Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Klub násilníků 5

Kategorie: Znásilnění
08.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Zkušený Eman přesně věděl, co slyší. Když zvuky vyvolané milostnou rozkoší utichly, obešel dům. Nad kamennou zídkou se nakláněla Anna. Byla už několik let vdova a moc na sebe nedbala. Pro koho taky. Zahradník uviděl její vyšpulený zadek; silná stehna byla poloodkrytá, jak se nakláněla, aby otrhala odkvetlé květy na zídce. Jednou rukou se opírala o kameny. Těžké prsy jí visely a chvílemi se dotýkaly zídky. Pohupovaly se, když si odkládala do koše otrhané květy. Emana neslyšela. Ten se přiblížil až k ní a opatrně jí nadzvedl sukni. No ovšem! Proč by se v létě obtěžovala kalhotkami?

Zblízka si prohlížel její mohutný zadek. Dlouhé tmavé stydké pysky ho lákaly. Rozhrnout ty závojíčky … Zamyšleně přejel prstem mezi nimi nahoru a dolů. Anna strnula. Ohlédla se. Eman pokračoval. Prstem jezdil nahoru a dolů mezi jejíma nohama. Dvěma prsty zajel do úžlabiny hlouběji. Rozkročila se víc. Jasná výzva. Celou délkou prstů vjížděl do Anny. Tiše sténala. Osvobodil svůj klacek a vjel do mokré jeskyně. Více se předklonila. Začal jí projíždět v rychlejším tempu. Její prsy se přes šaty třely o zídku. Pevně ji držel za boky a narážel na svůj tvrdý kolík. Anna poznala, že nějakou předehru nemůže čekat. Ale nevyužít situace, jež se už nemusí opakovat?
Sama si rukou začala pohrávat s klitorisem. Však to uměla dobře. Muži o ní nestáli, co s tlustou starší ženskou? Prstem kroužila kolem zvětšujícího se hrášku. Zajížděla mezi závojíčky. Naslinila si prst, aby tření bylo měkčí a vzrušivější. Eman si všímal jen svého ocasu. Neúnavně ho proháněl Aninou jeskyní rozkoše. Přišlo uvolnění. Jeden výstřik, další a další. Annu zalilo teplo. Pokračovala ve svém ukájení. Ještě chvíli … Eman se v ní pomalu pohyboval. Vytékající semeno pomohlo svou hladkou kluzkostí Anně k vyvrcholení. Její prsty opustily klín. Opřela se oběma rukama o zídku a oddychovala. Eman vyjel ven. Urovnal Anně sukni a pokračoval v cestě ke skleníkům. K domu přicházela Karla, kamarádka paní domu. Byla pozvána na večeři u příležitosti Martina a Petrova syna Pavla. Krásných kulatých 20 let.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist