Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Letní tábor

Kategorie: První sex
25.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 26 hlasů

Bylo mi patnáct jela jsem svůj poslední letní tábor před nástupem na střední. Máma se rozloučila se mou a já nastoupila do vlaku s ostatními táborníky.Seděla jsem vedle své nejlepší kamarádky Radky celou cestu jsme se bavili vlastně jen Radka já jsem se nepřetržitě koukala na kluka v našem kupé. Nikdo ho neznal.

Jak jsme dorazili k táboru ukázalo se že je to náš vedoucí a já a Radka jsme ho dostali jako skupinového vedoucí. Byla jsem ráda. Tomáš byl pěkný urostlí chlap. Vlastně všechny holky se do něj zamilovali. Ke konci táboru jsme měli rozlučkový táborák. S myšlenkou že neuvidím přátelé z tábora jsem se s brekem šla projít. Netušila jsem že mě nejen sleduje.Na nedaleké mýtince jsem se posadila a brečela. Přišel ke mě blíž byl to Tomáš vzal mě moji uplakanou tvář a sevřel mi slzy a řekl mi <proč pláčeš světluško>já jen řekla že sama nevím že mi budou lidi z tábora moc a moc chybět. Pak mě políbil moje první pusa byla nádherná. Svlékla jsem si mikinu a on se na mě podíval a zašeptal mi . Položil mě do trávy hladil mě prsa,ruce, tváře, stehna. Moc jsem to chtěla sundala jsem si kalhotky a on měl stopořeného čuráka. Zajel do mě já jsem vykřikla ale slastí. Šukal mě jemně ale tak krásně. Oblékli jsme se a šli jsme pomalu do tábora. Tam si ani nikdo nevšiml že jsme chyběli. Další den jsme vlakem odjeli jako pár. Radka mi záviděla že jsem s Tomášem ale nic neřekla mi sama si prožila svůj první sex s kamarádem z tábora. A teď mi je třicet jsem stále s Tomášem a pořádáme tábory pro děti.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Burda napsal

Z těch gramatických chyb mne tak bolí oči, že ani nevím o čem to bylo. Hrůza!

Joe napsal

Ach, ta čeština! Urostlý podle vzoru mladý a vždy pamatovat na to, že dívky chtěly, píšeme Y, chlapci nemohli, píšeme I

TOPlist