Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kulečníková SM

Kategorie: BDSM
25.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Nebylo co dělat byl víkend . Tak se dva milenci domluvili že si půjdou zahrát kulečník.¨Nejprve se Jan stavil pro svou milovanou Míšu, doma a byl udiven nad vyzývavostí jejího nového oblečení . Kožená sukně se jí pěkně obtahovala kolem jejích boků . Její halenka měla  velký výstřih.Tělo bylo v té lesklé, černé kůži naprosto hezké, že místo kulečníku ji chtěl vysvlíknout a pomilovat.

Poznala to ihned když jí dal pusu na přivítanou. Tak se Míša raději obula do bot na vysokém tenkém podpatku a řekla : „Jdeme. Přeci tady hned nezůstaneme.“  Jan ji objal kolem pasu a šli si zahrát v jinak nudném městě kulečník. Za  Janovou přítelkyní se cestou otáčeli chlapci. Takhle ji tu nikdo neznal.
Zašli  hned do prvního baru z kulečníkem. Byl nově otevřen a nikdo kromě dvou  majitelů a barmana tu nebyl. Bylo tam tak 20 míst k sezení. Kulečník byl vzadu za záchodem i s šipkama.  Byl tam jen jeden stůl a nikdo tam neviděl. Perfektní místo na kulečník . Dali si pro začátek bílé víno, protože věděli, že budou hrát dlouho. Na Míše mohli barman i majitelé oči nechat. Pořád se na ně chodili dívat jak hrají. Nebylo ani divu. Míša z dlouhými vlasy a tou sukní a lesklými a punčoškami se jim líbila. Jan žárlil. Schválně ji  před nimi líbal a osahával, aby bylo vidět ke komu vlastně patří. To se jim nelíbilo.

Chtěli si zahrát kulečník o panáky. Tak s nimi hráli. Doufali že se tak zadarmo opijí. „Já jsem Pavel,“ odpověděl jeden z majitelů . „Já Petr.“ Oba Janovi podali ruku a  Míše dali pusu. Začali  hrát a Janovi to nešlo. Míša ho tak rozptylovala ve hře. No spíš to byla Janova žárlivost. „Tak. Dost her,“ Prohráli. Janovi to nevadilo, protože Míša ho  při předávání tága, tak krásně líbala. Čím víc pili, tím déle a vášnivěji. Jenže majitelům se to zdržování nelíbilo. Tím pitím začali Míšu obtěžovat. To se Janovi tedy nelíbilo. Tak chtěl odejít s Míšou domů. Řekl barmanovi, že bude platit. Jenže barman na Jana : „Už je zavřeno. Zaplatí za tebe tvá přítelkyně. Když už je takhle vyzývavě oblečená, jako kurva. Hezky nám všem třem přidrží.“  Hned na to slova “kurva“ Jan vylít a začal hájit čest své milenky. Jenže na něj byli tři jeden držel jeho milovanou za kozu a ruce, aby  mu neutekla. Jeden majitel  chytil Jana ze zadu a barman ho mlátil pěkně pěstí do břicha. Přitom řval: „Zacpi té kurvě hubu ať neřve, nebo ho zabijeme! Ať se hezky koukne, co jí čeká, když nebude spolupracovat, jako její miláček.

Musí nás všechny nechat vystříkat. Nechat svést na sobě. Hlavně vykouřit čuráky. Jeho zmydlíme, ať ví, že se do slušného podniku z kurvou neleze.“ Milenka plakala a Jan už  s omláceným hrudníkem klečel na zemi. Majitel i barman už do  něj hezky dlouho kopali a z Janova nosu tekla krev. Pak ho svázali k židli. Rukama za židli a nohy k nohám židle. Byl bezmocný a jeho milenku už líbal někdo jiný. Míša křičela a bránila se. Jan se chtěl ze svázání dostat, jenže nemohl a stejně by ho čekal jen další výprask. Tak jen zoufale pozoroval, co jeho milé dělají. Posadili ji na kulečník. Bránila se, ale nechtěla dopadnout, jako Jan, tak raději spolupracovala. Poslouchala pány majitele. Barman si vyndal svého ptáka. Pěkně ho zasunul do Míšiných úst a dusil ji na ptákovy. Její kundu nechal vylízat Janovy. Prý ať mu jí nasliní a pěkně připraví, aby si neodřel ptáka. Oba majitelé se věnovali  bradavkám a pěkně jí je týrali. Jan olizoval  Míši kundu. Poté, co Míša vzdychala rozkoší mu barman  zacpal  hubu utěrkou na nádobí, aby neřval, jak mu jeho milou oškukaj. Raději budou poslouchat ji, jak ječí bolestí. Jeden majitel si nechal od Míši kouřit ptáka a držel ji přitom za vlasy. Funěla vzteky, ale musela fungovat.
Barman ji píchal ze zadu  a mlátil ji přes zadek. Druhý majitel měl taky ptáka pěkně v pozoru  honil si ho v ruce a kopal do Jana. Shodil ho i ze židličkou na zem a  kopal a kopal. Míša se pěkně vztekle stahovala. Barman se na ni  vystříkal. Pak se  vystřídal  se svým šéfem v kopaní do Jana. Pěkně se po něm procházel a druhý majitel začal šukat Míšu, ale rovnou do zadku aby zařvala bolestí. A Míša opravdu řvala. Pavel  majitel, kterému právě kouřila ptáka názorně  fackováním vysvětlil, že se to nedělá takhle vyhodit  jeho ptáka s pusy ven. Narážel pěkně na mandle. A Jak ho to přirážení a dušení vzrušovalo vystříkl do Míšininých úst a ještě ji chvíli měkkým ptákem dusil. Mezitím se i Pan majitel Petr přesunul do Míši kundy, která už byla pěkně roztáhlá. Když viděl, jak ji Pavel pěkně podusil tak si ji hezky otočil ústy ke svému čůráku. Zarazil ho do Míši pusy až zvracela a nechal ji to pěkně očistit. Pavlovi mezitím poradil, ať jde odvázat toho jejího krasavce. Odnesl si Míšu na kulečník a pěkně ji ojel z roztaženýma nohama. Hekala slastí, tak ji začal týrat bradavky, aby to neměla tak hezké. Mezitím přitáhli zmláceného Jana.

Petr šukal Míšu a Jan se na to musel koukat. Barman přinutil Jana, aby Petrovi přitom šukání Míši lízal boty a on zmlácen je lízal. Petra to opravdu bavilo a vzrušovalo. Tak ji hezky píchal. Míša vzrušeně vzdychala a on ho zní vyndal a vystříkal se jí na břicho. Pak Míšu schodil z kulečníku a nechal ji ošetřovat svého Jana. Když už se mu to zdálo dlouhé tak zařval: „Zavíráme!“ Vyhodili je oba z hospody a Míša nesla Jana domů.Zmláceného a ona ubrečená.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist