Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Můj první bisexuální zážitek

Kategorie: Bisex, Gay
26.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Se svým přítelem jsme jednou navštívili malou kavárnu. Všechno bylo obsazené až na jeden stůl, kde seděla zralá krásná žena / asi 40 /. Přisedli jsme si k ní a rozproudila se výborná zábava. V noci pak řekla, že by jsme mohli zajít k ní, že manžel není doma a že si krásně užijem. Vyslékli jsme se do naha a všichni tři jsme zalezli do postele. Přitel ji líbal na ústa a já se vrhnul svými ústy na její kundu.

Byla strašně mokrá a za chvíli jsem měl mokrou celou hlavu. Když byla hrozně rozjetá vyzvedla mně a strčila si mého ptáka do mokvající kundy. Přítel se s ní nejprve líbal , pak jsi vzala jeho ptáka do pusy a cucala, jako blázen. Já jsem souložil a díval se jak orálně uspokojuje mého přítele. Najednou mně příitáhla k sobě. Myslel jsem, že se chce líbat se mnou, ale jak jsem byl u její tváře, vypustila penis mého přítele z pusy a ústy ho dotlačila do mé. Tak se stalo, že jsem poprvé měl přítelův penis v puse. Bylo vidět, že jí to hrozně vzrušuje, protože začala silně přirážet. Přítele tato podívaná asi taky velice vzrušila a začal mi souložit do úst. Za chvíli jsem byl hotov a vystříkal jsem obrovské množsví semene do její jeskynky. Přítel jako by to tušil, najednou se trhnul a já cítil jak jeho semeno přes močovou trubici vniká přímo do mojí pusy. Chtělo se mi řvát, ale nemohl jsem , měl jsem plnou pusu semene, které již začalo stékat paní do pusy. Začala se semnou hned líbat a postupně jsme si semeno pěkně rozdělili. Chvíli jsme odpočívali a pak nám řekla, že jí to hrozně vzrušuje, když vidí jak si muži navzájem sajou své penisy a poprosila mně jestli bych moh znovu si přítele vzít do pusy. Přání jsem ji splnil. Nejdřív jsem mu ho pěkně nahonil na tvrdo a pak si vzal do pusy. Pani říkala ať si lehnu na záda a přítel si klekne nad mojí hlavu. Ona si klekla z druhé strany mé hlavy a honila si svou jesky%nku až šňáva stříkala na mou tvář. Pak si vzala mého klacka do pusy a začala nádherní orální soulož. Za chvíli jsem ovšem ucítil jak strká svůj prs do mého análu. Když se svěrač uvolnil strčila i druhý prst který si vydatně namáčela ve své kundě. Pak řekla mému příteli ať strčí svého ptáka do mé prdele a ona si sedla na můj obličej a nechala se olizovat. Obouma rukama mi zvedla nohy čímž roztáhla mou prdel a umožnila mému příteli aby do mě bušil jako do ženské. Byl to velice zvláštní pocit, ale nebylo to nepříjemné. Pak přišel jeho orgazmus a já jsem cítil jak jeho semeno mi stříka do střev. Na to jsem se udělal i já a semeno jsem si vystříkal na břicho. Pani mi ho rukou pozbírala a přenášela ho do mé pusy.
Bylo to skrátka senzační. Občas se s přítelem ještě setkáváme jako rodiny a když naše manželky si rozebírají různé recepty, my zalezeme do pracovny a spomínáme na příběhy našeho mládí. Vždy se u toho velice vzrušíme a vzájemným honěním svých penisů se uděláme do dlaní.. Špičkou jazyka si pak olizujeme semeno z dlaní a hodnotíme jeho chuť, zvláštnosti a rozdílnosti. Pak se rozejdem ke svým manželkám a připojíme se k jejich zajímavému rozhovoru. Strašně se těšíme na letní dovolenou do hor, kde pojedeme obě rodiny. Ale jen my s přítelem víme proč a proč se nám z toho zvedají kalhoty. Lesy jsou krásné, hluboké a umí mlčet.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Blondy napsal

Created the greatest aritcles, you have.

TOPlist