Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na dovolene v Itálii

Kategorie: Gay
25.10.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Než začnu tak bych rád napsal,že jsem bisexuál.A mám rodinu.Tak proto asi hledám i sex s mužem.Prostě mě toto představa láká.

Nikdy jsem se s pořádným sexem nesetkal,vždy to byla jen taková rychlovka.Ale loňské léto to byl mazec.Byl jsem sám na dovolené a tam se odehrálo něco co jsem ani netušil že se může stát……

Ale raději od začátku.

Hned co jsme vyjeli tak se mé oči střetli s partou kluků co jeli na stejný zájezd jako já.Nevěděl jsem o nich nic a tak jsem tomu nevěnoval žádnou pozornost,snad jen to že jsme si na první odpočinkové zástávce skvěle popovídali a dohodli že bychom mohli dvě náročné projížďky uspořádat společně.

Při rozhovoru jsem zjistil že to jsou dva pary kluků co jsou na kluky.Nemám proti takovéto lásce problémy a asi vím co cítí.

Po dojetí na místo jsme zjistili ze bydlíme ve stejném bytě,že to jsou tří ložnice,které mají společnou kuchyň a sprchu.Nebudu předstírat že při pohledu na dva jsem měl krásné chvění těla a přál jsem si je vidět v celé kráse.

Noc proběhla v klidu jen z vedlejšího pokoje se ozývalo něžné funění.Ráno jsme se vydali společně na první projížďku a zjistili jsme ,že jsme na tom silově stejně a tak o dalších dnech bylo dohodnuto.

Opět den utekl,a nic se nedělo,snad jen to že jsem je konečně viděl a má zvědavost nabrala otáček.

Ráno po snídani jsme se vydali do terénu a bylo to moc krásné.Cestou jsme si povídali o všem možném a nakonec přišla řeč na sex.Ptali se mě zda mě nevadí že v bytě pobíhají nazí a já odověděl že ne.Než jsem se nadál tak ze mě vypadlo že mě také přitahují muži a občas se s jedním pomiluji.Po chvilce jsme zastavili a posadili že si odpočineme.Zjistl jsem že se jim také zamlouvám a tak jsme na toto téma hovořili dále.Po chvilce jsm zjistil že se mé přirozeni v cyklistických kalhotech postavilo a bylo patrné že se to nedalo skrýt.Nebyl jsem ale sám.Než jsem se nadál,měl jsem gatě dole a jeden mě ho začal pěkně kouřit.nevěděl jsem co dělat,bylo to strašně krásný a tak jsem mu to opětoval.No mezitím se dali do stejné aktivity i ostaní a tak tam byla pětka chlápků co si užívají.Po tomto odpočinku jsme nasedli na kola a frčeli dále.
Na ten večer nezapomenu.Udělali jsme si pěkný večer a já poprvé zažil to co jsem chtěl již dlouho prožít.Pořádný sex se vším.dohodli jsme se že bych si chtěl krásně užít a tak se také stalo.Všichni se ten večer na mě vystřídali,bylo to moc krásné a tak se to každý den d našeho odjezdu opakovalo.Jen s tou vyjímkou že každý den držel nekdo jiný.

Týden utekl a my se naložili do autobusu a pokračovali na cestě domů.Od té doby jsme se neviděli,ale jsme stále v kontaktu.Jsme domluveni pro tento rok opět na stejné dovolené a já již mám stálého přítele na sex,tak se nam to rozšíří o jednu osobu.Už se moc těším,až kluky opět uvidím na vlastní oči a pěkně si užijeme.Moc se mě stýská po našich vletech,ač trvali jen týden.Kluci vím že to budete číst tak toto je mé poděkování za ten super týden.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Matty napsal

Ahoj, kde to jezdíte? Rád bych se přidal, tak zkus mi napsat…

TOPlist