Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Magdalena (Jana… a panna?) [2]

Kategorie: Nezařazeno
22.02.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Pavlína držela Janu pevně, i když se dívka nebránila. Rozhodla se přijmout její osud. Třásla se v plačtivém záchvatu. Cítila horké tělo milenky nyní znásilňovatelky. Její velká prsa chtivě tlačila na menší Janiny kůzlata a vždy ztopořený připínák tlačil na rozechvělý závojíček.

Jana zavzlykala. Prosebně. Snad doufala, že si to Pája ještě rozmyslí a nechá její panenství být. Pavlína vyčkávala. Snad ona sama pochybovala o svém činu, ke kterému se schylovalo. Nebyla vzrušená, jen naštvaná. V potemnělé místnosti byl její výraz děsivý.

Strašná bolest se rozlila do chvějícího se těla. Umělák narazil tvrdě do strachem stažené a suché pipinky. Nedostal se daleko. Jana se v děsu instinktivně snažila o co nejhorší přístup do její svatyňky, ale spíš tím ubližovala sama sobě. Další suché, pálivé tření mezi pysky, jak jí plastová hračka škubala se závojíčkem, když ho Pavlína vytáhla. Jana křičela, ale neprosila. Pája děsivě mlčela.

Další příraz. Pavlína si musela užívat morbidní odpanění její milenky. Umělým penisem narážela jak beranidlem do zavřených dveří. A ještě jednou. Bránila Janě sevřít stehna vlastníma nohama. Držela jí ruce, aby sebou tak neházela. Nejkrásnější a nejintimnější okamžik každé dospívající dívky měnila v naprosté peklo. Jako zvíře. Jako nadržený chlap drtila nevinnou mušličku, tak čistou a svatou.

Penis se konečně probojoval k blance. Tam se zastavil. Rozdrážděná a rozmrdaná kunda pulzovala bolestí. Jedno zhoupnutí pánve a plastový žalud se opřel o blánu, aby jí řádně natáhl, ale neprotrhl.

„Dělej! Ukonči to! Ošukej mě!“ vřískala mezi vzlyky Jana.

Žádná slovní odpověď, jen penis povolil tlak, aby znova narazil do blány. Pavlína se krutě rozhoupávala. Pomalé, rytmické pohyby pánví korunované naprosto zdrcujícím přírazem. Jako kopí probodávající vnitřnosti pronikl umělý penis Janiným věnečkem. Jana strnula. Ochromená bolestí a hněvem. Nenáviděla Pavlínu! Nemohla dýchat. Bolestné pulzování projíždělo celým tělem jako elektrický proud. Sliny se jí vyvalily z pootevřených úst v neslyšném výkřiku. Oči vyvalené úděsnou křečí.

Penis vyklouzl z čerstvě odpaněné štěrbinky. Krvavá stružka vytekla skrz závojíček a vsákla svou děsivou zpověď o znásilnění do prostěradla. Penis v ženském rozkroku se chvěl. Ulepený od krve a suchých žmolků nevzrušené vagíny se trošku odtáhl, aby vzápětí mohl znova zasunout jako meč do příliš úzké pochvy. Ještě třikrát projela Pavlína vagínu oběti své panovačnosti a nesmlouvavosti. Krev trochu zmírnila mučivé tření, ale i tak Jana ronila potoky slz.

Nechala ji ležet jako zneužitou děvku. Jana se nemohla pohnout. Tiše vzlykala roztažená a zneužitá jako kurvička. Nemohla se dotknout prciny a zjistit jak na tom je, jak byla studem strnulá. Donutila k tomu Pavlínu. Vyčítala si, že je to její vina. Nenáviděla tu hnusnou lesbickou čubku. To ona ji znásilnila. Milovala ji. Omluví se jí. Ne to ona se Janě musí omluvit. Styděla se za svou nahotu a pošpinění posvátné čistoty. Obviňovala chvilku sebe, chvilku Pavlínu. Dusila se slzami a soplem ucpávajícím nos a krk.

Pavlína mezitím bez špetky lítosti vyměnila umělý nástroj za jiný s dvěma penisy. Jeden si vsunula do sebe a druhým hodlala pokračovat ve svém zvrhlém díle. Byla vlhká. Z počátku cítila zlobu, ale nyní převažovalo vzrušení.

Jana se zachvěla. Nechtěla jí dovolit pokračovat, ale nohy k sobě dát nedokázala. Cítila tupý tlak na její prcinu. Bolela jí, ale už ne tolik. Spíš jí přišla necitlivá. Studené cosi jí plnilo štěrbinu. Lubrikant! Pavlína jí projela dírku úzkou kapilárou napojenou na tubu mazadla. Pořádně jí zavdala a sama sobě potřela nový penis, který byl větší než ten minulý.

Opět si lehla na Janu. Nový penis zatlačil na závojíček, ale tentokrát něžně a pomalu. Řádně lubrikovaný nástroj vklouzl jak nic do čerstvě projeté dírky. A jak hluboko zajel. Jana se otřásla odporem. Kundička stále pálila, i když se starší žena snažila velice pomalinku dráždit její vnitřek. Z tyrana se stala něžná dívka. Dotýkala se Jany na krku a v podpaží, kde si nechávala krátké chloupky zapíchnout do kůže. Senzitivně dráždila vyčerpané a zhrzené tělo. Laskala ji jak zvenku tak zevnitř. První polibky na sebe dlouho nenechaly čekat. Rty na krku zbavovaly pokožku slaných stružek slz.

Jana bezděčně vzdychla. Pavlína to vzala jako důkaz, že se hladkání a šoustání milence líbí a trošinku přidala v přirážení. Na chvilku vytáhla opatrně ptáka z rozbolavělé pipiny a přidala lubrikant.

Po opětovném zásunu si Jana uvědomila, že cítí vibrace. Krásně dráždivé. Vagína se z prvotního šoku vzpamatovávala rychle. Tak jak se bránila násilnému vniknutí, tak nyní bažila po laskavém milování. Bolest se mísila s rozkoší a tvořila neobvyklé potěšení. Jako když si foukáte na spáleninu, zbavoval každý něžný pohyb uvnitř svatyně bolesti. Janička se nechala unášet doteky na svém těle. Přes vlhko v rozkroku z mazadla si ani nemohla uvědomit, že už hezky teče.

„Nebudu se ti omlouvat!“ zničehonic promluvila Pája. Horký dech hladil na zpocených a pláčem zbrocených tvářích. Přitlačila. Šoustala nyní velice hluboko. Dlouhé tahy vystřídaly kratší a rychlejší. Žalud téměř vyklouzával ven z jeskyňky a zajížděl zpátky doprovázený celou délkou připínacího vibrátoru. Jen to čvachtalo.

Jana neodpověděla. Zamilovaná a zmatená nevěděla, co by měla říct. Pavlína tedy po krátké odmlce pokračovala: „Zažila jsem tolik, že už ani přesně nevím, kdy a jak jsem o to přišla. Ty si to budeš pamatovat velice dobře. Tvá nevinnost je nyní moje. Omlouvám se jen, že to trvalo tak dlouho. Už dávno jsem tě měla přeříznout. Myslela jsem na to dlouho. Chtěla jsem tvůj věneček. Nedovolila bych, aby ho získal někdo jiný. Jsi moje! Já nyní budu rozhodovat, s kým se budeš pelešit, je to jasné!? Když budeš chtít, aby tě někdo píchal, musím být u toho, protože to já vlastním tvou dívčí nevinnost!“

Jana jen přivřela oči a vzdychla: „Přidej!“ Dostalo se jí rychlejšího přirážení. Pevně milenku objala. Nedokázala to pochopit, ale Pájina majetnickost ji vzrušovala. Slova jako že je její, doslova rozproudily krev a nalily ji do bradavek a přirození. Nemyslela na sex s muži. Milovala kouření, ale sex nevyhledávala. Teď už bude, protože ji bude rajcovat představa dozoru její milenky.

Pavlína nepolevovala. Od něžných začátků se konstantně rozjížděla. Její rytmus byl tak dokonalý. Mnohem dokonalejší, než který Jana viděla v erotických filmech. Pomalu ji dráždila k nepříčetnosti.

„Stříkni mi tam ještě lubrikant, Páji, prosím,“ zašeptala rozhycovaná Jana. Rozkoš se nenápadně měnila na vzrůstající drhnutí.

Pája nereagovala hned, ale nejdřív šikovně a rajcovně zpomalila. Krásný velice pomalý poslední zásun a vypadnutí žaluda z okvětních plátků vzrušením zduřelé kundičky způsobil Janě muka. Chtěla víc. Litovala, že potřebovala promazat. Milenka gelem nešetřila. Několik prstů vnořila do rozčvachtaného rozkroku a důkladně ho prohmatala. Jana zareagovala syknutím. Jedno místo se stalo obzvlášť citlivým po necitelném zákroku. Pajá vytáhla ruku, otřela ji od moku, lubrikantu a trochy krve do prostěradla, a přidala ještě trochu chladivého gelu. A už zase celou vahou rejdila v milenčině prcince.

Dech a tep se zrychloval. Stejně jako pánevní pohyby. Mašina se rozjížděla a bravurně šoustala mladou dívku. Mnoho krásných minut trvalo, než Pája doslova bušila do Janiny piče. Neměnily polohu. Jana si užívala horké a trochu těžké tělo na sobě. Cítila její prsa na svých. Cítila její pot. Voněla překrásně ženstvím. Úplně mokrá nezastavovala a jen se soustředila na svou hekající mrdací nepannu. Ze spojených rozkroků se rozstřikovala mazlavá kapalina, nyní převážně složená z Janiných výtoků.

Jana si užívala každý příraz. Postel vrzala na znamení divokého souložení. Bránila orgasmu, aby ji přemohl. Nechtěla ještě vrchol. Chtěla být šoustána a Pája byla tak dokonalá. Křičela. Ale už ne bolestí. Křičela vzrušením. Chtěla víc. Tvrději. Rychleji. Hlouběji. Pája plnila přání jakoby mrdala sama sebe a tak mohla efektivně regulovat šoustačku a dovádět Janu na samou hranu extáze. Jana jen ležela jak laciná prostitutka a nechala se ukájet. Vlasy se jí lepily potem. Zadkem cítila obří mokrou skvrnu pod jejich dovádějícími těly. Litovala. Litovala, že ji Pája nemůže zaplnit horkou mrdkou. Jaké to asi je? Nic jiného nedělala, jen přemýšlela nad prasárnama, co bude s nově odbytým panenstvím dělat. Nechá se plnit spermatem, dokud z ní nepoteče ven. Jen ta představa ji vyrajcovala k dalšímu nucenému zbrzdění orgasmu, který se hlásil o slovo. Pájulka byla tak skvělá! Chtěla ji v sobě napořád!

Lehké povolení v rychlosti. Téměř neznatelné. Už bylo druhé, co Jana zaznamenala. V duchu se usmívala. Její milenka musela dosáhnout orgasmu skrz vibrace z připínáku. Ale nechtěla dát nic najevo. Tiskla Janu pevně v mokrém objetí. Jana jí hladila na zádech a ramenech. Občas sklouzla k podpaží, kde se vyžívala v laskání, protože jí pak krásně voněly prsty milenčinou aktivitou. Už ji nechtěla vysilovat. Lehce se dotýkala v ohbí a přiložila si zpocené prsty k nosu. Reakce byla rychlá a prudká.

Kdyby nebyla Pája těžší než ona nadzvedla by ji v naprosto nezvladatelné orgasmické křeči. Pulz vycházející ze svatyně zasáhl jak blesk všechna nervová zakončení a stáhl všechny svaly v těle. Jana zaryla nehty do zpocených zad a způsobila Páji škrábance. Naprázdno otevřená ústa v ohromeném výkřiku, který se nedokázal prodrat ven, jak byl zaskočen silnou vlnou. Břicho se jí vzedmulo. Chtěla se prohnout v zádech, ale milenka jí v tom bránila. Cukala hlavou a kroutila nohama. Z kundy se vyvalila záplava šťáviček v posledním záchvěvu doznívajícího vzrušení, který stlačil všechny žlázy v dívčí prcině, aby z nich vyždímal maximum.

Pája cítila návaly orgasmu. Sama vyčerpaná zpomalovala, a aby ještě vylepšila zážitek, líbala Janu na krku a rtech.

Jana na chvilku nevěděla, co se děje. Cítila cukání v podbřišku a horké tělo na sobě. Pomalu si uvědomila, že zažila nejsilnější orgasmus ve svém životě.

Obě ženy ležely na sobě ještě nějakou dobu. Oddechovaly spokojeností. Jana cítila uměláka vibrovat v pochvě. Ze začátku nic zajímavého, ale čerstvě odpaněná kunda se stala i nenasytnou. Toužila znova. Chtěla šukat a hned!

Válely se ve všech možných polohách ještě několik hodin. Jejich těla se smýkala na promáčené posteli. Promáčené kundím mokem a panenskou krví.

Pokračování povídky Magdalena (počátek)

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist