Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na dovolené

Kategorie: Femdom, Otroci
23.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 37 hlasů

Jednou takhle jsem se sešel v hospůdce s kamarádkou která byla 3měsíce v Norsku,
Vyprávěla nám o krásách krajiny a o lidech ale jak hodina pokročila a promile přibívali začal z ní lézt zážitek který asi nikdy nezapomene.
Jednou šla s kamarádkou ke kamarádovi na párty která byla ve vedlejší vesničce asi tři mile vzdálené, šly tam silnicí která vedla lesem, na párty se dobře bavily a pily i alkohol.

Asi ve čtyři ráno se rozhodly že půjdou domů ale nechtělo se jim pěšky a jeden kamarád se jim nabídl že je jim půjčí auto a pojede snima a zpět to odřídí sám, holky souhlasily a ta moje kamarádka Zdenka měla „prý“ nejmín popitý tak řídila ona.v jela pomalu ale přece, zatáčce
Za vesnicí na okraji lesíka se rozblykalo červený světýlko a směřovalo ke krajnici, samozdřejmě to nemohl být nikdo jiný než policie.
Policajti si byly hned jistí že v tom autě nikdo není střízliv a pokud by byl tak by se opil už jen z toho smradu v autě. Nechaly si teda nechat fouknout řidičku a měla prý 2,56pr. Okamžitě si ji nechaly vystoupit z auta  a posadili ji do svého policejního na zadní sedadla chvilu čekali než dojely další policejní auta a moji kamarádku řidičku odvezli na záchytku, nejdříve ji postavili čelem ke zdi ruce musela dát na zeď a rozkročit nohy nějaká doktorka jí udělala zběžnou osobní prohlídku jestli u sebe po kapsách nemá zbraň nebo něco podobnýho.Pak se musela vyslít  ale aby to netrvalo tak dlouho a začala být už protivná aby jí už pustily domů byla unavená  a samozdřejmě se vyslíkat nechtěla tak ji chytli za ruce dvě sestry a další dvě ji zcela vyslíkli a potom ji všechny čtyři položili na postel a přikurtnovali jí za zápěstí a za kotníky k lehátku na kolečkách.

Kamarádka sebou mlela a vzpírala se ale bylo jí to houby platný proti čtyřem střízlivím lidem, jedna sestra odešla dozadu a když se vrátila měla v ruce další popruh a pěkně široký, když ho uviděla začala sebou ještě víc házat ale už jí pomalu docházely síly takže její odpor ustával. Dvě sestry přistoupily k lůžku , každá z jiné strany jedna z prava druhá z leva a prostrčily pod  kamarádkou Zdenou ten popruh připevnily ho k okraji a pak Zdeně zafixovaly širokým popruhem břicho aby s ním neházela.

Sestry pak ještě jednou zkontrolovali všechny přezky jestly jsou pořádně zajištěné a poodešly k policistům vyřídit papíry, nechaly ji tam zcela nahou a přivázanou osamotě, marně se snažíc  zbavit kožených pout.
Pak ji odvezly někam do místnosti kde bylo příšeří přikryly a prostěradlem  odešly bouchly dveře a bylo ticho najednou si Zdena už nic nepamatuje takže asi usnula.
Když se probrana (neví v kolik ) byly jen všude kolem ní jen bílé zdi a jak sebou večer házela tak ze sebe na zem zkopala prostěradlo kterým byla přikrytá takže byla zase jen nahá a přivazaná k posteli.Začala  volat jestly jí někdo uslyší, že už je vzhůru.Jak byla ještě poblblá z toho chlastu co měla večer ,najivně si myslela  že ji teda pustí ona zaplatí za nocleh a pokutu a že půjde domů, jenže to se moc spletla.Po pár minutách volání došla sestra a ukázala jí injekční stříkačku  stáhla jí ruku a odebrala krev přelepila vpich náplastí a odešla bez jedinýho slova . Zdena nechápala absolutně, samozdřejmě ji bylo nepříjemný jak tam tak leží nahá připoutaná a neví co se teď bude dít,  tak se začala ošívat házet sebou a křičet. Celkem rychle se unavila tak za chvilu se už jen kroutila, absolutně neměla pojem o čase ale za nějakou dobu došla sestra a řekla Zdeně že má v krvi ještě alkohol a že si tu ještě poleží, to Zdena docela rychle pochopila a začala sebou zase házet ze všech sil a prosit tu sestru aby ji rozvázala ,sestra se s ní vůbec nebavila odešla z místnosti a zabouchly za ní jen dveře.
Když někde ležíte a nemáte absolutně pojem o čase a nemůžete se ani moc pohnout a vidíte jen holé zdi, tak ten čas se strašně táhne a když jste navíc ještě po flámu a je vám zle no to je hodně nepříjemný.
Po nějaké době došla opět sestra a opět jí odebrala trochu krve.
Po opět nějaké době došly čtyři asi sestry, sundaly jí popruhy a posadily jí, přišla starší paní s gumovýma rukavicema  na rukách a ukázala ať si stoupne, sestry jí pomohly vstát, musela otevřít pusu tak ji otevřela, doktorka zkontrolovala , pak si prohlídla uši , podpaží musela ukázat prsty na ruká i nohách, jedna sestra prohrabala vlasy. Pak přišlo to co si myslela že příjde otočili ji čelem k lehátky a musela se předklonit tak,že břichem se opřít o lehátko a rozkročit.Sestry ji držely aby necukala a doktorka jí nejdřív  strčila do pochvy železný kleště, to rozevřela a baterkou se dívala jestly tam něco nemá. Pak rukou prohledávala i anální dírku.
Až tato procedůra skončila odvedly ji do koupelny  nejdřív ji poslaly na záchod a pak že se osprchuje, no představovala si že si dá desetiminutovou sprchu v horké vodě ale byla velice překvapená když jí odvedly kamsi do vykachličkovanýho buxu  a jen tam měla stát sestry ji namočily, namydlily, opláchly a snad za tři minuty bylo hotovo.postavili ji na váhu a zrovna ji i změřili což nechápala proč ale brzy to zjistila,podali jí ručník a utírala se teda už sama.Ta jedna sestra někam telefonem nahlásila míru a váhu a za chvílu zjistila proč, došla třetí sestra a donesla oranžovou kombinézu. Zdena se shrozila zarazila a začala couvat, jo jo bylo to pro ni, jenže jí nic jinýho nezbývalo byla nahá a svoje oblečení ji nedají. Tak si to na sebe musela nasoukat, jenže jí to bylo trochu malí ale sestry jen mávly rukou že je to dobrý že pro druhou nepůjdou.
Došly policajt s policajtkou ona už měla nachystaný pouta a Zdena se bránila že nee že nechce  že jim nebude utíkat  a mávala sebou rukama že nechce pouta a rozhazovala rukama. Policajtovi došla trpělivost a Zdenu spacfikoval policajtka Zdeně nasadila pouta za záda  a byl klid, odvedly ji do auta posadily dozadu zapnuli ji bezpečnostní pás jely na policejní stanici.

Na stanici ji odvedli do zadržovací cely o rozměrech 3x3metru byla tam na pevno lavička a  naproti dveřím ze zdi asi metr nad zemí čouhalo železný oko, zdenu okočily zády k tomu oku a její spoutanéruce za zády ještě připoutali k tomu oku ve zdi, zavřeli mříž od cely a odešli. Zdena ted vtěsné kombinéze zarývající se mezy půlky a obtažené kolem pasu a přes prsa připoutaná ke zdi se namohla nijak upravit a ani si nemohla sednout, prostě tam jen tak za mřížemy musela stát, občas někdo nakoukl jestly neutekla nebo si něco neudělala a to je vše.
Opět neměla pojem o čase
Po nějaké době asi půl hodiny došla policajtka odepla ji od zdi a odvedla na výslech, tam ji sundaly i pouta z rukou a musela se posadit a sedět. Byl tam tlumočník advokát a dvě policistky právník přečetl obvinění tlumočník ji to musel přeložit. Vpodstatě zjistila že musí před soud kvůli jízdě v opilosti. Advokád ji vysvětlil že to bude takzvané zkrácené jednání a do večera bude vědět jestly bude platit jen pokutu nebo půjde na pár dní do vězení.
Pak musela dát ruce před sebe , nasadily jí pouta a odvedly jí úplně někam jinam,do cely předběžného zadržení daly jí do cely, zavřely se uzké těžké dveře otevřel seprůzor ve dveřích tam musela strčit ruce oni jí sundaly pouta zastrčila rucezpět do cely a průzor se zavřel , na cele byla sama měla tam postel záchod a okýnko ven.
Chtělo se jí čůrat,rozepla si vězenskou kombinézu a musela si ji stáhnout ke koleům aby se mohla vyčůrat, jak tam tak seděla a čůrala strašně se cíila ponížená a styděla se za sebe.

Po několika hodinách se otevřelo okínko ve dveřích a ozvalo se aby se otočila čelem ke zdi naproti dveří, klekla si na kolena a dala ruce za hlavu . Jak ji řekli tak udělala.
Vstoupila policistka a nasadila ji na ruce za záda pouta.Pomohla Zdeně vstát a už ji vedly k soudci posadily ji před soudce sundali ji pouta a obestoupili policistky.
Soudce sdělil obvinění Zaplatí15.000NOR a tři dny ve vězení . Zdena se rozbrečela a začala se tam z posledních sil hádat, policistky ji odvedly z místnosti do vedlejší,tam ji nasadily na ruce pouta a drželi ji ruce za hlavou další dvě policistky ji kolem pasu zapínaly široký řemen a zajistili ho visacím zámkem aby nešel sundat, ruce ji asi deseticentimetrovím řetízkem spojily k pásku aby nemohla házet rukama ,dvě policistky ji ted držely ruce a třetí došla s dalšímy pouty. S pouty na kotníky. Řetízek měl asi třicet centimetrů a ještě ho spojily s dalším řetízkem a připevnily ho také k opasku kolem pasu.
Takto oblečenou a spoutanou ji vedly přes boční chodbou rovnou do dodávky která ji měla odvést do ženské věznice pomohli jí do dodávky posadili na kožené sedadlo  odepli ji řetízek spojující pouta na rukou a opasek, ruce jedna policistka nadzvedla za hlavu a držela jí je tam,
Druha policistka ji zapnula pětibodový bezpečnostní pás vedoucí přes ramena boky a zapínání u rozkroku a pak to celé uzamkla klíčkem aby si to sama nerozepla, vzadu za sedadlem to celé dotáhly aby to bylo těsné na tělo aby se si v případě nehody něco nestalo.
Jak se svěřila měla to hodně dotažené a nemohla se prakticky na sedadle hnout.
Policistka ji pustila ruce sedly si vedle ní a jely.
Po vjezdu do věznice jínjedna z policistek opět spoutné ruce pouty chytla dala za hlavu a držela druhá ji odemkla a odepta pětibodový pás kterým byla na eadlo pipoutaá a pomohly jí z auta, pouta na rukou ji opět řetízkem připly ke koženému opasku co měla kolem pasu a vedly ji chodbou věznice.
Dovedly ji do místnosti vězeňské lékařce.
Tam ji doktorka udělala celkovou vstupní prohlídku.
Sundaly jí pouta z nohou a rukou musela rozpažit a pak ji sundaly řemen i s řetízky a pouty co měla kolem pasu.Pak následovala pro Zdenu potupné svlečení vězenské kombinézy. Dostala do ruky kelímek a uplně nahá jak tam stála se musela do něj před třmi policistkami , sestřičkou a lékařkou vyčůrat. Pak předklonit a udělaly vítěr a odběr krve.Zkontrolovaly ústní dutinu, nos, uši,vlasy. Pak sednout na kozu a roztáhnout nohy, lékařka si vzala nové gumové rukavice, baterku a speciální nužky. Těmy roztáhla pisky a volnou ruku strčila do vagíny aby se ujistila že tam není něco zkovaný. Pak následovalo to samé do análu.
Hurá , je po všem ponížení , oddychla si, dostala modrý tepláky a kabátek a mohla se oblíct.
Oblíkla se a dostala na ruce pouta,vedou ji uličkou kde na pravá straně jsou ubikace vězňů, u jednych dveří se zastavili  otevřely se dveře a Zdena věděla že jestli vleze dovnitř a dveře se zavřou  tak se už asi tři dny nedostane ven . vzpříčila se mezi dveřmy a nechtěla dovnitř,vyhrkly jí z očí slzy a začala si uvědomovat co se bude dít. Policajtky ji hodili dovnitř tam ji sundaly pouta odešly pryč a zavřely se dveře Zdena lomcovala dveřmy bouchala do nich kopala křičela ale dveře nepovolily , vydrželo jí to asi deset minut  než se otevřely vlítlo tam komando pěti policajtův helmě a s tomfamy daly jí jednu ránu přes ruce a jednu přes nohy , každý ji chytil za jednu končetinu nadzvedly ji ze země poližily do kovové postele a připoutaly jí pouty nohy k okrajům pelesti a ruce za hlavou pouty taky k rohům pelesti postele  teď už nemohla kopat a mlátit do dveří, mohla  jen naříkat. Nic víc.
Po chvíly Zdenka vzdala už i fňukání.Protože si uvědomila  že se z pout na rukou a nohou nedostane.
Po nějaké hodince dvěma se otevřely dveře a vstopil policajt, přistoupil k ní a zeptal se Zdenky jestly jestly ještě chce dělat prooblémy.
Bylo jí jasný že ji tady může nechat celej den klidně připoutanou a nikomu to nebude vadit.
“ Ne já už nebudu dělat problémy , jen mě prosím sundejte ty pouta, prosíííím.“
Policajt ji tedy sundal pouta z nohou pak z rukou. a odešel.
Po třech dnechkdy sekala dobrotu a dělala ve co i řekli ji pustily,
Třba ji nechali aby se vyslíkla a muselasi nahá kleknout na kolena do rohu místnosti dat ruce za hlavu a klečela tam dvě hodiny , nebo ji jeden den dělaly každou hodinu osobní prohlídku, naadily jí pouta na nohy i ruce  které byli spojeny řetíztem a připevněny k pasu koženým řemenem odvedli ji na isolaci musela se vyslíknoutdívaly se jí do úst do uší pod paže pak se musela předklonit a v gumovích rukavicích ji prohledávaly anal a její mušličku jestly tam něco nemá když ji pustily tak okamžitě sedla na letadlo a letěla rychle dom do české republiky..

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 37 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

m napsal

Ty vole, co to je. To není žádná porno povídka. Jen o nějaký holce, co se ožrala a jela autem a pak skončí v lochu

TOPlist