Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Můj první sex

Kategorie: Znásilnění
28.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Tato příhoda se mi stala před dvěma roky. Tehdy mi bylo 17. Procházela jsem takovým špatným obdobím. Ve škole mi to sice šlo výborně, ale na úkor všeho ostatního. Neměla jsem přítele, ale co mě štvalo víc než touha po stálém vztahu byla moje touha po sexu. Když jsem nad svými problémy hodně často přemýšlela, došla jsem k tomu, že vlastně nechci kluka pro vážný vztah, ale chci někoho, kdo by mě uspokojil.

Všechny mé kamarádky už přišli o panenství a já jsem jen tiše záviděla, když vyprávěly svoje zážitky.
Jednou jsme měli party, moc se mi na ni nechtělo, ale slíbila jsem, že přijdu a tak jsem šla. Už od začátku jsem se nudila, skoro všichni tam byli se svojí drahou polovičkou. Už jsem se na to nemohla dívat a tak jsem odešla. Došla jsem k nejbližší autobusové zastávce, ale zjistila jsem, že autobus jede až za hodinu. Zpátky jsem nechtěla, tak jsem se rozhodla, že počkám. Sedla jsem si na lavičku. Asi za minutu jsem slyšela, že jede nějaké auto, ale nevěnovala jsem tomu pozornost, vždyť zastávka byla u frekventované silnice a i když byla noc, auta tam stále jezdila. Jenže tohle auto zastavilo a vystoupil z něj nějaký muž. Trošku jsem se bála, ale když se zeptal na cestu, oddechla jsem si. Jenže když jsem mu řekla kudy má jet, surově mě vzal za paži a nastrkal mě do auta. V autě seděl ještě jeden muž a žena. Strašně jsem se bála a prosila jsem je, aby mě pustili. Jenže oni si ještě více užívali můj zběsilý pláč. Muž, který se mě ptal na cestu si sednul dozadu a druhý, postarší muž si sednul za volant a odjel někam k lesu. Tam zaparkoval, vypnul světla a sednul si za námi dozadu. Tísnili jsme se čtyři na zadních sedadlech, i přesto, že auto bylo docela velké. Jeden z těch mužů mě chytil a druhý ze mě sundal všechno oblečení.
Věděla jsem, že se neubráním tomu, že můj první sex bude s těmito muži. Ta žena, který se doposud jenom dívala si vyslékla minišaty, které měla na sobě. Jeden muž mě držel tak křečovitě, že jsem se nemohla hýbat. Ta žena začala kouřit druhému muži jeho penis a já jsem se na to musela dívat. Už teď mě zabolelo, měl ho obrovský a když si představím, že tohle má být moje první milování, je mi na zvracení“ Takhle jsem to přece nechtěla! Najednou mě ten první muž pustil a přistoupil ke mně druhý muž, chytil mě za ruce, nemohla jsem se bránit. Surově do mě zarazil svého dlouhého čuráka a já už jsem jenom cítila, jak mi po stehnech stéká krev. „ÁÁÁ, slečinka to ještě nedělala, je mi velkou ctí!“ vykřikl ten surovec a začal přirážet. Po počáteční bolesti se ale začaly bohužel dostavovat i příjemné pocity. Nedalo se to ovládnout, ale měla jsem orgasmus jako nikdy v životě. Kdyby to nebylo za takových okolností a s těmito lidmi, tak by se mi to i líbilo. Teď přišel na řadu ten druhý. Otočil si mě zezadu a začal mě píchat do zadku. Strašně to bolelo, ale to ho vůbec nezajímalo. Orgasmus už dávno odešel, ale nejhorší bylo, že ke mně zepředu přišla ta ženská a začala mě dělat rukou a jazykem. Za chvilku jsem byla úplně hotová, nedalo se to ani pospat. Nakonec mě nezapomněli oba dva ještě postříkat a potom mě vykopli z auta.
Takhle jsem si sice první sex nepředstavovala, ale už vím, jaké to je a do konce života na to nezapomenu.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist