Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Mé poprvé u ní doma

24.01.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Byla středa a se školou jsme měli jít do kina na nějáký film. Přišli jsme tam a já si sedl vedle kámošů ale po pravu jsem měl asi nejhezčí holku ze třídy bylo mě to jedno páč jsem mluvil s kámošema. Něják tak uprostřed filmu sem si začal všímat že mi něčí ruka přejíždí po poklopci. Říkam jí „co děláš“. ona na mě jestli se mi to nelíbí tak prej přestane.

Mno holku jsem neměl tak mi to bylo něják jedno byli jsme v nejvyšší řadě v kině tak nás nikdo neviděl a kámoši mluvili něják tak mezi sebou. Řekl jsem že se mi to líbí ale né tady.
Tak jsme přišli do školy a tam sme po sobě jen tak pokukovali. A nakonec mi dala papír ať k ní příjdu. Tak něják jsem přešel hodiny. 1 sem si došel o hodině na záchod protože jsem byl nadrženej jak Jelen v říji trochu pohonit.

Když sem přišel domu tak sem řekl mámě že jdu za kámošem i když jsem měl namířeno na adresu Vendulky.

Když jsem přišel tak jsem zazvonil a ve dveřích už nedočkavě stojí Vendulka v krásných volnějších šatech přez které bylo vidět že neměla podprsenku. „Notak chceš dovnitř nebo tu budeš jen tak stát“. Na tu větu jsem šel dovnitř tam mi řekla že rodiče jeli někam na dovolenou a celý týden jí hlídá bratr který pořád je někde s holkama.

Šli sme do jejího pokoje a tam se posadili na postel. „no tak co chceš dělat“ řekl jsem pro uvonění situace. Podívala se na mě tím šibalským úsměvem a řekla „no přece dodělat co sme začli v kině. Pomalu se ke mě začala přibližovat ale já jí zarazil. „A není to zakázané?“ „Pravidla jsou přece od toho aby se porušovala né?“ odvětila na mojí otázku otázkou.

Přišla ke mě blíž a začala mi rozepínat pásek u kalhot bylo vidět že v tom zrovna nadaná nebyla ale nakonec se jí to povedlo. V mém věku 13 let už 13 cm penis už stál v plném pozoru. Měl jsem na sobě boxerky a ona mi ho přez ně začala hladit. až došlo na to že mi svlíkla i ty boxerky. Trochu jsem si myslel že ho mám v té době malého ale mojí kamarádi mě ujišťovali že ho mam asi největšího ze třídy.

Zase se podívala na mě těma očima a políbila mě. Potom mi začala olizovat penis až mi ho kouřila vešel se do ní celí což při 13 cm nebylo nečekané zatim jsem si to vždy dělal jen rukou a proto to na mě přišlo rychle ani jsem ji nestačil říct že už budu a už jsem jí dal plnu dávku mého semene do pusy v té době mi ještě sperma nestříkalo jenom teklo ale i tak. slízla mi to všechno a i vysála poslední zbytky z penisu.

Řekl jsem že jí to oplatím ať i lehne na kraj postele. příšel sem k ní a odhrnul sukýnku a stáhnul kalhotky přičichl jsem k její pičce voněla a strašně mě to přitahovalo jemě sem jí olízl a první chutnalo slaně ale další bylo sladké a lízal jsem jí pičku a sál poštěváček který byl plný k prasknutí . Ona mezitim sténala a mačkala si prsa a bradavky. Prsa měla tak 2. Takže se jí to očividně líbilo za nedlouhou dobu jsem jí prolízal k orgasmu prohnula se v zádech lehla si a začala se divě kroutit.

Po prožitém orgasmu jsem navrhnul jestli by nechtěla ještě vopíchat ale říkala že je ještě pana a že možná někdy jindy prý někdy v tuto dobu přichází bratr ale mám se zastavit zítra.

Pokračování??….

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

bara napsal

joo

Samuel napsal

Snad pokračování bude…

TOPlist