Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na vojně

Kategorie: BDSM
18.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Po střední škole jsem nastoupil na vojnu ve Východních Čechách, daleko od rodné Prahy. Byl to malý útvar protichemické obrany uprostřed polí. Jako bažant jsem nevěděl, jak to chodí, a tak jsem jen poslouchal, přestože mi některé věci přišly divné.
Nicméně, odkroutil jsem si měsíc přijímače a nastala má první vycházka. Samozřejmě jsme hned vyrazili do města na diskotéku. Měl jsem úspěch, seznámil jsem se tam s moc milou holkou a skončil v její posteli.

Šukal jsem jak smyslů zbavený a udělal tři skvělá čísla, než jsem si uvědomil, že už jsem měl být dávno v kasárnách.
Vyskočil jsem z postele, rychle na sebe navlíknul mundůr, dostal pusu na cestu a upaloval pěšky ke kasárnám.
Od mazáků už jsem věděl, kde přelézt plot, abych se dostal dovnitř nepozorovaně. Něco jsem ale asi udělal špatně, protože jsem doskočil přímo před procházející stráž. Prosil jsem kluky, aby mě nechaly jít, ale oni že to nejde, že by z toho měli malér.
Službu měla právě kapitánka Reichertová. Byla to asi čtyřicetiletá žena, jediná žena v útvaru a ačkoliv neměla zdaleka nejvyšší hodnost a její funkce byla také okrajová, nějak jsem se od začátku nemohl zbavit dojmu, že to ona velí celému útvaru.
Postavil jsem se do pozoru, zasalutoval a čekal, zatímco stráž odešla. Kapitánka si mě vůbec nevšímala. Až po chvíli se mě zeptala: „Tak kdepak ses zdržel vojáčku?! Určitě ses válel u nějaký děvky v posteli!“
„Ne, paní, omlouvám se, byl jsem navštívit rodiče a ujel mi vlak,“ bránil jsem se.
„Nelži,“ řekla přísně, zvedla se a pohlédla mi zpříma do očí.
„Ale já…,“ snažil jsem se bránit.
„O tom se snadno přesvědčíme. Svléknout!“
Byl jsem zmatený, ale po krátkém odporu jsem se přesvědčil, že to myslí smrtelně vážně a rychle shodil všechno oblečení.
Vytáhla bajonet a jeho plochou mi nadzvedla splihlý penis.
„Pořád mi chceš tvrdit, že tenhle čurák zaprasený od spermatu a šťávy, co je cítit děvkou na sto honů byl doma u rodičů?!“
Ani nečekala na odpověď a pokračovala: „Lehnout na břicho na zem!“ Pak mě nechala popolézt po zemi kousek dopředu, až se mi otočil a ležel mezi mými stehny. Kanadu mi strčila mezi kolena a rázně odstrčila tak, že jsem měl nohy do široka od sebe. Na to mi přišlápla penis trochu se předklonila a pustila se do pořádného výprasku pravítkem. Nevím, jestli mě víc bolel zadek, nebo penis přišlápnutý kanadou na kamenné podlaze. V každém případě jsem se nemohl vůbec bránit, byl jsem důkladně přišpendlen a snažil jsem se nehýbat a neuhýbat ranám, abych bolest nezvyšoval.
Konečně toho nechala. „Tak, teď si ho olížeš dočista od toho svinstva!“
V sedu na zemi jsem se předklonil a snažil se na něj dosáhnout. Jen tak tak jsem si však olíznul špičku.
Se zájmem mě pozorovala, pousmála se a řekla: „Počkej, pomůžu ti“. Na maličkou chvilku jsem se začal těšit, že mi ho vykouří. Jenže pak se postavila za mě, chytila se trubky topení a postavila se na má ramena. Pod její vahou jsem se zkroutil a je pravda, že jsem ho pak dostal skoro celého do pusy, byť i to nebylo nic příjemného.
Naštěstí to ani pro ní nebylo nejpohodlnější, protože po chvíli slezla a přikázala mi vstát. Mé péro bylo mírně postavené, a když ho pak vzala do ruky, rychle ztvrdlo úplně. Přivázala mi pod žaludem provázek a na jeho konec zavěsila asi dvacet centimetrů nad zem láhev s Coca Colou, kterou předtím měla nedopitou na stole.
„Sto dřepů! A pěkně svižně!“ zavelela. Pustil jsem se do toho a snažil jsem se jet podle jejího počítání, přestože láhev vždy narazila do země a při zvedání v okamžiku, kdy se odlepila mi za něj pořádně škubla.
Při osmdesátém jsem už cítil, že se musím každou chvíli udělat. Cítil jsem se hrozně poníženě, mé tělo mě neposlouchala, kapitánka se mi nelíbila, to co jsem dělal se mi nelíbilo, přesto jsem byl na pokraji orgasmu a neuměl jsem si poručit.
Jen tak tak jsem to udržel, že jsem dodělal stý dřep a neudělal se. Aspoň trochu jsem si udržel svou důstojnost. „Ještě deset, dělej!“ zavelela. Asi i ona poznala, jak málo mi schází. Při sedmém jsem vykřiknul a chystal se to pustit. „Stop, vojíne pozor! Ani hnout!“ zavelela a pobaveně pozorovala, jak se s vypětím všech sil snažím stát rovně, a jak můj nateklý penis pulsuje, ale nestříká. Po několika vteřinách ke mě přistoupila, nadzvedla láhev nahoru a prudce jí pustila. V zápětí následoval výstřik, ale pak už jen ze zatíženého penisu vytékal plynulý proud spermatu.
„Vojíne řekla jsem pozor! A vy se tu klátíte jak stará babka v průvanu!“
Posbíral jsem tedy všechny síly a stál rovně. Odvázala mi láhev a vrátila se ke stolu, kde se zabrala do čtení nějaké knihy. po chvíli zvedla oči. „Tak co je to řekla jsem pozor!“, vstala, vzala pravítko a šla ke mě. Vždyť ale já stojím v pozoru, co se jí zase nelíbí, říkal jsem si v duchu.
„Když řeknu pozor, tak tím míním, že budeš stát celý v pozoru, včetně tohohle chcípáka, který tady nípe,“ načež mě přetáhla pravítkem přes můj splihlý penis.
Vůbec nechápu proč, ale po několika dalších ranách se mi postavil. Když byla spokojená, vrátila se ke stolu a četla dál. Takhle si se mnou hrála asi hodinu. Pak mi řekla, že musí na obchůzku a že jí ukážu, jak se umím plížit. Měl jsem za úkol se plížit tak, aby můj ocas trčel mezi mými stehny do zadu a nepřetržitě se dotýkal země. Ona půjde rovnoměrným tempem mezi mýma nohama a jestli nepůjdu dost rychle… to už by asi nebylo jen takové lehké stisknutí, jako když mě prve přidržovala na zemi, abych se při výprasku nekroutil.
Plazil jsem se co mi síly stačily, táhnul za sebou ocas po dlaždičkách a nevěděl jsem, jestli mě to víc dře, nebo vzrušuje. Nicméně než jsme stihli obejít kasárna, přišlo to na mě, začal jsem ejakulovat, ztratil jsem tempo a na můj nebohý penis tvrdě došlápla kanada a vzápětí druhá na záda. Na mých zádech pak kapitánka udělala čelem vzad, sedla si mi na záda, jednu nohu postavila na můj ocas, druhou přehodila přes ní a řekla: „Tak na co čekáš, lez dál!“
S vypětím všech sil jsem se tedy plížil dál, až jsem se konečně doplazil až zpět do dozorny.
Tam mě kapitánka překvapila tím, že otevřela dveře do vedlejší místnosti s kavalcem, a když jsme tam oba vstoupili, zamknula za námi a svlékla se donaha. Pak mi řekla, ať si sednu na zem a opřu se zády o kavalec tak, aby mi hlava ležela na něm. Mezi tím si opět obula kanady, ale jinak zůstala nahá. Přistoupila ke mě zprava, pak si mi stoupla na břicho, udělala vpravo v bok a zprudka plnou vahou dosedla na můj obličej. Ještě se trochu zavrtěla a její poštěváček vklouznul do mé po vzduchu lapající pusy.
„Dělej, pořádně mi jí vylízej, chci pořádnej orgasmus.“
Byla to neskutečně nepohodlná poloha a navíc mi opět stiskla penis mezi špičku jedné a patu druhé kanady. Ale v lízání si myslím jsem fakt dobrý, takže mi to šlo rychle. Měl jsem teď trochu obavy, protože její těžké boty stále nekontrolovatelněji škubaly s mým zmučeným penisem, jak jí přicházel orgasmus.
Ale nemělo smysl to protahovat. Rychle jsem jí to udělal a ona po chvíli vstala a pustila mě ven.
Od té doby jsem najednou měl v kasárnách nebývalou volnost a výhody. Dokonce jsem měl pocit, že i velící důstojník se mě trochu bojí. Ale byly to výhody tvrdě odpracované při mých pravidelných nočních hlídkách s kapitánkou.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist