Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Měla to být ředitel, byl to pasák

Kategorie: Grupáč
19.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Začalo to zcela nevinně, chtěla jsem si přividělat ke studiu a tak jsem se rozhodla, že půjdu na brigádu. Listovala jsem novinama a hledala jsem, co by mi tak vyhovovalo. Nic moc tu nebylo, až jsem narazila na jeden úplně senzační inzerát. Uklízečka v hotelu, 500kč/hod. Myslela jsem si, že jde o překlep a nakonec to bude práce za 50kč, ale přesto jsem se rozhodla, že se zeptám, třeba budu mít štěstí.

Dorazila jsem do hotelu a zašla na osobní, odkud mě rovnou odeslali k řediteli, že prý si své zaměstnance vybírá zásadně sám.

Zaklepala jsem a vstoupila do místnosti, přivítal mě tu velmi sympatický muž. Prohlédl si mě a řekl, že jsem přijatá, nastoupit můžu hned zítra ráno. Podepsala jsem smlouvu a byla jsem štěstná jak dobrou a hlavně královsky placenou brigádu jsem si našla.

Ráno jsem se nahlásila v recepci, kde mi recepční vydala pracovní šaty a uklízecí vozík a pak mě poslala na patro kde mám uklízet.

Vešla jsem do prvního pokoje, otevřela jsem okno a nahla jsem se nad postel, že jí ustelu. Vtom jsem ucítila něčí ruce na svém zadku a hned potom prst ve své kundičce. Byla jsem úplně konsternovaná, tak, že jsem zareagovala, až když mi onen někdo zajel rukou pod triko a začal hníst moje kozičky.

Co je? Co to děláte? Vysmekla jsem se a otočila se. Za mnou stál funící muž, cca kolem 50 let, od pasu dolů nahý.
Co říkala, proč nedržet, já chtít moc šukala. Chytil mě za paži a povalil na postel. Snažila jsem se z ní vyhrabat, ale on byl rychlejší. Znovu mě přirazil k posteli a ještě s větším důrazem mi oznámil, že on moc chtít šukala. Věděla jsem, že tohle mám prohraný, on má něco přes metrák a já sotva 60kg. Odevzdaně jsem čekala co udělá. Chodná holčička, držela, já šukat, já moc šukat. Roztáhla nohy, roztáhla víc, já tlustý penis, ty musíš statečná!

Nasadil ústí svého opravdu tlustého čuráka k mojí málo zkušené kundičce, ještě si mě k sobě více přitáhl a pak ho do mě vší silou narval. Strašně při tom funěl a neustále opakoval, hodná cholčička, já ráda šukala.

Když už byl konečně hotový vyběhla jsem z pokoje ven a utíkala pryč. Na schodišti mě zadržel nějaký, podnapilý muž a zařval na mě, že chce šukat! Srazil mě na všechny čtyři, vykasal mi sukni a nasměroval si to přímo do zadku. Zařvala jsem úlekem, až se otevřely dveře přímo před schodištěm. Z nich vyšel jakýsi muž v kravatě, když viděl oč jde a jak se zoufale bráním znásilnění svého zadku, naslinil si prst a přetřel mi jím zadní dírku, tak ho tam snadněji dostanete slečno?

Pak zavolal na své hosty, ať vyjdou ven na chodbu, že něco uvidí. To už opilec dosáhl svého cíle a začal přirážet.

A co grupáč? To už jste zkoušela slečno? Věděla jsem co bude následovat a nemýlila jsem se.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist