Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na chatě 2

Kategorie: Znásilnění
19.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 48 hlasů

Ležela jsem na boku a v myšlenkách se stále vracela k tomu, co se právě stalo. Mirek ležel za mnou a jednou rukou mě hladil po stehně. Když jeho ruka zajela do mého klína, přitiskla jsem nohy co nejvíc k sobě. On se ale i přes můj odpor dostal k mému poštěváčku, a ten začal dostávat příjemnou masáž.


Ačkoliv jsem se snažila nemyslet na to jak je to příjemné, trochu jsem rozevřela stisknutá stehna. Jeho ruka tak dostala možnost víc si hrát s mojí kundičkou. Prstem střídavě třel poštěváček a moji dírku. Stále jsem na sobě měla ještě šaty, a začala jsem si přes látku hladit prsa a naběhlé bradavky. Mirek mi začal jazykem a zuby jemně přejíždět po krku a šíji. Rozepla jsem si knoflíky na výstřihu a rukou se dotkla mých citlivých a nadržených koziček. V tom mi zajel prstem do dírky a já zasténala. Moje kundička začínala být pořádně vlhká a já jako bych zapomněla co se ještě před pár minutami stalo. Mirek mě zkušeně prstoval a zároveň mi masíroval poštěváček. Já si mačkala prsíčka a vycházela vstříc jeho prstu.
Když jsem ucítila, že se o můj zadek otírá jeho postavený čurák, ochotně jsem nastavila svoji kundičku. Mirek mi zvedl nohu a zajel do mě. Opět jsem vzrušeně zasténala a rukou si zajela k poštěváčku, který jsem lehce masírovala. Tvrdě mě šukal a já cítila jeho zuby, které mě už trochu bolestivě kousaly do krku a ramene. Byla jsem ale tak nadržená a spokojená, že mi bylo jedno co mi dělá. Vycházela jsem mu vstříc a užívala jsem si jako nikdy před tím.
„Haloo, Mirku jsi tu?“ ozvalo se najednou z verandy.
Přestala jsem, narozdíl od Mirka, v přirážení, a chtěla aby toho nechal. Hlas se totiž už ozýval z kuchyně.
Mirek přestal, ale stále ve mě byl. Pak zavolal na nezvaného návštěvníka, „Jsme v ložnici Pavle. Pojď dál a odlož si.“ A já ztuhla. Nemohla jsem uvěřit tomu co řekl. Opravdu nabídnul cizímu člověku, aby se k nám přidal? To, že mě začal zase mrdat, jako by se nic nedělo, mi to potvrdilo.
Otevřely se dveře a dovnitř vstoupil asi třicetiletý hromotluk. „Já se přišel zeptat na toho tvého kluka, a jestli něco nepotřebuješ. Ale vidím, že ti nic nechybí. A to pozvání samozřejmě přijímám, copak bych mohl říct ne,“ řekl, mrknul na mě a začal se svlékat.

Najednou jsem si připadla jako nějaká stará kurva, která podrží každému. Do dnešního dne jsem prožívala sex jen jako velmi soukromou záležitost. A nedokázala jsem si představit, že si to rozdám takhle natvrdo s úplně cizím člověkem, a ještě ne zrovna něžným způsobem.
„Ne, já to takhle nechci, ne s ním ani s tebou,“ vykřikla jsem a snažila jsem se od sebe Mirka odstrčit. Ten mě však rukou sevřel, a dál mě šukal.
„Ještě, před chvílí si mi nastavovala kundu cos mohla, tak drž,“ řekl Mirek a sevřel mě tak, až to zabolelo.
Pavel se dál v klidu svlékal, a nad mým pokusem se jen jízlivě ušklíbnul.
Pak když Mirkovo sevření povolilo, jsem sebrala odvahu a loktem ho praštila do boku. Tohle nečekal, a spíš překvapením, než bolestí se ode mě odvalil. Než jsem však stačila aspoň slézt z postele, popadnul mě Mirek za vlasy a škubnutím mě povalil na záda. Snažil se mi roztáhnout nohy a dostat se znovu do mě. Já se ale bránila co to šlo.
„Tak mi s ní kurva pomoz a nečum,“ křikl Mirek na Pavla.
Pavel, který byl už nahý, mě chytnul za ruce a držel mi je za hlavou. Mirek mi roztáhnul nohy. Pořád jsem se ale moc zmítala a on se do mě nemohl dostat.
Pak mi vrazil facku, až mi vyhrkly slzy. Roztáhl nohy a už úspěšně do mě strčil čuráka až po kořen. Jeho prsty se mi zarývaly do stehen a on mě rychle mrdal.
Pavel se s trochou obav zeptal Mirka, jestli z toho nebude průser.
„Neboj, nebude, ona to má ráda přesně takhle, že ano čubko,“ řekl Mirek a já začala na protest křičet.
Pavel mi okamžitě přitisknul dlaň na ústa.
„Drž hubu, nebo ho do tebe vrazíme oba najednou, a pak budeš mít teprve důvod ječet,“ pohrozil Mirek.
Ztichla jsem. Za pár okamžiků Mirek přitvrdil, začal rychleji vzdychat a já už cítila jak do mě stříká. Pak se ze mě svalil a povolilo i Pavlovo sevření. Ruce, nohy i kundička mě bolely a já jen bezvládně ležela.
Mirek vstal, „Jdu si zapálit a odpočinout, zvládneš ji sám?“ zeptal se Pavla. A ten, který byl o dobrých dvacet kilo těžší než Mirek, se jen uchechtl a řekl, ať je v klidu.
Mirek odešel a já tam zůstala sama s tím pro mě cizím mužem.

Pavel mě chytnul za paže a posadil mě. Stál u postele a jeho pták se mu zatím ochable houpal mezi nohama.
„Napřed mi ho postav, a neopovažuj se o něco pokusit,“ řekl, chytnul mě za vlasy a obličej mi podržel těsně u jeho ptáka.
Chtělo se mi brečet, že mu ho teď budu muset cucat, ale poslechla jsem. Muž byl celý upocený, a když jsem se dotkla jazykem jeho čuráka, napadlo mě, že se asi pozvracím. Snažila jsem se potlačit ten nepříjemný pocit v žaludku a začala jsem mu lízat špičku. Rukou jsem chytla jeho koule a hladila je. Pavel mi dal ruku na ptáka a chtěl, abych mu ho trochu pohonila. Když jsem to udělala, jeho čurák se začal stavět.
„Táák, ano, správně,“ zasténal, a naznačil že mu ho mám kouřit.
Teď když mu stál a byl jako kámen, jsem si pomyslela, „Díky bohu, že se mnou jako první šukal Mirek, protože s tímhle by mě roztrhnul.
Snažila jsem si ho narval do pusy, ale nakonec jsem musela použít i ruce, kterýma jsem objala kořen čuráka, a zároveň ho honila i kouřila. Pavel spokojeně vzdychal, držel mi hlavu a určoval rychlost. Cucala jsem jeho žalud, dráždila ho jazykem, pak ho kouřila co jsem mohla a do toho si pomáhala rukama.
Pak mě od sebe odtáhnul. Položil mě na záda a kleknul si mezi moje roztáhlé nohy. Díval se na mě z vrchu a já si říkala, že jestli se na mě položí celou vahou tak mě snad udusí.
Dotknul se zkoumavě přes látku mých koziček. I když jsem měla rozepnuté knoflíky, stále to bylo ještě málo, aby moje prsíčka vyklouzly ven.
Masíroval moje bradavky, a pak nečekaně zaryl prsty do jedné kozičky. Vykřikla jsem bolestí a začala jsem brečet. Posadila jsem se a chtěla ho praštit. On do mě však jen lehce strčil a já už zase ležela na zádech. Popadnul oba cípy mého rozepnutého výstřihu a silně trnul. Látka se roztrhla jako by byla z papíru.
Viděla jsem ošklivé skvrnky od jeho nehtů na mojí pravé kozičce.
„Máš krásný kozy,“ řekl a někde nad břichem zase trhnul s látkou. Šaty se roztrhly úplně.

Jednou rukou mi sevřel krk a druhou chytil svého ptáka. Začal mě s ním jezdit po mojí dírce a poštěváčku. Obojí jsem měla ještě mokré od spermatu a předchozího vzrušení.
Pak jsem cítila, že ho začíná do mě cpát.
Když měl špičku v mojí dírce, tvrdě přirazil. Celým tělem mi projela bolest a já se prohnula. Nic víc jsem dělat nemohla, protože jeho stisk na mém krku zesílil. Chvíli ve mě byl jen tak v klidu. Stále to bolelo a já měla pocit, že ho mám až v žaludku. Pak ho trochu vytáhnul a mohutně přirazil. Příraz bolel a já trochu vyjekla. Když to několikrát zopakoval, jeho ruka na mém krku povolila.
Začala jsem se trochu bránit, ovšem moje pohyby pod ním, ho spíše ještě vydráždily. Položil se na mě větší vahou a já se už nemohla téměř vůbec bránit. Zmítala jsem se pod ním bolestí, protože jeho přírazy mě stále ještě bolely.
Dal mi jednu ruku pod zadek a pomáhal si tak s přirážením, které šlo stále ještě z tuha. Druhou rukou mi držel ruce, abych se nemohla bránit.
Připadala jsem si jak hadrová panenka, kterou právě někdo trhá na kusy.
Pak začal jazykem líbal a cucat moje bradavky a přejížděl přes ně svými zuby.
Tvrdě přirážel a pustil můj zadek, aby mohl rukou mačkat moje kozičky. Bolelo to a můj odpor opět zesílil Dokonce se mi podařilo sebou tak škubnout, až jeho čurák ze mě vyjel a já pocítila velkou úlevu.
To se ovšem nelíbilo Pavlovi. Nečekaně mi vrazil pořádnou facku až se mi zatmělo před očima.
„Tak tohle jsi udělala naposledy, rozumíš!“ křikl a vrazil mi ještě jednu.
Ucítila jsem, že mi z koutka rtu začíná lehce téct krev. Začala jsem prosit, ať mě už nebije, že udělám všechno co bude chtít.
Pavel spokojeně přikývnul. Já poslušně roztáhla nohy co to šlo. Zase jsem cítila jak ho do mě rve. Začala mě šukat a já zjistila, že moje kundička se mu už naprosto přizpůsobila. Opět cucal moje bradavky, a já musela uznat, že to je velmi příjemné. Začala jsem i vycházet vstříc jeho čuráku. Najednou jsem byla opět vzrušená. Moje kundička začala víc vlhnout, a tak se ve mě mohl jeho čurák lépe pohybovat. Když už jsem tu slast nemohla vydržet a zasténala jsem. Pavel pochopil, že se mi to líbí.
Na chvíli mě přestal šukat, aby si mohl hodit moje nohy na své ramena. Těšila jsem až ho do mě zase strčí a budeme pokračovat.
Vrazil ho do mě až po kořen a já vyjekla, tentokrát ovšem spíše slastí. Mrdal mě rychle a tvrdě a já mu vycházela vstříc. Byla jsem se na vrcholu blaha, a taky jsem to dávala svým sténáním najevo. Cítila jsem, že za chvíli budu hotová.
V tom mi Pavel strčil prst do zadku. Nebylo tam pro něj skoro žádné místo. Začala jsem křičet, že tohle nechci, ale přitom mnou projela vlna obrovského a dlouhého orgasmu. A tak křik plynule přešel k spokojenému sténání. Zatímco ve mě dozníval můj první orgasmus, Pavel ještě chvíli zběsile přirážel, a pak se do mě se vzdycháním vystříkal. Položil se na mě a oba jsme spokojeně oddechovali.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 48 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

KLM napsal

byť ten jej chlapec a mať takého otca a priateľku 😀 tak neviem no otca by som v živote nechcel vidieť 😀 a priateľke by som vynadal tak do kuriev :))

TOPlist