Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Martin a moje zadní díra

Kategorie: Gay
19.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Jmenuji se Tomáš a chci vám povědět o mém prvním sexu s mým nejlepším kamarádem Martinem. Martin je sportovní postavy s modrýma očima a blond vlasy.
Byl pátek po škole a já pozval martina k sobě, aby u nás přespal přeš víkend. On souhlasil, ale že prý nejdřív musíme zajít k němu domu, aby si vzal nějaké své věci a pak že pujdem ke mně. Souhlasil jsem a tak jsme vyrazili k němu.

Na štěstí bydlel asi 10 minut pěšky od školy, takže jsme to neměli daleko. Vzal si slipy, ponožky, kratasy a šli jsme ke mně. Když jsme dorazili ke mě domu, tak jsme nejdřív hráli hry na xboxu, pak jsme hráli na pc a povídali si o všem možným, ale pak se Martin koukne na hodiny a už bylo 22:30, tak jsme šli spát.
Když Martin usnul, kouknul jsem se na něj a vidím, že má odhrnutou peřinu a tak mě napadlo mu sundat kraťasy na spaní a kouknout se na jeho nádobíčko. Opatrně jsem mu tedy sundal kraťasy a viděl jsem poprvé jeho 10 centimetrového ptáka a to mu ani nestál. Byl jsem u vytržení, musel jsem si sáhnout. A tak jsem to udělal. Sáhnul jsem mu na penis, ale on se začal vrtět a probudil se. Zeptal se „Co to jako děláš?!“ Řekl jsem „Nic, jen jsem si chtěl sáhnout…“ a on na to řekl „Tak když tys viděl mě, tak já chci vidět tebe!“ a stáhnul mi pyžamové kalhoty (měl jsem ho o něco měnšího jen asi 8-9cm bez erekce) a pak se zeptal „Nevyhoníme si je navzájem?“ a já jsem jen vykulil oči a souhlasil.
Sedli jsem si vedle sebe na postel a pomalu si navzájem stahovali předkožky nahoru a dolu. Byl jsem hotový asi za 2 minuty, ale on vydržel skoro 5 minut. Pak řekl „Hele, nejsem gay, ale nechceš zkusit gay sex?“ Já zase mohl jen souhlasit a tak jsem se naklonil k jeho 14 centimetrovému ptáku v erekci a pomalu si ho začal zasouvat a vysouvat z pusy. On po chvilce začal do mé pusinky přirážet, ale asi po 10 minutách řekl ať přestanu, že mi ho chce ještě strčit do zadku a ať se předkloním. Tak jsem se překlonil a on mi začal olizovat zadní dírku a potom mi tam strčil jeden prst. Nejdřív to bylo nepříjemné, ale pak to začalo být úžasný. Občas jsem vzdychnul, ale pak najednou vyndal prst a strčil mi tam svůj penis až po koule. Já jen vykřiknul slastí, takhle do mě strkal ještě asi 5 minut a pak jsme se oba současně udělali mě na břicho a on to celý slízal.
Tato povídka se opravdu stala a budu rád za komenty, případně bude pokračování, jestli chcete.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

#@&! napsal

Stříkáaam z vás kluci 🙂

Mirek napsal

Moc pěkné rád bych to taky zažil

Tomáš napsal

Ještě by si mohl napsat,kolik vám bylo let.Já si poprvé vyhonil ptáčka s kámošem ve 13 ketech.

Sebastián napsal

Kolik vám bylo, protože já poprvé šukal v 11 letech a stejně starej kámoš mi dával pěknej záhul

Kuba napsal

Díky, super…chtěl bych pokračování ….delší

Ondra napsal

Stojí mi z vás taky bych to chtěl zažít ale jsem stydlivej😪

Anonym napsal

A bolelo to ? Asi nie keď vám bolo 11 ,

Tokio napsal

Napis mi na tomiosmoroj@gmail.com
Nebo fb tomas smoroj

Matej napsal

Koľko rokov máš/máte

55xkubax18 napsal

Určitě pokračovaní ❤️🥰

Martin napsal

Rád bych taky něco takovýho zažil

TOPlist