Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Mladší sestřička

Kategorie: Anál, Fetish, Masturbace, Teen
03.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 65 hlasů

V životě jsem docela rád zkoušel sestry. Dvakrát se mi stalo, že jsem chodil s holkou a o pár let později i s její mladší sestrou. Jednou se mi podařilo dostat obě dvě najednou, ale to byla výjimka, způsobená alkoholem a tím, že obě byly jak bisexuální, tak nadržené. Před šesti lety jsem pak začal chodit s Káťou, usadil se a na ostatní holky až na občasné představy zapomněl.

Když jsem s Káťou začal chodit, všiml jsem si, že měla mladší sestřičku, ale bylo jí 12 a to mě moc nebralo a tak jsem si s ní maximálně pokecal na rodinné sešlosti, dělal si z ní legraci a obecně jí bral jako děcko.

Ale v průběhu let sestřička docela zkrásněla a když jsem jí přes prázdniny viděl v plavkách na koupališti, nemohl jsem jí dostat z hlavy a večer, když jsem Káťu šukal, myslel jen na to, jak bych chtěl mít v rukách to samé, ale mladší.
Vůbec mě Sašenka začala zajímat. Jak vyrostla, tak s Káťou chodila občas i na drink a pozorovat to mladé, vysportované tělíčko s úžasnými trojkami, jak poskakuje po chodníku, nebo jde do schodů a já mohu pozorovat jemně vykukující obliny zadečku. Když se rozvalí v plavkách na koupališti a já jen slintám nad tím plochým bříškem, pomalinku se svažujícím před hranicí plavek, aby se následně rýsoval jemňoulinká oblina před jejím klínem. Případně obrysy její kundičky, když si vedle mě ta potvora sedla jen v kalhotkách a ty se jí zařízly, mě dohánělo pomalu k šílenství.

Párkrát u nás i Sašenka spala. Samozřejmě jsem na ní ráno narazil v koupelně, když jsem si rozespalý šel vyčistit zuby. Ten záblesk jejího úzkého těla, mohutných, pevných a oblých prsou a lehoulince zarostlého klína způsobil, že jsem si okamžitě musel jít na zahradu vyhonit penis. V hlavě i v klacku mi hučelo a já zažil jeden z nejlepších orgasmůposledních měsíců, ač jsem večer předtím spal i s Katkou. Od té doby jsem přemýšlel, jak dostat o trochu víc, ale zase se mi nechtělo se rozcházet s Katkou. Prostě jsem nějak chtěl obě.

Koupil jsem si pěknou bezdrátovou kameru, která vypadala jako baterka, dal jí do pokoje, kde Saša obvykle spí a hned vyzkoušel jestli vše vhodnězabírá. Samotná činnost mě vzrušila a tak jsem si začal honit penis. Pomalu jsem se svlékal a představoval si, jak se tady svléká Saša. Jak vyčerpaně sundavá tričko, přetahuje ho přes prsa a hlavu a přitom se její tělo prohne do úžasného oblouku. Po tričku si sundá určitěkalhoty, osvobodí svůj svěží zadeček a přitom se předkloní tak, že bych jí hned ošukal zezadu. Narovná se jen v kalhotkách, podprsence a těch úžasných lolitkovských punčochách co nosí. Rozepne podprsenku a já se zblázním až budu mít nahrané její prsa. Stáhne kalhotky a já si v tohle momentu stokrát udělám dobře. Už jsem byl nahý a stál jen v ponožkách před zrcadlem, ve kterém jsem si představoval tu vysněnou osmnáctku. Penis mi stál a jak jsem po něm jezdil rukou, připadal mi jak železný píst. Vzal jsem si jeden kondom, strčil do něj dva prsty a začal jsem si pomalu roztahovat anál. Na tohle jsem přišel až s Katkou, hrozně mě rajcuje, když mi kouří penis a přitom mi prstí zadek. Představuju si přitom jak se asi ona cítí, když jí šukám do zadečku já a ve chvíli kdy pak úplněspolkne můj penis a přitom ten prst zarazí kam až jde, se prakticky hned udělám. Ale teď jsem myslel na úplně jiný zadeček, který bych rád navštívil.
Po pár dnech u nás Sašenka přespala. Ráno jsem broukl na pozdrav a nemohl se dočkat, až se mrknu na kamerku. Saša se šla dívat na televizi, zatímco Káťa ještě spala. Já proklouzl do jejího pokoje, sebral kameru a odešel s ní do pracovny. Zapojil jsem jí do notebooku a začal přehrávat video. Ta kráva se svlékala potmě! Ale pak mě zaujalo, že zamkla, rozsvítila lampičku a vzala si mou košili, co jsem den předtím hodil do koše. Zároveň vytáhla zpod polštáře moje trenky, přejela si s nimi po obličeji a pak se s nimi hladila po těle. Zpod košile vykukovalo jednoňadro a ona ho objížděla mým spodním prádlem. Zakousla se do košile a hladila se pod peřinou. Po chvíli odhodila peřinu a pod ní byla nahá. Jen kvalita videa stála za houby díky světlu a já tak jen viděl, kde se hladí, ale detail zlepšit nešel. Olízla trenky v rozkroku, strčila si dva prsty do pusy a zároveň druhou rukou sjela do klína a prohla se, když prst roztáhl její kundičku. Přejížděla po svém těle, hladila si prsa, tahala se za bradavky a přitom druhá ruka střídavě buď hladila kundičku, nebo v ní mizela v sérii rychlých pohybů. Asi po pěti minutách se pak udělala, celá se stáhla v křeči orgasmu a potom si pozvolně olízala ruku, kterou si dělala dobře.

Když jsem se na to díval, už jsem poctivě honil a následně se udělal zároveň s ní. Utřel jsem všechno kapesníčkama, když se ozvalo zaklepání a v zápětí se oběvila hlava rámovaná Sašinými kaštanovými vlasy. „Hele já skočím do pekárny, chceš něco.“ zeptala se. Hroznějsem chtěl jí, na monitoru jsem měl pořád její nahé tělo a tady na měkoukal ten rajcovní, sexy a zjevně nadržený originál. „Ne dík, jsem v pohodě.“ bylo všechno co jsem ze sebe dostal a Saša zmizela. Od toho dne jsem pořád přemýšlel, jak jí dostat. Ona chce mě, já chci jí, ale jak to rozseknout…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

deve napsal

suprová povídka a chtělo bi to pokračování

TOPlist