkroku teplo do celého těla. „Mucholapka,“ jak si jí Sára pojmenovala, zřejmě viděla, protože začala všemi chapadélky třepa t a natahovala je směrem k ní.
Z reproduktoru se ozvalo:
„Sáro, z tohoto tvora nemusíte mít strach, neublíží vám. Živí se sekrety z lidských pohlavních orgánů a pro tento účel jste byla na nějakou dobu vybrána vy. Samozřejmě vám budeme dodávat dostatečné množství jídla a tekutin, abychom vyloučili jakékoli riziko vaší dehydratace.“
Slova saturnského vědce zapůsobila, Sára se naprosto uvolnila a už jen sledovala, jak jí robot ukládá „do náruče“ neznámé bytosti. „Mucholapka“ se jí ihned zmocnila, svá chapadla obtočila kolem rukou, nohou a celého těla a na celou kundičku se jí přisálo cosi, co mělo zřejmě nahrazovat ústa. Chvíli se nedělo nic, ale po chvíli Sára pocítila desítky drobounkých kartáčků, které jí dráždily celý rozkrok od mušličky až po zadní dírku. Sára se to nejdřív snažila pozorovat, jak jí živočich odsává milostné šťávy a drážděním z ní ždímá další, ale hned mezi prvním a druhým orgasmem nechala vše, a především sebe, svému osudu. Z těla mucholapky se vynořily další výrůstky, přisály se Sáře na kozičky a pomalu je mačkaly a hnětly. Výrůstků a chapadel se z mucholapky vynořovalo pořád víc a brzy pod nimi Sáře úplně zmizelo celé tělo kromě hlavy. Ne však na dlouho. Když se Sára udělala asi po páté, tvor náhle sklapl svůj ostnatý plášť a Sáru v něm uvěznil.

Ostny zřejmě měly zavírací funkci jako zip a zapletly se do sebe tak, že vytvořily neprodyšnou slupku, ze které nebylo úniku.  Zvenčí už to nevypadalo jako mucholapka, ale jako živý spací pytel, ve kterém se cosi neustále hýbalo a ze kterého se linuly zvuky dívčího vzdychání a sténání. Sára se však hýbala jen minimálně, veškerý pohyb obstarávala mucholapka, která tak Sáře masírovala celé tělo. Sára viděla, že se krunýř uzavírá, ale nemohla proti tomu nic udělat. A kdyby mohla, neudělala by to, protože ji to vzrušilo ještě víc a zatoužila po dalších orgasmech. Mimozemský tvor jí je dopřál. Malinkými chapadélky jí masíroval kozičky, dalšími projížděl její mušličku tam a zpět včetně klitorisu a prdelky, přičemž jimi ze Sáry vysával její milostné šťávy. Pro Sáru to byl jeden velký, nekončící orgasmus, při kterém se vznášela kdesi mimo svět a pička se jí křečovitě stahovala. Jakmile tvor zjistil, že Sáře milostné šťávy ubývají, rozevřel opět svou ulitu a dovolil robotům, aby daly Sáře, unavené nesčetnými orgasmy jakousi výživnou tekutinu, která jí dodala síly. Mucholapka jí poté nejdříve jen lehce dráždila, aby jí udržela vzrušenou. Sáře to připadalo jako věčnost, ale  pak se přece jen dočkala. Mucholapka svou skořápku zase neprodyšně uzavřela a Sára se opět ocitla v jejím zajetí. Cítila, jak se jí hluboko do kundičky dobývají chapadélka a zároveň masírují poštěváček a jakmile se dostaly na G-bod, Sára vyvrcholila dalším z nekonečné řady orgasmů. Tak to pokračovalo asi tři dni a když Sáru roboti dopravili do jejího pokoje a postavili jí na zem, málem se neudržela na nohou. Okamžitě ulehla na postel a spala nepřetržitě celý další den.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

arnoval napsal

To je pičovina!

TOPlist