Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kontrola

Kategorie: Šukačky
09.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Bylo odporné hnusné ráno a moje až moc aktivní matka mě objednala na preventivní prohlídku a tak jsem se po rozmrzelém vztaní z postele a hnusně výživné snídani vydal s matkou na cestu, Když jsme dorazili přivítala nás moc pěkná a mladá sestřička. Zapsali jsme se do pořadníku a když na nás přišla řada už nás očekával doktor. Řekl mi že mi dnes prohlídne krk, břicho a mé pohlaví, čož mě nepříjemně udivilo ale co jsem mohl dělat.

Pan doktor mě prohlížel velmi titěrně a po patnácti minutách řekl že musí jít a moje matka odešla i s ním a pouze mi řekla že si musí ještě něco zařídit a už byla pryč. Moje pohlaví zůstalo na sestřičke s k „velkejma dudama“. Tak mi ho teda ukaž .. řekla a já naní vyvalil svýho 17 cm čuráka, až se lekla. Řekla mi že na venek vypadá vše v pořádku ale pro správnou prohlídku bych tě měla oholit a prohlídnout tě pečlivě, nenapadlo mě nic jiného než souhlasit. Ale neměla nic jiného než depilační vosk a to mi věřte já řval přes celou ordinaci ale ta kočka mě něžně utišovala a tak se to dalo vydržet. Když jsme byli hotovi průvanem se zavřeli dveře oba jsme se lekli a zůstalo ticho do té doby než se zeptala : Bolelo to moc ?? odpověděl jsem : ani NE. Ale sestřička stále naléhala na omluvě a po dodělání vyšetřění mi začala ty moje kulky laskat. No to bylo něco……. Nedokázal jsem říct jediné slovo a užíval jsem si toho pocitu. Po chvilce přešla na kládu a ze sestřičky se vyklubala 18 letá pana pracující jako brigádnice ale na bavení nebylo moc času, protože ze sebe mezitím stihla servat většinu oblečení a já se jazykem a rty začal věnovat její krásné škebličce a kliťáčku. Ona začala jemně sténat a mezitím se můj prst probojoval na všechna místa kam chtěl i do černé škvírky, ozvalo se hlasité zasténání. Kdybyste viděli jak se ji klepali ty její snad pětky…… Ale najednou vytáhla pilulku a dala si ji, Už je ten pravý čas , řekla a vrhli jsme se na sebe zasunul jsem a objevili se dvě kapičky krve s hlubokým zasténáním jsme na sobě začali skákat po pěti minutách skotačení jsem se konečně udělal byl to jak můj tak i její největší orgáč za život. Naposled mi ho olízla dala mi číslo a skype pro náhodnou příležitost a s kartičkou „Prohlídka dopadla velice dobře“ jsem se vydal domů na oběd.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Neasi napsal

Ty vole, to je sračka

Hd napsal

Prázdniny na základce v páté třídě jsou nuda co?

TOPlist