Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Mistr

Kategorie: Nezařazeno
18.09.2016
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Byl krásný jarní den. Manžel musel jít reprezentovat firmu na zahájení vernisáže jednoho uznávaného fotografa. který pro podnik, kde manžel pracoval, zhotovoval propagační materiály. Já, mladá panička, jsem manželovi dělala doprovod.. Po zahájení vernisáže se manžel věnoval diskuzi s nějakými bafuňáři a já jsem si začala prohlížet fotografie v galerii U jedné z fotografií mě oslovil sám mistr a velmi zajímavě popisaval jednotlivá díla. Byl přsvědčivý a svým projevem mě okuzlil. Když jsme prohlédli snad všechna díla, vybídl mě mistr abych jej následovala, že mi ukáže ještě několik zajímavostí. Vyšli jsme na chodbu a on mě zavedl k otevřenému oknu z kterého byl krásný výhled na Prahu.

Opět velmi poutavě vyprávěl o jednotlivých pamětihodnostech, které jsme z okna viděli. Po chvilce mě vyzval abych se více vyklonila a zadívala se co nejvíce doprava a zeptal se, zda vidím pozlacenou věžičku. Mistr na mě nalehl aby mě zorientoval. To jsem si myslela, ale skutečnost byla jiná. Jeho ruka zabloudila pod moji sukničku, jeho prsty pronikly pod lem kalhotek, rozhrnuly moje závojíčky a začaly masírovat moji kundičku. Nevěděla jsem co mám dělat, měla jsem strach se pohnout, protože jsem byla v nevýhodné poloze. Mitr druhou rukou přikryl moje ústa a prohrával si s mými rty. Jeho rty spočinuly na mém oušku, které laskal a občas pronesl nějaké sprosťačiny. Podařilo se mi zašeptat co to děláte vy sprosťáku. Mistr se zasmál a pronesl, nejsem sprosťák ale dobyvatel a nositel rozkoše a ty se nemáš za co stydět, takový pěkný zadeček každého okouzlí, nyní ještě musíme nabídnout zvědavcům tvoji prcinku. Nelenil a dovedně mi ztrhnul kalhotky, které nohou stáhnul až na zem. Již jsem myslela že jsem vysvobozena neboť někdo nás zdravil a upozornil, že nám něco leží na zemi. Mistr odpověděl, děkujeme, to nám upadl kapesníček, slečně bylo trochu nevolno, nyní je již v pohodě. Sebral kalhotky a rychle je zasunul do kapsy. Já se stačila na chvíli vymanit z jeho objetí ale ne nadlouho. Mistr mě uchopil a posadil na parapet. Byla jsem v ještě horší situaci než před tím. Bála jse se že vypadnu z okna a proto jsem mistra objala. Mistr si to vysvětlil jako souhlas a ústa mě zakryl svými ústy , roztáhl mi nohy a svého macka vrazil do kundičky a začal přirážet. Macka měl pěkného, rozhodně většího jak manžel, moje kundička ho nechtěla pustit dál, ale pod jeho pravidelnými přírazy se přizpůsobyla jeho rozměrům. Já jsem zpočátku toužila aby to skončilo, ale pak jsem mu hladově začala vycházet vstříc. Měl velkou výdrž. Trvalo dost dlouho než mě naplnil kundičku množstvím semene Musím říct, že přes všechny obavy při této nebezpečné jízdě se mě to líbilo, hluboce sem dýchala a vydávala spokojené výkřiky. Moje kundička poševními stahy dokonale vysála jeho macka. Zůstal ve mně než jeho pyj ochabl a při tom mi šeptal, jak se mu to líbilo a že poznal , že i já jsem byla uspokojená. Rozhodně si to musíme zase vyzkoušet.. Odpověděla jsem mu, to nikdy. Konečně jsem se mu vyškubla a začala jsem utíkat. On na mě zavolal, napravo jsou toalety, až se upravíš vrať se na vernisáž. Když jsem se vrátila do galerie byl mistr v družném rozhovoru s manželem. Jakmile mě manžel spatřil zavolal mě, aby mě seznámil s mistrem. Ten se tvářil jako by mě nikdy předtím neviděl, manželovi vysekl poklonu jakou má pěknou manželku a vyslovil přání abychom jej navštívili v atelieru, kde bude větší klid a pohoda. Pokud by pan manžel souhlasil mohli bychom s mladou paní udělat několik snímkú. Vaše paní je kouzelná, dovedl jste si vybrat. Polichotil manžela který se vším samozřejmě souhlasil. Vyměnili si navštívenky, rozloučili se a mě mistr políbil na tvář a zašeptal, vidíš, vyjde to. A odešel.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist