Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na chatě 1

Kategorie: Znásilnění
16.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Bylo mi 16 let, když jsem přišla o pannenství s klukem, do kterého jsem byla zamilovaná. Sex byl pro mě příjemnou záležitostí, i když to ještě pořád nebylo tak skvělé jak jsem si představovala. Petr byl o dva roky starší a co se týče sexu neměl ještě příliš zkušeností, ale i tak se vždy snažil abych byla i já spokojená. Petr bydlel jen se svým otcem, který se ke mě choval hodně přátelsky, možná někdy až moc.
Spali jsme spolu asi tři měsíce, a vždy se to odehrávalo buď u nich doma, nebo na jejich chatě. Pak začaly prázdniny a já jela s Petrem i s jeho otcem na dva týdny k nim na chatu.

První noc, jsme se s Petrem milovali, ale já jsem se nedokázala pořádně uvolnit. Bylo mi trapné, že jeho otec spí hned vedle a určitě všechno slyší. Petr by hotový za chvilku a já měla opět jen ty příjemné pocity, které však nijak nevyvrcholily. Řekla jsem však, že se mi to líbilo a oba jsme za chvíli usnuli.
Ráno se na mě jeho otec díval tím svým pohledem, a mě bylo jasné, že mu v noci nic neuniklo.
Oba dva se pak pustili do řezání uschlého stromu u chaty. Seděla jsem na verandě a oba je pozorovala. Petr i jeho otec stáli jen v riflích pod stromem a dohadovali se, která větev pude jako první. Poprvé mě napadlo, že otec vypadá fyzicky lépe než jeho mladý syn. Petr byl o dost hubenější a bledší než otec, kterému bylo něco přes čtyřicet let. Dívala jsem se na jeho opálené ramena, pak na jeho zadek a posléze s potěšením shlédla, že nemá ani žádný pupek. Petr vedle něj vypadal prostě jen jako chlapeček. Najednou jsem si uvědomila, že se na mě jeho otec dívá, a jako by věděl na co myslím a mrknul na mě. Já cítila, že rudnu a odešla jsem do chaty.
Za pár minut jsem zaslechla ránu a křik Petra i jeho otce. Nebudu zdržovat detaily – pod Petrem se zlomila větev, byl chvíli v bezvědomí a vypadalo to, že má zlomenou nohu. Doběhnul tam soused a spolu s otcem ho naložili do auta a odvezli do nemocnice. Já zůstala sama na chatě. Za tři hodiny se otec vrátil s tím, že Petr má otřes mozku, zlomenou nohu a že si ho nechají pár dnů v nemocnici. Nalil dva velké panáky, podal mi sklenici a řekl, že bude všechno v pořádku, a abych mu říkala Mirku. Přiťukli jsme si a já sklenici na ex vyprázdnila.

Najednou se mi tak nějak ulevilo a začala jsem brečet. Mirek mě objal a já ho nechala, aby mě utěšoval a hladil po zádech. Jeho ruka sjela ale pomalu níž a zůstala na mém zadečku. Pak se jeho prsty začaly lehce pohybovat a vyhrnovat mi sukni. Když se jeho horké ruce dotkly mé nahé kůže ucukla jsem. Odtáhla jsem se od něj, „Ne, tohle nechci,“ řekla jsem.
Mirek mě chytnul za zápěstí, „Ale chceš. Ráno ses na mě dívala jako mlsná kočka. Tak se nenech přemlouvat, vždyť to vlastně zůstane v rodině.“
Chtěla jsem se mu vytrhnout, on mě však přitlačil ke stolu. „Takhle to máš ráda, co? Petr je na tebe určitě zbytečně moc něžný,“ řekl a položil mi dlaň na prso a začal jej hrubě masírovat. V jednu chvíli se mi to líbilo, pak jsem si ale vzpomněla na Petra a začala jsem se bránit. Pokusila jsem se ho odstrčit a utéct. On mě, ale popadnul, zkroutil ruce za zády a ohnul přes stůl. Ležela jsem břichem na stole, obě ruce mě bolely, já brečela a prosila ať toho nechá.
„Ale no tak, vždyť už jsi to už dělala, tak drž a bude se ti to líbit,“ pošeptal a otíral si svůj rozkrok o můj zadek. Já jsem se však stále pokoušela vymanit z jeho sevření. Najednou mi pustil jednu ruku. Paže, ale tak příšerně bolela a jen bezvládně ležela vedle mě. Pak jsem to ucítila, něco chladného na vnitřní straně mého stehna. Došlo mi, že uvolnil jednu ruku, aby se natáhnul pro velký nůž, jehož plochou stranu jsem měla výhružně přitisklou na stehně.
„Buď hodná holka a nic se ti nestane,“ řekl a já cítila ten příšerný chlad, který stoupal výš na můj zadeček. Měla jsem jen tanga a Mirek přejížděl nožem po mých nahých půlkách. Roztřásla jsem se, částečně strachem a částečně vzrušením. Strach ovšem po chvíli vzrušení přebil.
„Tak budeš hodná holka?“ zeptal se výhružně Mirek a já přikývla. Pustil i moji druhou ruku a já si ji s obtížemi dala do úrovně obličeje. Bolela jako bych měla vykloubené rameno i zápěstí.
Cítila jsem nůž, který zachytil tenkou látku mých kalhotek a jedním trhnutím ji přeřízl. Zbytky kalhotek dopadly na zem a Mirek mi začal oběma rukama hladit zadeček a jeho prsty se lehce dotýkaly obou mých dírek. Pak mi jedním prstem tvrdě zajel do dírky, které byla téměř suchá. Bolelo to a já vykřikla. Mirek prst vyndal a s ironií v hlase řekl, „Teď křičíš, ale v noci ani nepípneš, takže to mám brát, že tohle se ti líbí?“
Chtěla jsem říct, že to bolí, on mi tam však opět vrazil, teď už nasliněný, prst a začal masírovat můj poštěváček. Opět jsem vykřikla, tentokrát už to ale tolik nebolelo. Opět mi nasliněným prstem vlhčil dírku a druhou rukou si částečně sundal kalhoty.

Svým postaveným ptákem se mi otíral o zadek, a já ho nemusela vidět, abych věděla, že ho má větší než Petr. Pak ho do mě začal násilím tlačit. Bolelo to a já se začala trochu bránit. Mirek se však rukama zapřel o moje záda, čímž mi znemožnil jakýkoliv pohyb, a přirazil.
Zase sem vykřikla a rozbrečela, napadlo mě, že takhle to nebolelo ani když mě Petr odpanil.
Mirek mě začal šoustat a tvrdě přirážel. Divoce dýchal a mačkal moje půlky, přes které mě občas plácnul.
Cítila jsem naprostou bezmoc. Mirek si s potěšením ve mě užíval a já doufala, že to za chvíli skončí. Měl však neuvěřitelnou výdrž. Občas zrychlovat a zase zpomaloval. Začala jsem si říkat, že Petr by byl už dávno hotový.
Pak mě Mirek surově plácnul přes zadek a chtěl abych začala taky přirážet. Chtěla jsem to už mít za sebou, a tak jsem začala trochu do rytmu houpat pánví. Moje kundička byla jeho čuráku už přizpůsobená a ten ve mě krásně klouzal. Já začala bojovat s tím, že se mi to začíná líbit.
Vždyť jsem to nechtěla, byl surový a vzal na mě i nůž, tak jak to, že z toho najednou cítím vzrušení, říkala jsem si a nemohla to pochopit.
Mirek začal rychleji a tvrději přirážet a přitom mačkal můj zadek, pak jsem cítila cukání v jeho čuráku. Pak to skončilo.
Slyšela jsem, že si Mirek zapíná zip u riflí. Já jsem však měla pocit, že se nemůžu ani pohnout. Cítila jsem semeno, které mi teče po stehně a napadlo mě, že tohle ještě není konec.

Pak jsem se narovnala, ale rovnováhu jsem držela jen díky stolu, o který jsem se opírala. Mirek viděl, že sotva stojím. Vzal mě do náruče a odnesl do ložnice. Položil mě do postele lehnul si ke mě a řekl, „Na konci se ti líbilo a neboj, ještě si dneska užijeme.“

A měl pravdu, užili jsme si to. Hlavně po tom, co přišel nečekaně soused…. ale o tom až příště.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Ngeorge napsal

To je hezke, taky bych stebou viuzil

TOPlist