Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Mezi nohama

09.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 3 hlasů

V 16 už má každý kluk první sexuální zážitky za sebou
Tak jsme to měli i my před lety, když ještě nebyl internet plný porna

V osmé třídě jsme se vždycky těšili na úterý. To šla Anička z céčka do šatny a tam jsme ji mohli osahávat
Dokonce to měla rozdělené tak, že v úterý jsme na ni mohli my a v pátek kluci z béčka. Céčko bylo totiž jen plné holek.

V šestnácti jsme už dávno onanovali a na záchodě kluci několikrát uspořádali stříkací den. Hrálo se „na hasiče“.
Já nikdy nebyl třídní otloukánek, ale přece jen jsem patřil spíš k těm pasivním, co víc pozorují a sní, než konají. Ale právě v té době se to změnilo.
Při převlékání po tělocviku si kluci všimli, že mám větší pytlík než většina z nich. Hned to komentovali. Chtěli, abych jim ho ukazoval. Tak jsem jim aspoň po každý na pár vteřin zapózoval se slipama v ruce, než jsem si je v šatně u tělocvičny oblékl. Smáli se a obdivovali.
Z béčka si kluci půjčovali Lukáše. To byl malý a docela tlustý kluk, neprůbojný a hrozně pasivní. Dnes bych řekl – typický submisiv. Toho si kluci všimli už dávno a začali ho využívat. nemůžu říct, že ho šikanovali, spíš se s ním bavili jako s hračkou.

Někdy zašli trochu dál. Tak třeba mu Vláďa, jeden z vůdců ve třídě, přejel přes ústa prstem, který si dřív zastrčil do zadku. Nebo ho na záchodě při močení přistrčili tak, že se celý polil. Ale Lukáš to nebral nějak negativně, byl rád, že je občas středem pozornosti a že si ho ostatní všímají.
Na mě si kluci taky občas dovolili a mně se to líbilo, když to nepřesáhlo svý meze. několikrát se mě ptali, jestli si můžou můj pytel omakat a já jim to vždycky dovolil. Byla to slast, když cizí ruka opatrně zkoušela velikost a poddajnost mýho pytle a obou koulí. Ta nadměrná velikost kluky fascinovala a tak si nedovolili nikdy víc, než mě osahat a přitom si přes trenky honit toho svýho.

Jednou jsme se zas po tělocviku přestrojovali a kluci prosili, ať jim ukážu svůj pytel. Já byl na něj docela pyšnej, protože byl opravdu velký, tmavý a právě se na něm začaly objevovat jemné chloupky.
Zůstal jsem tedy jenom v tílku, dole svlečený a trochu jsem si to tam dole prohrábl. Najednou přitáhli další kluci Lukáše. Drželi ho za ruce a on se vzpouzel.
„Polib Honzovi pytlík,“ poručili mu.
Moc se mu nechtělo, ale kluci mu podrazili nohy a protože ho pořád drželi za ruce, tak si klekl pěkně přede mě. Já si nadzvedl svůj klacek a to už Lukáš líbal obě koule. Bylo to obrovský příjemné, do té doby jsem nic takovýho nepoznal, takže jsem ještě ochotněji vystrčil svůj nástroj a nechal se od Lukáše pěkně laskat. Akorát mě naštvalo, že to Vláďa fotil.
když jsem si už držel ten svůj klacek, začal jsem si ho automaticky honit. Až Luboš řekl: „Tak si ho na něm vyhoň. Udělej se.“

Nemuseli mě dlouho pobízet, už jsem byl opravdu napružený. Celá věc pak běžela samospádem. S dušeným výkřikem jsem velkým obloukem vystříkl semeno, které se nádherně sneslo na Lukášovu hlavu. Šleha mu začínala na čele a končila vzadu na temeni. nevěřícně vykulil oči, ale to už jsem mu čůráka vrazil do pusy. Nejdřív ho odmítl a skoro vyplivl, ale to už ho kluci přidrželi, on zkrotl a já zasunul.
Ještě jednou nebo dvakrát jsem krátce vystříkl, což Lukáš vyplivl (ale i polykat se pak brzy naučil), jenže nakonec mi ho docela pečlivě olízal. Ani umýt jsem se nemusel.
Kluci byli u vytržení, dva z nich začali sami onanovat a pro všechny to byl krásný zážitek. Myslím, že i pro Lukáše, protože i po ochodu z učiliště jsem o něm několikrát slyšel, že se naučil nastavit jiným samcům, když na ně přišla potřeba.

A tak to má být, kdo nedokáže být vůdcem, ať je ovládaným. Já teda patřím taky k těm ovládaným. Baví mě, když mě kluci a muži používají. Ale nechci to každý den a od stejných lidí. Baví mě to občas a od stále nových.
Dnes je to tak snadný. Napíšu inzerát, ozve se pět šest lidí, z nich skoro všichni jsou jen pisálkové, ale mezi nimi se obvykle aspoň jeden najde, s kterým se sejdu a diskrétně a bezpečně se pobavíme. Obvykle si před něj bez řečí kleknu, on mi přitiskne hlavu mezi svý nohy a nacpe mi ptáka do pusy. Rád se nechám. Dominanti mě drží za hlavu nebo mě popleskávají po tváři. Jeden mi na konci poručil, abych se na něj podíval nahoru s otevřenou pusou a pečlivě mi do ní odplivl.
„Spolkni to taky,“ nařídil a já to jak omámený udělal. Vždycky na to nemám chuť a neumím si to ani představit, jenže jakmile mi postupně dozrajou nový zásoby semene, tak cítím potřebu je dostat ven. Mám sice holku, s kterou to rádi děláme, ale to není vždycky. A tak si docela rád vypomůžu pod nějakým klukem. Možná příště pod tebou, kdo ví.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Danco napsal

ja by som ti rad dal hlavu medzi moje nohy

TOPlist