Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Moje blondýnka miluje pořádný sex

Kategorie: Nevěra, Orál, Šukačky, Teen, Voyeur
08.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Jmenuji se Honza a je mi 19 let. Již druhým rokem chodím s nádhernou o rok mladší Leničkou. Lenička je úžasná blondýnka s roztomilou tvářičkou a i když jí již bylo 18, tak po ní v hospodách často chtějí občanku, jelikož vypadá tak na 15. Jediné, co možná trochu prozrazuje její skutečný věk, je od přírody obdarované poprsí, má moc pěkné trojky. Lenička má krásnou sportovní postavu a naprosto luxusní prdelku. Kamarádi se mi občas přiznají, jak moc mi závidí, že s ní mám sex.

Jenže můj vztah s Leničkou má jeden podstatný háček. Ona byla moje první a já jí zatím prostě neumím v sexu udělat. Určitě to dotrénuji, ale chce to čas. To Lenička je na rozdíl ode mě pěkné číslo.
Vím minimálně o třech klucích, se kterými spala přede mnou. I když už jsme spolu rok a já se v sexu trochu zlepšuju, stejnak se po pár minutách udělám. A tak nějak jsem vycítil, že jí chybí pořádný sex se vším, co k němu patří. Naštěstí se mnou měla docela trpělivost a tak to vypadalo, že vše bude časem Ok.
Jednou jsme byli na pivu s přáteli v jednom městečku. Bylo nás asi jedenáct, ale pít až do rána, asi tak do půl druhý, nás zvládlo jen šest. Já s Lenčou, pak tu byl Adam, kámoš ze základky, Kačenka-ulítla holka z vesnice, kde bydlela i Lenča, Barča, další naše kámoška a Petr. Petr byl náš kámoš a byl z nás všech nejstarší. Petrovi je 25 a i když se s ním fajn pokecá, je to rapl a navíc má blízko ke skinheadům. Čímž u mě trochu klesá na oblibě.
Když jsme před druhou opouštěli hospodu, Petr nám všem nabídl, abychom přespali u něj v bytě. Moc se mi do toho nechtělo, ale na cestu domů jsem se po těch pivech moc necítil, tak jsem souhlasil společně s ostatními. Petrův byt naštěstí nebyl daleko. Bydlel v menší bytovce na kraji městečka. Když jsme vešli do jeho bytu, pomyslel jsem si, že ho navrhoval asi nějaký šílený architekt, byl to byt 1+1, sice byl solidně prostorný, na druhou stranu byl úzký a dlouhý, tak působil trochu dojmem chodby.
Celá naše parta se usadila v obýváku, kde měl Petr i svou dvoulůžkovou postel. K mému překvapení mně a mojí Leničce nabídnul, abychom se uložili do jeho postele, jelikož jsme v naší skupině jediný pár a on že zabere pohovku. Nabídku jsme s Lenčou rádi přijali, a protože jsme toho měli po našem tahu dost, brzy jsme usínali. Petr připravil nějaké improvizované „ležení“ i pro ostatní a sám si ustlal na pohovce pod dekou.
S Leničkou jsme se k sobě přitulili a já v mžiku spal jako špalek. Po nějaké době jsem se, ani nevím proč, probudil. Lenička k mému překvapení vedle mě neležela. Nenápadně jsem se rozhlédnul po pokoji a zarazilo mě, co jsem v šeru uviděl. Petr ležel na pohovce přikrytý dekou a v místech jeho rozkroku byl pod dekou vyrýsovaný hrbolek, který se decentně a elegantně pohyboval nahoru a dolu, z deky na konci vykukovali krom Petrových nohou ještě pár dívčích nahých nožek. Petr si užíval orální sex, který mu byl právě poskytován dívkou, která ležela pod dekou s ním.
Samozřejmě mě okamžitě napadla možnost, že je to Lenča, na druhou stranu mě trochu uklidnilo, že jsem v místnosti nezahlédnul ani Kačenku. Pocit, který jsem měl, se dá těžko popsat, byla to směs vzrušení, vzteku a nejistoty. Hrbolek, tedy obrys hlavy pod dekou, se neustále pohyboval nahoru a dolu u Petrova rozkroku. Najednou se ozvalo spláchnutí. Pohyby pod dekou ustali a oba aktéři v klidu leželi. Byl jsem zvědav, kdo se vrátí ze záchodu, samozřejmě jsem doufal, že moje Lenča, ale na druhou stranu jsem se přistihnul, že mě myšlenka Lenčiny nevěry zvláštně dráždí a možná přitahuje. Dveře do místnosti, kde jsme spali, se pootevřeli a dovnitř vklouzla Kačenka. Tak a bylo to jasný, moje blonďaté zlatíčko Lenča právě Petrovi kouří jeho penis. Kačenka se uložila ke spánku a za pár okamžiků spokojeně podřimovala. Já jsem dále předstíral, že spím a měl jsem dost dobrý výhled z postele na pohovku a tak jsem dál šmíroval, co se bude dít. Samozřejmě mě napadlo, že to celé zarazím. Na druhou stranu jsem si uvědomoval, že by to mohlo skončit nejen trapasem, ale i bitkou a jelikož Petr je rváč, asi bych skončil hůř nežli on.
Najednou pohyby pod dekou byly opět intenzivnější a pak přestaly a Lenička se hlavou opatrně přesunula k Petrovu obličeji a začali se vášnivě, ale tiše líbat. Viděl jsem, jak Lenča jednou rukou šmátrá pod dekou, v místech Petrova ptáka asi mu ho trochu pohonila a pak si ho zasunula do své vyholené pipinky, aby se na něm mohla projet. Potichu zasténala, když do ní prvně pronikl Petrův penis. Dávali si pozor, aby pohovka pod nimi nevrzala a tak šukali jen s jemnými přírazy a tichými vzdechy. Dělali to takhle tak 10 možná 15 minut, když najednou začali zrychlovat. V tom se Lenička celá rozechvěla a zakousla se do polštáře, který měl Petr pod hlavou. Zprudka vydechla, až jsem si myslel, že to vzbudí někoho dalšího. To bylo poprvé, co jsem u svého zlatíčka viděl orgasmus při sexu. Petr potom ještě chvíli přirážel a pak jí nejspíš vystříkal. To byl průser, protože Lenča prášky nebrala, jelikož mi řekla, že si je nechá napsat, až budu lepší v sexu, že do té doby do sebe nebude zbytečně cpát nějakou chemii.
Bylo mi divně, cítil jsem se podražený, ale zároveň jsem měl pochopení, že to Lenča chce od někoho pořádně udělat a to jsem zatím neuměl. Jejich dvojice se po chvilce rozloučila polibkem a Lenča potichu odcupitala na záchod, nejspíš, aby se zbavila Petrova semene z kundičky. Potom ke mně přišla a lehnula si vedle mě. Já stále dělal, že spím, ale až do rána jsem neusnul, jelikož jsem měl ten šílený pocit, že mám vedle sebe svojí holku, do které se udělal jiný kluk.
Ráno jsem předstíral osvěžení spánkem, celá naše parta se rozešla a já zatím Leničce nic neříkal. Uplynulo pár dní a já jsem si v pokoji po nocích honil brko a v hlavě jsem si tu noc neustále přehrával. Rozhodnul jsem se, že to takhle dál nejde a že si o tom s Lenčou musím promluvit. Když jsem za ní jel do té vesničky, kde bydlela, přemýšlel jsem, co ji asi řeknu. Lenča bydlela na kraji vesničky v takové chalupě u své babičky a dědy, jelikož její rodiče byli rozvedení a zatím se nějak nepohodli, jak a kde kdo bude bydlet.
Šli jsme spolu na procházku do lesíka vyvenčit Lenčina psa a normálně jsme si povídali jako vždy. Když jsme se vraceli, tak jsem začal. „Miláčku, vím o tom, co se stalo tu noc, kdy jsme spali u Petra.“ Lenča se zastavila, podívala se mi do očí a odpověděla mi. „Myslela jsem si, že o tom víš, promiň broučku, nezlob se na mě, ale já jsem si prostě nemohla pomoct. A neboj se, vzala jsem si prášek, takže z toho nic nebude.“ V tu chvíli mi došlo, že chci, aby to udělala znova. „Petr se ti líbí, viď Lenčo?“ Přikývla. Přitáhnul jsem ji blíž k sobě a řekl jí o svém novém plánu. „Lenčo, jestli si s ním chceš zase užít, nebudu proti, ale chci o všem vědět.“ To jí rozhodilo. Nakonec jsme se domluvili, že to provedeme za týden. U nich v chalupě jsou dvě ložnice, oddělené dřevěnou příčkou, ve které někdo navrtal (kdoví proč) malou dírku, skrz kterou se po odšoupnutí skříně dalo zírat vedle. Lenči děda věčně posedával v hospodě a babča v plánovaný den chodila za kamarádkou. Takže byla chalupa volná.
Od této naší schůzky (která proběhla v sobotu), do plánované akce (ta měla proběhnout v pátek), jsem se na nic nemohl soustředit, pořád jsem se rozhodoval, jestli to určitě chci provést anebo nechci. Ve středu večer mi zazvonil telefon, byla to Lenča. „Honzíku Petr za mnou přijel a víš, šli jsme spolu vyvenčit našeho psa a on mě… Chvíli bylo ticho. „Cože? Lenčo, dyť jsme se spolu domlouvali na pátek!“ Rozzuřilo mě, že já jsem doma a o ničem nevím a Petr mi jí zase přefiknul. „Dělali jste to alespoň s gumou?“ Lenča si do telefonu vzdechla. „Ne, bylo to bez gumy, ale pak se mi udělal do pusy a ne mezi nohy.“ Už tak jsem byl dost nervózní a tenhle telefonát mě hrozně rozhodil. Nakonec jsme se dohodli na konkrétním srazu v pátek a sdělila mi, že Petra už pozvala taky.
Přišel pátek, den D. Dorazil jsem k Lenče na chalupu, bylo na ní vidět, jak je nervózní, ale asi i natěšená, že jí to Petr zas pořádně udělá. „Všechno jsem připravila Honzíku, budeš mít hezký výhled a zaručuju ti, že něco uvidíš.“ Zavedla mě do menší ložnice, kde jsem měl připravenou stoličku, abych viděl skrz navrtanou díru, co se bude dít vedle.
Zazvonil zvonek, Lenča mi odběhla a zavřela dveře od pokoje, kde jsem byl. Nějakou chvíli se vůbec nic nedělo a já začínal panikařit. Bušilo mi srdce jako o závod, klepala se mi kolena i ruce. Pak se ozvali schody, pak zavrzaly dveře a já skrz navrtanou dírku viděl, jak vlítli vedle do ložnice už nazí, zřejmě za sebou už měli předehru, kterou stihli někde mimo můj dohled. Petr s ní doslova hodil na postel, na nic nečekal a zarazil jí svojí chloubu rovnou do pipinky, kterou mu moje milá ochotně nastavila na pich zepředu a musím říct, že Petr je slušně vybaven. Prcali jako smyslů zbavení a už to nebyl ten opatrný něžný sex, co jsem u nich naposledy viděl. Bylo to intenzivní a tvrdý šukání, při kterém Lenča doslova řvala, až jsem měl strach, že je to slyšet ven. Postel pod jejich milováním vrzala ostošest a narážela do stěny, co byla za ní. Zíral jsem s otevřenou pusou na tu scénu, Lenča byla oproti Petrovi drobounká a svým vzhledem mladá naopak Petr na ní působil, jakoby jí prcalo nějaký přerostlý zvíře.
Když to takhle zepředu dělali, viděl jsem, jak se Lenča začala koukat na dírku, kterou jsem je pozoroval, hekala jako smyslů zbavená a její vyvinuté kozičky hopsaly sem a tam, jak do ní Petr bušil. Pak změnili pozici, otočil jí a šukal Leničce kundičku zezadu. Ona na kolenou a opřená o lokty se najednou začala třást a slastně sténala, udělala se. Na Petrovi bylo vidět, že k tomu taky nemá moc daleko, ale ještě jí chvíli bral zezadu, pak jí najednou otočil a kleknul si jí před obličej. Lenča otevřela pusinku a on se jí tam vycákal a něco málo nechal i na jejích krásných blonďatých vláskách. Znovu jsem viděl, jak se Lenča dívá mým směrem a pomalu Petrovo čuráka očišťuje jazykem.
„Chci to ještě Petře“ poručila Lenča a začala mu ho kouřit, aby se zas připravil na akci. Když jsem to sledoval, chvíli jsem myslel, že spadnu ze stoličky, na které jsem stál, abych dobře viděl. Začalo to na mě bejt docela silný kafe. Vyndal jí ho z pusiny a opět zasunul zepředu. Pak najednou vstal, s Lenčou pořád napíchnutou na svůj klacek, přihsil si to rovnou ke zdi, kde jsem měl svůj otvor na pozorování, opřel Lenču zády o dřevěnou stěnu a ve stoje jí mrdal. Píchal jí tak tvrdě, že se stěna mezi námi rozpohybovala. Lenča slastně sténala a já si začal honit, protože jsem to už nemohl vydržet. Úhel pohledu jsem sice měl teď horší, zato zvuky přírazů a Lenčino hekání bylo o dost intenzivnější. Podle toho, jak vyjekla a zakousla se Petrovi do ramene, jsem poznal, že se zase udělala. Petr ji trochu nechal vydechnout a pak zase rychle a tvrdě začal přirážet. Zase šukali bez gumy a já doufal, že to do ní nepustí. Jenže pustil, zalapal po dechu, pořádně přirazil a už jí pumpoval dovnitř sperma. Pak jí posadil na nějakou židli a Lenča mu oznámila, že si musí odskočit. Petr si lehnul na postel, kde na ni čekal. Lenča vyklouzla z ložnice a potichu vešla za mnou do vedlejšího pokoje. Otočil jsem se na ni. Přišla ke mně blíž, stála přede mnou nahá se zbytkem spermatu na obličeji. Podíval jsem se níž, na její vyholenou pipinku a z ní pomalu začala vytékat po stehně Petrova dávka. Stál jsem tam s klackem v rukou a cítil jsem, že to už na mě jde. Ona to zřejmě poznala taky, dala si prst přes ústa, na znamení že mám být ticho, došla až ke mně, kleknula si a vzala mi ho do pusinky. Sotva mi ho uvnitř párkrát pohladila jazýčkem, tak už jsem do ní pumpoval svou dávku já. Všechno spolykala, pak odběhla na záchod, jak řekla Petrovi a vrátila se za ním zřejmě na další číslo.
Na mě to ale byl až příliš silný zážitek a tak jsem se z chalupy nenápadně vytratil ven na vzduch. Po nějaké zhruba hodince jsem z dálky viděl, jak Petr v doprovodu Lenči odcházejí. Čekal jsem, než se Lenička vrátí. Když se vrátila, musel jsem ji mít. A tak na to hopla se mnou, ale bylo vidět, že si to neužívá tolik, jako s Petrem. Zůstali jsme spolu chodit s tím, že mi ji Petr občas trochu provětrá. Já stále věřím, že se jednou tak zlepším, že Petra už nebudeme potřebovat, ale do té doby občas skouknu porno naživo.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

emko napsal

No tak to jsi pekny blbec, najdi si jinou, se kterou se to opravdu naucis

Tomas napsal

Ty kraaaaso, tak to je hooodne hustý, jestli tohle je pravda tak to ti závidím . Taky sem chtel uz nekolikrat videt tu moji s cizím, ale ona nechce. Ani trojku ani sama nic…kdybys na tohle tema chtel pokecat, nápis. Rad povím aj svoje story

TOPlist