Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na výletě

Kategorie: Lesbičky
10.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Jednoho dne jsem se se svojí kamarádkou Lenkou rozhodla, že si vyjedeme na kola. Ráno jsme vyrazily. Věděla jsem přesně kam jet, měla jsem už dlouho vyhlídlé místo. kam by jsem se sní rada podívala. Byla to louka za vesničkou, kde jsme bydleli. Byla uprostřed lesa, je to tam opravdu nádherné. Když jsme přijely na louku, rozprostřela jsem deku, na kterou jsme se položily. Začaly jsme si povídat po chvilce mi Lenka nabídla, že mne namasíruje.

Byla jsem ráda, proč ne od tak krásné dámy se nenechat namasírovat. Řekla, abych si sundala tričko bude to lepší souhlasila jsem. Najednou jsem ucítila něžné polibky na krčku. Povzdechla jsem bylo to neskutečně příjemné. Lenka to zaregistrovala a začala mi něžně mačkat mé trojky. Otočila jsem se a začala ji vášnivě líbat. Byla jsem opravdu nadržená a tak jsem jí začala jemňounce jezdit po její číče. Cítila jsem jak vlhne víc a víc. Neváhala jsem a celou jí svlékla a začla jsem jí lízat její číču. Zajížděla jsem dovnitř více a více a přitom jí dráždila poštěváček.
Slyšela jsem jak křičí ANO JEŠTĚ JEŠTĚ už budu. Byla jsem jak utržená ze řetězu lízala jí rychleji a rychleji. Ale ucukla, chtěla abysme byly obě na jednou. Svlékla jsem se a začala ona. Dělala téměř to samé co já, ale její trumf byl, že přinesla robertka. Začala rejdit v mé číče a přitom mi jí ještě kolem olizovala. Museli mě slyšet i u nás na vesnici jak jsem křičela. Vytáhla robertka z mé číči a zajela jemňounce do prdelky. Křičela jsem blahem. Zajížděla ven a nazpátek.

Vytáhla robertka z mé prdelky a stočily jsme se do 69. Vyvrcholily jsme obě najednou její šťávu jsem měla snad všude. Slyšela jsem, jak odeznívá její orgáč. A začaly jsme znova. Odtéhleté doby tam chodíme každý víkend a rozdáváme si to tam. Byl to nejkrásnější můj zažitek v životě…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist