Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Můj nový otrok – první setkání

Kategorie: Gay
05.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Je to poprvé, co jsem se odhodlal některý z mých zážitků sepsat a předhodit tygrům, tak prosím o shovívavost. Vše, co se tady dočtete, se opravdu stalo, takže doufám prominete, že jsem záměrně pozměnil jména aktérů. Text je psán hovorově, proto pokud vám toto vadí, radši byste se do něj pouštět neměli.

Byly to krásný časy. Můj otrok Pavel na rozkaz přijel, odvez si mě k sobě domů nebo někam do přírody a tam poslušně plnil všechny moje perverzní přání a rozkazy. Ale všechno někdy končí a Pavel se stěhoval do zahraničí. Ještě naposled sem mu u něj doma pořádně protáhnul jeho úzkou díru a pak už nezbylo nic jinýho, než sedět doma u počítače a honit si ho u porna nebo při kecání na chatu. A věřte mi, že to mladýho, věčně nadrženýho pána dlouho nebaví.

Kvůli mojí tloušťce sem měl problém sehnat novýho zmrda, ale nakonec se na mě štěstí usmálo. Jako obvykle sem na chatu na sklo napsal žádost (něco jako : nemá nějakej zmrd s autem na dojetí čas a nechtěl by strčit do huby péro od mladýho tlustýho pána ? dneska někde venku. jenom vážně, o kecy nemam zájem!), připojil název města a čekal. Po chvíli sem dostal odpověď. To se stávalo docela často, takže sem zatím neslavil. Ale ukázalo se, že tentokrát by to mohlo vážně vyjít. Suban se představil jako Honza. Bylo mu už něco kolem 40ti a jeho první dotaz byl, jestli mi jeho věk nevadí. Když sem ho ujistil, je poroučet staršímu mě strašně rajcuje, rozhovor se rozjel. Ukázalo se, že bydlí u nás ve městě a moje postava mu vůbec nevadí. Navrhnul sem mu okamžitý setkání a čekal. Bleskově odepsal, že by byl moc rád, ale teď nemá bohužel prostory. To vůbec nevadilo, koneckonců venku bylo celkem pěkně. Dohodli jsme se, kde si dáme sraz, já mu napsal, ať přijede autem, že znám super místo asi 15km od města, on poděkoval, že mi bude moct posloužit a odpojil se. Během rozhovoru se mi postavil do pozoru a tak sem se stojícím ptákem teď chodil po bytě a připravoval se. Oblečení sem na sebe narval za pár minut, zamknul za sebou a vyrazil na domluvený místo.

Přijel na minutu přesně. Auto bylo dost pěkný a chlap co z něho vystoupil taky. Trochu se mi rozklepaly nohy. Byl to po Pavlovi teprve druhej suban, kterého sem měl mít. Ale nedal sem na sobě nic znát a co nejklidnějším hlasem sem řekl jenom „Nazdar“! Rozhlídnul se okolo a potom z něho vypadlo „dobrý den, Pane. Přijel jsem jak jste si přál.“. v tu chvíli mi začal pták vstávat a já věděl, že to bude v pohodě. Nasedli jsme do auta a vyrazili.
„Tak ty takhle na netu sháníš mladý pány a prosíš o lízání ptáka?“ zeptal sem se. Se skloněnou hlavou sledoval silnici jakoby se bál na mě podívat a přitakal. „to není nic za co by ses měl stydět. Každej má rád něco jiného. Tady odbočíme doleva!“ pomalu jsme projížděli po rozbitých asfaltkách a blížili se k cíli. Všimnul sem si, že auto má automatickou převodovku a v tu chvíli mi pravá ruka mýho novýho otroka připadala strašně nevyužitá. Chytnul sem jí a sundal z volantu. Chvíli jako by odporoval, ale pak ruku uvolnil a řídil dál jenom levou. Položil sem si jeho ruku na koleno a čekal. Chvíli tam jenom tak ležela, ale pak pochopil, že chci určitě víc a začal mi nohu hladit. Dokonce trochu zpomalil auto, jak se na to soustředil. „neboj se zajet mi i na toho ptáka!“ vyzval jsem ho. Jako by na ten povel čekal. Tohle jsme často dělali i s Pavlem. Seděli jsme jenom tak v autě a on mi rukou přes kalhoty masíroval rozkrok. Mít zase cizí ruku mezi nohama a cejtit, jak přejíždí po bouli na poklopci, to byl nádhernej zážitek. Dlouho sem nevydržel jenom tak nečině sedět. Na chvilku sem jeho ruku odstrčil. Zatvářil se dost zklamaně, ale nálada mu evidentně stoupnula, když sem si rozepnul poklopec. Nemusel sem ani nic říkat a jeho ruka mi bleskurychle zajela pod látku kalhot. „tohle se ti líbí, co?! Cejtit pánovo vzrušení.“ Zasmál sem se. „ano Pane, moc.“ Skoro zašeptal. „chtěl by sis na něj sáhnout?“ zeptal sem se a přimáčknul jeho ruku na můj stojící nástroj. „ano Pane, to bych moc rád!“ pustil sem mu ruku a on mi jí hned položil na stehno a čekal. chvíli sem si ho přes slipy hladil sám a pozoroval, jak se otrokovo ruka nedočkavě chvěje. Už sem dál nedokázal trápit sebe i jeho a vyndal sem svýho stojícího ptáka ven. Otočil na něj hlavu a na pár sekund to vypadalo, že se na něj hned vrhne a napálíme to do stromu. Nakonec se ovládnul a místo bouračky sem si po dlouhý době vychutnával na ptákovi cizí ruku. Někdo si řekne, že je honění jako honění a nezáleží na tom, jestli si ho honí sám, nebo to dělá někdo za něj. Není to pravda! Pomalu mi po něm sjížděl rukou a po očku sledoval, jak se obnažuje můj nateklej žalud. Kousal sem se do rtů a oči měl zavřený. Koule se mi stahovaly a já věděl, že mě od výstřiku dělí jenom pár tahů. Už sem ho chtěl okřiknout, aby toho nechal, nebo mu pocákam palubku, ale naštěstí jsme konečně dojeli na místo. Zastavili jsme, on neochotně sundal ruku z mýho mokrýho nástroje a vypnul motor. Odepnul si pás a začal se sklánět nad můj rozkrok. Chytnul sem ho za ramen a on se na mě nechápavě podíval. „tady ne! Přece se sem netrmácíme takovou dálku zbytečně! Pěkně si vystoupíme a já ti ukážu, jakou mam představu!“ chvíli koukal, jak si rvu stojícího ptáka do slipů. Pokusil sem se zapnout zip u kalhot, ale nešlo to přes tu bouli. Jenom sem se usmál a vystoupil z auta………….

Jestli vás povídky alespoň trochu zaujala, budu rád, když to dáte najevo v komentářích. V případě, že to nebude naprostý propadák, rád napíšu i zbytek. Záleží jen na vás.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

LukášElznic napsal

Ahoj zní to lákavě … rozhodně napiš pokračování 😉

TOPlist