Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na chalupě

Kategorie: Gay
17.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 41 hlasů

Jmenuji se Petr a na loňské prázdniny nikdy nezapomenu. V červnu skončil školní rok a já jsem zdárně ukončil osmou třídu. Na prázdniny jsem se docela těšil, protože celý červen jsem měl strávit s rodiči na víkendové chalupě, která je na samotě u našeho soukromého rybníku. Navíc měl přijet i můj bratranec Jirka. Při různých rodinných oslavách jsme se občas vídávali a docela dobře jsme si rozuměli.

Naši jej pozvali na chalupu, abych měl nějakého kamaráda, protože máma s tátou budou s chaty dojíždět do práce. Začátek prázdnin na chalupě nebyl nijak slavný. Od prvního dne pršelo a s Jirkou, který právě ukončil první rok na střední škole, jsme si neměli skoro co říct. Po týdnu se počasí jako mávnutí proutkem otočilo a bylo horko skoro neskutečné. Naši odjeli ráno tak jako každý den do práce a já zůstal na chalupě s Jirkou sám. Po lehkém obědě Jirka navrhl abychom obešli rybník kolem dokola s tím, že se po cestě můžeme vykoupat. Jirka vzal deku a šli jsme.
Pomalu jsme došli až na druhou stranu rybníka a objevili jsme malou zátoku, ze všech stran obklopenou rákosím a s přístupem pouze od lesa cestičkou v rákosí. Vyšlapali jsme si malé místo na deku a položili ji na zem. Jirka navrhl, že jsme tam úplně sami, nikdo na nás nevidí a abychom se koupali bez plavek. Než jsem stačil zareagovat, sundal plavky a šel do vody. Nemohl jsem se strapnit a tak jsem také stáhl plavky a šel se koupat. Ještě nikdy jsem se nekoupal v přírodě nahý. Byl to zvláštní nový pocit, chladivá voda přímo na mých varlatech a penisu, který se při plavání volně bimbal. Cítil jsem příjemné vzrušení. S Jirkou jsme si po chvilce plavání lehli zpět na deku. Plavky jsme si již nebrali. Přišlo mi to už docela přirozené. Chvilku jsme mluvili o ničem a Jirka se mi zeptal zda jsem už měl nějakou holku. Po pravdě jsem odpověděl, že ne. Jirka řekl, že mi něco ukáže a z batohu, který nesl s sebou, vyndal nějaké časopisy. Byly to časopisy s nahýma holkama v různých pozicích.

Ještě jsem nikdy nic takového neprohlížel a byl jsem strašně zvědavý. Jirka si lehl vedle mne a společně jsme si začali prohlížet časopis. Prohlíželi jsme si obrázky a komentovali, která je hezká, která ne, jaká má velké kozy a tak podobně. Ležel jsem na břiše a cítil jsem jak mi cuká v penisu. Styděl jsem se a asi jsem byl i červený až za ušima. Raději jsem se moc nehýbal a měl dál silácké řeči o ženských na obrázcích. Jirka s tím asi takové problémy neměl, mluvil zcela přirozeně a normálně. Po chvilce si lehl na bok a já jsem dlouho odolával pokušení podívat se mu na penis. Dlouho jsem nevydržel a nenápadně se podíval, bylo mi to trapné, ale nemohl jsem si pomoci. Bylo to silnější než já. Jirkovi stál nádherně tvrdý, rovný pyj s tmavě rudou hlavou. Překvapila mne jeho délka.

Vypadal jako dlouhý rovný váleček se zaobleným koncem a štěrbinkou. Po chvilce jsem se odhodlal a lehl se také na bok, jednak jsem konečně vysvobodil svůj penis z útlaku pode mnou a dále jsem si mohl bez okolků prohlížet jak časopis tak Jirkův kolík. Když jsem jej porovnával se svým, můj byl o trošku kratší a zavalitější, jinak i můj stál pěkně rovně. Jirka si pochopitelně všiml, že si jej prohlížím a začal se smát. Styděl jsem se ještě více, ale co jsem mohl dělat. Jirka si přejel rukou po svém kolíku a zeptal se mne, jestli jsem si ho už někdy honil. Odpověděl jsem, že nevím co tím myslí. Jirka mi vysvětlil, že si jej když má chuť a čas sám mačká rukou, nebo si po něm rukou jezdí, mne si koule, prstem si hladí štěrbinku a někdy že si i prstem hladí zadní dírku.

Byl jsem z toho dost vedle, hlavně z té zadní dírky. Jirka si dal ruku na kolík až ke koulím a celou dlaní jej sevřel. Pak táhl dlaní po kolíku směrem nahoru až celá špička i se štěrbinkou zmizela pod kůžičkou. Pak zase táhl dolů. Pak mi řekl ať ho napodobím. Udělal jsem naprosto to samé a zjistil, že je to božský pocit. Táhl jsem nahoru a dolů a bylo to něco naprosto nového a úžasného. Jirka se na mne díval a jeho pravá ruka se rytmicky pohybovala také nahoru a dolů. Leželi jsme naproti sobě a jak řekl Jirka, honili jsme si je. Já jsem se díval střídavě na svůj kolík a Jirkův. Jirka si mezitím lehl na záda a levou rukou si držel koule, stáhl si je trošku dolů a jeho kolík vypadal teď ještě větší. Při pumpování rukou pohyboval i zadkem směrem stejným směrem. Já jsem dál zůstával na boku, chtěl jsem mít lepší výhled. Usilovně jsem si sjížděl kolík nahoru a dolů až mi v něm najednou zacukalo a z penisu mi začalo vytékat něco ani hustého ani řídkého, ale bylo to teplé a měj jsem toho celou ruku a velký flek byl i na dece. Trošku zahanbeně jsem se na to díval a nevěděl jsem co s tím.

Jirka se zase začal smát, a řekl, abych se toho neštítil, že to je moje semeno. Z toho jsou přece děti, když to nastříkáš do ženský. O tom jsem už něco věděl a tak mne to uklidnilo, v první chvíli jsem si totiž myslel, že jsem se počural. Sáhl jsem si pro kapesník a utíral si tu spoušť. Jirka se na mne chvíli díval, ale pak se začal věnovat sám sobě. Řekl ať se dívám, že on bude za chvíli také stříkat semeno. Jirka zrychlil své pohyby, zrychlil se mu i dech a v ten okamžik prudce vystrčil pánev proti ruce se kterou už nehýbal, vzápětí ještě jednou a ještě jednou a pak to přišlo. Proud čistě bílého semene. Nevytékalo mu jako mě, ale byl to opravdu výstřik, skoro tak tenký jako při čurání ale daleko kratší.

Po něm následoval ještě jeden, ne tak daleko ale déle trvající, Jirka přejel opět ruku po kolíku a ze štěrbinky vytekla další dávka, další stisknutí a zase ještě trošku. Asi po pátém stáhnutí kůžičky se objevila ve štěrbince poslední malá kapička Jirkova výronu semene. Jirkovo napětí svalů povolilo a on si lehl uvolněně na deku a oddychoval. Po chvilce se mne zeptal, jak se mi to líbilo. Bylo to super, nic lepšího jsem ještě nezažil, po pravdě jsem odpověděl. Tak to jsem rád, řekl Jirka, můžeme si to zase někdy zopakovat. Protože se blížila doba, kdy se naši měli vrátit z práce, ještě jednou jsme se vykoupali nazí, Jirka schoval časopisy a šli jsme zpátky k chalupě. Zároveň s námi dorazili i naši. Táta se zeptal co mne naučil dneska Jirka nového. Jirka se ani nezačervenal a řekl, že nic, že všechno znám. Tak skončil první můj den v životě, kdy jsem si vyhonil svoje péro.
Druhý den ráno jsem se probudil a pohledem na hodinky zjistil, že už skoro devět hodin. Chvilku jsem ještě polehával a hlavou se mi honily vzpomínky na včerejší zážitek. Rukou jsem si pod peřinou přejel po kolíku a chvilku si osahával koule. Kolík mi zase tvrdnul, ale s myšlenkou, že naši jsou už zase v práci a Jirka je určitě vzhůru, jsem rychle vyskočil z postele. Jirka už byl na zahradě a snídal v malém altánku. Uvařil jsem si čaj a přisedl k němu. Chvíli jsme společně mlčeli, až jsem to nevydržel a nadhodil otázku, jestli dneska půjdeme zase k vodě a budeme si honit kolíky. Jirka odpověděl, že to je přeci jasný. Přiznám se, že jsem byl tak nadržený, že nejraději bych ho vyndal z kraťasů hned v altánku. Po snídani jsem si s Jirkou vzali deku a šli kolem rybníka na naše oblíbené místo. Bylo ještě větší horko než včera a vypadalo to, že den nebude mít chybu.

Položili jsme společně deku, bez okolků jsem sundali plavky a skočili do vody. Chvíli jsme plavali kolem naší zátoky a pak jsme začali jeden druhého potápět. Při dovádění jsem občas cítil jak se Jirkovo penis přitiskl i s koulemi na můj bok, nebo rameno a ani já jsem se neubránil kontaktu svého penisu s jeho tělem. Zpočátku jsem se snažil tomu vyhýbat, ale později v zápalu boje mi to už divné nepřišlo. Když jsme se pořádně vyřádili, šli jsme si lehnout na deku. Po chvíli oddechu, sáhl Jirka do batůžku a vyndal známé časopisy. Už jsem se nemohl dočkat. Při bližší prohlídce jsem zjistil, že dva časopisy jsou jiné. Nebyly na něm jen ženské, ale v jednom byly fotoseriály souložících párů a druhý byl pro změnu plný povídek a fotek chlapů, kteří si navzájem brali kolíky do pusy, nebo si je navzájem honily. Většinou to končilo jak strká kolík jeden druhému do zadku.

Už při prvních fotkách mi kolík vyskočil jako struna. Jirka byl na tom úplně stejně a oba dva jsme si začali pomalu honit kolíky. Na jedné stránce jsem uviděl fotku, jak má chlap kolena za hlavou, jeho vlastní kolík mu trčí pár centimetrů od rtů a je vidět jak si stříká semeno do pusy. Jirka otočil na další stránku a tak jsem ho požádal ať se vrátí. Jirka na to poznamenal, že to nic není a že to umí taky. Moc jsem mu nevěřil a tak řekl ať se dívám. Udělal něco jako kotoul vzad, kolena strčil za hlavu, až měl kolík u pusy. Jednou rukou si přidržoval koule a druhou si masíroval kolík. Při tom jak měl roztažené nohy jsem si mohl prohlédnout jeho zadek a díru, ještě nikdy jsem ji takhle zblízka neviděl. Až do pusy mu nedosáhl a přesto po chvilce jsem pozoroval jak mu semeno vytéká do otevřené pusy a s údivem jsem zjistil, že Jirka všechno polyká. Ještě poslední stisknutí, poslední kapička a Jirka se překulil zpět na deku.

Prohlásil, že to není příliš pohodlné, ale má to něco do sebe. Mne nejvíc zajímalo, jak chutná semeno, protože jsem si myslel, že je nějaký hnusný a udivilo mi, že si Jirka docela pochutnával. Na to se mi dostalo odpovědi, ať si to taky zkusím. Udělal jsem tedy také kotoul vzad a překvapil mne pohled na penis, který mi trčel několik centimetrů od pusy. Opravdu to nebylo moc pohodlné, hlavu jsem měl trošku zalomenou, ale nechalo se to vydržet. Chvíli jsem si masíroval kolík a opíjel se pohledem takhle zblízka. Stáhl jsem si také úplně kůžičku a mačkáním hlavy kolíku se díval jak se otvírá štěrbinka. Cítil jsem, že za chvíli budu stříkat, když Jirka, který mne celou dobu pozoroval vyzval, ať si jej zkusím dát do pusy a ochutnat ho. Odpověděl jsem, že to asi nepůjde, že ho mám moc krátkého. Jirka si klekl vedle mne a ruku mi položil na zadek, lehce zatlačil a celá hlava penisu mi najednou vklouzla do pusy.

Jemně jsem ho stiskl mezi rty a pomalu ochutnával hlavu. Jazyk jsem si strkal do štěrbinky a bylo to něco úžasného. Jirka mne přidržoval za zadek a se zájmem přihlížel. Cítil jsem, že mne lehce hladí prstem po dírce, měl jsem ji asi hodně vyšpulenou. V okamžiku kdy jsem ucítil, že mi jeho prst vniká do dírky (vůbec to nebylo nepříjemné) to na mne přišlo. V penisu mi začalo cukat a okolo jazyku, který jsem měl v štěrbince se začalo tlačit ven semeno. Uhnul jsem jazykem a první dávka mi stříkla přímo do krku, druhá byla menší a další zbytky semene jsem labužnicky vysával. Přisál jsem se na hlavu penisu a byl jsem na vrcholu blaha. Když jsem se konečně vrátil do reálného světa, uvědomil jsem si, že se Jirka na mne pořád dívá a v dírce má pořád můj prst, se kterým jemně pohybuje sem a tam. Musím se přiznat, že mi to bylo moc příjemné.

Uvolnil jsem se a překulil se zpět na deku. Klekl jsem si vedle Jirky a vysíleně oddychoval. V puse jsem měl chuť hořkou chuť semene. Uvědomil jsem si, že bylo překvapivě teplé a jemné. Jirka se mne zeptal jak se mi to líbilo. Po pravdě jsem odpověděl, že sám si sát penis je super, semeno je taky fajn a že to budu provozovat častěji. Všiml jsem si, že Jirkův kolík zase stojí a napadlo mne, že se postavil při dívání na můj výkon. Navrhl jsem, že si půjdeme opět zaplavat. Delší dobu jsme jen tak leželi a opalovali se. Ležel jsem na břiše, kdy se ke mne Jirka obrátil, ruku mi položil na zadek, začal mi jej lehce hladit. Podíval jsem se na něj a viděl, že kolík mu zase stojí. Jirka se mne zeptal, jestli bych souhlasil s tím, že si ochutnáme kolíky a semeno navzájem. Dodal, že ho zajímá, jestli moje semeno chutná stejně jako jeho.
Nebyl jsem proti, protože při vzpomínce na fotky v časopisech, jsem na už delší dobu myslel. Už při jeho otázce se mi kolík postavil v očekávání jaké to bude. Jirka se otočil a lehl si vedle mne na bok tak, že jeho kolík trčel přímo u mojí pusy. Chvilku jsem si ho prohlížel, když jsem ucítil jak vzal Jirka můj penis do dlaně a začal ho pomalu masírovat. Byl to úplně jiný pocit než si to dělat vlastní rukou. Oplatil jsem mu stejným způsobem a díval se jak hlava jeho penisu mizí a zase se objevuje v mé sevřené dlani. Po chvilce vzájemného pozorování a osahávání jsem ucítil Jirkův jazyk a pak i jeho rty. Jirka sál tak fantasticky, ne jako když jsem si to dělal sám, měl pocit že jsem strčil kolík do vývěvy. Opět jsem ho napodobil a sál jsem jeho. Jirka na okamžik přestal a řekl, že to kouření je fantastický. Pochopil jsem, že kouřením myslí naše vzájemné sání. Cítil jsem že za chvilku budu stříkat. Jirka na tom nebyl o nic lépe. Cítil v jeho podbřišku lehké zachvění, jeho pánev přirazila rychle dvakrát k mojí tváři a už mu stříkalo.

Nebylo toho semene tolik, jako toho mého, ale už jsem věděl, že nejvíc semene stříká jenom poprvé. Další výstřik po odpočinku už bývá slabší. Chutnalo stejně jako moje, jenom bylo daleko řidší. Když jsem vysával poslední kapku Jirkova semene a olizoval jeho kolík, Jirka zrychlil sání a už jsem stříkal i já. První dávku Jirka nezachytil do pusy a všiml jsem si, že ho výstřik zasáhl na levou tvář, další dvě dávky už šli přímo na jeho patro. Ještě chvilku jsme se takhle navzájem olizovali až se nám oběma kolíky zmenšili na normální stav a měli jsem je oba dva měkké. Nemohl jsem se od Jirkova kolíku odtrhnout a tak jsem mu ho chvíli cucal i takhle ochablého. Ani jsem si nevšiml, že se obloha začíná zatahovat. I když se nám nechtělo, pomalu jsme si sbalili věci a zamířili zpět k chalupě. Když jsem si šel večer lehnout do svého pokoje, myslel jsem na dnešní zážitky. Neodolal jsem, dal jsem si nohy za hlavu a sám sobě jsem si ho vykouřil. Protože jsem nemohl usnout, udělal jsem si to po malých chvilkách ještě asi tři krát. Pomatuji si, že při posledním honění, už jsem ani žádné semeno nestříkal, asi už nebylo co, ale přesto mi v kolíku cukalo jako při stříkání. Pak už jsem vyčerpáním usnul.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 41 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Gelm napsal

Je to krásny pocit být gaya

Tomáš napsal

Nejsem gay ale ochutnal bych taky nějaký kolík a nechal ochutnat i svůj 😉

Wxw111 napsal

Parádní povídky, rajcovní

Petr napsal

Tak to se můžem domluvit, jsem na tom podobně, odkud jsi?

tomík napsal

Tak zde napište e-mail a můžeme se domluvit

Tomáš 2 napsal

Krásný příběh, taky bych to chtěl zkusit jaky to je pocit ho mit v puse a nebo obráceně 😉

S.e.e napsal

Skvělá povídka, i když nejsem puberťák a něco jsem zkusil, bylo toho tak málo a je to tak dlouho, že bych to chtěl zažít zase.

Tomáš2 napsal

280383@email.cz pošlete my vaše krásný pera a krásnych pár vět co by jsme dělali 😉

TOPlist