Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Muj denícek

Kategorie: Pohádky
23.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 31 hlasů

19.brezna 2006

Muj milý denícku, dnes jsem slavila 14.narozeniny. Prijelo hodne príbuzných a taky jeden cizí pán a paní. Tatínek pána predstavil jako strýcka Jirího.

Oslava byla moc pekná, dostal jsem dárky a meli jsme dort. Strýcek Jirí se na me celou dobu díval a ríkal tatínkovi, že už jsem kus ženské. Hrozne jsem se stydela. Pri loucení mi strýcek Jirí zaplácl komára, který mi prý sedel na zadku.

Podekovala jsem mu a dala mu za odmenu pusu. Strýcek rekl tatínkovi, že ted bude muset prevléknout. Nerozumela jsem proc, vypadal úplne cistý. Asi jsem ale neco prehlédla, protože tatínek rekl potichu mamince, že strýcek je pekné prase.

26.brezna 2006

Dnes nemám narozeniny, ale zase prijel strýcek Jirí. Místo pozdravu me políbil. Asi bude zubar, protože mi jazykem prošmejdil celou pusu.

Potom se tatínek se strýckem zavreli v kuchyni a asi hráli karty.

Poznala jsem to podle toho, že tatínek porád volal: To je málo!\“ a strýcek odpovídal:

„Jsem švorc, ty hovado!\“ Když dohráli, strýcek se rozloucil, znova mi zkontroloval jazykem pusu a odjel.

2.dubna 2006

Zase nemám narozeniny a pritom zase prijel strýcek Jirí. Asi si privydelává jako dorucovatel, protože hned po príjezdu podával tatínkovi nejakou tlustou obálku.

Tatínek si ji vzal a rekl, at si to strýcek užije, ale že nechce žádného svište. Já bych svište chtela, hrála bych si s ním místo našeho Alíka. Ano, denícku, Alík umrel.
Brácha ríkal, že si na nej omylem sedla teta Zuzka. Neco na tom bude, protože jsme divne zplacatelého Alíka pohrbili v krabici od pizzy.

Strýcek Jirí je ale asi prece jen lékar. Rekl mi, že pujdeme do mého pokojíku a budeme si hrát na pana doktora. Tuhle hru jsem neznala a moc jsem se tešila.

Strýcek zacal delat pana doktora a nejdrív mi dukladne zkontroloval jazykem pusu.

Docela se mi to líbilo. Pak strýcek kontroloval, jestli správne dýchám. Poslouchal me uchem na prsou asi pet minut a pak rekl, že jsem nemocná a on musí udelat hloubkové vyšetrení.

Hloubkové vyšetrení se mi vubec nelíbilo, protože to moc bolelo. Už jsem si nechtela dál hrát na doktora, ale strýcek se smál a dál me držel za vlasy. Už ho nikdy nechci videt!!!

Ted je vecer a já mám prušvih. Po tom vyšetrení od strýcka nemužu sedet. Zkusila jsem si sednout na polštárek, ale stejne to hrozne bolelo.

3.dubna 2006

Prušvih ve škole. Dostala jsem poznámku, protože jsem celou hodinu stála a nechtela si sednout. Paní ucitelka mi nekolikrát rekla, abych si sedla, a pak mi dala poznámku. Je úplne blbá a má štestí, že jí ješte nikdo nedelal hloubkové vyšetrení!

4.dubna 2006

Porád nemužu sedet, tak me tatínek napsal omluvenku a nemusím do školy. To je moc dobre, strýcek Jirí prináší aspon neco hezkého – zajistí, že se clovek muže flákat.

9.dubna 2006

Vcera jsem si konecne mohla sednout. Jenže dneska ráno nekdo zazvonil a hruza – byl to strýcek Jirí!!! Ani se s rodici nepozdravil, jen vrazil tatínkovi do ruky obálku a hned me táhl do pokoje. Ríkal, že pan doktor se tak teší na dnešní hru, že celou noc stál a cekal. Rekla jsem, že si hrát nebudu, protože to bolí. Strýcek se smál a rekl, abych byla ráda, že si se mnou nekdo chce hrát. Mám se prý podívat na tetu Zuzanu, s tou už si prý bude hrát jenom zubatá.

Pak jsem si hráli a bolelo to. Ale mín než minule. Rekla jsem to strýckovi a on se smála ríkal, že je to normální a že se ke mne zanedlouho vejde celý.

Jeho kamarád

Bohouš mu prý ríkal, že se všude natlací jak buldozer. Zajímalo by me, jestli si Bohouš po hraní taky nemohl týden sednout?

11.dubna 2006

Strýcek mel pravdu, po téhle hre na pana doktora jsem nemohla sedet jen dva dny.

Mám ale strach, aby mi ten otvor od strýcka Jirího v tele nezustal. Až bych se šla v léte koupat, mohla by mi tam natéct voda a já bych se utopila. Musím se nekoho zeptat.

12.dubna 2006

Zeptala jsem se Lidušky. Liduška ríkala, že neví, ale zeptá se doma maminky.

13.dubna 2006

Liduška má od maminky zakázáno se se mnou bavit!!!

Jsem smutná a už se nebudu nikoho ve tríde ptát, abych neprišla o další kamarády.
14.dubna 2006

Dneska ráno me napadlo, že se zeptám Karla. Karel je nezlobivejší kluk ve tríde a vubec mi nebude vadit, jestli mu rodice zakážou se se mnou kamarádit.

Zeptala jsem se Karla. Karel se mi nejdrív smál a ríkal, že se slepicí se nebaví. Pak se ale nechal presvedcit a tak jsem se ho mohla zeptat. Páni, jak ten se zmenil!!!

Zacal na me koukat úplne jinak a pak zašeptal, že ode me by tohle teda necekal. Pak prišli kluci a chteli, at jim pomuže zmlátit Novotného z 8.A. Karel kluky poslal pryc (ale rekl to jinak, hrozne sproste) a rekl jim, at neruší, když se baví dospelí! Pak zvonilo a Karel rekl, že me asi miluje a chce se se mnou sejít po vyucování!

Jsem štastná!!! Karel, ten nejdrsnejší borec z naší trídy a chce se mnou chodit!!!

Taky ho miluju!!! A Fanyna Krtková se zblázní, protože doted chodila s Karlem ona.

A to jen proto, že nahlas rekla, že už má krámy. To je toho, my máme doma krámu plnou garáž a taky kvuli tomu nebalím kluky! Kráva!!!

Odpoledne jsme se s Karlem sešli v houští za školou. Karel chtel, at se ho znova zeptám. Zeptala jsem se a on mi rekl, že to je úplne v porádku a ten otvor se naopak musí pravidelne protahovat, jinak brzo umru. Rozplakala jsem se. Karel je fakt borec!!! Rekl, že me fakt miluje a bude me zachranovat, abych neumrela! A klidne prý každý den! Rekla jsem Karlovi, že stací dvakrát týdne, protože o víkendu už me zachranuje strýcek Jirí a já bych zase nemohla sedet.

Karel me pro dnešek zachránil, ale bolelo to mnohem víc než se strýckem Jirím.

Strýcek Jirí je asi zkušenejší záchranár než Karel.

16.dubna 2006

Je nedele a strýcek Jirí samozrejme prijel. Dneska tak spechal, že tím svým cerným bourákem se ctyrmi kolecky na kapote málem prejel starou Rabasovou. Stará

Rabasová strašne nadávala a když uvidela, že to je strýcek Jirí, zacala se križovat a volala neco o božím trestu. Strýcek Jirí na ni ukázal pánovi, který s ním prijel a rekl, že tahle bába by zasloužila skoncit jako Mrazík. Nerozumela jsem tomu. Mrazík prece skoncil svatbou Nastenky a Ivánka! Ale že by se stará Rabasová vdávala???

Vždyt už je vdaná a starej Rabas by asi nemel radost, že by k nim domu prišel další manžel.

Strýcek Jirí pak šel za mnou. Ukázal na toho cizího pána, co s ním prijel, a rekl, že tomu pánovi mužu ríkat Cicinka, že na to slyší. Pán byl opravdu umel krásne mnoukat jako kocicka. Pak strýcek Jirí rekl, že se mnou má nejakou práci, a pána si odvedl tatínek. Ješte jsem zaslechl, jak pán tatínkovi ríká, že ho rád poznává, protože Viktora Cistice už dlouho shání.

Pak jsme si se strýckem hráli na pana doktora a me už to skoro vubec nebolelo.

Strýcek mel radost a ríkal, že zkusí neco nového a foukne to vedle.

Nevedela jsem,

jak to myslí. Za chvilku už jsem to vedela, bolelo to ješte víc než kdykoli predtím.

17.dubna 2006

Karel me chtel zachranovat, ale rekla jsem o strýckovi. Karel rekl, že teda pocká do zítra. Je to borec a miluje me!!!

18.dubna 2006

Dneska me Karel zachranoval a bolelo to. Rekla jsem mu o strýckove foukání vedle a Karel se smál a ríkal, že strýcek je pekné prase. Pak se zamyslel a rekl, že strýcek není prase, ale frajer, protože on, Karel, úplne zapomnel, že správne se musí zachranovat dva otvory. A hned se nabídl, že me bude zachranovat. Je to borec!

Ale bolelo to ješte víc než se strýckem Karlem.

20.dubna 2006

Jsem nejlepší holka ze trídy! Všichni kluci na me obdivne cumí! A holky taky!!!

Liduška prišla, že se mnou zase chce kamarádit, protože jsem první píchacka ze trídy a ona me obdivuje! To je bomba!

Rozhodla jsem se, že se pochlubím a napíšu do redakce Bravícka. At vidí, že jsem fakt hustá! Rozhodla jsem se, že si udelám vetší slávu tím, když napíšu nejdrív o strýckovi Jirím a pak v druhém dopisu o Karlovi ze trídy! Dva dopisy v Bravícku, to nemá nikdo a já budu megahustá!!!

Napsala jsem dopis a poprosila tatínka, jestli by mi opravil chyby, aby nebyla za krávu, co neumí psát. Tatínek si zacal císt a najednou zezelenal. Pak zmodral, potom zcervenal a nakonec spadnul na zem a pokadil se. Maminka musela zavolat záchranku, prijeli doktori a hodinu tatínka oživovali. Nakonec se probral a když ho nesli, podal mamince muj dopis. Maminka si ho precetla, ale vubec nemodrala ani necervenala. Jen rekla, že to tušila a že fotra zmáckne, aby jí dával pulku penez. Pak me pohladila po hlave a rekla, že jsem skvelá, ale ten dopis nesmím poslat, protože by mi nekdo mohl závidet. Byla jsem smutná, že nesmím napsat dopis, ale taky štastná, že je maminka spokojená. Jsem megamegahustá!!!

21.dubna 2006

Tatínek se vrátil z nemocnice. Otevrel si láhev rumu a když ji vypil, cetl si znova ten muj dopis. Pak vstal, nic neríkal a jen si stáhl kalhoty. Myslela jsem, že me chce zachranovat, ale místo toho vytáhl z kalhot remen a hrozne me serezal.

Vecer jsem si nemohla sednout.

23.dubna 2006

Strýcek Jirí prijel a hned jsme si šli hrát. Dneska to vubec nebolelo.

Strýcek byl

veselý a ríkal, že jsem mu úplne zmenila život. Ptala jsem, co tím myslí. Strýcek neodpovedel a zakousl se mi do zadku. Ale jen trochu, vubec to nebolelo. Když strýcek vstával, podívala jsem se na nej a lekla se. Neco mu viselo mezi nohama!!!

Strýcek ríkal, že je to ptácek a že mu pomáhá pri hraní. Zdá se mi to nejaké divné, musím se zeptat Karla.

Když jsem si prestali hrát, zjistili jsem, že prijel i nejaký cizí pán. Strýcek ho oslovoval Bohouši a tak jsem si vzpomnela, že to asi bude ten Bohouš, co o strýckovi ríkal, že je buldozer. Bohouš celou dobu stál, asi ho to se strýckem bolelo.
24.dubna 2006

Rekla jsem Karlovi, aby mi ukázal ptácka. Karel vyvalil oci a pak ríkal, že ho prekvapuju a jsem fakt cool a megahustá! Byla jsem moc štastná!!!

Odpoledne mi Karel ukázal ptácka. Hned mi bylo jasné, proc me to s Karlem bolí a se strýckem ne. Karel má mnohem vetšího ptácka, asi jako velký párek, zatímco strýcek asi jako muj prostrednícek. U nohy.

28.dubna 2006

Karel mi dneska rekl, že me nemuže zachránit, protože má unaveného ptácka! Bála jsem se, že umru, ale naštestí mi Karel rekl, že když budu ptácka pusinkovat, urcite se uzdraví. Jsem megamegamegahustá, uzdravil se skoro hned!!!

30.dubna 2006

Dneska prijel strýcek Jirí, tak jsem mu nabídla, jestli nechce vylécit ptácka. Strýcek nevedel, o co jde, ale když jsem mu to vysvetlila, byl moc nadšený a chtel vylécit ptácka. Ale byl prušvih – strýcek Jirí se zrejme nemyje tak casto jako Karel, ten se casto chlubí, že se každou sobotu pul hodiny sprchuje. Strýckuv ptácek páchnul jako ta slepice, která chcípla a zustala mesíc ležet za domem. Poblinkala jsem se. A moc.

Strýcek Jirí se ale vubec nezlobil a ríkal, že se príšte umyje. Rekla jsem mu, že príšte jeho ptácka lécit nebudu!

Strýcek se zasmál a rekl, že on si umí koupit každého. Nerozumela jsem mu, ale on sáhl do peneženky a podal mi petistovku. Petistovku!!! Za to mužu jet s kámoškama a Karlem do Mekáce!

1.kvetna 2006

Premýšlela jsem o vcerejšku. Strýcek Jirí se mi zacíná líbit. Jestli mi pokaždé dá pet stovek, klidne se pokaždé poblinkám. Stejne si zacínám pripadat desne tlustá a Liduška ríkala, že když se precpe sladkým, tak jde na záchod a vyblinká to. Jenže ona za ty sladkosti musí platit a za blinkání nic nedostane. Já dostanu sladkosti od strýcka Jirího a za blinkání dostanu pet stovek!

Jsem extramegasuperhustá!

3.kvetna 2006

Dneska jsem s Karlem po škole beželi do kroví za školou a Karel me hned zachránil.

Už nám to zacíná jít fakt dobre. Rekla jsem to Karlovi a ona se smál a ríkal, že mužeme natocit další díly Pobrežní hlídky. Prý videl nejaké extra video s Pamelou Andersson a tu taky zachranovali jak o život.

5.kvetna 2006

Dnes vecer prekvapení – strýcek Jirí prijel už v pátek! Hned jsme si šli hrát a já se zeptala, kdy se mám poblinkat. Strýcek rekl, že se dnes vykoupal, ale že mi tu petistovku stejne dá. Byla jsem štastná a za odmenu jsem mu lécila ptácka skoro dve hodiny. Strýckuv ptácek je ale asi moc nemocný, protože jsem ho stejne nevylécila a strýcek ríkal, že vypadá jako by bylo tricet pod nulou. Tomu jsem nerozumela, ale bylo mi to jedno, hlavne že jsem dostala pet stovek.

Rekla jsem to

strýckovi a on mi rekl, že jsem fakt dobrá.

Jsem štastná, Karel me miluje, strýcek me chválí, tatínek mi ríká, že jsem živitelka rodiny a maminka me hladí po hlave. Jsem štastná a hlavne megahustá!!!
7.kvetna 2006

Strýcek dneska prijel a ríkal, že asi nebude mít na hraní cas, protože musí neco vyrešit s tatínkem. Taky prijel pan Cicinka a zamnoukal mi. Pak s tatínkem rešili nejaký prušvih. Pak ho asi vyrešili, protože se moc smáli. Radši jsem se preptala maminky, jestli už to vyrešili, ale maminka ríkala, že vyrešili pendrek a jsou pod obraz.

Vecer nakonec strýcek prišel a chtel si hrát. Ale ješte než zacal, poblinkal me. Moc se mi omlouval a dal mi tisícovku, abych to nikomu neríkala.

Tisícovku!!! Jsem cool a

nejhustejší na celém svete!!!

8.kvetna 2006

Pocítala jsem to a kdyby pri každé návšteve strýcek Jirí poblinkal me a já jeho, dostala bych pokaždé patnáct stovek. To je mesícne šest tisíc! Tolik nemá jako kapesné ani Venca a to jeho tatínek jezdí mercedesem!!!

14.kvetna 2006

Strýcek dneska prijel, ale neblinkal a já taky ne. Ale moc smutná jsem nebyla, stejne jsem dostala petistovku. Strýcek byl nervózní a ríkal, že ješte prijede dvakrát a pak bude ten pekelnej pruser.

16.kvetna 2006

Karel mi dneska rekl, že zná nový zpusob, jak me zachranovat. Byl jsem tak zvedavá, že jsme to museli vyzkoušet o polední prestávce. Bylo to super, i když Karel si potom stežoval, že ho bolí jazyk. Mne se to ale moc líbilo a až potkám Karlovu ségru, musím jí ríct, že naucila Karla super zpusob zachranování!

18.kvetna 2006

Dneska me Karel zase zachránil. A ne jednou! Je hustej a já jsem supermegamaxihustá!!!

20.kvetna 2006

Strýcek Jirí prijel už dnes, i když jindy jezdí až v nedeli. Hned jsme si šli hrát a já jsem mu rekla, že chci, aby me zachranoval jako Karel. Strýcek mi ale nerozumel a tak jsem mu musela vysvetlit, jak se zachranuje jazykem. Strýcek byl prekvapený a ptal se, ve kterém filmu jsem to videla a jestli má tatínek takových filmu víc. To jsem byla prekvapená zase já a rekla jsem mu, že nevím, o jakém filmu to mluví a že me to naucil Karel. Strýcek byl ješte prekvapenejší a chtel vedet, kdo je to Karel.

Vyprávela jsem strýckovi Jirímu o Karlovi a strýcek me hladil a ríkal, že jsem šibalka.

Pak se nejak zarazil a zeptal se, jestli jsem o nem ríkala Karlovi. Rekla jsem strýckovi, že ano, protože Karel me chtel chodit zachranovat i v sobotu a v nedeli a já mu musela vysvetlit, že v tyhle dny už me zachranuje strýcek. A protože me zacal zachranovat jako první, nebylo by pekné, aby ho Karel jen tak vystrídal. A taky mi Karel nedává petistovku, ale to jsem strýckovi nerekla.

Pak jsem se hrozne lekla, protože strýcek Jirí zacal menit barvy, úplne stejne jako tatínek, když cetl muj dopis do Bravícka. Už jsem se chystala, že pujdu ríct mamince nebo tete Zuzce, aby zavolaly záchranku, ale strýcek Jirí ani nespadl na zem ani nic jiného jako tatínek. Prestal si ale hrát, oblékl si kalhoty a nekomu telefonoval. Moc jsem tomu nerozumela, protože mluvil nejak divne, porád opakoval, že má velkej problém, který by ty hovada novinárský rozmazaly a je potreba toho malého hajzla posadit na lochnesku smer Orlík.

Když strýcek dotelefonoval, podíval se na me, ale tak nejak divne.

Zeptal se, komu

jsem o nem ješte ríkala krome Karla. Rekla jsem, že už nikomu. Strýcek Jirí si nahlas odfoukl, jak kdyby kouril, ale pritom nekouril. Pak sáhl do kapsy a vytáhl peneženku a dal mi tisícovku! A znova se zeptal, jestli to fakt nikomu nerekla.

Tak jsem znova

rekla, že jsem to nikomu nerekla, jen jsem to chtela napsat do Bravícka. Strýcek zbledl a musela jsem mu vyprávet o dopisu a o tom, jak mi ho tatínek zabavil a spálil.

Jak jsem vyprávela, strýcek menil barvy a držel se za prsa. Za svoje prsa, ne za moje, jako když si hrajeme. Když jsem dovyprávela, vyskocil a vytáhl peneženku.

Páni, ta byla tlustá! Strýcek Jirí ji otevrel a zacal z ní tahat tisícovky a házel mi je na hlavu. Pritom volal, abych už nikdy nic nikam nepsala, že by všechno bylo v prdeli a že se to nikdo nesmí dovedet. Tatínek asi strýckuv krik slyšel, protože se prišel podívat, co se deje. Když me videl, jak ležím nahatá na postýlce a jsem posypaná tisícovkama, chytil se za srdce a spadnul na zem, takže maminka tu záchranku prece jen musela zavolat.

Sotva odjela sanitka s tatínkem, prijel ten pán, co umí tak hezky mnoukat. Rekla jsem

mu: „Cicinko, zamnoukej!\“, ale strýcek Jirí me odstrcil a schoval se s tím pánem do auta. Pak se tm oba o necem bavili a koukali pritom na me. Taky nekam telefonovali a pak vystoupili z auta. Pán rekl strýckovi Jirímu, že sud to jistí a odjel. Strýcek byl už klidnejší, ale hrát si nechtel. Zato ale šel do mého pokojíku a spocítal tisícikoruny, kterýma mela posypal. Odpocítal deset tisíc a dal mi je a zbytek si vzal zpátky. Vubec mi to nevadilo, mám deset litru a mužu pozvat celou trídu do Mekáce!!! Budu nejhustejší z celý školy!!!
22.kvetna 2006

Hruza!

Karel se vcera ztratil!

Dneska nebyl ve škole a pak prijeli policajti a rekli, že Karel vcera odpoledne neprišel domu. A jestli o nem nekdo neco nevíme. Zacala jsem brecet a nekterý další holky taky.

Za pul hodiny prišli policajti znova a odvedli si me do reditelny.

Rekli mi, že Novotný

z 8.A rekl, že ho Karel mockrát zmlátil a taky že já a Karel spolu pícháme. Rekla jsem, že Novotný lže a až se Karel vrátí, rozbije mu hubu. Policajti ale chteli vedet, jak je to s tím pícháním. Tak jsem rekla, že nevím, o co jde, že Karel me jenom zachranuje, abych neumrela. Policajty moc zajímalo, jak takové zachranování vypadá a tak jsem jim o tom vyprávela.

Policajti všichni poslouchali, i pan reditel poslouchal. Dokonce poslouchal tak, že si ani nevšiml, že mu pritom kapou sliny na kalhoty. Pak jeden policajt rekl, že Karel je pekný vykuk a že se mnou musí sepsat protokol, protože nám sice ani jednomu nebylo patnáct let, ale i tak to není úplne v porádku. Rekla jsem, že se plete, protože já jsem díky Karlovi a strýckovi Jirímu úplne v porádku. Policajt zbledl a zeptal se, kdo je strýcek Jirí. Takže jsem jim musela vyprávet o tom, jak si hrajeme se strýckem Jirím. Zase všichni poslouchali a pan reditel slintal tak, že mel na kalhotách veliký mokrý flek.

Pak jeden policajt rekl, že tohle už je fakt mazec a že budeme sepisovat dva protokoly. A chtel vedet neco o strýckovi. Tak jsem mu rekla, jak se strýcek jmenuje.

Policajti zbledli a pan reditel se pokakal. Pak jeden policajt sebral ze stolu noviny a ukázal mi je, jestli tam uvidím strýcka. Strýcek byl hned na první stránce a tak jsem na strýcka ukázala. Policajti ale byli nejací divní. Jeden se držel za hlavu a ríkal, že bud je v prdeli kariéra nebo morálka. Druhý nekam volal a kricel do telefonu, at si sem prijedou kontráši, že tohle odmítá delat, protože není Bruce Willis, aby se z toho pak prostrílel. Další policajt si svlékl uniformu a rekl jinému policajtovi, že tady nikdy nebyl, nic neslyšel a zabije se radši sám. Mezitím prišel zpátky pan reditel a když ty policajty videl, znova se pokakal.

Pak me drželi v reditelne celé dopoledne a nepustili me ani na obed.

Ten mi prinesl

jeden z tech policajtu. A nebyl to obed ze školní jídelny, ale privezl mi Big Mac Menu od Mekáce! Moc jsem mu podekovala a taky jsem se pochlubila, jak me strýcek posypal nahatou tisícovkama a já ted mužu pozvat do Mekáce celou školu. Policajti se na sebe dívali a kroutili hlavami a pan reditel rekl, že si jde koupit Pampers, že už má ve skríni poslední cisté montérky.

Odpoledne prijely tri auta nejakých pánu a musela jsem jim znova vyprávet o me, o strýckovi Jirím a taky chteli neco o Karlovi. Ale mela jsem takový dojem, že Karel je moc nezajímá, i když se ztratil. Pak me napadlo, že se možná ztratil i strýcek Jirí.

Zeptala jsem se jednoho z tech pánu a on mi odpovedel, že strýcek se sice neztratil, ale až tohle praskne, tak se bude muset ztratit zatracene rychle. Pak prijela sanitka pro pana reditele, protože pan reditel zapálil dve svícky a zakapal si voskem uši a oci a volal, že o nicem neví a nechce, aby ho Bradavice zašlapala do zeme.

Když si pan

reditel zkoušel zakapat voskem i nosní dírky, skocili po nem policajti a zavolali sanitku. Pan doktor panu rediteli oblékl takovou hustou mikinu se zašitými rukávy a nekam ho odvedl.

Navecer si pro me prišel tatínek. Policajti mi rekli, že je pruser a tatínek jim rekl, že to snad zamázne pet litru jako obvykle. Policajti tatínkovi rekli, že tohle je neco jiného než když jede úplne ožralý autem a prejede starou Rabasovou, protože ta si to stejne zaslouží. Ale tohle prý je moc veliký pruser a prý prijeli i plukovník Kalina a kapitán Zeman z Prahy. Tatínek zbledl a jako obvykle spadl na zem, takže policajti volali sanitku. Mezitím jeden policajt ríkal druhému, aby si príšte ty blbý fóry z majora Zemana nechal pro sebe.

Nakonec me policajti dovezli domu. Maminka plakala a ríkala, že to bude pruser, tatínka zavrou, me odvezou do decáku a hlavne nebudou prachy od strýcka na chlast a cigára.

23.kvetna 2006

Karel se porád nenašel!!! Asi už brzo umru!

Ale ve škole jsem megamegamegahustá! Celá škola už ví, že jsem Karlova píchacka. Novotného z 8.A zkopali jeho spolužáci, protože policajti nechali posekat motorovou pilou kroví za školou a už se tam nedá chodit zachranovat.

25.kvetna 2006

Tatínek se vrátil z nemocnice. Než jsem ho stacila pozdravit, strašne me serezal a kricel, že nás ted strýcek Jirí pošle všechny na gulag. Maminka rekla, že to se uvidí až za týden, jestli to strýcek neprojede na celé cáre, ale tatínek serezal i maminku!

Jsem neštastná a nemužu si sednout!
26.kvetna 2006

Nemužu sedet, ale ve škole se tomu už nikdo nediví. Ani poznámku jsem za to nedostala, jenom pan ucitel prírodopisu mi rekl, že by rád vedel, kdo je ten nový štastlivec.

27.kvetna 2006

Strýcek Jirí prijel! Cekala jsem, že se bude zlobit kvuli tem policajtum a pánum z Prahy, ale strýcek se usmíval a rekl tatínkovi, že to Bublifuk smáznul a nic nebude.

Tatínek se uklidnil a pak mi se strýckem oba domlouvali, že príšte nesmím nikomu nic ríkat. Rekla jsem, že policajtum se prece musí ríkat pravda.

Strýcek Jirí se smál a

ríkal, že jsem ješte naivní a že si me vezme do ucení, abych videla, že cím víc se lže, tím víc prachu clovek má. Tatínek vrtel hlavou a ríkal, že se nic nesmí prehánet a nejaký krejcí je prý toho jasný dukaz. Strýcek ríkal, že ten krejcí je debil a že kdyby strýckovi zaplatil jako ostatní, tak se mu nic nestalo. Strýcek pak taky rekl, že se šibaly zatocí po bolševicku a šli jsme si hrát.

Vecer jsem byla štastná – neumrela jsem a strýcek me dneska tak zachranoval, že si zase nemužu sednout!

28.kvetna 2006

Strýcek se dneska zastavil jen na deset minut. Dal tatínkovi obálku a mne tisícovku.

Hruza! Vcera jsem byla tak štastná, že me zachránil, že jsem si na prachy ani nevzpomnela. Rekla jsem to tatínkovi a tatínek rekl, že aspon vidím, jaký je strýcek charakter. Sice prý každého ojebe, ale tomu, kdo se nechá, dobre zaplatí. Budu se muset preptat paní ucitelky, tohle prísloví neznám a nerozumím mu.

30.kvetna 2006

Karel se porád nenašel. Ale o velké prestávce za mnou prišel Machácek a rekl mi, že me ted bude zachranovat on! Zeptala jsem se, jestli umí zachranovat. Machácek tvrdil, že se to naucil od svojí mámy.

V polední pauze prušvih!!! Machácek rekl, že když je pryc kroví za školou, zachrání me na záchodcích v šatnách, protože tam stejne nikdo nechodí. Jenže když jsme tam vlezli, zjistili jsme, že už se tam zachranují pan telocvikár s panem školníkem!

Asi dostanu dvojku z chování!!!

31.kvetna 2006

Machácek je megahustej! Ješte pred zacátkem školy jsme vlezli do starého autobusu, který je u školní zahrady jako bouda na náradí. Machácek me zachránil a fakt to umí! Pred autobusem jsme našli Novotného z 8.A. Ležel na zemi a smál se jako blázen. Když se konecne prestal smát, rekl nám, že mel dojem jakoby autobus postihlo zemetresení.

Odpoledne prijel strýcek Jirí! Vubec si ale nechtel hrát a jen se bavil s tatínkem, že neco prasklo a všechno je v prdeli. Mluvili oba hrozne sproste, že jsem se radši schovala v koupelne. Strýcek Jirí pak odjel a tatínek byl nejaký zádumcivý a divne se kýval, zdálo se mi dokonce, že se usmívá.

1.cervna 2006

Jsem neštastná a asi umru!!!

Machácek me už nechce zachranovat, protože si prý jeho rodice povídali, že už me zachranuje strýcek Jirí!!! Machácek taky rekl, že se me ani nedotkne, protože mu to máma zakázala. Prý me strýcek urcite necím nakazil, minimálne cervenkou.

Machácek je hlupák, žádná nemoc cervenka urcite neexistuje!!!

2.cervna 2006

Prijel zase ten pán, co mnouká. Chytil tatínka za ruku a rekl mamince, že když nic nepráskneme novinárským hovadum, tak tatínek nebude potrebovat invalidní vozík.

Pak si tatínka odvedl do auta a nekam jeli. Maminka me zamkla do koupelny a rekla, že me pustí až v nedeli. Jsem smutná, asi umru!

3.cervna 2006

Maminka me pustila už dneska odpoledne. Za chvíli privezli nejací pánové tatínka.

Zeptala jsem se, kde je Cicinka a jeden pán mi rekl, že boss už chlastá a nemá cas.

Pak prijel strýcek Jirí, ale jen na chvíli. Hráli jsme si jenom krátce a strýcek byl nejaký nervózní. Ríkal mi, že neví, jestli ješte príšte prijede, protože prý hovada volila nekoho jiného. Nerozumela jsem mu ani slovo.

Když strýcek odjel, tatínek nekam volal a ptal, kolik stojí letenka na Sejšely. Maminka mi rekla, že to strýcek Jirí pekne projel a ted bude muset hodne zametat. A maminka by prý nechtela, abysme skoncili jako Karel. Nevím, jak to maminka myslí, Karel se prece ztratil, ne?
4.cervna 2006

Dneska jsem byla na procházce a zastavil me nejaký cizí pán. Ríkal, že je z televize a že se me chce zeptat, jestli me prý strýcek Jirí používal. Než jsem mu stihla odpovedet, vybehl z domu tatínek s vidlemi a hnal toho pána až na konec ulice. Pak se tatínek vrátil a odvedl me domu. Byla jsem smutná, ale tatínek mi prinesl pár obrázkových casopisu, ze své sbírky, jak ríkal. Asi to byly nejaké casopisy pro doktory, na všech stránkách byly fotky a lidi se tam zachranovali jak o život.

5.cervna 2006

Jsem porád ješte megahustá!!!

Karel se nenašel a Machácek me nechce, ale už je mi to jedno.

Prohlížela jsem si do

noci ty casopisy od tatínka a naucila se, jak se zachranovat sama! A šlo mi to úplne super!!! Jsem megamegahustá!!!

6.cervna 2006

Dneska jsem nešla do školy. Tatínek mi prikázal sbalit si veci a pripravit se na cestu.

Strýcek Jirí nám prý zajistil ctyrletou dovolenou v Jižní Americe a vrátíme se až to tady konecne rozseká a rozvesí po stromech. Moc tomu nerozumím, ale na cestu se teším. Ctyri roky dovolená, to budou ve škole cumet. Už musím koncit, je tady auto.

Moc hezké auto, má silná skla, dvere bez kliky a rídí ho pan Cicinka.

Tatínkovi se do

auta moc nechtelo, ale když mu jeden pán prostrelil nohu, prestal se bránit. Já už taky jdu, tak ahoj, muj milý denícku…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 31 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Ok napsal

Co jsem to kurva přečetl?
To bylo tak morbidní ke konci, že se cítím, jako bych zrovna dokoukal Black Mirror: Bandersnatch. Jesus, Murphy.

TOPlist