Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Můžu si za to sám 2

07.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Jednou mi Dana vyprávěla o tom, jak se jí její kamarádka Lenka svěřila s tím, že si koupila Venušiny kuličky a že je to super. Jiskřily ji při tom očička a když jsem řekl, že jí je koupím, děkovala mi a byla radostí bez sebe, jako malé štěně.

Byl pátek a já přijel autobusem ze školy. Dana na mě jako vždy čekala a já jí dal dvě zabalené krabičky. Na jedné byl nápis

„rozbalit až hodinu po rozbalení prvního dárku“. Řekl jsem jí, ať si to rozbalí až doma a že se mi chce jít večer na diskotéku. Souhlasila a šli jsme si ke mně zapíchat. Pak šla domů, neboť musela ještě udělat nějaké domácí práce a připravit na disko.

Pípl mi telefon s příchozí SMSkou. Bylo to v době, kdy mobily byly poměrně novinka, telefonování bylo drahé a my jsme byli chudí studenti. Živili mě rodiče a o každou korunu jsem si musel říkat, na co ji potřebuji.

SMS

D: ( Dana ) Dárek je krásný, posílám moc pusinek, ale to přání, co bylo v něm, to nemyslíš vážně, že ne ?

J:  ( Já ) Taky posílám moc pusinek. A proč bych to neměl myslet vážně? Myslím. Uvidíš, bude to super, vezmi si je.

( Dárek byly Venušiny kuličky).

D: Tak dobře, abys viděl, jak moc tě miluji.

J: Já tebe víc.

D: Už je mám uvnitř. Moc se jim tam nechtělo.

J: Jaké to je?

D: Příjemně to ve mně mravenčí. Musím jít uklízet. Pa.

D: Jsem děsně nadržená. Krásně mě to uvnitř vzrušuje. Lenka měla pravdu. Je to super. Ještě 10 min a rozbalím si tvůj druhý balíček.

D: Když chodím, tak je trošku slyšet, jak to ve mně chrastí. Máma se mě už ptala, zda to slyším taky. Jdu rozbalovat.

D: Děkuji miláčku, kalhotky jsou moc krásné, určitě si je vezmu. Už se tě nemůžu dočkat. Moc mi chybíš.

J: Taky mi moc chybíš. A vezmi si tu modrou mini sukýnku, ať mi tě každý závidí. Pa a posílám moc pusinek.

Koupil jsem jí takové elastické kalhotky boxérkového střihu. Nebyly to však obyčejné kalhotky.

Když jsem kdysi Danu uviděl v modré mini sukýnce, tak jsem měl chuť hned na ní skočit a opíchat ji. Sukýnka začínala nad jejím ochlupením podbřišku a končila pár centimetrů pod její prdelkou.

Čekal jsem na ní kousek od baráku pod kaštanem, jako vždy. Už jak jsem jí viděl přicházet, měl jsem sto chutí ji tady ošukat. Sukýnka se na ní lehce pohupovala v rytmu chůze a z pod jejího horního okraje vyčnívaly pánevní kosti. Krátké triko jí končilo pod prsy a tvarovalo její vnady. Na plochém bříšku hrály její břišní svaly a malý pupíček vybízel k zulíbání.

Byla teplá letní noc a když byla kousek ode mně, uslyšel jsem v rytmu jejích kroků nepatrné ťukání. Bylo mi jasné, že to jsou Venušiny koule. Sotva ke mě došla, vrhla se na mě a vášnivě se se mnou líbala. „To se nedá vydržet. Jsem děsně nadržená. Pojď, vykašleme se na diskotéku a půjdeme se pomilovat k tobě“ žadonila Dana. Odtáhl jsem jí pod kaštan, kde byla skoro tma. Chtěl jsem zkontrolovat, zda má opravdu uvnitř ty koule. Zajel jsem jí do pochvy prstem a narazil na kouli. Z kundičky ji čněl provázek. Pak jsem jí řekl, že pro ní mám ještě jeden dárek. Trochu nechápavě koukala, co dělám, ale držela. Sáhl jsem jí pod sukýnku, stáhla kalhotky ke kolenům a z jejich vnitřní strany rozevřel kapsu v jejíž stěně byl dovnitř otvor. Do kapsy jsem vložil takové vibrační cosi. Bylo to zplacatělé, na vrchu to mělo výčnělky, které měly dle návodu obepínat poštěváček a níže byl cca 5 cm dlouhý a 3cm široký kolík, který jsem provlékl otvorem v kapse kalhotek a  který měl přijít zastrčit do pochvy.  Natáhl jsem kalhotky nazpět, kolík zastrčil do pochvy a zkontroloval usazení na poštěváčku. Dana jen řekla, že je to příjemné a vyrazili jsme směrem k diskotéce. Po chvíli jsme procházeli kolem nějakého pejskaře, který si Danu již z dálky prohlížel a když jsme ho míjeli, zmáčkl jsem v kapse dálkový ovladač. Dana zaječela, křečovitě mi sevřela ruku, kolena dala k sobě a skrz sevřené zuby kníčela, jak ucházející papiňák. Pejskař se samozřejmě ohlédl a kroutil hlavou. Vypnul jsem dálkou vibrace a Dana to ještě chvilku rozdýchávala. Pak přímo žadonila, aby jsme šli ke mně a pořádně si to rozdali, ale já byl neoblomný a šli jsme na disko.

Šla tancovat do kroužku s holkama a já popíjel u baru a sledoval jí. Byla naprosto sexy. Když se trošku víc zakroutila, tak z pod sukýnky jí lezly její zadeček a zepředu občas vykoukl i kousek buchtičky. Občas jsem sepnul dálkou vibrace a sledoval, co to s ní dělá. Musel jsem být od ní na pár metrů. Na delší vzdálenost to nefungovalo. Přišlo mi, že se začala více vrtět v rytmu hudby. Pak ke mně přiběhla, celá udýchaná a upocená se se mnou začala líbat a pak mi do ucha pošeptala, že už dvakrát byla. Byl jsem potěšen a řekl jí spoustu slov, jak moc jí miluji. Ona mi řekla něco podobného a šla opět tancovat. Několikrát jsem spustil vibrace a vždy, když mi přišlo, že to na Danu jde, jsem je vypnul. Po chvíli se na mě zamračila a vztyčeným ukazováčkem mi pohrozila. Já však pokračoval v jejím trápení.

Přiběhla ke mně s tím, že už se to nedá vydržet, že už se chce pořádně udělat. Je tak nadržená, až jí šťávy z buchtičky tečou po stehnech. Měl jsem náladu jí dál trápit a pokračovat v pouštění vibrací. Stále naléhala, že jí trápím a mě z pusy neuváženě vylétlo. „No, tak, když se ti ty kalhotky nelíbí, tak si je sundej!“. Zamračeně se na mě podívala, pěstičkou mě lehce udeřila do ramene. Řekla, že jsem na ní hnusnej a šla opět do kroužku s holkama tancovat. A já spustil vibrace. Zamračeně se na mě dívala, až přešla do prosebného pohledu. Vypnul jsem vibrace. Holky si vzaly kabelky, které měly před sebou v kolečku a šly na záchod. Po chvíli se vrátily, opět utvořily kroužek a dál trsaly. Když Dana kolem mě procházela, dala mi pusu a do ruky mi vrazila zcela mokré kalhotky i s vibrátorem a dodala „ musela jsem se na záchodě udělat“. Zůstal jsem na ní civět a nevěřil, že to udělala. To mě teda dostala. Dívala se na mě, jak jí pozoruji a přišlo mi, že začala ještě víc vrtět prdelkou tak, aby se její mini sukýnka nadzvedávala. A opravdu, když ke mě byla otočená čelem, tak jsem zahlédl část její nahé kočičky. Přišel jsem blíž a sledoval, zda si toho také někdo všiml. A všiml. Kluk, co seděl těsně u parketu z ní nespustil oči a v jeho rozkroku jsem si všiml boule. Ihned o svém objevu informoval své kamarády a ti hned začali mlsně sledovat Danušku.

Začali hrát ploužák a já čekal, že Dana přijde ke mně. Odlovil ji však jeden z těch kluků, co jí sledovali. Věděl jsem, že je to její spolužák. Podívala se na mě a já jen pokrčil rameny. Opět mi pohrozila vztyčeným ukazovákem a šla ploužit. Na klukovi bylo vidět, že je opilý. Tancování mu moc nešlo, vrávoral a spíše se o Danu opíral. Všiml jsem si, jak mu ruce vždy sjíždějí na Dany zadek a ona mu je opět vytahuje na svůj bok. Zmizeli mi mezi ostatními páry na přeplněném parketu a po chvilce jsem uviděl, jak Dana běží ke mně. Když ke mně přiběhla, byla nějaká rozhozená a všiml jsem si, že natahuje do breku. Zeptal jsem se jí, co se děje. Přivinula se ke mně a objala mě kolem pasu.

„No, představ si, že to prase mi sáhlo na buchtičku, tak jsem mu jí vrazila, debilovi „. Zeptal jsem se jí, zda je v pořádku? „ Ale jo, v pohodě. Jen mě štve, že ten sráč využil mačkanice a sáhl mi mezi nohy. Já se snažila uhnout, ale držel mě a nešlo to. Byla jsem semknuta mezi další lidi. A on se trefil na poprvé dovnitř do mojí buchtičky. Zajel mi tam snad několika prsty až na doraz a začal s nimi rychle hýbat. A já, jak jsem byla nadržená, jsem se udělala a nemohla se chvíli hýbat. A on stále s nimi ve mě vrtěl“. To už vypadalo, že se Dana rozbrečí. Rozzuřil jsem se a řekl, že mu jdu rozbít hubu. Dana mě však zastavila a řekla, abych ho nechal, že je ožralej a ona to přežije. Šli jsme domů a tam jsme se několikrát pomilovali. Tak nadrženou jsem Danu ještě nezažil. Přišlo mi, že stále nemá dost.

Dana mi zase jednou po sexu řekla, že její kamarádka Lenka si pořídila vibrátor a je prý super. Zeptal jsem se jí, zda chce, abych jí ho koupil a jen přikývla hlavou. Aby se s ním prý mohla uspokojovat, když jsem celý týden pryč a ona je nadržená ze vzpomínek na naše milování. V Erotic City jsem jí koupil vibrátor, který mi prodavačka doporučila s tím, že ona ho má taky, je super a její kamarádky si ho také vychvalují. Vibrátor jsem si moc neprohlížel, neboť jsem se docela styděl a určitě to na mně bylo znát. Nakonec mi vnutila dárkové balení, ve kterém byl ještě jeden menší vibrátor zdarma. Bylo to trošku dražší, než jsem čekal, ale za tu srandu to přeci stojí. Jako dárek jsem ještě dostal baterie a lubrikační gel.

Po mazlení a vzájemném svlékání jsem jí dal dárek. Určitě tušila co v něm je. Rychle ho rozbalila a  bylo vidět, že má radost. Prohlídla si krabičku, na které byl vyobrazený vibrátor, objala mě a líbali jsme se. Chtěla po mně, abych jí pomiloval, ale já jsem namítl, že ani nevyzkoušela můj dárek. Odpověděla mi, že přede mnou si to dělat nebude a jestli chci, tak ho můžu vyzkoušet sám.

Vzal jsem tedy krabičku a zkoumal, kudy se do ní leze. Na krabičce byla fotka vibrátoru, který byl uvnitř. Byl realisticky tvarován a zaujaly mě popisky o jeho rozměrech. Délka 18 cm, šířka žaludu 4cm, šířka kořene 5cm, materiál silikon. Rozbalil jsem krabičku, vyndal ho z ní a ihned mě zaujala jeho velikost. Byl to macek. Rozbalil jsem dvě tužkové baterky a vložil je do něj. Zapnul jsem vibrace a dal ho Daně, aby si ho prohlédla. Vzala si ho a začala prohlížet.

„ Hmm, ten je jako živý a jak sebou krásně vrní. Jen je trošku větší ne?“ dořekla Dana a podívala se na mě. Odpověděl jsem jí, že mi ho doporučila prodavačka s tím, že je to nejprodávanější model a u žen nejoblíbenější a nemusí si ho přeci do sebe cpát celého. Dana se začala smát a položila si ho na podbřišek tak, aby kořen vibrátoru byl na úrovni vstupu do její buchtičky a žaluda měla několik centimetrů pod pupíkem. „ Jen se koukej, kde bych ho až v sobě musela mít. To je přeci nesmysl. Určitě by to bolelo. Nechápu, proč je dělají tak dlouhé“.

Vzal jsem vibrátor a šel ho do koupelny umýt. Můj ocas mi vzrušením stál a já vibrátor přiložil vedle něj. Musel jsem uznat, že to byl opravdu kousek a představoval jsem si, že bych takového šulina měl, to bych byl teprve kus chlapa.

Po chvíli lízání Daniny kundičky jsem usoudil, že už je připravená na hrátky s vibrátorem. Vzal jsem ho a začal pomalu zasouvat mezi její pysky. Byla tak mokrá, že po překonání prvotního odporu, kdy do ní zajel žalud, jsem pokračoval v jeho zasouvání až do půlky, kde jsem ucítil nepatrný odpor, jako by to dál už nešlo a Dana trošku sykla. Zapnul jsem vibrace a kochal se pohledem na tu její božskou kundičku, na napnuté pysky, jak obepínají vibrátor, který se leskl od jejích šťáv. K pohybu vibrátoru jsem musel použít trošku síly. Jak byla těsná, tak ho značně svírala. Zapnul jsem vibrace, Dana sebou začala kroutit a hlasitě vzdychat a po chvilce prožila orgasmus. Orgastické křeče jejího děložního svalstva z ní doslova vytlačily vibrátor. Ležela bezvládně na posteli, nohy doširoka roztažené a já sledoval, jak se vchod do její kundičky pomalu zmenšuje a rytmicky se svírá. Přišlo mi to, jako pusa kapra, když ho vyndáte z vody.

Už jsem to nemohl vydržet, v rychlosti jsem nasadil kondom a zarazil se do ní. Cítil jsem, jako by mě do něj její kundička uvnitř kousala. Rychle jsem do ní přirážel a Dana se začala probírat z prožitého orgasmu. Hlasitě vzdychala a byla opět vzrušená. Já se však brzy udělal a převalil se vedle ní. Padla na mě únava a chtělo se mi spát. Dana se se mnou mazlila, líbala mě po celém těle a rukou se mi snažila postavit mé zvadlé péro. Svojí neschopnost jsem svedl na únavu z cesty ze školy domů. Chtělo se mi spát. Dana se s tím však nechtěla smířit. Byla zase pěkně nadržená. Vrhla se mi po penisu, strčila si ho do pusy a ucítil jsem podtlak, jak nasála. Ten však hned přestal a Dana se narovnala a s kašláním se začala dávit. „ Fuj, já zapomněla, že ho máš ještě od semene“ a pusou dělala grimasy, jako by si právě lízla citrónu. Začal jsem se smát a prohlásil jsem něco ve smyslu, že jí to přeci nezabije, a že je to přeci moje a mě strašně miluje. Odpověděla, že mě opravdu hrozně miluje, ale tohle zrovna nemusí. Ta divná chuť v puse jí nakopla tak, že se málem pozvracela.

Vzal jsem vibrátor, který ležel na posteli, uchopil jej za spodní výstupek, kde se vkládají baterie a regulují vibrace, postavil si ho na břicho a spodní část opřel o mou stydkou kost. Tento výstupek byl poměrně dlouhý a byl zjevně určen k držení. „Tak si představ, že je tohle můj ocas a udělej mi to pěkně na koníčka“. Ještě jsem jí řekl, ať se ke mně otočí zády a ona už si rukou nasměrovala špičku do své kundičky. Začala na něm divoce skákat a já sledoval, jak po něm až na mé břicho tečou její štávičky. Vibrace jsem měl tak na polovic a Dana se po pár minutách skákání udělala. Zůstala na něm napíchnutá, kroutila boky a hýbala křížem zepředu dozadu. Měl jsem co dělat, abych vibrátor udržel. Po chvilce začala druhé kolo a já přidal na vibracích. Řvala jak smyslů zbavená, házela hlavou a její dlouhé černé vlasy vlály vzduchem. Fascinovaně jsem je sledoval a říkal si, jak já tuhle holku strašně miluji. Chci si jí vzít, mít s ní děti a být s ní celý život.

Na ruce, kterou jsem držel vibrátor, jsem ucítil nárazy a když jsem se podíval, byl jsem šokován. Dana ho do sebe zasouvala až na doraz, až kundičkou narážela na moji ruku. Zdvihala se na něm vysoko, že v ní zůstal sotva žalud a přirazila až na samý konec. Nechápavě jsem kroutil hlavou a přemýšlel, jak ho jen do sebe dostala. A ještě k tomu byl dole značně široký.  Podle jejího hlasitého vzdychání jsem poznal, že za chvíli bude. Vždy, když si ho tam celý zarazila, hlasitě zasténala. Nedalo mi to a prsty chytil madlo vibrátor za samý konec, aby Dana měla šanci se přirazit o nějaký ten centimetr níže. A na první příraz se to povedlo. Vibrátor v ní zmizel celý, napnuté pysky její kundičky povolily a obemkly se kolem držadla. Dana ztuhla a začala kníčet z prožívajícího orgasmu. Převalila se vedle mě na záda, hlavu měla u mých nohou a stále se křečovitě kroutila. Nohy měla doširoka rozevřené a já měl její kundičku krásně před očima. Natáhl jsem se k ní a začal ji hladit poštěváčka. Vibrátor měla stále celý zaražený v sobě a stále vrněl. „ Už ne“ vzdychavě zaprosila, ale já pokračoval v tření její pecičky. Neuběhla snad ani minuta a byla znova. Nechápal jsem, kde se to v ní bere. Zvedla si skrčené nohy do vzduchu, rukou si je chytla pod koleny, zvedla hlavu a bradu přitáhla hrudníků. Víčka měla silou stažená k sobě a křivila obličej. Celý hrudník a prsa jí zcela zrudly. Za mohutného „ áááách“ kdy byla jako kolébka z ní doslova vystřelil vibrátor.

Odpočívala a něco mumlala, jako že mě strašně moc miluje a já sledoval její kundičku, jejíž vchod byl stále otevřený a už se nechtěl zavřít.

Vzal jsem vibrátor, který z ní vystřelil, klekl si jí mezi nohy a ukázal jí ho. „Tak Dani, kolik myslíš, že jsi ho v sobě měla“? Dana natáhla ruku, prstem ukázala tak na 3/4. „Kde pak lásko. Byl v tobě celý, až po caď!“ a ukázal jsem jí místo na držadle. Vytřeštila oči a začala se se mnou hádat, že si to vymýšlím a že to není možné. Sama si ho vzala a zase si ho položila na podbřišek s tím, že je to přeci nesmysl. Vzal jsem tedy vibrátor a začal ho do ní zasouvat. Dal jsem jí její ruku na podbřišek a vyzval jí, aby se snažila nahmatat, kde ho má. Dál jsem tlačil a i když to ke konci moc nešlo a Dana začala trošku křivit obličej, byl tam zase celý až po držadlo. Prsty si prohmatávala břicho a  v místě kousek pod pupíkem označilo, že tam jeho konec. Pak si sáhla mezi nohy, aby se přesvědčila, zda je tam opravdu celý a byla překvapena. Vytáhla ze sebe vibrátor a zblízka si ho prohlížela. „ Ježišmarja, to se mi ta moje buchtička nějak roztáhla“.

Po prožitém milování jsme se váleli, tulili k sobě a sledovali bednu. ( No jo, byli jsme mladí a jakmile jsme měli možnost, tak jsem jen píchali. Konec konců jsme se v podstatě vídali jen o víkendech).

„ Nemáš nějaký film ?. V televizi zase prd dávaj“ řekla znuděně Dana a já se začal přehrabovat ve videokazetách. Jmenoval jsem jí různé filmy, ale na nic neměla náladu. Nakonec řekla ať tam dám třeba porno. Měl jsem zrovna půjčených pár kazet od kámoše ze školy a věděl jsem, že tam bylo i nějaké porno.

Chvíli jsme sledovali klasické šukačky a já si hrál s Daninými bradavkami. Danu zaujala scéna, kde chlap ženské zasune do pochvy vibrátor, oblečou se a jdou do města. On jí různě kontroluje, zda ho má stále v sobě a ona se několikrát udělala. Začali jsme se o tom bavit a vycítil jsem, že by si to Danuška chtěla vyzkoušet a domluvili jsem se na následujícím dni.

Když Danuška přišla,  měl jsem již připravený menší vibrátor, který jsem dostal v dárkovém balení. Přišel mi zhruba stejně velký, jako můj ztopořený penis. Dana si sundala šatičky a chlubila se mi, jak je chytrá, že si vzala starší kalhotky, které jsou jí už menší. Měla je na sobě pěkně zaříznutý. Stáhla si je, dala od sebe nohy a čekala na můj zásun. Myslel jsem, že jí budu muset namazat lubrikantem, ale už na kalhotkách jsem si všiml mokrého fleku a buchtičku měla celou mokrou. „Ale, ale, kdopak nám to tady je nadržený jako kurvička?“ řekl jsem a políbil jí na bříško. Dana se jen usmívala a stydlivě se na mě koukla. Vibrátor do ní zaplul, zapnul jsem vibrace na minimum a ona si natáhla kalhotky a šaty. Vyrazili jsem do blízkého parku. Dana šla trošku ztuhle a každou chvilku buď sykla, nebo vzdychla. Nabídl jsem jí své rámě a ona mi křečovitě svírala ruku. Ptal jsem se jí na její pocity a zda jí to nebolí. „No, cítím se docela dost plná a při chůzi to tlačí. Trošku to i bolí, ale je to příjemné a děsně vzrušující. Nejvíc mě asi vzrušuje jen ten pocit, že to v sobě mám a procházíme se tady spolu. Připomněl jsem jí scénu z pornofilmu a zdůraznil, že ta ženská, která měla v sobě vibrátor, když měla orgasmus, nesměla to na sobě dát znát, tak jsem zvědavý na ní. Ona jen dodala, že je sama na sebe zvědavá, neboť za chvíli asi bude. Po pár krocích se na mě zavěsila a vzdychala mi do prsou. Pak se se mnou líbala a vyznávala mi lásku. Opětoval jsem ji její city a pokračovali jsme. Vybídl jsem ji, aby se příště více snažila. „Tobě se to řekne. Ani si nedovedeš představit, jak je to vzrušující. Ale dobře, budu se snažit.“ řekla Dana a dlouze mě políbila. Procházeli jsme kolem lavičky a chtěla si na chvíli sednout. Nelenil jsem, rozhlédla se a když byl vzduch čistý, sáhl jsem jí pod šaty mezi nohy. Skoro jsem myslel, že se počůrala, jak byla mokrá. Zeptal jsem se jí, zda nemám přidat na vibracích. Odpověděla, že to nechá na mě a ať si dělám co chci. Dřepnul jsem si mezi její nohy, stáhl jí kalhotky a vykoukl na mě vibrátor. Přidal jsem tak na tři čtvrtě a Dana mi zaryla prsty do trapéz. Natáhl jsem jí kalhotky, sedl vedle ní a sledoval ji. Zírala kamsi před sebe, nohy natažené, kousala se do rtů a lehce vzdychala. Rukou mi mačkala tu mojí. Po chvilce se na mě zadívala, usmála se a zeptala se, zda jsem si něčeho všiml? Pochválil jsem jí, že je šikovná holka a že jsem si skoro ničeho nevšiml. Blížila se k nám nějaká důchodkyně s kočárkem. Dana se slušně posadila na lavičku, ale jak si sedla prcínkou na prkno lavičky, opřela o něj vibrátor a ten začal vibrace přenášet do lavičky. Bylo slyšet bzučení a my jsme dělali, jako že nic. Babka prošla a buď byla hluchá, nebo dělala, že si ničeho nevšimla. Ale byl to zajímavý pocit.

Pokračovali jsem dál v procházce a Dana už chodila poměrně dobře. Asi si zvykla. Došli jsme k velké vykotlané vrbě, ve které měly děti bunkr. Jako malý jsem si do ní také chodil hrát. Zalezli jsem dovnitř a Dana se po mně začala sápat, že mě chce mít uvnitř. Já jsem však nemile zjistil, že jsem si zapomněl vzít kondomy. Navrhl jsem, aby jsme to zkusili bez nich, že si dám pozor, ale Dana o tom nechtěla ani slyšet. Ocas mi stál, až bolel a byl jsem děsně nadržený. Vyčinila mi, stáhla mi kalhoty, odhrnula trenky a vykouřila mi ho. Svým semenem jsem skrápěl ušlapanou zem. Pak už jsem šli domů a Dana se udělala ještě dvakrát. Jejího posledního orgasmu jsem si už ani nevšiml. Pouze mi pošeptala do ucha, že už byla.

Dana jela od školy na 14ti denní praxi do hotelu v Harachově. Dlouze jsme se loučili před autobusem a Hanka, když procházela kolem nás, mi řekla, že mi na ní dá pozor. Před odjezdem jsme si nemohli ani pořádně zapíchat, neboť měla ještě krámy.

Hanka byla Dany spolužačka. Dali jsme je dohromady s mým kámošem. Na svůj věk byla poměrně rozumná, měla dobré morální zásady a názory a docela jsme si padli do oka.

Každý den jsme si smskovali. Zprávy byly plné slov o tom, jek jeden druhého strašně miluje, jak mu chybí a jak se na sebe těšíme. Většinou psala Dana. Já na to neměl moc náladu a ona se asi nudila.

Byl pátek a já dorazil domů ze školy.

J: Už jsem lásko doma. Asi půjdu s klukama na kulečník.

D: To je dobře miláčku. Posílám moc pusinek. Tady je strašná nuda. Chtěla bych být s tebou a milovat se. Moc mi chybíš a hlavně tvé doteky a polibky.

J: Ty jsi nadržená?

D: Jo, děsně. A co ty?

J:  Taky. Tak si to udělej.

D: Už jsem si to udělala, jinak bych to nevydržela. Ale není to ono. Chtěla bych tě cítit uvnitř.

J: No, tak to budeš muset vydržet. Co budeš dnes dělat?

D: Ale, holky zas něco vymýšlej. Stále vymýšlí nějaké blbosti.

Další bylo nepodstatné.

Ráno jsem vstal kolem 10té, zapnul telefon a udivilo mě, že mi nepřišla žádná zpráva od Dany. Vždy se hned ráno ptala, jak jsem se měl, co se mi zdálo a pod.. Napsal jsem jí, jestli je vše v pořádku, že mi nepíše. Samozřejmě také, že ji moc miluji, jak se vyspinkala atd..  Myslel jsem si, že buď spí, nebo má práci.

Po dlouhé době mi přišla zpráva „Promiň“.  Nechápal jsem  to.

J: Co promiň? Co se stalo? Je ti něco miláčku?

D:  Já jsem taková kráva. Mám nejlepšího kluka na světě, kterého nadevše miluji a takhle to vše zkazím. Promiň. Moc se omlouvám. Mě snad pukne srdce.

J: Sakra, co je ti? Ty jsi opilá, či co? Co si provedla? Řekni mi to. Víš, že tě nadevše miluji a vše ti odpustím.

J: Jsi tam? Tak co se stalo?

D: Ona by ti to Hanka stejně řekla a nebo bych neprošla detektorem. Lásko moje největší, já ti byla nevěrná. Promiň. Já jsem taková kráva.

Zatmělo se mi před očima a podlomily se mi kolena. Nemohl jsem dýchat a hlava se mi točila. Když jsem to vydýchal, říkal jsem si, že třeba není tak zle. Třeba se jen s někým líbala, nebo mu ho vyhonila. No, možná i kdyby mu ho vykouřila, to by se dalo odpustit. Přeci by s nikým nepíchala. Znal jsem jí už přes rok a vždy se mi dušovala, jak mi bude až za hrob věrná a detektorem bych to odhalil. Nejradši bych jí zavolal, ale nebyl jsem schopný mluvit. Celé tělo se mi třáslo a srdce mi bušilo na spáncích a krku.

J: Jak jsi mi byla nevěrná?

D: Ty mě mučíš. Nechci na to myslet. Vždyť já za to vlastně ani nemůžu. Brečím tady jak malá holka.

J: Jo, tak já tě mučím? Povídej a dělej. Jak za co nemůžeš?

D: Včera jsme u nás na pokoji s holkama slavily. Pily jsem alkohol a přišli i kuchaři. Ti přinesli nějakou trávu a hulili jsme.

J: A to je všechno?

D: Ne. Trošku jsem to přehnala. Nic si nepamatuji. Jen jsem se vzbudila na posteli a jeden z kuchařů mě souložil.

A bylo to tu zase. Málem jsem omdlel a nemohl dýchat. Krk jsem měl sevřený jako by mě někdo škrtil.

J: A to si necítila, když tě třeba svlékal?

D: On mě nesvlékl. Jen vyhrnul šaty a odtáhl kalhotky a.

J: Sakra. Měl alespoň gumu?

D: No právě. Neměl. Vystříkal se do mě. A jak jsem byla sjetá, tak jsem s tím usnula. Promiň.

J: A jak to víš, že se udělal? Třeba ne.

D: Ale jo, to vím určitě.

J: Jak to víš? Byla jsi přeci sjetá.

D: Vím to. Ptal se mě, kam se má vystříkat. Ale já jsem se zrovna udělala, tak jsem nebyla schopná mu odpovědět. Promiň.

J: Děvko. Sehnala sis alespoň prášek po?

D: A kde asi tady v té díře. Auto nemám a autobusy kvůli sněhu nejezdí.

Pak mi přišlo snad tisíc SMSek, jak se mi moc omlouvá, abych jí odpustil, jak moc mě miluje, že beze mně nemůže žít.

Mě se však zhroutil svět. Nemohl jsem uvěřit, jak mi to jen mohla udělat. Nemůže být přeci po trávě tak v hajzlu, aby nedokázala zabránit někomu v tom, aby jí ošukal.

Večer už mi bylo trošku lépe. Přemýšlel jsem, co bude dál a řekl jsem si, že jí odpustím. Ráno jí to napíšu.

Ráno:

J: Odpouštím ti. Vlastně si za to ani nemohla.

D: Promiň. Já jsem fakt děsná kráva a děvka.

J: Jo dobře. Zapomeneme na to.

D: Ne, ty to nechápeš, já to udělala zase. Když si mi nepsal, byla jsem s nervama v hajzlu, tak jsem se šla opít. A u baru byl nějaký chlap, využil mé opilosti a já skončili u něj v pokoji.

Už jsem své stavy úzkosti začal pomalu ovládat a teď u mě spíše převládal vztek.

J: Děvko jedna. Si zkurvená děvka.

D: Ano jsem miláčku a moc mě to mrzí, že ti takhle ubližuji. Ale nic v tom nebylo. Jedině tebe miluji. Prosím, dej mi ještě jednu šanci, opravdu poslední. Nemohu bez tebe žít.

J: Použil aspoň gumu?

D: Ne. Byl strašně rychlej a hned se na mě vrhl. Po včerejšku je to stejně přeci jedno.

J: Jak dlouho si u něj byla ?

D: A je to důležitý lásko?

J: Jo je, povídej.

D: No, víš. Jak bych ti to jen napsala?

J: No jak asi. Normálně. Hlavně pravdu a nelži mi. Víš že to nemám rád.

D: Vím. Ani jsem nespala. Vlastně jsem ještě u něj. Promiň. Ale chtěl jsi pravdu.

J: A to jste jako celou noc píchali.

D: Jo. Chlastali a píchali, když to chceš slyšet. Nevím, kde se to v něm bere. Vzal si nějaké prášky na erekci a je děsně nadržený a neodbytný.

J: Ještě řekni, že jsem vás vyrušil a mě z toho trefí.

J: Co je děvko, neumíš odpovědět?

D: Když já se hrozně stydím, jaká jsem děvka a jsem na sebe hrozně naštvaná. Lásko, můžeš mi to prosím odpustit? Moc tě prosím. Udělám pro tebe vše, co jen budeš chtít, jen mě prosím tě neopouštěj. Jestli mě opustíš, tak se zabiju.

J: Ty jsi asi hrozně ožralá. Samý překlep. Nedá se to skoro číst. Trošku se prober. Vyzpovídej se mi a uvidíme.

D: Jsem trochu opilá, ale on mi stále bere telefon a chce si číst, co si píšeme. Když jsi mi napsal, tak…. Ne, já ti to prostě nemůžu říct. To fakt nejde miláčku.

J: Jestli chceš, abych ti odpustil, tak mi musíš říct všechno. A nelhat.

D: Dobře tedy. Když si napsal, tak mi to zrovna dělal prsty a chtěl si to se mnou znova rozdat. A jak zjistil, že si s tebou dopisuji, tak mě jen vzrušuje, že se to nedá vydržet. Jsem tak nadržená, potřebuji se už udělat.

J: Ty si se snad zbláznila? To si ze mně snad děláš prdel? Na to honem rychle zapomeň. Koukej od něj vypadnout a dělej.

J: Slyšela si mě?

po několika minutách

D: Promiň miláčku, ale to se opravdu nedalo vydržet. Od teď už ti budu opravdu věrná, přísahám ti na všechno, co je mi drahé. Musíš přeci sám uznat, že když už jsem s ním před tím několikrát spala, tak je jedno, jestli to bylo ještě jednou ne?

Dostal jsem neskutečnýho nerva

J: Ty jsi prostě děvka. Tak když je to jedno, tak si s ním zašukej ještě jednou. Vždyť o nic nejde. A jako správná děvka bys mu ho měla vykouřit a spolykat semeno, ty jedna  couro.

Chtěl jsem jí ještě napsat nějaké nadávky a to, jak jí nesnáším a jak mi strašně ublížila, ale už jsem to prostě nedal. Celý jsem se klepal a nechtělo se mi žít. Hodil jsem telefon do křesla, lehl na gauč a plakal jak malý kluk. Několikrát mi vyzváněl telefon a pípaly došlé SMSky. Nic mě však nezajímalo. Zhroutil se mi celý svět, má vysněná budoucnost.

Po nějaké době mě nutkání plného močového měchýře donutilo vstát a jít na záchod. Sotva jsem tam došel. Nohy se mi podlamovaly, měl jsem zúžené a roztřesené vidění, celé tělo se mi třáslo jako při vysoké teplotě. Byl jsem prostě totálně v prdeli. Přes to, že jsem proti užívání různým prášků, doplazil jsem se k lékárničce, kterou mi matka pravidelně doplňovala a vyměňovala léky. Byla trošku paranoidní, že prý nikdy nevím, kdy co budu potřebovat. A měla pravdu. Diazepam, to bude ono. Na krabičce jsem přečetl dávkování a vzal si dvojnásobnou dávku. Měl jsem nutkání to sežrat vše a se vším skoncovat, ale nakonec rozum vyhrál. Po chvilce jsem cítil, jak má úzkost ustupuje, svaly se přestávaly třást a přišel na mě blažený spánek.

Nevím, jak dlouho jsem spal, ale vzbudilo mě zapípání došle SMS zprávy. Byl jsem ještě pod vlivem sedativ a cítil se krásně uvolněně, uvnitř klidně, jen mé pohyby byly jaksi vláčné. Jako lenochod jsem dolezl pro mobil, rozvalil se do křesla. Několik nepřijatých hovorů od Dany. Kašlu na to, stejně bych neměl sílu s ní mluvit, a začal číst zprávy od ní.

D: To jako myslíš vážně lásko?

D: Miláčku jsi tam? Prosím, odepiš mi.

D: Halóóó! Jak mám chápat tu tvojí poslední zprávu? Zní, jako že to myslíš vážně. Ty mě chceš potrestat?

D: Lásko, prosím, zvedni mi telefon, moc tě prosím.

D: Neboj, pěkně ti jí ošukám.

D: Promiň, to jsem nepsala já. On mi sebral telefon. Lásko, prosím, zvedni mi to, nebo mi odepiš. On to taky chápe tak, že je to tvoje přání a můj trest. Je to tak? Miláčku, netrap mě. Už takhle se cítím vůči tobě děsně provinile.

D: Miláčku tak jak tedy? On je zase celý nadržený a vzrušuje mě tady. Opravdu to mám udělat? Odpověz prosím, nebo mi zvedni telefon. Lásko moje, moc prosím.

D: Tak abys viděl, jak moc tě miluji, já to tedy pro tebe udělám. Vážně to chceš? Ještě to můžeš zastavit.

D: Lásko???

D: Už ho mám v sobě.

D: Tobě to nevadí? Nic mi na to neodpovíš? Miláčku, zvedni mi prosím telefon.

D: Nevím, jak dlouho vydržím. Opravdu ho mám vykouřit a?

D: Jsem děvka. Udělala jsem se. Ale myslela jsem při tom na tebe, jak moc tě miluji a představuji si, že se se mnou miluješ ty. Napiš mi něco prosím? Cokoliv.

D: Myslím, že za chvíli bude. Opravdu to mám spolykat? Víš přeci, že jsem se tehdy málem poblinkala. Miláčku, nemuč mě.

D: Lásko???

Vlivem sedativ mi to bylo tak nějak jedno a já to četl jako nějakou erotickou povídku. Sice jsem si živě přestavoval, jak mojí milovanou pícha cizí chlap do její několikrát vystříkané, ničím nechráněné, mlaďounké prcínky, ale bylo mi to jedno. Dokonce jsem byl překvapen, že se mi z toho postavil a byl jsem nadržený. Vyndal jsem si ho z kalhot, začal honit a četl dál.

D: Tak jsem to udělala jak si chtěl. Už jsi spokojený? Bylo to hrozné. Tady vidíš, jak moc tě miluji.

D: Proč mi stále neodpovídáš? Už jsem u sebe na pokoji. Můžeme si v klidu promluvit. Prosím?

D: Miláčku, ozvi se mi. Jsem děsně unavená a nevím, jak dlouho vydržím vzhůru.

Kašlal jsem na ní. Byla mi zcela ukradená. Co ty sedativa dokážou z člověka udělat. Začal jsem si znovu číst její zprávy o tom, jak mi byla nevěrná a pořádně si ho honil. No, u některých zpráv jsem si musel docela zapřemýšlet. Buď v nich bylo několik překlepů, nebo chyběla písmena.

Po chvilce na mě přišel mohutný orgasmus a první výstřik semene mi přeletěl až přes hlavu a rozpleskl se o zeď za mnou. Byl jsem překvapen.

J: Končím s tebou. Měj se krásně. Miloval jsem tě nade vše a chtěl s tebou být celý život, ale tohle nepřekousnu. Pa.

Vypnul jsem si telefon a šel spát. Ještě jsem napsal kantorce, že ze zdravotních důvodů několik dnů nepřijdu do školy. To bych prostě nezvládl.

Probudil mě hlad a močák. Namazal jsem si chleba, párkrát do něj kousl a přes to, že jsem cítil, že mám hlad, jsem na jídlo neměl náladu. Byl jsem uvnitř celý sevřený a bezradný. Pojď můj kamaráde Diazepame a už mi bylo zase hezky. Byl jsem zvědavý, zda mi Dana něco odepsala. Rozum mi sice říkal, abych na ní zapomněl, že každá myšlena na to, co jsme spolu prožili, každý kontakt s ní, vše mě bude zžírat a trápit. Na duhou stranu bych jí strašně moc chtěl mít u sebe, mazlit se s ní, cítit její přítomnost a to i přesto, co udělala. Byl jsem do ní zabouchnutý až po uši a to nejde jak mávnutím kouzelného proutku zrušit.

Zapnul jsem telefon a ten se rozeřval příchozími zprávami. Několik nepřijatých telefonátů od Dany a dokonce mi volala i Hanka. Ani jsem nestihl začít číst došlé zprávy a už mi zvonil telefon od Dany. Několikrát jsem jí to típnul a když přestal, tak jsem začal číst. Nespočetně krát se omlouvala, vyznávala mi lásku, jak strašně beze mne trpí a nechce a nemůže už beze mne žít a jestli se s ní rozejdu, sáhne si na život, že jí je všechno jedno. Zase se opakovala vyznání lásky, ale mě to nechávalo díky sedativum klidným.

J: Taky tě strašně moc miluji a to, že budu bez tebe mi rve srdce. Ale prostě to nejde. Nedokážu to v sobě překousnout. Sbohem, měj se krásně a třeba tě tvé chyby do budoucna ponaučí a až budeš mít zase někoho ráda, tak mu už neublížíš.

Opět se mi snažila několikrát dovolat a já jí to zase pověsil.

D: Dobře, tak já to tedy skoncuji a nebudu tě už víc trápit. Jdu se zabít. Měj se hezky a mysli na mě v dobrém. Opravdu jsem tě milovala a nadevše stále miluji.

Neodpověděl jsem. Sice jsem přemýšlel, zda je toho schopná. Dokonce jsem chtěl volat i na 158, ale prostě jsem nic neudělal. Bylo mi vše jedno.

D: Tak to je vidět, že mě vůbec nemiluješ. Je ti jedno, že bych se tady klidně zabila. Měl jsi mě jenom na šukání, že jo?

J: Miloval jsem tě a stále tě miluji, ale prostě to dál nejde. Nedokážu to, co cítím, změnit. Musíme jít dál každý svou cestou a třeba v dalším životě nám to vyjde. Naposledy pa má lásko.

Odložil jsem telefon a přemohl mě spánek. Podvědomě jsem slyšel zvuk příchozích SMSek, ale vzbudilo mě až, když mi volala Hanka. Rozespalý jsem to vzal a ptal se, co je. „ Ahoj. Hele, vím o všem. Mám na pokoji Danu a ta kráva sežrala nějaké prášky. Neboj, vrazila jsem jí prsty do krku a vše z ní zavčasu dostala. Bylo to pár prášku na bolest. Volala jsem i na pohotovost a prý to bylo malé množství. Chtěli pro ní poslat auto, ale to by skončila v blázinci. Budu s ní a kdyby se zhoršila, volám záchranku.  Podívej, musíš si to s ní nějak vyříkat. Neříkám, že s ní máš zůstat. To co udělala je hnus. Ale je do tebe zamilovaná a když holku jen tak odkopneš, udělá nějakou blbost. Zkus se trochu vžít do její situace. Byla s tebou zvyklá celé víkendy promilovat a my mladé holky jsme děsně nadržené. Jak jsme ve vývinu, mlátí s námi hormony a chceme prostě lásku. A ty jsi byl její první a nic si před tebou neužila. Krom toho byla sjetá marihuanou a opilá a ta tvoje zpráva? No nezlob se na mě, když jsem to četla, tak mi taky připadlo, že mu ho má vykouřit a spolykat mu to“.

Hanka mi ještě chvíli promlouvala do duše. Jak jsem psal, byla na svůj věk vyzrálá a já jí slíbil, že si s Danou o tom promluvím a pomalu jí připravím na náš rozchod.

Druhý den ráno mě Dana atakovala svými zprávami, že už jedou domu a musí mě hned vidět a mluvit se mnou. Na telefonování s ní jsem neměl sílu a odepsal jí, že jsem na to psychicky špatně a že jí dám vědět. Měla strach o můj zdravotní stav a chtěla se o mě starat. To jsem zamítl. Stačil mi můj kamarád Diazepam, ale sám jsem si uvědomoval, že musím omezit jeho užívání.

Ve čtvrtek po škole, po předchozí domluvě, mi Dana zvonila u bytu na zvonek. Chvíli jsem čekal a znovu si v hlavě přehrával scénu, kterou jsem si připravoval. Chtěl jsem jí vynadat a možná jí i nějakou vrazit.

Otevřel jsem dveře. V breku se mi vrhla k nohám, objala mě kolem lýtek a usedavě plakal. Mezi vzlyky prosila, abych jí to vše odpustil, že mě nechce ztratit, že se ponaučila a bude už hodná holka. Na mojí žárlivou scénu jsem zapomněl, chytil jí za rameno, ona se zvedla, objala mě a líbala na krku. Udělalo se mi hezky. Bože, jak já tuhle holku miluji. Nemůžu bez ní být, ale musím. Já to prostě nedokážu na to vše zapomenout.

Dana si všimla, že jsem jí neopětoval její polibky a když mě chtěla líbat na ústa, uhýbal jsem a odtahoval se od ní. Zalezli jsem do obýváku a dlouho seděli naproti sobě a já mlčel. Ona stále brečela, hladila mě, omlouvala se mi a nešetřila slovy o tom jak mě nesmírně miluje. Cítil jsem, že jde na mě taky pláč, tak jsem šel požádat o pomoc svého kamaráda Diazepama.

Ještě jsem rozbalil víno a už mi bylo hezky. Začal jsem Daně říkat, jak moc mi ublížila, jak jsem se cítil, jak mi bylo zle. Ona mě litovala a přidala na breku s tím, že ji trápí, když mi ubližuje. Pak mi řekla ona, proč to všechno udělala. Svedla to na alkohol, marihuanu a i na mě, že jsem jí prvně neodepsal a ona si myslela, že jsem jí nechal. Přes to, že na obličeji měla od pláče rozmazané šminky a oči měla napuchlé, byla nádherná a já jí miloval. Políbil jsem jí, ona mě instinktivně objala a její jazýček laskal ten můj tak něžně a vzrušivě, jako snad nikdy. A opět začala plakat, ale to už byl pláč štěstí. Vrhli jsem se na sebe a laskali si navzájem těla. Jako vždy byla celá mokrá a vzrušená. Chvilku mi ho honila, pak kouřila, abych byl pořádně vzrušený. Když mi ho kouřila, přišlo mi, že si ho nějak moc prohlíží. Různě ho nakláněla ze strany na stranu a sjížděla ho očima. Pak jsem jí začal líbat prsa a skončil u podbřišku. Chtěl jí i vylízat, ale představa, že v ní byl jiný čůrák a že z ní vytékalo cizí semeno mě trochu znechutila.  Ulehl jsem na ní a už se chystal zasunout. Dana mě však zarazila a požádala mě, abych si vzal kondom. Tak to mě tedy naštvalo. Lehl jsem  vedle ní na záda a řekl.

„ No to si ze mně snad děláš srandu. Támhle si vyšukáváš s cizíma chlapama naostro, necháš to do sebe stříkat a mě nenecháš?“

Mé rozčílení ukončil Danin polibek a následná omluva. „ Já to vím, miláčku a moc mě to mrzí. Ale ještě nejsou hotové výsledky z gyndy a já bych byla nerada, aby jsi případně ode mně něco chytil. A kdybych byla náhodou těhotná, nechám si to vzít a nechci, aby jsi měl kvůli tomu výčitky, že to mohlo být i tvoje dítě. Ale můžu ti udělat něco, co jsem dělala jinému na tvoji žádost“ dořekla a už mi začala sát ptáka. Během chvilky jsem jí upozornil, že už budu a čekal, co udělá. Jen řekla, „ já vím, stříkej“ a pokračovala v mistrovském kouření. Stříkal jsem jí do pusy a ona vše polykala. Ještě mi ho do sucha očistila a pak se mě ještě s pusou od mého semene zeptala, jak se mi to líbilo. Nemohl jsem odpovědět jinak, než že to bylo úžasné. Zajímalo mě, jak se cítí ona, jak jí to chutnalo?

„ No, strašně mě těší, že jsem ti přivodila orgasmus a že jsem ti udělala něco hezkého. Ale jinak ta chuť, ni moc“.

Zajímalo mě, jak chutnalo semeno toho chlapa, co jí píchal. Chvíli se zdráhala, že se to jako nehodí a že mi tím přeci bude ubližovat. Utvrdil jsem jí v tom, že mě to opravdu zajímá a spustila.

“ Nevím, čím to bylo, ale přišlo mi, že ho měl řidší a jako by nasládlé. Docela mi i chutnalo. To tvoje je takové husté, slano kyselé a jako by něčím kořeněné. Asi ho má každý chlap jinak chutné, nevím „.

„ A to se s holkama o tom nebavíte“ zeptal jsem se jí a odpověděla mi, že se baví o tom, jak se milují se svými kluky, ale na chuť spermatu ještě nenarazily a pokud mě to zajímá, že naváže tohle téma a pak mi to řekne. Samozřejmě jsem to chtěl a vyzval jí, aby mi popsala to, jak mi byla poprvé nevěrná. Zase se zdráhala, ale vysvětlil jsem jí, že když si o tom všem povídáme, jak mi říká svoje pocity, co prožila, jaké to bylo, že se mi ulevuje na duši a vlastně i vnitřně cítím, že bychom zase spolu mohli být. Rozzářila se a řekla, že když to tedy cítím takhle, tak mi mojí dušičku uzdraví a vše mi poví.

D: Na pokoji jsme s holkama chlastaly, pak přišli ti kuchaři, pustila se nějaká hudba a tancovali jsme. Kluci přitáhli marihuanu a nabízeli nám ji. Ze začátku jsem moc nechtěla a Lenka mě ukecela. Už ani nevím jak, skončila jsem na posteli a líbala se s jedním z kuchařů. Vím že mě osahával pod tričkem prsa a přes kalhotky mi hladil kočičku. Pak už si jen vzpomínám, jak byl na mě a souložil mě. A mě se to líbilo a dokonce jsem začala i přirážet. Promiň.

Dana se na mě provinile dívala a čekala na mojí reakci.

J: Ne, to je pořádku, pokračuj, dušička se mi hojí. Ale musíš říkat vše, i to, co jsi cítila, co se ti honilo hlavou. Nesmíš mít přede mnou žádné tajemství.

D: Chvíli mě takhle souložil a pak, zrovna když jsem se udělala, tak se ptal, kam se má udělat. Mě to v tu chvíli bylo úplně jedno. Dokonce jsem snad i chtěla vyzkoušet, jaké to je, když to do mně někdo stříká bez gumy.

J: A jaké to bylo.

D: Zajímavé, takové vzrušující mravenčení uvnitř. A i to, jak to ze mně vytékalo. Nutilo mě to vzpomínat na to, jak byl ve mně. Zajedu si do jiného města za gynekologem a nechám si napsat prášky, aby jsme se mohli milovat bez gumy a mohl jsi do mě stříkat, ano miláčku ?

J: To je dobrý nápad. A jaké to bylo souložit bez gumy ?

D: Tak to byl hodně velký rozdíl. Daleko víc jsem to cítila. S gumou to je občas i nepříjemné a dře to.

J: A to jste byly na pokoji ? Kde byli ostatní ?

D: Jo, byli jsme na pokoji. Lenka si to rozdávala s jiným kuchařem a když skončila, tak toho, co mě souložil šli povzbuzovat. Dokonce mě u toho i fotila blbka jedna.

Vytřeštil jsem nevěřícně oči a hned úkoloval Danu, aby ty fotky od Lenky získala, že to musím vidět.

Dana mě dostala tím, že je má v mailu. Nastartoval jsem počítač, přihlásila se do mailu a ukázala mi dvě fotky. Zíral jsem na ně, jako bych právě teď uvěřil, že  skutečně má láska šukala s jiným a že to nebyl jen sen. S fotek bylo poznat, že Dana rozhodně nebyla pasivní. Na jedné se kuchařem líbala, objímala ho rukama i nohama a on jí zatím šukal. Na druhé ho držela za zadek, jako by si určovala tempo šukání, měla zavřené oči a bylo vidět, že si to vychutnává. Postavilo se mi z toho brko. Dana si toho všimla a bojácně se mě zeptala „ tebe to vzrušilo  „?

Ano, mě to vzrušilo. V tu chvíli jsem si přál být u toho a sledovat to, co Lenka fotila. Nechtěl jsem to však přiznat, tak jsem řekl, že jsem si představil, že jsem to já, kdo se s ní miloval. Usmála se, políbila mě a zeptala se,  zda se s ní nechci pomilovat teď. Nasadil jsem si tedy kondom nastavil jsem se a už jsem ho v ní měl až na doraz na první zásun. Dana začala vzdychat a já pomalu přirážel. Co příraz, to se ozvala s Dany úst chvála na to, jaký jsem dobrý milenec. Já však cítil, jak mi erekce začíná ochabovat, až mi zvadl úplně. Ptala se, co mi je a já jí řekl, že jsem si vzpomněl, jak celou noc šukala s tím druhým.

J: Potřebuji vědět, co jste dělali ? Takhle si domýšlím různé věci, které mě trápí.

D: Miláčku, opravdu to chceš slyšet ? A teď ? Cítíš se na to ? To bude trošku horší než s tím kuchařem a nechci, aby ses mi tady zhroutil.

J: Jak moc horší ? Co jsi s ním proboha prováděla?

Dana v obličeji zčervenala, udělala stydlivou grimasu a hláskem, jako by chtěla brečet řekla.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

polpot napsal

supr…má to pokračování?

Doprdele napsal

To si delas srandu? To si to nemohl ukoncit nejak lip? Kurvaaa ja chci zbytek 😂🤣🤣
Great job! 😊

Mag99 napsal

Samozřejmě to má ještě hodně dílů.

TOPlist