Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Návštěva – Tvrdé přivítání

Kategorie: Anál, Extrémy, Femdom, Šukačky
20.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Byl to pracovní pátek na odpolední jako každý jiný. Čas neutíkal a atmosféra nebyla nic moc. Jakub tehdy ještě dvacetiletý, 183cm mírně při těle se svalnatýma rukama neměl moc dobrou náladu. Kolem 8 večer mu však dorazila SMS a její obsah ho mile překvapil. Byla od expřítelkyně Gábiny se kterou se skoro rok neviděl. Nedávno jí bylo dvacet. Ptala se co dělá, jestli nemá chuť zajít do města. Byla sama doma a nudila se.

Naneštěstí byl Kuba v práci autem tak do města jít moc nemohl. Když jí to napsal odpověd byla přesto kladná. Pozvala ho domů, ať se po práci staví a něco podniknou. Pozvání přijal, i když končil až v 11. Vidina zajímavého večera uspíšila čas a než se člověk nadál, bylo 11. Kuba dokončil očistu ve sprše, oblékl se a vyrazil směrem k známé ale i neznámé.
Mezitím si Gábina dopřávala příjemně teplou sprchu. Proud vody dopadal na její snědě opálené štíhlé tělo a černé vlnité vlasy, které měla dlouhé až k lopatkám. Vjížděla si do nich hluboce rukama. Poté sjela na krk a prsty si přejížděla přes nádherně plné a smyslné rty. Mířila stále níž. Zastavila u neuvěřitelně pevných čtyřekh. Hladila si je, mačkala a dráždila. Po chvíli se její ruce vydaly opět na cestu a mířili do zadu na krásně zakulacený mírně širší zadeček. Párkrát přes něj přejela i mezi půlky což jí začínalo čim dál víc vzrušovat. Pomalu přesunula své ruce do předu, kde čekala rozpalující se mušlička. Mela jí hezky upravenou. Nechala si silnější proužek nad štěrbinkou, černé chloupky jako by značili cestu, kudy má dobyvatel jít. Začala si po ní hezky přejíždět, což jí přivádělo k většímu vzrušení a chtíči.
Jednou rukou si roztáhla mušličku a dvěma prsty druhé ruky se začínala bořit do útrob té nádhery, která už vlhla nedočkavostí. Zajela prsty co nejhlouběji to šlo a palcem ruky, kterou si rozevírala mušličku začala dráždit naběhlý poštěváček. Slastně oddychovala, jak se vzrušení stupňovalo. Její kolena ztrácela sílu. Zatavila vodu a klekla si na kolena. Začala si dopřávat plně své uspokojování. Do mušličky zasunula ještě třetí prst a zvýšila rychlost. Když už byla skoro na vrcholu blaha, přivírala oči, kousala se do rtů, hlasitě sténala. Uvnitř svatyně to čvachtalo, jak byla víc a víc zmáčená vlastní milostnou šťávou. Vtom explodovala. Napnula se jako luk. Obě ruce, které dráždily její poklad ztratily sílu a bezvládně padly vedle těla, které se třáslo v doznívajícím orgasmu. Asi po třech minutách se zvedla z vany a usušila se. Oblékla si na sebe jen světle modrý župan a přesunula se do obýváku k televizi.

Padlo něco málo po půl 12 když u Gábiny zazvonil zvonek. Šla tedy otevřít s tušením, kdo konečně dorazil. Za dveřmi stál Jakub, který když viděl Gabču jen v županu, trochu se zarazil a vykoktal ze sebe slabý pozdrav.
„No pojď dál“ odpověděla mu vzápětí. Chvilku nato, co vstoupil a zul si boty zaklaply i dveře.
Otočil se na hostitelku, když v tom mu přilítla taková facka, že jí málem neustál.
„Kdepak jsi tak dlouho co“ křičela na Kubu. Vzápětí dostal další, aniž by mohl odpovědět.
Když se Gábina napřahovala ke třetí ráně, už jí ruku zachytil a zmáčkl pevně na zápěstí. Pomalu jí kroutil za záda Gábiny, která se musela otočit k Jakubovi zády. Přitáhl si jí k sobě a pevně druhou rukou chytil pod krkem.
„Tak ty si myslíš, že mě budeš jen tak fackovat, co? Ale to tedy ne mrško“ zašeptal jí do ucha.
Pustil jí z obou sevření, otočil čelem k sobě a dlouze jí políbil na horké rty.
Polibek dlouhý asi 15 sekund ukončila Gábina tím, že Jakuba kousla do rtů a ne zrovna málo.
To v něm probudilo další vlnu hrubosti. Chytil jí za vlasy a tahal směrem dolu, až zasyčela bolestí. Gábina byla nucena zaklonit hlavu do extrémů a když tlak neustával, padla na kolena.
V tom okamžiku jí pustil. Pokleknul k ní s úmyslem se omluvit, ale toho využila Gábina a vrhla se po něm. Chvilku se v předsíni přetahovali, převraceli se sem a tam. Gábině se rozvázal župan zrovna, když byla na Jakubovy. Ten mohl opět vidět její nádherná ňadra pěkně zblízka. Nadzvednul se a mírně se zakousnul do levého ňadra. Gábina překvapená tímto činem zmírnila sevření a toho Jakub okamžitě využil. Mrštil sní na stranu a už byl opět nahoře. Tvrdě přibyl Gábiny ruce k zemi, že neměla jedinou šanci něco udělat. Snažila se o odpor, ale marně. Jakub jí začal líbat na krku, pomalu se blížil k jejím rtům. Ovšem předtím, než měl šanci se opět dotknout, ucukla mu. „Tak to by stačilo nemyslíš“ řekla z ničeho nic Gábina.Jakub poslech. Pozvolna vstával, že se situace uklidní. Stál předkloněný nad tím krásným nahým tělem a viděl i černý proužek zdobící poklad Gábiny. Najednou dostal ránu na čelist, kterou mu uštědřila pěst hostitelky. Jakub zacouval až ke zdi. Gábina se začala zvedat.
„Tohle si teda přehnala“ naštvaně křiknul Jakub. Chytil jí za ruku, kterou hned zkroutil za záda a odváděl jí do obýváku.
Hodil s ní na gauč tak, že byla tělem nahoře a nohy spuštěný dolů. Jakub se zezadu přiblížil, sundal si tričko a z Gábiny strhnul župan. Měl před sebou ten nádherně zakulacený zadeček a už se nemohl dočkat, až se do něho pustí. Když chtěla vstát, přitlačil jí zpátky, aby se o nic nepokoušela, zkroutil jí jednu ruku opět za záda a začal si rozpínat kalhoty.
„Že by ses k něčemu konečně měl, už začínám být nedočkavá a ta moje mušlička hoří nedočkavostí. Tak dělej vraž mi ho tam“ dráždila nedočkavě Gábina.
To už byl Jakub jak ho bůh stvořil. Jeho nástroj nedočkavě trčel, ale on měl jiné plány.
„Tak nedočkavá říkáš. To by se ti líbilo, aby to bylo podle tebe, co?“ když tohle dořekl zakroutil víc rukou, kterou držel Gábině za zády.
„Au to už dost bolí“ namítala, ale vzápětí ucítila, jak se Jakub dobývá hned třema prsty do její svatyně a začal pomalu rejdit. To už Gábina začala vzrušením hlasitě dýchat. Z mušličky se jí řinuly potůčky šťáviček.
„Vážně si dost nadržená, ty moje dračice, ale copak dělá tvůj análek, co?“ šibalsky se zeptal a vyndal zmáčené prsty z mušličky.
„Jasně, že mě ta naše malá přetahovaná dostala do varu a na zadeček mi nešahej byl jsi první a poslední“ drze odřekla. Vtom však ucítila právě na zadečku tlak. To se Kuba dvěma prsty bořil do jeho útrob.
„Ne, ne okamžitě toho nech“ začala namítat a bránit se, ale s jednou rukou za zády to moc nešlo.
„Copak se děje? Už to nemáš moc pod kontrolou, že jo“ trochu podle odpověděl Jakub.
Zasunul prsty skoro celé do zadečku. Byl neuvěřitelně těsný, ale díky šťávičce na prstech to šlo lehce. Gábina sténala bolestí, ale i mírným vzrušením. Jakub povytáhl prsty a pomalu přidával třetí. Šlo to už hůř a Gábi se prohnula s bolestným vzlykem. To přimělo Jakuba přestat. Otočil jí aby byla zády na gauči, nohy si dal na ramena. Pomalu se blížil k oběma otvorům, stačilo si vybrat.
„Ano pod už do mě“ požádala ho s udýchaným hlasem.
Jakub nastavil svůj penis na kraj mušličky, ze které vycházelo příjemné teplo. Žaludem roztáhl její pysky a pak nečekaně tvrdě přirazil. Gábina hekla překvapením a napružila se. Jakub se zatím nehýbal. Pak opět povytáhl svůj nástroj a znovu prudce přirazil. Ruce vložil na její ňadra a pevně je prohmatával. Takhle to opakoval asi 2 minuty když se Gábině dostavil tento večer druhý, ale při těchto hrátkách první neuvěřitelně silný orgasmus. Její mušlička se stáhla až neuvěřitelně těsně, že už to málem nevydržel, ale ještě chtěl svojí dračici potrápit. Díval se na její obličej. Jak těžce oddychovala při doznívajícím slasti, na její přivírající se oči a spokojený výraz ve tváři.
Vytáhl svůj nalitý nástroj a přiložil ho k análku. To probralo Gábinu z tranzu. Vyděšeným výrazem pohlédla Jakubovy do očí, který začal tlačit svůj nástroj přes svěrač do těch těsných útrob, ve kterých měl tu čest být naposled pře dvěma roky a jako jediný.
Nalehl víc na ní a pomalu se tlačil dál do zadečku. Gábina začala se zavřenýma očima zatínat zuby, ale když žalud přešel přes svěrač vyděšeně je otevřela a z jejích úst vyšel bolestný stesk.
Jakub jí políbil, aby trochu zmírnil bolest, která bodala jeho dračici až do hlavy.
Když viděl, že je trochu klidnější povytáhl svůj nástroj zpět a vzápětí prudce přirazil až po kořen. Gábina sebou škubla, z očí jí vytryskla slza s hlasitým výkřikem. Jakub zůstal nehybně, aby si mohl její análek zvyknout a přitom uklidňujícími polibky na krk utěšoval dračici ležící pod jeho tělem. Když už se situace uklidnila, začal opět pomalu pohybovat pánví. Gábina stále ze začátku spíš bolestivě sténala, tak Jakub přiložil ruku na její mušličku a začal dráždit její poštěváček. Za pár chvil už mu sama začla vycházet vstříc a z úst jí vycházely milostné vzdechy. Jak se tempo zrychlovalo, tak i dýchání obou milenců nabíralo na síle. Jakub už cítil, že dlouho tu slast, kterou mu těsný análek poskytuje, nevydrží. Ani Gábi nebyla daleko od dalšího vrcholu. Spustila nohy z Jakubových ramen aby si mohla víc přitáhnout. Začala se sním chvilku líbat, ale tlak sílící v její mušličce nutil její ústa čim dál víc sténat rozkoší, která se drala víc a víc na povrch.
„Bože … já-á … už to“ ani nedořekla Gábina, když se musela zabořit zuby do Jakubova ramene, protože v ní explodoval další silný orgasmus, při kterém sebou nekontrolovatelně házela. Jakub na chvilku zastavil, aby odezněla první vlna rozkoše v těle jeho dračice. Poté opět začal tentokrát dlouhými tvrdými, přírazy dokončovat svojí rozkoš.
„Jo pojď … Nastříkej mi to tam všechno“ přikazovala najednou Gábina.
Jakub se nenechal prosit, už to beztak nemohl vydržet; poslední mohutný příraz a už to z něj lítalo jako z hadice. Bylo toho tolik, že musel opustit těsný ukryt a pár dávek poslal na Gábiny prsa a bříško. Z análku toho vytékalo taky dost. Jakub těžce oddychoval a chystal se dát Gábině pusu, když vtom ho zarazila: „Jsi mě tím tlakem zase rozdělal … dodělej mě prosím“ toužebným, unaveným hlasem žádala Gábina.
Jakub vyhověl jejímu přání a vsunul tři prsty do její mušličky, ve který to dost čvachtalo, jak byla podmáčená. Přiložil pusu k jejímu poštěváčku a začal pěkně jazykem dráždit ten hrášek co to dalo. Prsty začal dost rychle pohybovat a když viděl, že už se blíží Gábině orgasmus, dvěma prsty druhé ruky zajel do análku. Vtom se přiřítil vrchol tak rychle, že to ani ona sama nečekala. Prohnula se jako luk a Jakubův obličej dostal sprchu milostných šťáviček.
Dopadla zpět na gauč a spokojeně oddychovala. Jakub si došel pro odměnu formou úžasného polibku. Pak se šli společně osprchovat a Jakub u Gábi zůstal na noc.

Omluvte prosím chyby, které v povídce jsou.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist