Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Klub násilníků 7

Kategorie: Znásilnění
11.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Olga došla do pavilonu hadů, do malé místnosti, o kterou se dělila s kolegou Romanem. Ne,že by Milanovi záviděla pomilování s gorilkou Majou, ale už několik týdnů neměla muže. Jak se to říká? Pomoz si sám. A proč vlastně ne. Olga zapomněla,že jí za chvíli končí směna, zamkla a klíč automaticky strčila do kapsy. V pavilonu bylo teplo. Svlékla si kalhotky, bílý plášť i podprsenku.

Lehla si na pohovku v rohu místnosti. Začala si hladit prsy. Celými dlaněmi je hnětla a masírovala. Pak zvedla hlavu, přiblížila prs k ústům a olizovala bradavku.

Vztyčenou uchopila rty a sála. Chtěla intenzivnější prožitek, tak ji několikrát jemně kousla. Hru završila olizováním se současným kroužením prstem po mokré třešničce. Pohladila se po bocích a bříšku. Ano, teď je na řadě její toužící julinka. Celou dlaň si položil na Venušin pahorek. Prsty mezi stehna. Přitlačila. Cítila příslib budoucí rozkoše. Pomalu dlaní pohybovala. Postřehla, jak jí v lůně přibývá milostné šťávy. Při pohybu směrem nahoru vnikla prostředníčkem mezi závojíčky stydkých pysků. Vzdychla. Jenže zapomněla sledovat čas. Nastala doba střídání směn. Její kolega Roman viděl zavřené dveře, odemkl si tedy svým klíčem. Naskytl se mu nečekaný pohled. Olga ležela na pohovce a nevěděla o světě. Jednou rukou si mnula prso a druhá se ztrácela mezi nohama. Roman nevěděl, co má dělat. Správné by bylo vytratit se … jenže lidi nedělají jen správné věci. Chvíli se užasle díval na Olgu. Pěkná dobře vyvinutá třicítka. Manžela má po operaci, jak dlouho už asi neměla chlapa? Roman se potichu svlékl a přistoupil k Olze. Svůj zatím měkký ocas jí položil mezi pootevřené rty. Lekla se a otevřela oči. Pohladil ji po tváři a prstem naznačil, aby nic neříkala. Vzal ji za ruku, co měla v klíně a ponořil mezi její stehna hlavu. Zaútočil jazykem na zduřelé poupátko rozkoše.
Olga se nedovedla bránit. Nešlo to. Zalila ji první z mnoha vln orgasmu. Rty stiskla Romanův klacek, který se začínal sunout do jejích úst. Tím mu ovšem v dalším pronikání nezabránila. Naopak. Zřetelně cítila, jak nabývá na objemu. Chce ji zadusit? Roman si klekl tak, aby její hlava byla mezi jeho koleny. A jeho mezi jejími stehny. Neúnavně jí lízal poupátko i dál mezi závojíčky, vychutnával si její mízu a jazykem zajížděl do štěrbinky. Olga uchopila ztopořený ocas rukou a jeho nejcitlivější místa opečovávala jazykem a rty. Vypadalo to, že i Roman už má k vyvrcholení blízko. Postavil se a chtěl, aby jeho hořící meč Olga pustila do své studánky rozkoše. Jenže ona si vzpomněla na nemocného manžela. Přece si nezaslouží její nevěru? Když se to stalo, tak aspoň posvátný chrám manželského štěstí uchová čistý. Posadila se. Začala Romana pomalu a důkladně kouřit. Pochopil, že ona už je uspokojená a on buď bude mít tohle nebo nic. Dlaně jí položil na hlavu a propletl prsty mezi vlasy. Jen volně. Není přece gumová panna, aby ji svíral. Sama dobře věděla, jak ho udělat. V kulkách mu zaškubalo a proud horké lávy vylétl z mužova děla. Olga si vypomohla rukou a vymačkávala další a další bílé porce, dokud se Romanův ocas nezačal zmenšovat. S vděčností k ní poklekl, vzal ji pod koleny a položil si je na ramena. Sesunula se. Prostředníčkem zajel do její mušličky a napodobil pohyby při milování. Přidal další prst a Olga sama mu pomáhala k dalšímu jejímu uspokojení. Jemně si třela naběhlé poupátko a Roman napodoboval pohyb ocasu v její jeskyňce. Vykřikla. Pak už jen zhluboka dýchala a on pomalu pokračoval. Po mnoha vlnách orgasmů sevřela stehna a tím naznačila, že už je vyčerpaná. Položila se na pohovku a Roman vedle ní. Společně odpočívali. Jak by Roman mohl tušit, kde je zrovna teď jeho dcera Sandra?

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist