Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Moje poprvé s klukem [GAY]

Kategorie: Gay
19.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 54 hlasů

Chtěl bych se s vámi podělit o své poprvé s klukem.Stalo se to před rokem když mi bylo 16.Jsem normální kluk blond nakrátko ostříhaný,světle hnědé oči a docela sportovní postava.Jednou když jsem byl ve škole sedl si vedle mě Matěj (hnědé oči,tmavě hnědé vlasy a sportovní postava od tenisu).Hrajeme spolu různý hry přes net a zeptal se mě jestli budu večer na počítači.
Měl jsem ho bohužel zakázaný , protože mi něják nevyšlo čtvrtletí ve škole.

Tak mi nabídl abych u něj přespal a zahrajeme si turnaj.Souhlasil jsem a Matěj odešel.
Po škole jsme nejdřív šli ke mně abych si sbalil věci nechal jsem vzkaz a šli jsme k Mattovi.Nikdo nebyl doma,protože rodiče byli v cizině.Měli jsme celý dům pro sebe. Nejdřív jsme si zahráli nějáký hry,potom jsme udělali jídlo a koukli na film.V tom filmu se ke konci objevila i jedna erotická scéna.Nevšímal jsem si toho, ale spadnul ovladač a já se pro něj ohnul,mrknul jsem na Matta a vidím,že si honí péro.Dělal jsem jako že nic,ale po chvíli začal Matt vzdychat a to nešlo přehlédnou. Trochu jsem mě to udivilo , že mu nevadí sedět vedle mě když si to dělá. Najednou vytáhl ruku a pověděl :,,Hele Tome nechtěl bys mi trochu pomoct“? Jen sem vykulil oči a mlčel.Asi to pochopil jako souhlas,tak vzal mojí ruku a začal si s ní honit.Doteď jsem si myslel, že jsem hetero,ale jab bylo vidno nebyl jsem.Pomalu,ale jistě se mi začalo stavět péro.Matěj si toho všimnul a stáhnul mi trenky.
Trochu sem se lekl,ale nevadilo mi to.Začat mi taky honit.Takhle jsme si honili asi 5 minut , potom si Matěj klekl přede mně a začal mě kouřit.Opřel jsem se a oddychoval. Nejdřív mi pomalinku lízal spičku žaludu a mačkat koule , který byli přeplněný mým spermatem.Po chvíli mi začal lízat celýho práka a nakonec ho začal sát, to bylo úplně nejlepší.
Než jsem se udělal Matt si sednul vedle mě a zatahal mě za vlasy a narval mi hlavu mezi jeho nohy.Lízal jsem mu koule a pomalu přetahoval kůžičku.Pak jsem zažal dráždit žalud a kouřit.Zařval na mě abych toho nechal , že už bude , ale chce si ještě zaškuat.Schodil mě na zem na všechny čtyři.Vzal si kondom a za stolku pomalu vytáhl lubrikant,který dla na mojí prdelku a na jeho péro.Poté do mě pomalu vnikl.Trochu to bolelo, ale ne jako když vás berou na vidle.Nejdřív pomalu a pak začal pomalu zrychlovat,až se mi zdálo, že jsme se odlepily od země.Takhle jsem šukali asi čtvrt hodiny a nakonec ho že mě vytáhl a vystříkal ne mě to jeho horký sperma.Potom si lehnul on a vystříkal jsem se mu do pusy.Už bylo pozdě a my si ulehli do postele a usnuli.Do ted psolu chodíme.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 54 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jan Beneš napsal

Pěkně napsaný něco podobného se mi stalo taky ale s bráchou

Romish napsal

Napis mi jak to bylo s tvym brachou

deve napsal

mě také, ale byl jsem mladší než on

Petretr napsal

Co vše jste spolu dělali?

TOPlist