Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Milenka po internetu

Kategorie: Nevěra
14.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Nevím, zda se příběh, který tady napíšu, řadí do správné kategorie, ale já jsem to tak rozhodně cítila. Jako bych přítele podváděla. Pokud si tuto povídku přečtete, určitě si její kategorii vyberete lépe a podle sebe. A ještě jedno upozornění. Tohle není povídka, ve které budu dva odstavce popisovat postavy a ve třetím se bude „mrdat a jebat“. Píšu to podle skutečné události, takže se všemi podrobnostmi.

Jsem pětadvacetiletá žena a bydlím se svým přítelem Lukášem, který je o tři roky starší. Chodíme spolu už sedm let a je to to nejšťastnější období mého života. Lukáše jsem potkala ve chvíli, kdy se mí rodiče rozváděli a přežít tuto situaci mi pomohl právě on. Vděčím mu za mnohé. Tak jsem se do něj zamilovala a on do mě. Rodiče se rozváděli, když mi bylo sedmnáct, od té doby jsme se jen po večerech scházeli co druhý týden, ale když mě soud přiřadil k matce, změnilo se to. Máma uměla být pěkně protivná a náš vztah nám zakazovala. To se mi ani Lukášovi samozřejmě nelíbilo, tak jsem se mámě vzepřela. Řekla jsem jí, že Lukáše miluji a on mě a že spolu chceme žít. Na to se se mnou šíleně pohádala, vrazila mi i pár facek, sebrala s předsíně kabát a odešla. Nejspíš zase někam do baru. Po rozvodu s tátou začala celkem hodně pít, ale to máma byla ve vztahu ta špatná – ta, kvůli které se naši rozvedli.
Doma jsem šťastná nebyla a Lukáš měl také nějaké problémy. Když nám bylo osmnáct, začali jsme spolu chodit a po dvou letech schůzek jsme si sehnali malý podnájem, za který jsme měsíčně platili nízký nájem, takže se to dalo zaplatit z našich brigád. Když Lukáš vystudoval výšku, šel si hledat zaměstnání. Měl vystudovanou literaturu a dostal místo jako editor knih v tomtéž městě. V práci byl spokojený a nosil celkem slušný plat. Když jsem vystudovala já, šla jsem se poohlédnout po práci v místní nemocnici. Ale nevzali mě, protože jsem neměla praxi. Namítla jsem, že jsem chodila na brigády, ale nebylo to na smlouvu. Tak jsem sklopila hlavu a šla domů.

Tak se jednoho dne stalo, že Lukáše vyhodili. Zdá se, že na něj některý z jeho kolegů vyhrabal nějakou špínu a oni ho propustili. Byl z toho hodně zničený a dlouho si nemohl najít práci. Nájmy jsme dosud platili jen tak tak, ale teď to byla bída. Kupily se nám v bytě nájmy na tři měsíce dopředu a my netušili, jak je splatíme. Tak jsme šli do místní knihovny, zaplatili si 10 Kč na půl hodinky na počítači, který jsme v podnájmu samozřejmě neměli. Lukáš se díval na nabídky práce a já také. Nikde nic. Když jsem rozklikávala různé položky, které mi při zadání vyjely v prohlížeči, omylem jsem klikla na jeden dlouhý řádek. Obrazovka zbělela a protože připojení k internetu bylo hodně pomalé, vyčkávala jsem. Po několika minutách se mi rozbalila červená stránka. Na titulní stránce stál pestře růžový nápis: „Milenka na prodej“. Zastyděla jsem se, protože jsme byli ve veřejné místnosti. Sice tam okrem nás byl jen párek puberťáků, kteří shlíželi nějaké skate video a docela hlučně obdivovali výkon hlavního aktéra. Přejela jsem myší po stránce trochu níž, kde bylo varování, že tahle stránka je jen pro zadané páry. Zvedla jsem obočí a najela na článek:

 

„Nemáte peníze a nemůžete sehnat práci? Nebo ještě stále studujete? Ať je to jakkoli, jste na správné adrese. Tahle stránka slouží pro páry ve finanční krizi. Partnerka si může snadno a za krátký čas vydělat až 50 000 korun. V položce ´Přihlašovací formulář´ nechť vyplní své jméno, příjmení, výšku, váhu, barvu vlasů, očí, oblíbených sexuálních praktik, telefonní číslo a pár dalších položek. Máme najatých pár mužů, kteří by tuto službu rádi využili jak ve prospěch svůj, tak i ve váš, při čemž vám zaplatí celkem slušnou sumu. O zájemcích Vás budeme kontaktovat na uvedené číslo. Děkujeme za využití našich stránek.“

 

Nevěřila jsem svým očím. Tato nabídka nebyla příliš lákavá, ale byli jsme na tom bídně a peníze jsme opravdu potřebovali. „Luky, podívej se,“ řekla jsem mu. Lukáš si zprávu přečetl a zůstal zticha. „Co si o tom myslíš?“ zeptala jsem se opatrně. Lukáš se pohladil po spánku a pak pronesl. „Myslím, že to záleží pouze na Tobě. Samozřejmě.. pro mě to také nebude jednoduché, když si představím, jak se Tě dotýká nějaký cizí muž, ale tohle rozhodnutí je jen na Tobě. Peníze by se hodily, ovšem, ale rozhodni se sama,“ když to řekl, usmál se na mě a pohladil mě po tváři. Zaleskly se mi v očích slzy. „Miluju Tě,“ zašeptala jsem a rozklikla přihlašovací formulář.

Objevil se dotazník na začátek, zda nemám nějakou pohlavně přenosnou chorobu, tak jsem se pohoršila, ale klikla na Ne. Pod tím se rozbalila nabídka sexuálních praktik. Zřejmě jsem si měla vybrat, co mi v sexu nevadí a oni mi podle toho přiřadili vhodného zákazníka. U každé nabídky byla jiná cena. Za všechny položky jsem si mohla vydělat celkem 50 000 Kč. Samozřejmě by se to hodilo, ale močení a bičování při sexu mě vážně nevzrušovalo. Spolu s partnerem jsme vybrali dvě položky, se kterými bych neměla mít problém. Byl mezi nimi klasický pohlavní styk a orální sex. Projížděli jsme nabídku a zjistili, že za tohle bych si vydělala ani ne dva tisíce. To nestačilo. Dívala jsem se tedy na praktiky podle cen. Za 35 000 bylo BDSM, za 40 000 byly Scat praktiky. Ani náhodou! Ale zaujala mě cena 10 000. Podívala jsem a viděla, že je to za anál. To by se hodilo, ale já ještě s análem neměla žádné zkušenosti. Ale peníze byly důležitější, proto jsem tuto položku zatrhla. O kousek níž bylo také svazování za 8 000. S tím bych neměla mít problém, řekla jsem si v duchu a zatrhla i to. Lukáš se mě sice snažil přesvědčit, ať ten anální sex neriskuji, ale bylo za něj 10 000! Nemohla jsem jinak, peníze jsme potřebovali.
Přišli jsme domů a sedli si na postel. „Nevěřím tomu, že jsi do toho opravdu šla. Jsi opravdu statečná, miluji Tě,“ řekl Lukáš po dlouhé chvíli ticha. Naklonil se ke mně a dlouze mě políbil na rty. Polibky jsem mu oplácela, ale jen z lásky. Lukáš byl to nejlepší, co mě kdy potkalo. „Nemohli bychom to zkusit..? Myslím.. ten anál.. já, měla bych být připravená.. chápeš..“, řekla jsem s obavami. „Ano.. myslím, že poprvé bys to měla zkusit s někým kdo k tobě něco cítí a kdo přestane hned jak řekneš,“ odpověděl. Usmála jsem se na něj a objala ho.

S předehrou jsme se nezdržovali. Svlékli jsme se do naha a já si krátce předtím pohrála s Lukášem, abych ho vzrušila. Nechtělo se mu a já to chápala. Když už byl dostatečně ztopořený, klekla jsem si na všechny čtyři a čekala na nejhorší. Lukáš si vzdychl a naslinil si prsty a trochu mě promazal. Když byl otvor dostatečně mokrý, naslinil si ještě penis, aby bolest byla co nejmenší. Dlaněmi mi trochu roztáhl hýždě a přiložil penis. Zavřela jsem oči a sklonila hlavu. Lukášovi jsem absolutně věřila. Když zatlačil trochu dovnitř, vyjekla jsem bolestí a Lukáš penis okamžitě vyndal. „Ne, musíme to udělat,“ řekla jsem. „Možná budu trochu hlasitá, ale nenech se tím vystrašit. Přežila jsem své poprvé, tohle nemůže být o nic horší. Věř mi. Prostě přiraž, nevnímej mě na chvíli jako svou přítelkyni, rozumíš?“ Lukáš pomalu přikývl a já si opět klekla. Zase penis přiložil a vnikl do mě na ten kousek, kam jsme se už dostali. „Přiraž,“ řekla jsem, zatla zuby, pevně zavřela oči a ruce jsem sevřela v pěsti. Pocítila jsem obrovskou bolest. Jako by mě někdo roztrhl. Křičela jsem bolestí, ale Lukáš nepovolil. Když ho do mě zarazil až po kořen, svezla jsem se bolestí k zemi. Nemohla jsem křičet a bolest byla nesnesitelná. Lukáš ze mě vyklouzl a klekl si ke mně na podlahu. Vzal mi tvář do dlaní a stíral mi slzy, které se mi kutálely z očí. Vší silou mě objal a prohlásil. „Rvalo mi to srdce, slyšet tě takhle křičet, ale poslechl jsem. Lásko.. pokud se na to necítíš, zrušíme to. Tohle nám za to nestojí.. na to tě moc miluju,“ dořekl a po jeho tváři se také skutálelo pár slz.

Následující den zhruba ve dvě odpoledne mi zazvonil telefon. Strnula jsem. Opatrně jsem hovor přijala. Volali kvůli zájemci. Řekli, že hned ráno jich po mně zatoužilo hned šest, ale řekla jsem, že beru jen jednoho. Při představě, že anální sex provozuji se šesti muži hned po sobě mě k smrti vyděsilo. Popisovali jednotlivé muže a rozdělovali je podle čísel. S přítelem jsme se shodli na čísle 4.

Nadešla hodina H a já stála s přítelem venku před bytem a sledovali, jak muž ve velkém autě parkuje na protějším parkovišti. Když otevřel dveře, spatřila jsem vysokého plešatého svalnatého muže, kterého jsme si „objednali“. Lukáš se ke mně přitiskl a vzal mě za ruku. Pevně jsem mu ji stiskla. Muž k nám přišel a představil se jako Michal. Představila jsem svého přítele, protože mě už znal. Lukáš si s ním potřásl rukou, ale ve tváři se mu zračila bojovnost. „Asi bychom měli jít dovnitř, ne?“ navrhl s úsměvem muž a mrkl na mě.

Přišli jsme do té jedné místnosti, ve které jsme bydleli. Michal se rozhlédl a pak se smíchem prohlásil. „Už vím, proč potřebujete ty prachy!“ a rozchechtal se na celé kolo. Při představě, že se mnou bude souložit tenhle neotesanec, mě zamrazilo. „Tak bychom na to měli vlítnout, ne?“ zvolal a zajiskřilo mu v očích. „Seš daleko hezčí než podle popisu, kočičko. Už se nemůžu dočkat,“ dodal a bleskurychle se svlékl. Při pohledu na jeho ztopořený penis se mi chtělo zvracet. Byl asi jednou tak větší než Lukášův a já si samozřejmě vzpomněla na ukrutnou bolest při análu. Naběhla mi husina. Když byl nahý, vzal mě kolem pasu a odnesl na postel. Cestou jsem musela pustit Lukášovu ruku a dostala pocit nejistoty, strachu. Ale s Lukášem jsme se domluvili, že musím udělat, co po mě bude chtít. Nesmím se bránit a mám udělat vše, aby se mu to líbilo. Chytla jsem ho kolem ramen a dala nohy kolem pasu. Položil mě na záda a sundal mi triko. Podprsenku jsem neměla a prsa jsem měla pevná. Při odhalení jsem se zastyděla, ale potlačila jsem stud a nechala ruce za hlavou. Když zabořil hlavu do mých ňader a olizoval a kousal mi bradavky, uslyšela jsem Lukášovo vzdychnutí. Podívala jsem se na něj, ale jen kývl hlavou. Tak jsem začala vzdychat. Michalovo dráždění mých bradavek mě nevzrušovalo, protože jsem ho nemilovala, ale vzdychala jsem, aby si myslel, že se mi to líbí. Když se přesunul k mému bříšku, uvědomila jsem si, že nejsem vlhká a že jestli na to přijde, nebude šťastný. Zavřela jsem oči, vzdychala a myslela na Lukáše – jak se líbáme, mazlíme, jak mě osahává po celém těle, jak se ke mě tiskne. Fungovalo to. Při té představě jsem dokonale zvlhla a potlačila úsměv. Když mi Michal sundal sukni i s kalhotkami, bylo to příšerné. Tolik jsem se styděla. „Jsi vážně hezká kurvička,“ řekl s úsměvem, když spatřil mou vyholenou mušličku. Usmála jsem se na něj, ale poklona mě vůbec nepotěšila. Chytil mě za nohy a přitáhl k sobě. Sklonil hlavu k mému klínu a olízl mi poštěvák. Zaklonila jsem hlavu a zavřela oči. Při každém jeho doteku jsem si představovala Lukáše, abych co nejvíc ubila odpor k tomu muži, který měl nade mnou moc. Prsty mi roztáhl závojíčky a jazykem do mě vnikl. Pocítila jsem ten sval uvnitř v pochvě a kroutila se rozkoší. Vzdychala jsem teď už opravdově, ne předstíraně. Když mě vylízal do sucha, chytil mě za krk a surově stáhl z postele a posadil na kolena na podlazu. Stoupl si přede mě, chytil mě za hlavu a nacpal mi penis do pusy. Tohle se mi vůbec nelíbilo, ale musela jsem. Při tomhle jsem si nemohla představovat Lukáše, protože ten nikdy surový nebyl. Michal mi hlavou surově přirážel až ke kořenu a já měla místy pocit, že se udusím. Přidala jsem i ruce, jednou jsem mu dělala dobře společně s ústy a druhou jsem mu masírovala varlata. „Anoo, správě to děláš, jen tak dál, jsi vážně solidní kurva!“ vykřikl. Pak mě opět zvedl a hodil na postel. Na okamžik jsem se podívala na Lukáše. Byl ve tváři rudý, ruce drtil v pěst a nenávistným pohledem se vpíjel do Michala. Natáhla jsem k němu ruku a on mě za ni vzal. „Ale, ale, ale,“ spustil Michal, když to viděl. „Soustřeď se jenom na mě, čubko! Nikdo jiný tady není, rozumíš?!“ a s těmi slovy mi vrazil pořádnou facku, málem jsem spadla z postele. Zaslechla jsem vrzání židle a Michalův hlas. „Jen se vrať hezky na místo, mladej. O tu čubku se nestarej!“ obrátila jsem se k Lukášovi a kývla jsem. „To je v pořádku, Luky, tu položku jsem taky zatrhla, sedni si.“ a prosebně se na něj podívala. Když se Lukáš posadil, Michal na mě uznale kývl a pohladil mě. Ale jeho dotek mi byl odporný. Vstal z postele a šel pro něco do batohu. Utřela jsem si slzy, které mi vyřinuly, když se vrátil s pevně silným lanem. Chytil mě pod zadkem a zvedl z postele. Postavil mě na podlahu, chytil mě za ruce a svázal mi je lanem spolu se stropním trámen, který mě vytáhl pořádně vysoko. Zezadu na mě nalehl a já cítila jeho penis na mé horké kůži a jak velkýma rukama hladí celé moje tělo a semtam mě plácne po zadku, přes mušličku nebo přes ňadra. Zvedla jsem hlavu a zjistila, že se dívám přímo na Lukáše. Michal chtěl, abychom trpěli. Lukáš seděl s hlavou v dlaních a třásl se. Při tom pohledu jsem se rozplakala. Najednou jsem ale vyjekla. Michal znenadání přirazil. Naštěstí to bylo do kundičky, ale penis byl stejně moc velký. Celkem to bolelo, ale to jsem ještě vydržela. Při mém výkřiku Lukáš vyděšeně odtrhl tvář od dlaní a zadíval se na mě uplakanýma očima. Viděl, jak před ním stojí přivázaná ke trámu a jak mě cizí muž klátí. Začala jsem vzdychat a sténat, ale vzrušením to nebylo. Michal mě chytil za třísla a surově přirážel. Měla jsem zavřené oči a snažila se představit Lukáše, aby se mi to aspoň trochu líbilo. Ale nešlo to. Lukáš nebyl zvrácený a v sexu byl něžný. Celou dobu jsem poslouchala Michalovo sténání a jak na mě pokřikuje, jestli se mi to líbí a že jsem kurva a že mám fajn mlaskající frndu. Po těchto nekonečných odporných slovech ze mě vyklouzl a já se uvolnila. Odvázal mě a odvedl mě k posteli jako na vodítku. Přinutil mě, ať si kleknu na všechny čtyři a já se vyděsila. Také Lukáš věděl, co přijde a poposedl si. Klečela jsem na všech čtyřech na posteli a Michal mi zkroutil ruce za záda. Zabolelo to, ale nevydala jsem ani hlásku. Tam mi svázal každou jedním provazem a kousek lana nechal jako opratě. Pak se přesunul ke kotníkům. Roztáhl mi kolena od sebe a každý kotník přivázal k jednomu kraji postele. V tu chvíli jsem dostala opravdový strach a vyděšeně se podívala na Lukáše, kterému už zase tekly slzy.
„Že nevíš, kam ti ho teď vrazím, že ne?“ řekl Michal posměšně. Tušila jsem. Rukama mi surově roztáhl zadek a vší silou mi ho začal cpát do zadku. Penis byl vážně obrovský a já měla pocit, že se zhroutím. Zadeček jsem sice měla trochu protažený od včerejška, ale nebyl přizpůsobený na tuhle velikost. Když ho do mě vrazil až po kořen, uchopil dva provazy, které mě svíraly kolem zápěstí, zvrátil mi ruce dozadu, roztáhl je a přidržoval si mě, abych neupadla. Pak začal surově přirážet. Křičela jsem bolestí a plakala jsem, ale ho nic neodradilo. Modlila jsem se, aby Lukáš neudělal žádnou hloupost, proti tomuhle obrovi neměl nejmenší šanci. Ale jako by mi četl myšlenky, seděl nehnutě na místě. „Nemohu to poslouchat.. nemohu se na to dívat,“ řekl po pár minutách mé neskutečné bolesti. Podívala jsem se na něj uslzenýma očima a hodila významný pohled. Hlavu jsem měla skoro na polštáři, ale když se Michal upravil a zvedl mě zase za ruce výš a začal opět silně přirážet, řekl. „Jen to vydrž. Slyšíš, jak sténá? Líbí se jí to, kurvičce jedné.. mrdal bych ji celý den, má vážně skvělou prdelku!“ Při těchto slovech jsem opět zasténala.

Připadalo mi to jako celá věčnost, než ho ze mě vyndal. Rychle mě odvázal, surově chytil za krk, hodil se mnou o zem tak silně, až jsem se uhodila do hlavy, přistoupil ke mě, chytil mě za vlasy a přidržel u penisu. Za chvíli ejakuloval. Proudy spermatu mi tekly po tváři a v ústech a já chtěla zemřít. Přinutil mě, ať to všechno spolykám a já poslechla. Naposledy mě pochválil a hodil na postel slíbených 18 000. Oblékl se, sebral provazy a odešel. Jakmile zavřel dveře, přiběhl ke mě Lukáš a pevně mě k sobě přitiskl. Ale odstrčila jsem ho stranou, s námahou se zvedla z podlahy a odpotácela se do koupelny, kde jsem začala zvracet. Vypláchla jsem si pusu, sedla si na zem, ale s křikem jsem se zase zvedla. Hrozně mě bolel zadek, tak jsem si sedla na bok. Lukáš přišel, sedl si vedle mě, dal přes mě ručník, dal mi pusu na čelo a objal mě. Takhle jsme tam seděli snad věčnost.

 

Z 18 000 jsme zaplatili pár nájmů dopředu a najali si lepší byt s více než jednou místností. Lukáš si našel práci a já pracovala jako zdravotní sestřička v nemocnici. Žili jsme šťastně a náš sex byl úžasný. Prvních pár měsíců jsem se nemohla přenést přes ten otřesný zážitek, ale po něžnostech, které Lukáš prováděl, jsem se odhodlala. Lukáš byl skvělý, tolerantní milenec a já jsem ráda, že ho mám.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist