Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Láska na hraně zákona

Kategorie: Teen
04.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 31 hlasů

Láskyplně skloní hlavu do dívčího klína.

Ania zabořená do měkkého křesla, zavzdychá slastí, když Noel špičkou jazyka jemně přejede po její mušličce. Dívka hnědovlasou hlavu rychle odtlačí rukou a zašeptá: „Počkej, počkej, to bychom neměli…“

Noel pohlédne do mladé krásné tváře orámované zlatými vlasy, které, nyní trochu rozčepýřené, padají v proudech přes ramena, drobná ňadra s bradavkami vzdouvajícími se pod téměř průsvitným tílkem, až dolů k bokům, jež zakrývá bílá sukýnka, nyní vyhrnutá k pasu.

„Ty to nechceš?“ zeptá se jí potichu, trochu se nadzvedne a Ania vzrušeně polkne při pohledu na jeho do půli těla svlečenou postavu, pokrytou pletenci pevných svalů.

Noel přes tílko něžně políbí bradavku, a pak znovu, až na tom místě vznikne drobný vlhký flíček. Rty zamíří o trochu výš, lehce přejedou po klíční kosti. Cítí na jazyku slanou chuť dívčí kůže a v nose ho šimrá parfém, jemná vůně dráždící smysly až na samou hranici snesitelnosti.

Ania zasténá, když její krk ovane Noelův teplý dech. Další polibek ucítí na líci a pak v koutku úst. Snaží se zadržet pevnou ruku, která se mezitím přiblíží až k okraji jemného ochlupení mezi útlými stehny. Na chvíli se ale zapomene, když milencovy rty stisknou její mezi svými a lehce nasají.

Noelovy prsty se v té nestřežené chvíli dotknou poštěváčku. Aniin sten zadusí dalším polibkem, tentokrát prudším a žádostivějším.

Dívka pootevře ústa, jakmile ucítí milencův pátravý jazyk a nabídne mu ten svůj. Rukou jej stále drží za zápěstí, ale už se nebrání, když prsty sjedou z naběhlého poštěváčku k okraji vstupu do mušličky. Při dotyku se její tělo zachvěje, jak ji do klína šlehne sladký nával. Pustí Noelovu ruku a přejede prsty po jeho džínách v místě rozkroku. Dotkne se přes kalhoty přirození, jenž se napíná, připravené poskytnou ji ještě více rozkoše, pokud si to bude přát.

Noel ji přestane líbat na ústa, rychlým pohybem mohutných paží dívce vyhrne tílko a jazykem pošimrá vztyčenou bradavku, přitom zanoří první článek prostředníčku do navlhlé jeskyňky.

Ania se kousne do rtu, zaskučí a prohne se v bocích, prst do ní pronikne ještě víc. „Noele…“ vydechne, zatímco křečovitě tiskne látku křesla. Opět uchopí jeho ruku, když se z jednoho prstu, jemně se pohybujícího už na vnitřním okraji roztoužené svatyně, stanou dva.

Posadí se, čímž Noela donutí se narovnat, postavit, stočí zraky nahoru, aby viděla na milencovu pohlednou tvář, a opět se přes kalhoty dotkne údu.

Teď je to on, který zavzdychá, rukama prohrábne zlaté vlasy na a zavře oči.
Anie po kalhotách přejede celou dlaní nahoru a dolů, ten pocit připravené mužnosti ji vzrušuje, cítí, jak pod její rukou tvrdne ještě víc.
Rozepne mu poklopec. Za mírného zvuku se rozjede a odhalí pohled na trenky z hebké látky, jež ji vybízí k dalšímu kroku. Znovu úd poškádlí, potom shora sáhne rukou za gumičku a napnuté mužství osvobodí.

Noelovi se zrychlí dech, když Anie uchopí žalud mezi prsty a začne jej pomalu třít. Na špičce penisu se zaleskne kapička milencova vzrušení, rychle ji slízne. Chvíli přes ni kmitá jazykem, jak se po kapkách uvolňuje další míza, pak žalud zcela odhrne a vsune si jej do úst.

„Anie,“ zašeptá Noel a v reakci na její snahu se začne podvědomě pohybovat v bocích. „Počkej,“ vyhrkne ze sebe v tiché prosbě.

„Co se děje?“

Noel ji uchopí v pod paží, odtáhne, jako by se teď bránil on, ale jenom pro to, aby Aniu znovu položil do sedačky. Klekne si a položí se mezi roztažené nohy, aby se přitiskl k jejímu tělu.

Dívka vykřikne, když na okraji roztoužené dírky ucítí dotek jeho penisu.

„Ššš,“ vyrazí ze sebe Noel, zakryje ji rukou ústa.

Anie se zakousne se do jeho dlaně, aby potlačila nutkání křičet. Noel penisem mušličku na povrchu dráždí. Pak do ní pronikne.
Dívka proplete ruce za hnědovlasou hlavou a přitiskne ústa na Noelův krk, který saje a kouše a při tom tiše sténá. Nohama obepíná Noelovy hýždě, když ten do ní s každým přírazem proniká hlouběji a hlouběji. Cítí jej v sobě, jak se pohybuje, jak ji vyplňuje a podbřiškem se jí rozlévá tupý tlak a horko, mísící se s lehkou bolestí, která však jenom umocňuje pocit z jejich spojení.

V kundičce ji slastně zaškube, pak ještě víc, už nemůže ani křičet. Jenom trhaně vzdychá, když se frekvence stahů její pochvy stále stupňuje, až přejde v intenzivní orgasmus.

Noel na chvíli přestane přirážet a sám vzrušený na nejvyšší míru pozoruje svíjející se dívku, která se pod jeho tělem zmítá a třese v návalech rozkoše.

Stahy ustávají pomalu. Anie v sobě stále cítí jeho ztopořený penis. Když se začne znovu pohybovat, její mušlička zareaguje dalšími křečovitými stahy.

Noel ji tentokrát pevně uchopí jednou rukou pod zády a druhou za zadeček, přitiskne se na ní celým tělem. Začne přirážet rychleji a zběsileji.

„U-udělej se do mě,“ trhaně vydechne Anie na pokraji dalšího orgasmu, když Noel začne zprudka dýchat v náznaku vlastního vyvrcholení.

Milenec neopustí tekoucí jeskyňku, když to na něj přijde.

Anie vnímá škubání jeho penisu ve své kundičce, zasáhnou ji pocity ještě silnější, než ty předchozí. Brnění pochvy přejde v jeden neustálý proud slasti. Po dívčím zadečku stéká šťáva smíchaná s Noelovým semenem.

Milenec ji svírá tak, že nemůže skoro dýchat, zatímco se křeče jeho údu prolínají s jejím vlastním orgasmem.

Po chvíli se Noel uklidní, sevření povolí.

„Miluju tě,“ pošeptá Anie a pootevřené rty vzdychají, zatímco mušličkou ještě hýbají ve zpomalujících se intervalech záchvaty slasti.
Noel přirození vytáhne. Ten pohyb znovu rozehraje symfonii krátkých záškubů nateklé jeskyňky, až z ní vystříkne čůrek mileneckých šťáv, jenž potřísní křeslo i koberec.

Anie se schoulí do klubíčka a obejme si kolena rukama, zatímco tělem ještě proběhne občasné zachvění.

Noel zapne džíny, oblékne tričko a podívá se na hodinky.

„Já vím, už bych měla jít,“ vzdychne Anie, vstane, vezme do ruky nabízený ručník a pečlivě si otře kundičku, stehna i zadeček pokrytý rosou z jejich milování.

Políbí Noela na ústa. „Uvidíme se zase zítra?“

Zvoní!

Noel jí polibek oplatí. „Zítra, po tělocviku.“

Ania se na něj usměje a zavře za sebou dveře do kabinetu.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 31 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist