Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Lesbické kamarádky a jejich první milování

Kategorie: Lesbičky, Petting, Teen
04.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 36 hlasů

Když mi bylo 15 let, začala jsem chodit na střední školu. Zezačátku se mi tam docela líbilo, měli jsme celkem fajn kolektiv, dobré profesory a hlavně našla jsem si tam skupinku asi 4 kamarádek, se kterýma jsme dělali různé blbosti, chodily ven, za školu atd… Postupem času jsem si všimla, že jedna dívka z naší party – Dominika , se ke mě chová tak nějak jinak, pozorně, hezky.

Začala mi psát různé SMS že mě má moc ráda, že je ráda, že mě na škole potkala, že jsem pro ni nejdůležitější člověk ve třídě atd… Časem její SMS začínaly přituhovat, už jsem nebyla jen nejdůležitější člověk ve třídě, ale rovnou na celém světě a taky to nejkrásnější, co může člověka potkat atd… Zezačátku jsem byla k jejím SMS dost chladná a nebrala jsem to nijak vážně, nepokládala jsem tomu žádný význam, ale pak, když se na mě neustále dívala a pořád hledala příležitosti, jak být se mnou, začínala jsem nad tím více přemýšlet.

 
Pro okolí jsme byly nejlepší kamarádky, pro sebe oficiálně taky, ale obě jsme cítily, že je v tom i něco víc, ale ani jedna z nás nenašla odvahu to té druhé říci. Jak říkám, zprvu jsem se tomu bránila, pak už to ignorovat nešlo a já se i přes to, že rozum mi říkal ne, do ni šíleně zamilovala. Bylo to hrozně silné!! Nikdy předtím jsem k nikomu nic takového necítila. Každé ráno, vystřelila jsem rychle z postele, abych ji už konečně viděla. Čekaly jsme se vždy na zastávce a už z dálky jsme se ne sebe usmívaly. Byla jsme štastná , když jsem byla ve škole, protože jsem tam byla s ní. Odpoledne se nám nikdy nechtělo domů a tak jsme se někdy na zastávce loučily i další hodinu. Pak jednou jsme měli důležitou písemku ze sociologie, napadlo mě, že se můžeme učit spolu. U ní nikdo nebyl doma, takže jsme se šly učit k ní. Sedly jsme si vedle sebe na postel, rozevřely sešity, ale do učení jsme se moc neměly, tak jsme si jen vedle sebe lehly a povídaly si. Přitom, jakoby nic, jsme se hladily po rukách a tvářích. Z písemky jsme samozřejmě obě dostaly 5, ale to nám bylo v tu chvíli jedno.
Začaly jsme k sobě chodit častěji. Vždy jsme si vedle sebe lehly, hladily se, poslouchaly hudbu a povídaly si.
Takhle to šlo až do začátku prosince, kdy měla „má“ Dominika narozeniny – 16. Jako překvapení jsme já a ještě spoustu dalších kámošek a kámošů ji pozvali na discotéku. Dost jsme všichni pili, takže zábrany šly brzy stranou… Byly jsme s Dominikou domluvené, že po discotéce budeme spát u nás, at nemusíme chodit v noci domů samy. To, že rodiče byli na oslavě a já měla byt jen pro sebe, jsem ji neřekla. Na discotéce jsme spolu pořád tančily a docela v těsné blízkosti, pak už bylo ale celkem pozdě a všichni postupně odcházeli, tak jsme šly také. Z discotéky to k nám bylo jen pár zastávek tramvají, takže jsme byly za chvíli doma. Všechen alkohol už z nás skoro vyprchal, ale dobrá nálada stále přetrvávala.
Plácly jsme sebou na moje velké letiště, pustily CD, rožly malou lampičku a ještě jsme vzpomínaly na zážitky z discotéky.
Pak jsem se převlékla do své noční košilky a úmyslně jsem si pod ní nic nenechala, Dominice jsem taky půjčila mou nejkratší noční košilku, ale ta si pod ní nechala tanga. Pak jsem vzala balíček a řekla ji „vlastně jsem ti ještě ani pořádně nepopřála k narozeninám, tak teda, at se ti splní vše, po čem toužís a hlavně hodně lásky“ a předala ji měkký balíček zabalený do červeného papíru. Poděkovala a otevřela jej – byl to plyšový medvídek s nápisem „je taime“ (francouzsky-miluji te) „je, ten je krásný, dík“ řekla, až pak si všimla nápisu….
Pohlédla mi hluboce do očí, pak se zadívala na mé rty a pomalounku se přiblížila. Já jen zavřela oči, pootevřela ústa a napjatě čekala… Až jsem ucítila její krásné, hebké rty na mých… a pak její jazyk v mých ústech, bylo to poprvé, co jsem se s někým líbala, bylo to krásnější, než v mých nejtajnějších snech. Dominika už byla zkušenější, asi poznala mou nezkušenost, tak mě zezačátku líbala pomalounku a něžně, pak vášnivěji a rychle. Líbaly jsme se strašně dlouho, pak mi líbala tváře, ouška rty, až její ruka vjela pod mou košilku přímo na mou vztyčenou bradavku. Moje prsa byla tenkrát ještě velmi malá, ale řelka bych, že pěkná… Krásně mi mezi prstíky dmula mé bradavky a já slasí začala vzdychat.Pak mi košilku sundala úplně a já před ní byla úplně nahá. Lehla jsem si na záda a jen se nechala unášet tou nádherou. Své rty přitiskla na mou bradavku a začala ji líbat, sát a olizovat, bylo to tak krásné a vzrušující, nic krásnějšího jsem nikdy předtím nezažila!
Sténala jsem stále silněji… stále mi líbala má prsa a její ruce se pomém bříšku pomalu přibližovaly až na mé nejintimější místečko… Lehce jsem roztáhla nožky… Cítila jsem, jak si její prstíky pohrávaly s mými chloupky a pak šly níž až jsem je cítíla na svém nedočkavém poštěváčku! Byla to nádhera, sténala jsem tak slastně a tak nahlas, že to hraničilo s řevem. Dlouho mě dráždila na poštěváčku, pyscích a okolo vchodu do mé komůrky, až jsem to vzrušení nemohla vydržet a sama jsem se na její prstík nabodla, ach, nikdy bych nevěřila, že jeden prstík v mé studánce dokáže způsobit takovou rozkoš a nádheru, Dominička přidala ještě dva prstíky a já se ocitla na pár vteřin v ráji – to když jsme se svíjela v první orgastické křeči v mém životě. Šťávička slasti ze mě přímo tekla a tak si má kráska nenechala ujít ani kapku a celá má mokrá stehýnka, kundičku a taky prdýlku mi pořádně vylízala! Bylo to snad ještě krásnější pocit, než předtím… Druhý orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat a já vyletěla jak raketa znova do vesmíru! Pak si na mě lehla, políbila mě a řekla: „Miluju tě“ „Taky tě miluju“ odpověděla jsem a oplatila jsem ji mou lásku stejnou mincí jako ona mě…. Po jejích dvou krásných dlouhých orgasmech jsme ještě vedle sebe dlouho ležely a hladily se a šeptaly si krásná slovíčka, tak dlouho, dokud venku nevykouklo sluníčko a my spolu konečně v obětí usly….

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 36 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

mária napsal

krásne

Marek napsal

He to krasny a jiste I pravdivy pribeh. Jako make my 13 letemu se mi stalk neco podobneho s mym 30 letym strycem Ottou. Byline to krasne tolik, Jen skoda ze od chvile co jsem she o svoji slast podelil s rodici jsem stryce uz nikdy nevidel

TOPlist