Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na inzerát – skutečná událost

Kategorie: Znásilnění
19.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Inzeráty jsou fenoménem naší doby. Inzeráty po revoluci možná ještě něco víc. Najednou jsou tady inzeráty typu 1+1 a všechno co dřív prostě nešlo lze realizovat pomocí lidí co hledají něco podobného k vyzkoušení. Já chtěl vyzkoušet dva chlapy na jednu paní. I v mladické nerozvážnosti s boulí v kalhotech jsem byl rozhodnut najít nějakou tu dvojici a poznat jaké to je, když dva do jedné to strkají.

Odpověděl jsem tedy na inzerát.
,,Manželský pár on 32/180/80 a ona 168/23/55 prsa číslo 4, hledají muže do 25 let pro společné sexuální hrátky ve třech.
Telefon byl vyměněn, místo domluveno. Vyrazil jsem s hlavou plnou představ a zanedlouho tiskl zvonek u bytu. Klika se pohla, dveře otevřeli a z temné chodby se ozvalo ,,Jen dál“ Muž odpovídajícího věku se více kily než bylo uvedeno v inzerátu a se značnou pleší oděný v teplákové soupravě a tričku šedé barvy mne uvítal. Sedl jsem si v obýváku a díval se kde a kdy se zjeví ta krásná a mladá paní. Pohrdl jsem nabízeným pitivem a čekal co bude. Nervozita byla značná a já se ptal, zda jsem opravdu udělal dobře, že jsem vyrazil za touhle zkušeností.. Nedostal jsem ale moc času na přemýšlení. ,, Tak se svlíkni ať si tě prohlídnu, no do toho musim vidět co a jak, než zavolám Monču.“
Možná celou cestu trvající ztopoření, možná chuť mít už tady tu překrásnou paní mi dala tu sílu a já se vysvlékl, a už jsem stál před tím laskavím pánem jako mne nejvyšší stvořil. ,,Jo to jde, to pujde.“ Mončo ten se ti bude líbit je to tvuj typ!“ zařval chlap směrem ke druhému pokoji, kde se kdosi pohyboval za skleněnými dveřmi.
Ty se vzápětí otevřeli a vešla ONA. Věk bych odhadnul spíš tak na 29, postava ucházející, vlasy obarvený blond, značně namalovaná, ale dojem v celku OK. No mohlo to být i horší. ,,Tak tě krapátek přikurtujem, aby se tě Monča nebála, mazej na postel“ zavelel. Pod dojmem situace a tušením vytoužené bytosti jsem slepě uposlech příkazu, i když jsem měl původně naprosto jiné představy o provádění sexu ve 3. Kovová pouta mne připoutala k pelesti postele a nohy jsem měl vzápětí přichyceny za smyčky k nohám postele.
Monča si na mne obkročmo sedla a rozvázala svojí blůzku. Její 4 vyskočili a i když se značně prověsili stále to stálo za to. S vyplazeným jazykem jsem se pokoušel dosáhnout její na bradavky. Hnětla si prsa v rukách a pomalu mi nastavovala svoje hnědé dvorce k olízání. ,,Tak pomalu hochu pomalu“ Než jsem se nadál byl těsně vedle nás ten hodný plešatý pán, co byl rozhodnutý podělit se semnou o tuto paní. Byl nahý a byl čím dál tím blíž. Před mýma očima ba dokonce v jejich úrovni mu blondýna začal olizovat a sát penis.
Pomalu a nenápadně ho takhle přisunula až těsně ke mně. Najednou jsem zjistil, že v místech, kde jsem prve olizoval její bradavky jsou jeho varlata.. jazyk dovnitř zavelel jsem dřív než se mne ty podivné visící věci stačili dotknout. Pak jsem spíš sledoval jak si to oni dva rozdávají.
Po nějaké době, kdy nade mnou střídali polohy mi Monča začala konečně olizovat a sát ptáka.. Byla přitom otočená směrem nade mne, takže skoro poloha 69, ale zezadu jí při tom začal brát ten její. Postupně klesala v bocích, až se mne začala na obličeji dotýkat svojí vlhkou kundičkou, ale zároveň do mé hlavy začala narážet varlata toho co jí šoustal zezadu. Monča mi vyvlékla nohy ze smyček a lehla si vedle mne. ,,Otoč se“ Otočil jsem se a chytil se spoutanýma rukama čela postele. Byl jsem tak přímo nad ní. Nohy roztažené do V zaklesla na ramena . Chlapské ruce mi zase nasadili smyčky na nohy. Začal jsem ji píchat a byla to paráda.
Najednou kde se vzala tu se vzala cizí ruka na mém pozadí a zkoumavý prst na mém konečníky. Chtěl jsem otočit hlavu, ale Monča mně k sobě prudce strhla a začala mi cpát jazyk do pusy. Nebyla jediná, kdo mi něco někam cpal. Než jsem se stačil nadechnout ucítil jsem na zadku vlhko a kluzko a šup, cizí penis do mne začal vnikat.
Můj penis byl v Monče a tak když jsem chtěl ven musel jsem přirazit dozadu, jenže tam jsem narazil na penis co chtěl do mne. ,,Hop do srany,, a ono to nešlo. Monči nohy do praku zepředu na ramenou a cizí ruce zezadu na mých bocích mne v pohodě udrželi ve správném směru. Byl jasem v pasti.
Takže jsem šukal Monču, ale její starej šukal mě. Snad díky gelu to bylo snesitelné a nezažil jsem žádnou bolest, jen tlak. Monča mne nadále tiskla k sobě a dusila svými polibky a já chtě nechtě přirážel v rytmu zadního přirážeče do ní. Celá ta situace byla naprosto neuvěřitelná. Teď jsem píchal i když už bych spíš nechtěl a zároveň byl píchán..
Teď bylo naprosto jasné proč ta pouta a proč ty přivázané nohy. Nejhorší na tom bylo to, že penis mi ani neklesnul, ale měl jsem vztek a ten vztek byl tak silný, že jsem se z toho musel nějak vybít. Takže v tom vzteku a bezmoci jsem šukal bezohledně Monču, která mě drtila ve svých pažích odhodlaná nepustit a která u toho řvala do mého ucha rozkoší. Začal jsem řvát také, ponížením a chtíčem udělat se do ní. Ponížením z bezmoci a studu a z toho že teď cítím rozkoš z mezinoží té, co mne nalákala do pasti. Monča se udělala těsně před tím než jsem byl já. Cítil jsem jak to na mne přichází a prostě to musí ven.
Musí. Silné ruce mne zezadu nadzvedli a Monča se jediným pohybem vsunula pode mne. Popadla můj penis a několika pohyby svých úst ho dovedla k ejakuaci. Stříkal jsem a stříkal a stříkal. V okamžiku dlouhého odeznívání se opět vysunula nahoru pode mnou s tváří postříkanou mým semenem si mne přitiskla k sobě.
Její levá ruka mezi našimi těly mi stále hladila uvadající penis. Pak najednou začala na její i můj obličej dopadat sprška spermatu jejího partnera, který opustil mojí zadnici a já si ani nevšiml kdy.. Monča sevřela moje varlata a když jsem chtěl zakřičet vrazila mi do úst svůj jazyk a hlavu přitiskla k sobě. Nebylo kam uhnout, nebylo proč uhnout. Byl jsem naprosto bezmocný a odevzdaný k křeči a slabosti, která se mne zmocnila… Po odpoutání jsem byl odeslán do koupelny a bylo mi nabídnuto občerstvení.
Se sklopenou hlavou jsem raději opustil byt a nechtěl se dívat ani na Monču ani na jejího chlápka, který mi nabídl svojí ženu jako poslední kurvu, ale zároveň udělal kurvu ze mě..

Tak jsem dopadl při návštěvě na inzerát.

Toto byl skutečný zážitek!

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Hadak napsal

Pošli mi kontakt taky bych to rád zkusil.jphadak@email.cz

Hadak napsal

Jphadak@email

TOPlist