Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Můj otčím

22.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Bylo mi tehdy 16 let, měla jsem krásné tělo, které mi kamarádky záviděly, pevná prsa trojky – mnoho mužů se po mně na ulici otáčelo. Můj přítel mě miloval, ale sexu se bál, prý že ještě není připravený. Kvůli tomu jsme se hodně hádali, ale byl neoblomný. Byl panic, já však byla odpanněná už v 15, to ale netušil. Moje matka se po rozvodu znovu vdala, a můj otčím Patrik se k nám přistěhoval asi před třema rokama. Byli spolu šťastní, ale já si všimla, že na mně často divně a tak nějak chtivě kouká. Proto jsem se bála být s ním sama doma.

Ale když mamka odešla na firemní večírek, s Patrikem jsme osaměli. Já – bez sexu s mím přítelem si někdy musela vypomoc masturbací. A zrovna tan večer jsem si v pokojíku sundala kalhotky a začala si prsty projíždět mojí jeskyňku. Byla jsem tak nadržená, že stačil lehký stisk klitorisu a byla jsem udělaná. Mně to však ještě nestačilo, a tak jsem si z tajné skrýše vyndala celkem tlustý vibrátor. Zasunula jsem si ho do pochvy pustila vibrace a užívala si tu slast. Vtom do mého pokoje vešel Patrik. Když mě uviděl s roztaženýma nohama, zachechtal se a začal si mě dobírat: ,,Copak, ten tvůj přítel tě neošuká?“ Já v šoku z jeho slov jen zrudnu a zakoktám: ,,Já…n.no..totiž…“ On k mé hrůze přijde blíž a vytáhne vibrátor z mé lasturky. ,,Ale voníš pěkně, jako správná děvka. A tý šťávy.. ty seš pěkně nadržená, co?“ Já v hrůze jen vrtím hlavou. Vtom mi jeho velká ruka zašátrá v rozkroku a stiskne mi poštěváka. Vykřiknu bolestí a k jeho radosti se udělám strašně silným orgasmem. ,,To se ti líbí, ty děvko, co?“ Já zase zavrtím hlavou a on na to,,Tak ty to nepřiznáš? Toho budeš litovat!“ Rozepnne si poklopec a zasičí,,Kuř“. A já kouřím jako poslušná čubka, protože začnu strašně toužit po sexu. Patrikův ohon mím kouřením vyroste do téměr nemožné velikosti. Podle jeho vzdychání se mu moje kouření líbí. Po chvilce si ho nasměruje do mé dírky a zatlačí. Bolest je strašná, myslím že prasknu, ale brzo se dočkám třetího vyvrcholení toho večera. Když ucítím, jak sebou Patrikův ocas škube, rychle ho vyndám a strčím si ho do pusinky. Brzo se udělá a horkého semene je tolik, že mi z koutků pusi vyteče, než vše spolknu. I můj otčím vypadá unaveně. Za chvilku mi však přikáže, ať si kleknu na všechny čtyři. Myslím si, že mi ho do pochvy nacpe zezadu, ale on místo toho zamíří do zadečku. ,,Tam ne!“ vykřiknu ,,Tam jsem to ještě nedělala!“ Viděla jsem, jak znejistěl, ale brzo vynalezl řešení. Vzal vibrátor, strčil mi ho lasturky a zapnul na největší vibrace. To jsem ještě nezkoušele a okamžitě jsem vykřikla rozkoší. ,,Uvidíš jak si to užiješ. Takovou nádheru jsi zatím nezažila“ řekl a neš jsem si to vůbec uvědomila, strčil svůj obrovský ohon do mé uzounké zatím neprojeté zadní dírky. Ta bolest byla příšerná, ale zároveň jsem si to šíleně užívala. Za tu jízdu jsem se dvakrát udělala. Jeho erekce přišla brzy poté. Horké sperma mi pumpoval do střev a já ječela slastí. Nakonec vyndal svůj penis i vybrátor, já oboje olízala a očistila a on odešel. Tu noc jsem z vedlejšího pokoje zaslechla vzdechy-to si Patrik podával mamku. Já si u toho prsty projížděla mojí štěrbinku a ještě jednou sem se udělala. Tan den byl úžasný a já za vzdychání mamky a otčíma spokojeně usnula.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist