Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Moje první cesta k moři

Kategorie: Gay
31.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Za úspěšné složení maturity jsem od svých rodičů dostal za odměnu týdenní zájezd do Itálie. Nejprve jsem tím nebyl příliš nadšen, ale pak jsem si řekl, že poznám nová místa a nové lidi. A koneckonců – týden bez dohledu rodičů byla velice lákavá představa. Jediné, co mi na celé věci vadilo byla ta skutečnost, že doprava je zajištěna autobusem a já věděl, že to nebude žádný pohodlný způsob dopravy.

V den odjezdu mne rodiče přivezli k odjezdovému stání a já uviděl modro-bílou karosu, která už na pohled nevypadala pohodlně. Když jsem se přihlásil a nandal svá zavazadla do kufru autobusu a podstoupil nezbytné loučení, dosedl jsem do svého sedadla a očekával jakého souseda budu v následujících několika hodinách vedle sebe. Už jsem viděl, jak si vedle mne sedne nějaký obtloustlý a neustále něco jedící chlap, který zabere drtivou většinu obou sedadel. Zatímco jsem si tak představoval to utrpení, jež bude provázet moji cestu za týdenní svobodou, nastoupil do autobusu kluk mého věku, kterého jsem si všiml již venku. Mě tenhle kluk zaujal již při nakládání věcí do kufru autobusu – tehdy jsem sice viděl sice jen jeho zadek, ale už to stačilo k tomu, aby se moje fantazie rozvinula naplno.
Teď jsem ho tedy uviděl celého a přiznávám, bylo to ještě lepší než v mých představách. Jeho černé vlasy mu padali do čela a částečně se dotýkaly jeho slunečních brýlí, za kterými se ukrývali jeho modré oči. Perfektně padnoucí kalhoty jen ještě více zvýrazňovaly jeho štíhlý pas a zdůrazňovaly jeho široká ramena. Zpola zapnuté košile se mu draly ven černé chloupky, které se stáčely do spirálek. Když pak přišel blíž a řekl mi, že má sedadlo vedle mne, myslel jsem si, že omdlím. Představa, že celou cestu strávím vedle tohoto kluka byla tak skvělá, že jsem měl pocit, že se musím probudit. Když dosedl do sedačky vedle mne, jeho kalhoty pevně obepnuly jeho stehna a zvýraznily tajemství, jež se skrývalo v jeho slipech. Když si zandal své časopisy do přihrádky na sedačce, dali jsme se do hovoru. Řekl mi, že se jmenuje Robert, je mu dvacet dva a jede do stejného letoviska a dokonce i hotelu jako já. Zabráni do rozhovoru o všem možném, při kterém jsem očima občas zabloudil do výstřihu jeho košile a na poklopec jeho kalhot nám cesta celkem rychle ubíhala. A tak jsme – já velmi vzrušen svým sousedem a Robert, jehož poklopec se po delší době začal nadouvat a on se to nesnažil ani skrýt, dorazily do cíle naší cesty.

Jakmile jsem se ubytoval, vydal jsem se na návštěvu do Robertova pokoje. Když jsem zaklepal na jeho dveře, ozvalo se jen tlumené: „Dále!“, a tak jsem vešel. Robert byl v koupelně a v pokoji měl rozházené věci z kufru a tašky. Na posteli mě zaujala hromádka časopisů, mezi kterými jsem zahlédl i můj oblíbený automobilový magazín. Šel jsem si jej prohlédnout, ale jaké bylo moje překvapení, když jsem pod ním našel dva své oblíbené časopisy pro gaye. V tom jsem za sebou uslyšel Roberta, jak říká: „To jsou moje nejoblíbenější časopisy. Vždycky si je koupím hned jakmile vyjdou. “ Já jsem se zmohl jen na strohé: „Moje taky!“ a když jsem se otočil, uviděl jsem Roberta, jak přede mnou stojí jen v ručníku, z vlasů mu ještě stékají potůčky vody na jeho široká ramena, a pak níž na jeho hruď, kde se ztrácely v hustém porostu na jeho prsou. Cítil jsem napětí, které mezi námi bylo a také to, že moje bermudy se začínají zvedat. Robert přišel ke mně, pomalu se ke mně naklonil a jemně mě políbil. Nejdřív jen letmo, ale když jsem jeho polibek opětoval, podíval se mi do očí a řekl je krátké: „Chceš?“, a já jako omámený přikývl. Prsty jeho hladkých rukou se dotknuly mého krku, pomalu si mě přitáhl k sobě a začal mě líbat. Jak postupně vnikal jazykem do mých úst, začaly jeho ruce pomalu klouzat po mých zádech až skončily na mém zadku. Já jeho dotyky opětoval a jak jsem sjížděl rukou níž a níž po jeho zádech, na kterých byl cítit každý sval jeho vypracovaného těla, zajel jsem pod jeho ručník a nechal jej volně spadnout. Pak jem začal jemně mačkat jeho zadek. Byl pěkně tvrdý, vypracovaný cvičením ale i přes to byl tak akorát do rukou. Cítil jsem, že nejen moje bermudy jsou již napěchované k prasknutí, ale i jeho úd byl již v pozoru. Robert mi svlékl tričko a naše hrudníky se dotkly. Bylo to jak zásah elektřinou. V tu chvíli jsem se přestal ovládat a začal jsem osahávat jeho úd i s varlaty. Robert se dostával do varu. Poodstoupil jsem kousek a začal jsem si druhou rukou hrát s jeho bradavkami a chlupy na prsou. Když jsem viděl, že je Robert pořádně rozehřátý, klekl jsem si před něj a začal jsem ho jemně kouřit. Jeho úd byl dost silný a dlouhý, ale já ho spolkl jako nic. Objížděl jsem jazykem jeho žalud a masíroval jej od kořene až po špičku. Najednou začal Robert sténat.

Chytil moji hlavu do svých rukou a začal tvrdě přirážet. Měl jsem pocit, že mně musí roztrhnout. Pak ustrnul a vystříkl mi pořádnou dávku do pusy. Nechal jsem ho ještě chvilku v klidu a pak jsem ho vysál až do dna. Jakmile byl Robert zase schopen pohybu, pokynul mi, abych se postavil a políbil mě tak, že si sám musel část své dávky vzít do své pusy. Pak mi sundal bermudy a popotáhl můj úd. Není to žádný obr, ale i s jeho 16-ti centimetry jsem spokojen a jemu se vešel akorát do ruky. Položil mě na postel a roztáhl mi nohy do široka. Klekl si mezi ně a začal mě zkušeně kouřit a kroužit jazykem po mém žaludu. Když viděl, že začínám zhluboka dýchat, začal mi volnou rukou masírovat moje varlata a já mu explodoval přímo do pusy. Když ze mě vysál i poslední kapku, lehl si vedle mě a oba jsme v tom horku usnuli. Po zbytek dovolené jsem prožili spoustu takových chvil jak v pokoji, tak i na pláži a když jsme odjížděli po nádherném týdnu domů, bylo nám jasné, že v našem vztahu budeme pokračovat i nadále.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist