Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Magdalena (Já, Magdalena!) [3]

Kategorie: Nezařazeno
22.02.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

„Magdi, vstávej!“ Dveře od pokoje se rozlétly a do ložnice obývané vysokou brunetkou se vřítila desetiletá plavovlasá holčička s copánky, zakončené mašličkami, a kostkovanou sukýnkou. Hned vyskočila na postel své spící sestry a začala na ní skákat jako pominutá, až jí copánky plavých vlasů všude poskakovaly.

„Nespi, Magdi! Já chci už jet. Nemohla jsem pořádně usnout, jak se těším.“ Dívenka se usmívala od ucha k uchu a nepřestávala poskakovat jako koza po posteli, až shazovala deku na zem.

Brunetka se otočila na záda a otevřela jako čokoláda tmavě hnědé oči. Usmála se na mladší dovádějící sestřičku a vystřelila zpod peřiny. Popadla neposedu a povalila ji na postel, až to zadunělo. Holčička se začala smát, jak ji Magda lechtala v podpaží a na vnitřní straně stehen pod sukýnkou.

„Ty mi dáváš, Violo. Takhle se budí starší sestra! Za to tě čeká trest nejstrašnější!“ V čokoládových očích se Magdě zračilo pobavení. Se smíchem se pustila do lechtání malých chodidel Violy. Violka to nemohla vydržet, byla na chodidlech velmi citlivá. Slzy jí tekly proudem a smála se ještě hlasitěji než předtím a dokonce si trošilinku ucvrkla do světle růžových kalhotek se srdíčkem na zadečku.

„Né, přestaň, prosím,“ žadonila a řehtala se zároveň.

„Dobře, ale půjdeš mi uvařit čaj jo?“ pohladila Magda Violku po vlasech. „Rychle se umyju a obleču a pak vyrazíme. Dneska je to tvůj den přece.“

„A jaký chceš? Ovocný?“

„Třeba.“ Magda se usmála a vylezla z postele. Zamířila rovnou do koupelny a za ní šla Viola, která šla na druhou stranu do kuchyně.

„A rychle, už se nemůžu dočkat, jak pojedu na ruským kole.“ Violka se usmívala a poskakovala, když vařila čaj.

Dveře koupelny se zavřely a Magda se konečně mohla věnovat sobě. Zdál se jí sen. Moc si ho nepamatovala, ale věděla, že byl erotický a že se z něho vzrušila. Měla touhy, ale ne moc času. Vyhrnula si žlutou košilku pod malá, ale krásně kulatá prsa a stáhla si promáčené kalhotky, které hodila do koše na prádlo. Kundička se jí leskla jejími výtoky vzrušení, které nestačily nasát kalhotky. Jednou rukou si držela košilku a druhou se hladila na kundičce. Prsty jí klouzaly po její šťávičce a hezky je v ní smočila.

Před vanou byla hustá předložka, na kterou si brunetka s kratšími zplihlými vlasy klekla. Předklonila se a jednou rukou se opřela o zem a druhou s mokrými dlouhými prstíky zanořila do dírky. Vzdychla, jak si celou délkou ukazováčku a prostředníčku zajela do zadečku. Nejdříve jezdila v prdelce tam a zpět jen dvěma prsty. Potom přidala další, ale už nejezdila, ale uvnitř prciny s nimi kroužila.

Z frndy jí prýštil mok. Vytáhla prstíky ze zadku a prohlídla si je. Byly čisté, ale po očichání cítila zadeček. Potřebovala by klystýr, ale na ten nebyl čas. Druhou rukou si tedy otřela kundí mok a potřela si s ním anální otvůrek a prstíky. A opět zabořila do zadnice jeden prst za druhým, až tam měla všechny, ale tlačila je dál. Předloktí sevřel kroužek svěrače. Celou rukou si hrála uvnitř análku. Různě kroutila a prsty zkušeně prohmatávala vnitřek, tak jak to měla ráda.

Z pipky jí teklo. Několik kapek moku vzrušení už odkáplo na předložku, do které se vše vsáklo. Křeč slasti v podbřišku a nádherný orgasmus jí zaplavil celé tělo. Vykřikla na vrcholu trochu víc nahlas, než chtěla. Orgasmy měla většinou silné a tenhle nebyl výjimkou. Lehla si na předložku, která ji dráždila svojí měkkostí a hebkostí, a schoulila se do klubíčka s ručkou stále v zadečku a vychutnávala si poslední dozvuky ranní slasti. Čúrek dívčí ambrosie jí stekl po stehně k zemi, kde se vsáhl do huňaté předložky.

Klepání na dveře. „Už budeš? Čaj máš hotový.“ Violka byla netrpělivá.

„Jsem na záchodě. Vydrž,“ odpověděla Magda a urychleně si dřepla na prkýnko. „Ještě se budu sprchovat,“ pokračovala, zatímco si přes hlavu přetahovala noční košilku. „Běž zatím zavolat našim, že pojedeme.“

„Dobře.“

Zurčení čuránek dopadajících do mísy přehlušila Magda epilátorem. Projela si nohy od shora dolů a zbavila se nejhorších chloupků. Ještě zkontrolovala svou holenou mušličku, a když uznala, že je to ještě dobré, otřela si pysky toaletním papírem a přešla do vany. Zatáhla za sebou závěs a osprchovala své mladé tělo. Magdalena byla dvaceti dvouletá slečna s dlouhýma rovnýma nohama a štíhlým tělem. Její přednosti nebyly prsa, která byla malá, ale pevná a kulatá, ovšem s dolními partiemi excelovala. Boky široké a větší zadek. Nad chloubou zadečku měla štíhlý pas. Typický ženský tvar hruštičky. Pořádná, vysportovaná stehna a lýtka byla samozřejmostí. Obličej měla kulatý se sexy pihou na pravé tváři. Často si trhávala zcela obočí a malovala si místo něho linky, jinak jí rostlo velmi tenké. Na dnešek si ho večer vytrhala a tak byl její obličej docela prázdný, ale pěkný, protože mu hlavně figurovaly velké čokoládové oči.

Pečlivě si dívka omyla každý záhyb krásného tělíčka. Především se věnovala zadečku. Byl to její poklad.

Magdalena milovala anální sex. Začala s ním jako malá, když viděla rodiče si užívat tuto nevšední techniku. Zpočátku to byl horor. Myslela si, že je to normální a tak se o to pokoušela. Nechápala, proč jí to nejde a je to tak nepříjemné a styděla se někoho zeptat. Až později zjistila, že se normální sex dělá jinak, ale to už ten anální byl pro ni ten jediný. Naučila se dosáhnout orgasmu přes zadeček a žádný nebyl tak silný, když si honila frndu. Análek se stal pro Magdu vášní a životním stylem. Přišli první chlapci a chtěli Magdu sklátit a ta jim nastavila zadek. Někteří utekli hned, jiní ji vyšukaly, ale jakmile viděli po sexu Magdin prolaps, jak byla uvolněná, utekli také. Nakonec Magda s klukama skončila a už dva roky je sama s ručním hraním a s análními kolíky. Dopadla jako anální expertka, ale stále byla panna. Vaginální sex jí nic neříkal.

Utřela se a začala s ústní hygienou. Při čištění zubů se prohlížela v zrcadle a přemýšlela, jakou barvu linky na obočí zvolí. Vlasů si ani nevšímala, vždy říkala, že je má strašné. Zplihlé a jemné tak, že se zdá, že jich má málo. Navíc se jí rychle mastily a to na objemu jejího mikáda moc nepřidalo. Přesto s nimi uměla lascivně pohazovat a muži je z nějakého pro ni neznámého důvodu obdivovaly. Dnes si je jen učeše a bude. Obtěžovat se s tužidly už nehodlala.

Nakonec zvolila tmavě hnědou jako její oči. V místech nad okem, kde byly drobné tečičky značící vytrhané obočí, si opatrně nanesla linku. Od středu obličeje se linka zužovala, až dosáhla jemné špičky. Tvář jí hned zkrásněla. Když byla spokojená, popadla župan a spěchala do pokoje se obléct.

Na neustlanou postel odložila župan a nahatá otevřela první zásuvku skříně z dřevotřísky se vzorem letního dubu. Zásuvka byla docela prostorná, ale místa v ní nebylo mnoho. Až po okraj přetékala spodním prádlem. Rozličné normální kalhotky, tanga, kraťásky, šortky, krajkované, se vzorem nebo bez vzoru hrály všemi barvami a tvary. Nahoře měla vždy ty méně vyzývavé a obscénní, ale čím hlouběji se člověk zavrtal do Magdina spoďárkového šuplíku, tím nacházel víc a víc nevkusné hadříky. Všechen nevkus končil u mikro-tang s bodci nebo s rozstřiženým trojúhelníčkem, kryjící pičku, aby vše bylo vidět.

Její sbírka měla dva důvody. Jednak milovala nakupování oblečení a vyžívala se v nových sexy věcech, v kterých se cítila povolně. Ráda dráždila okolí šňůrkami string-kalhotek vytaženýma nad bedra a minisukýnkou s rajcovním prádlem pod ní. Často projížděla na internetu stránky s prádlem a kupovala, co si jen mohla dovolit. Většinu věcí nosila chvilku a pak se vrstvily v šuplících. Druhý důvod byl temný a souvisel s drážděním okolí sexy oblékáním. Magdalena byla studentka ekonomky a jako studentka ekonomky věděla, jak moc potřebuje peníze na svoji vášeň. Rodiče ji dávaly dost na život ve městě, ale ne dost na rozhazování za oblečení. Proto se rozhodla si přivydělat a spojila vášeň sexy oblékání a tanec, který milovala nadevše. Tajně se stala tanečnicí u tyče. Jako striptérka po nocích navštěvovala klub, kde ji obdivovali nadržení pánové a dobře platili. Přezdívala si Chocolate podle barvy svých očí, které měla jako mléčnou čokoládu. Magda byla velice talentovaná tanečnice, a proto časem dostávala i vystoupení na hlavním podiu, místo vedlejších tančíren s tyčemi, kde tedy už nešlo jen o kroucení se v tangách u tyče, ale o striptýz se vším všudy. Magda se nestyděla. Dělaly jí pohledy mužů s nateklými klacky moc dobře. Říkala si, že slintat můžou, ale to je tak vše. Smála se tomu a dál dráždila nahá jako Chocolate chtivé muže. A jako Chocolate si ji všiml jeden bohatý starší pán. Často si Chocolate objednával a těšil se z její mladické vitality a celou noc se na ni vydržel dívat, jak jenom jemu tančí. Když si ji poprvé vyžádal, měla strach, že to bude nějaký starý perverzák, ale vidina peněz ji přemohla a nakonec byla příjemně překvapena jeho galantností a štědrostí především.

Vybrala si dívčí šortky. Slušivé, bílo-červeno pruhované a pohodlné. Dnes to byl den Violky a Magda jí vždy chtěla jít příkladem, tak se před ní chovala slušně, jako správně vychovaná dívka a ne jako nějaká coura, kterou byla spíš. Rodiče také nic netušili, i když se mamka občas divila co to má za spodní prádlo, ale i ona sama měla sexy kousky, tak se nad tím moc nepozastavovala. Navíc ty extra ujeté a nevkusné Magda doma neměla. Ty ještě víc divné než s dírou v rozkroku nikdy nikdo z rodiny neviděl.

Šuplík pod kalhotkovým rájem byl pro změnu plný podprsenek a korzetů. Kde na takové věci Magda brala peníze, vysvětlovala tak, že pracuje coby studentka ekonomie pod jednou firmou, jako součást jejího studia a navíc má brigádu v jednom obchoďáku. To první byla pravda, to druhé zástěrka, proč dělá po večerech. Avšak ani tyhle dvě práce by jí nikdy nezaplatily její útratu.

Magdu někdy až zarazilo, jak moc má oblečení. Jen doma jí přetékaly šuplíky a to tam jezdí jednou za půl roku. Na bytě má několik takových šuplíků jen na kalhotky. Byla spokojená vždy, když se probudila a mohla se přehrabovat v prádle a rozhodovat se, co si vezme na sebe a pak se znuděná svým takzvaně skromným šatníkem vydat na ostro pro nové prádlo. Žila si jako princezna. Sama na bytě, který si mohla dovolit s její novou prací, a na ekonomce bylo spousty času se věnovat sama sobě. A že se ráda věnovala svému tělu.

K šortkám našla vhodnou, stejně laděnou podprsenku bez ramínek. Byl to spíš prsní pás. Vepředu širší bez kostic, aby zakryl prsa a vzadu se na zádech zužoval. Magda se za svá menší prsa nestyděla. Vždy ji přišli push-upky odporné a zbytečné. Podle ní akorát snižovaly sebevědomí ženy. Ráda měla jednoduché prsní pásy nebo košilky. Kostice nijak moc nevyhledávala, pro její velikost zbytečnost, a tak se uchylovala na volnější a pohodlnější podprsenky. Dokonce často v létě nosila celý den bikiny. Nebo byla naostro, když si šla znuděně koupit novou.

V posledním nejspodnějším šuplíku si ve změti ponožek, podkolenek, punčoch a silonek vybrala odpovídající punčochy. Pruhované s bílými a červenými horizontálními proužky. U vysokého zrcadla, které stálo vedle okna, tak aby ji z venku mohl kdokoliv vidět, když před ním stojí, si prohlídla celé nahé tělo v plné kráse. Zvedla ruku a pohladila si druhou podpaží. Večer si ho holila, takže bylo ještě hedvábné, ale pár chloupků ji přesto píchlo do prstů.

V kolenou se trošku sehnula a roztáhla dál od sebe nohy. Zezadu při správné úhlu byl vidět v rozkroku značně vysoký hřebínek pysků. Magda měla kundičku s hodně vytahanými stydkými pysky. Ráda si za ně tahala a dělala to i nevědomky, když si třeba četla. Vždy se bavila, když si za ně zatáhla co možná nejvíc až k prahu bolesti a ještě trošku víc. A pak je pustila, krásně se odpružily a z nataženého stavu byl rázem zmačkaný chuchvalec. Představovala si, jak by muži dali cokoliv za to, aby jí to tak mohli dělat pusou a smála se při pomyšlení na slintající dav, který stojí před jejíma roztaženýma nohama. A ona se cudně schoulí a pošle je do piči.

Natáhla si šortky přes stehna a hezky pomalinku si je přetahovala přes velký zadeček otočená zády k oknu. Co kdyby ji někdo pozoroval oknem? Dnes si v noci vůbec nezatáhla a kdokoliv ji mohl očumovat, jak spí. Okno bylo do ulice. Podezřívala souseda bydlícího naproti, že ji šmíruje. Někdy se závěsy v jeho domě zavlní, zrovna když se tam Magda podívá a je nahá. A nejspíš má i dalekohled. Dívá se zrovna nyní? Magda doufala, že ano, aby její exhibice nebyla pro nic za nic. Vlhla jen z myšlenky, že ten starej chlípník uchcává z mladého, svěžího masíčka a honí si naběhlý ohon, až mu z něho kape na záclony a nakonec je pořádně vystříká. Ty jeho krajkové záclony už musí být plné smradlavé mrdiny.

Položila si nohu na parapet a hezky pomalinku si začala natahovat punčochu. Hladila si při tom nohu a zkoumala, jestli nemá nějakou nedokonalost. Od špiček prstů ke stehnu si lehkými doteky projela nohu a natáhla punčochu.

Když přehazovala nohy, vzhlédla k sousedovu oknu. Zavlnění záclon! Ty starej prasáku! A já tě ruším při poklidném ukájení. Sklopila zrak a soustředila se na druhou punčochu. Neboj, už se můžeš koukat, nebudu tě už rušit mým pohledem. Magdě cuklo v podbřišku a pysky jí zvlhly.

Magda si pomyslela, že si měla nejdřív natáhnout punčochy a pak až kalhotky, aby si soused důkladně prohlídl její vagínu. Už dlouho si slibovala, že na něho dolítne a bude si užívat jeho rozpačitost a stud. Hezky ho podusí, zanadává mu do prasat a pak mu zatančí na stole v obýváku. Nakonec ho obere o důchod, za její pravidelné striptérské služby, aby z toho starej chlípák taky něco měl. Ale na to musí být doma sama a to se ještě nestalo. Jednak není věčně doma, anebo je tady její sestra a někdy i rodiče.

Otočila se pro podprsenku a naschvál si přejela hřbetem ruky přes bradavku. Lehce rozhycovaná si Magdalena zapnula na prsou podprdu a otočila si zapínání na záda. Chvilku si s ní hrála. Mačkala si prsa se záminkou, že si upravuje podprsenku. Prohlížela se v zrcadle a uvažovala, zda je opravdu tak sexy jak si připadá. Čokoládové oči plály vzrušením ze sebe samé.

Dveře do pokoje se otevřely a dovnitř vpadla Viola. To je konec předvádění se za oknem, škoda.

Violka byla netrpělivá. „Mágdí, já už chci jet. Co ti to tak trvá?“

„Pomůžeš mi vybrat sukni a tričko?“ Magda rychle svěsila ruce z prsou a s úsměvem se otočila na mladší sestřičku: „Ve dvou nám to půjde líp a navíc ti dneska dovolím si projít mou skříň. Co ty na to? Je to dobré odškodnění za čekání?“

Nemusela se ani ptát. Violce se rozsvítila zelená očička a na chvilku zapomněla na lunapark, kam dneska měly obě holky namířeno. Otevřela dveře od skříně, stojící u dveří a zmizela v záplavě oblečení, aby našla něco hezkého pro starší sestřičku.

Magda Violku milovala, jak to jen sestra dokáže. A Violka zase zbožňovala Magdu. I když je od sebe dělilo dvanáct let života, byly si velice blízké. A Viola byla celá Magda. Milovala zbytečnosti, které slouží jen pro krásu. Její krásu. Sice neměla tolik oblečení jako Magda, ale vše nasvědčovalo tomu, že jednou mít bude. Jednou ji Magda nachytala se přehrabovat v její skříni. Nemohla se na ni zlobit, jen tak naoko jí vyhubovala a pak si uspořádaly módní přehlídku. Violka byla návrhářka a Magda modelka. Užily si to do sytosti, a jak se nasmály. A od té doby sem tam měla dovoleno si projít šatník a třeba si i nějakou maličkost, co se jí moc líbila, nechat. Sama Magda, když přijela po čase domů, vozila pro svou sestru oblečení. Když nakupovala pro sebe, myslela i na Violku, takže než vždy dojela domů, měla spousty hadříků. A spousta se jich také hned dala pryč, protože Viola rostla jako z vody. Jednou bude ještě krásnější a vyšší jak Magda.

Magdalena se posadila na postel a vyhlédla z okna. U souseda se nic nezavlnilo. Ale i tak, pro jistotu zatáhla záclony. Jedna věc bylo šmírovat ji samotnou a druhá očumovat Violku. Opět se posadila na kraj postele a se zalíbením pozorovala sestřičku. Ta švitořila a neposedně přelétala od jedné sukně k druhé. Pusa jí jela bez přestání.

„Tahle je nejlepší, ale nehodí se k pruhům, co máš na sobě. Nechceš se ještě převlíct? Ne? Tak pak je tady tahle, ale ta má divný zip. Na co má zip? Bez něho by byla super.“

Dělala Magdě bordel v šatníku a Magdu to jen těšilo. Ráda dělá radost Violce a dnes je přece její den. Navíc si udělá ve skříni pořádek a miluje se ve věcech přehrabovat. Stejně tak jako její mladičká sestra.

„Zkus si tuhle, chci ji na tobě vidět a k tomu tuhle halenku. Ne tuhle. Ne tamtu. To se mi nelíbí ani tobě že?“

Magda se s nadšením oblékala a svlékala. Užívala si Violinu starost a trpělivě čekala, až jí vybere ten správný model. Ale k červenobílým pruhům to nebyla sranda.

Nakonec vše skončilo jinak. „Tyhle šaty jsou k tomu boží. Budeš jako červená karkulka,“ smála se Violka. Krátké šaty bez ramínek. Jednoduché a celé červené. Zřasený horní lem nad prsy.

„Ale vezmeš si do nich tanga ne tyhle hrozný šortky.“ Z úst desetileté holčičky to znělo docela zvláštně.

Magda se culila: „Myslíš? Co se ti na nich nelíbí?“ a pohladila si příjemnou látku kalhotek.

„Hlavně to, že mi mamka tanga zakazuje. Magdi, já bych už chtěla mít vlastní tanga, třeba jen jedny jediné. Prý jsem na ně moc malá.“ Violka se smutně podívala do čokoládových očí svojí sestry.

Magdalena tušila, že to jednou přijde a nechtěla ji k takovému rozhodnutí nutit. Přece jen tanga jsou v intimnosti trošku jinde než kalhotky klasické. Mamce to nějak vysvětlí a nakonec sama nakoupí další. Ale první dostane od své hodné starší sestry.

„Slib mi, že to co ti nyní dám, bude jen mezi náma. Teda do doby než to povím mamce. Slibuješ?“

„Majdi? Ty mi chceš… Slibuju, na mě se můžeš spolehnout. Nic neřeknu.“ Viole se zase rozzářil obličej.

„Spíš abys dobře schovala dárek, co ti dám, ale jazyk si taky na špacír nepouštěj.“ Magda se otočila a opět otevřela kalhotkový šuplík. Našla pro sebe tanga se vzorem a barvou jako šortky. Na dně měla ale ještě jednu věc. Malou papírovou krabičku převázanou stužkou. Vzala ji a otočila se k Violce, která se chvěla vzrušením a očekáváním.

„Dnes je tvůj velký den Violeto. Dneškem se z krásné dívenky stává překrásná mladá slečna,“ začala Magda obřadně svou řeč, kterou si připravovala právě na tento den, kdy její sestra poprvé okusí dámské prádlo. Vždy milovala tanga a měla k nim zvláštní úctu, asi protože se v nich cítila tak sexy, a doufala, že Viola je bude mít také ráda. Nemohla se dočkat, až budou doma chodit jen v tangách a blbnout jako malé holky. „Nyní odlož vše, co halí tvoji přirozenou krásu.“

Jako v transu se začala Viola svlékat. Magda na ni byla pyšná, měla úctu, jakou vždy chtěla.

Předala jí svoje tanga. „Prosím, zopakuj mi moji poslední větu,“ požádala Magda.

„Nyní odlož vše, co halí tvou přirozenou krásu,“ s úctou poslušně zopakovala vysokým dívčím hláskem Violka a celou dobu se Magdě dívala do očí. Pamatovala si to, poslouchá a hltá každé slovo!

Magdalena a Violeta stanuly nahé naproti sobě. Jedna druhé se dívaly do očí a bušila jim srdce zrychleným tepem ze vzrušení.

„Já, Magdalena, se od nynějška oddávám nošení tang všeho druhu, pro potěchu nejen mojí. Prosím zopakuj.“

Violka se chvěla. „Já, Violeta, se oddávám od nynějška nošení tang všeho druhu, pro potěchu nejen mojí.“ Popleta jedna, ale to nevadí.

„Slavnostně přísahám, že budu vždy poslušna Sesterstvu Tang a budu hájit práva nosit a milovat tanga.“ Magda významně pohlédla na sestru a zvedla ruku s dárečkem.

Violka to pochopila a řekla téměř to samé a zvedla ruku s pruhovanýma tangama.

Obě se tvářily vážně. „Jako tvá sestra ti, Violeto, daruji to nejcennější, co mám,“ podala Violce dáreček.

„Jako tvá sestra ti, Magdaleno, daruji to nejcennější, co mám,“ Violka darovala Magdě její tanga.

„Nyní se oblečeme na stvrzení naší přísahy.“ Magda si natáhla tanga a hezky si je zařízla do zadečku.

Violka opatrně otvírala krabičku. Slzy jí tekly velké jako hrách. Dojetím nemohla ani mluvit. Dnes bude mít svá první tanga. Magda se také rozplakala.

V krabičce byl složený malý hadřík. Violka ho vzala a rozložila. Jako motýl, který se vyklube z kukly a stane se krásným, tak i tato tanga prozářila pokoj. Byla střihu T a v bederní části byly krajky. Byly hedvábné a celé růžové, kromě krajek, které v kontrastu byly černé. V místě, kde se dotýkaly svatyňky, měly trojitou vrstvu, pro bezpečné nošení a pohodlí. Na přední straně byl černý tenký nápis VIOLETA a vzadu drobným písmem věnování: Od milující sestry, Magdaleny, andílkovi.

Viola vzlykla a rychle si je natáhla. Magda pozorovala, jak si poprvé zařezává tanga do malé prdelky a jak pod nimi mizí holátko.

„Děkuji,“ zavzlykala Violka a pevně objala sestru, která si čupla, a plakala jí na rameni.

A tak vzniklo Sesterstvo Tang. Po čase se rozrostlo o několik nejlepších kamarádek. Scházely se často a vždy byly jen v tangách. Vzájemně si darovaly prádýlko a milovaly se tak, jak se jen sestry milovat dovedou.

Návaznost na povídky: Magdalena (počátek), Magdalena (Jana… a panna?) [2]

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist