Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nadržená ségra

Kategorie: Incest
29.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 76 hlasů

Den začal úplně nudně jako vždy. Ve škole zase samé problémy a špatné známky. Vrátil sem se asi ve 4 odpoledne. Šel sem s kamarády do hospody kde jsme si daly 2 piva a šli domů. Vrátil jsem se domů a chtělo se mi čůrat.
Došel jsem do koupelny ve které je záchod i sprcha a vana. Vešel jsem do koupelny a ve vaně se koupala moje mladší ségra. Je jí 16 a má trojky kozy a nádherně vyholenou pičku. Hned jsem šel k záchodu a po očku sledoval její nádherný kozy.

Hned se mě zeptala co tam dělám. Odpověděl jsem že se počůrám. Snažila se zakrýt svoje kozičky ale moc se jí to nedařilo. Koukal sem ale nenápadně aby si nemyslela že jsem nějaký nadržený prase. Přitom sem si ale představoval jak bych si s jejíma kozama pohrál. Neřešil jsem to a vytáhl jsem svý péro a vykonal jsem potřebu a ségra na mě koukala s otevřenou pusou. Vždycky jsem se před sebou styděli. Pak jsem ho schoval do kalhot a spláchl. Když sem si umýval ruce řekla mi ségra ať dojdu k vaně kde se umývala. Přišel sem k ní a ona odkryla svoje kozy a řekla mi ať se pořádně kouknu. Neměl jsem zapotřebí aby si myslela že jí chci ošukat a ona to pak řekne mamce. Tak sem jí řekl hm kozy a co já s tím. Ségra hned odpověděla že pokud budu chtít můžu si sáhnout ale pod podmínkou že ona si bude moct sáhnout na mýho klacka.
Měl jsem co dělat aby se mi nepostavil ale bylo to zbytečný. Nahá ségra mě vzrušila. Souhlasil jsem a sáhl jsem si na její kozy a mačkal jí bradavky. Začínaly tuhnout. Nechtěl jsem přestat ale ségra mi řekla že už to stačilo že je na řadě teď ona. Řekla mi ať si stáhnu kalhoty. Odvětil jsem jí že to ona něco chce, tak ať mi je stáhne sama. Stáhla mi tedy kalhoty a můj čurák visel k zemi dolů. Ségra mi řekla že ještě takovýho nikdy neviděla ani nedržela. Řekl jsem jí ať se dívá a klidně si i sáhne. Měly jsem přece domluvu. Ségra ho chytla a začala si ho prohlížet. Po chvíly prohlížení mi ho začala honit. Zeptal jsem se co dělá. Ona jen neboj bude se ti to líbit.Jen to dořekla už měla mýho čuráka v puse a krásně mi ho kouřila jako nikdy nikdo. Užíval jsem si kuřbu a začal jsem ségře opět sahat na kozy. Po chvíli mi v něm začalo cukat a ségra si ho vytáhla z pusy a tak sem jí postříkal obličej i s kozama. Trochu toho měla i ve vlasech.
Schoval jsem ho do kalhot a chystal se odejít, když v tom mě chytla ségra za ruku a řekla, že když mě udělala ona, tak teď musím udělat já ji. Na nic jsem nečekal. Vyslíkl jsem se a skočil za ní do vany. Ségra si sedla na okraj vany a já jsem si klekl pod ní. Měl jsem před očima tu její krásně oholenou a mokrou pičku. Prstem jsem jí začal jezdit po poštěváčku, který byl naběhlý. Potom jsem místo prstu použil jazyk a prst jsem jí strčil do její růžovoučké jeskyňky. Začala pomalu vzdychat a já jsem ho už měl znovu v pozoru. Za chvíli byla ségra úplně vlhká a vzdychala mnohem rychleji. Pak mi přitlačila rukou mojí hlavu k její pičce a v tu chvíli se udělala. Svíjela se a málem spadla z okraje vany ven. Když její orgasmus odezněl řekla mi že chce toho mýho čuráka ve svý kundě. Nenamítal jsem nic a stoupl jsem si a přejížděl jsem jí okolo pičky a dráždil jsem jí. Zvýšila na mě hlas ať jí ho tam strčím, že ho tam chce. Ještě chvilku jsem jí dráždil, až se sama ke mě posunula a můj čurák vnikl do její uzoučké a vlhké kundičky.
Začal jsem pomalu přirážet a ségra přirážela proti mým pohybům. Během chvíle jsem začal zrachlovat a ségra začala zase rychleji vzdychat. Tvrději jsem přirážel a přitom jí mačkal bradavky. Za chvíli vykřikla a už tak dost úzká kundička mi zmáčkla péro a mačkala ho tak že jsem se vystříkal do ní. Po chvíli její sevření ustoupilo a já ho mohl vytáhnout ven. Moje sperma vytékala ven s jejími šťávami. Pak jsem se oba okoupali, usišili a oblékli a šli jsem každý do svého pokoje. Asi za hodinu za mnou došla ségra a sedla si ke mě na postel. Zeptal jsem se co chce. Hned se rozpovídala a řekla mi že to co se stalo zůstane jenom mezi námi. Hlavou mi proběhla myšlenka že lepší šukačku jsem nezažil a že toho ještě využiju. Řekl jsem jí že to zůstane mezi námi ale že to nebylo naposled co jsme si takhle zašukali. Ségra odpověděla že s tím za mnou taky přišla, že lepší sex nikdy nezažila. Ségra mě pohladila přes trenýrky po mém penisu, dala mi pusu na dobrou noc a odcházela. Hned jsem jí chytl za ruku a povídám, aby přespala u mě v pokoji a že by jsme to zopakovali. Ségra ale nechtěla, protože máma byla doma. Tak jsme spali každý ve svém pokoji.Ráno jsem ještě spal a nevěděl jsem, že do mého pokoje přišla ségra. Bez váhání mi stáhla trenýrky a rovnou se vrhla na můj penis. Vzbudil jsem se a viděl jak mi sestra kouří čuráka. Řekl jsem, co to dělá, že mamka se může každou chvíli vzbudit a najít nás tady. Ségra odpověděla, že když nás mamka najde, tak by se mohla taky přidat. Zeptal jsem se, jestli se náhodou nezbláznila a hned mi řekla, že se zbláznila do mýho bezvadnýho čuráka. Řekl jsem, že mi ho vykouří a hned půjde, ale ona si sundala kalhotky a sedla si na mýho pevnýho čuráka a začala na něm jezdit. V tom jsem si sedl i s ní na klíně a sundal jsem triko, pod kterým se skrývali její kozy. Hned jsem je začal cucat. Ségra to dlouho nevydžela a dostavil se orgasmus. Po chvíli, co odezněl její, přišel můj a mohutnými výstřiky jsem to stříkal do ní. V tom dostala ségra další orgasmus a začala se svíjet. Když orgasmus odezněl, stoupla si a dala mi pusu na čuráka. Oblíkla si triko a natáhla kalhotky a odešla z pokoje. Já zůstal ležet z povadajícím penisem na posteli a přišla do mého pokoje mamka. O tom zase příště.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Eva Novakova napsal

Neveřím ti že se to stalo.

Kubus2 napsal

Sak to nemusí být skutečne jsou to povídky.

apikovec82 napsal

Čekám na pokračování

Šukac napsal

Tvl hned bych ji omrdal
Ale ja doma mrdam svou sestru kazdy den jak jsou rodice v praci
Ano víme je to zakázane ale nám se to líbí tak proč ne ? A navíc jdeme do toho dobrovolně 😉

schumacher2 napsal

taky bych rád šukal ségru.

TOPlist