Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kočičí mazlení

Kategorie: Lesbičky
23.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Abych pravdu řekla, tak nemám nejmenší tušení co to do mě loni v létě vjelo. Jsme s Vlaďkou odjakživa velké přítelkyně, jsme vdané, máme fantastické muže a až na období puberty, kdy jsme se šíleně zajímaly o všechno související se sexuálním vývojem a životem, jsme se fyzicky nijak vzájemně nevzrušovaly.

Nikdy mě to moc nepřitahovalo k jiným ženám, nikdy jsem nesnila o tom, že se miluju s nějakou jinou ženskou a každopádně mě ani ve snu nenapadlo, že to budu já, která v tamhle ohledu převezme iniciativu a svede příslušnici stejného pohlaví a navíc jednu z mých dlouholetých nejlepších kamarádek.
Tahle neuvěřitelná věc, kterou zde chci vylíčit, se udála jednoho horkého letního dne. Ležely jsme s Vlaďkou na dece před naší chatou a opalovaly jsme se. Bylo parádní vedro a sluníčko hřálo jako zběsilé. Chvilku jsem si zdřímla, a když jsem se vzbudila, zjistila jsem, že jsem vzrušená. Proč, to dodneška nevím. Podívala jsem se na Vlaďku ležící vedle, která měla na sobě jen mrňavé bikinky. Ale za moje vzrušení nemohly ty bikinky, protože Vlaďka vypadá báječně, ať má na sobě cokoli. Nepatrný horní díl bikinek zakrýval jen malou část jejích velkých ňader. Podívala jsem se zasněně na jejich zlatavou kůži. Pohled mi sjel po jejím fantasticky tvarovaném těle.

Vlaďka je v pase neuvěřitelně štíhlá. Boky má nádherně oblé, takže ještě zvýrazňují štíhlost jejích nohou. Má opravdu podobu přesýpacích hodin a pohled na ni je pro muže pravou pastvou. Tenkrát ovšem její vnady vzrušovaly mě. Podívala jsem se na její poloztopořené bradavky napínající tenkou látku bikinek. Její Venušin pahorek se lákavě dmul pod jejím kulatým bříškem. V té chvíli jsem si uvědomila, proč Vlaďka tak mocně přitahuje muže. Posadila se a usmála se na mě, a já jen doufala, že nedokáže číst myšlenky. Pak vstala a protáhla se. Vypadalo to skoro, jako by se přede mnou předváděla. Pohybovala se nesmírně elegantně a neuvěřitelně svádivě vystavovala na odiv svoje bujné tvary. Po chvíli se vrátila na deku a lehla si na břicho. Byla jsem z těch necudných myšlenek a choutek, které mi táhly hlavou, úplně zmatená. Dostat chuť na jinou ženu bylo pro mě něco zcela nového.

Toužila jsem polaskat její ňadra, líbat ji, a to nejen na ústa, ale po celém jejím nádherném těle. Hrozně se mi zachtělo cítit vůni jejího těla, přejet mazlivě rukama po jejím oblém bříšku až dolů k… Znovu jsem pohlédla na Vlaďku. Ležela na břiše, najednou si dala ruce na záda a rozepnula si podprsenku. Její prsy vyklouzly ze svého vězení a já jsem zahlédla bělostnou pokožku jednoho z nich. Byla jsem hrozně vzrušená, srdce mi bušilo jako šílené, ňadra se mi nalila žádostí, až jsem měla strach, že mi roztrhnou podprsenku. Bradavky jsem měla tak tvrdé a špičaté, že mi málem protrhly látku. Mušličku jsem měla tak rozpálenou a vlhkou, že jsem cítila, jak mám na kalhotkách mokrou skvrnu. Znovu jsem se podívala na svou přítelkyni a to samozřejmě můj stav nijak nezlepšilo. Vlaďka byla v té chvíli nejžádoucnějším člověkem, kterého jsem kdy viděla. Začala jsem fantazírovat o tom, co všechno bych s jejím nádherným tělem mohla dělat. Ze vzrušených úvah mě vytrhla Vlaďka, když na mě promluvila. Vůbec jsem nevnímala, co mi říká. Prosila mě, abych jí namazala opalovacím olejem záda. Chvíli jsem uvažovala, jestli to vůbec zvládnu, aniž při tom omdlím chtíčem, ale pak jsem se vzpamatovala a vstala jsem. Nakapala jsem jí olej na záda a začalaho roztírat hezky odshora dolů. Ruce se mi třásly, když jsem jí vtírala olej do rozpálené, hebké kůže. Nalila jsem jí na záda toho oleje moc, a tak jsem jí ho roztírala i po okrajích ňader.
Pak jsem jí začala sjíždět k bokům a věřila jsem, že to zvládnu bez velkého trapasu. Jenže vzápětí jsem se podívala na její oblé boky a vyšpulenou lákavou prdelku. Nádhera, zamumlala Vlaďka, a já jsem dodnes přesvědčena o tom, že na mě v té chvíli vyšpulila zadek ještě o trochu víc. Kulaté půlky přímo volaly potom, abych je polaskala. Začala jsem jí roztírat olej na bedrech a ještě níž. Nepromluvili jsme ani slovo a Vlaďka ani v nejmenším nezaprotestovala, když jsem jí rozvázala šňůrky na plavečkách. Ukázaly se mi dvě perfektní obliny s růžovým trojúhelníčkem uprostřed, obklopeným svěže hebkou zlatavou kůží. Moje hladové ruce jí roztíraly olej po zadku a masírovaly ho víc, než bylo nutné. Vlaďka zasténala. Byl to nádherně dráždivý zvuk a já jsem ji hladila dál. Její nohy se trochu rozevřely a já jsem spatřila její mušličku. Začala jsem ji masírovat po vnitřních stranách stehen a mezi kulatými půlkami. Nadzvedla zadek ještě o trochu víc, a já jsem si všimla, že má štěrbinku celou mokrou. Vklouzla jsem do ní svými mastnými prsty a začala jsem jí jezdit mezi růžovými závojíčky. Vlaďka roztáhla nohy ještě o něco víc, takže se jí jeskyňka rozevřela, já jsem spatřila její červené vnitřní závojíčky a lesklou mokrou dírku. Vzrušením celá bez sebe jsem do ní jedním prstem vnikla ještě hlouběji. Vlaďka zalapala po dechu, už když jsem se konečkem prstu dotkla její štěrbinky. Když v sobě ucítila můj prst, zvrátila slastně hlavu dozadu.

Zasunula jsem do ní celý ukazovák, který se začal blaženě pohybovat v jejím vlahém útulném pelíšku. Voněl sladce vůní vzrušené ženy. Nemyslela jsem v té chvíli na nic jiného, než jak dovést Vlaďku k okamžiku blaženosti. Přidala jsem k ukazováku ještě prostředník a začala oběma prsty jezdit v její báječně mokré dírce. Druhou rukou jsem nahmátla její ztuhlý poštěváček a pomazala jsem ho olejem. Čím rychleji a tvrději v ní moje prsty rejdily, tím více roztahovala nohy a špulila na mě svůj zadek. Po chvíli došla na vrchol, celé její dokonalé tělo se roztřáslo, mohutně naříkala a mě nesmírně vzrušil pocit, že dávám jiné ženě neuvěřitelnou radost. Zatímco sedím za stolem a píšu tenhle příběh, někdo zvoní u dveří. To bude určitě Vlaďka, slíbila, že ke mně dneska zajde. Jsme přece nejlepší přítelkyně a náš vztah je prostě vynikající. Ostatně si měla dneska na poště vyzvednout, balíček, ve kterém by mělo být pár věciček, které jsme si objednaly u jedné speciální zasilatelské firmy…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist