Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kdyby jen Lenka věděla 5

Kategorie: Nezařazeno
22.02.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 1 hlasů

Druhý den ráno jsme se sešli všichni v naš

í soukromé jídelně a pojedli. Lenka mě začal táhnout od stolu, že si musíme o něčem promluvit. Marcela jen řekla, “ jo jasně, jdete si zapíchat, to můžeš říct rovnou ne“ a usmála se na nás. Lenka jen odpověděla, že něco lepšího a táhla mě za sebou do pokoje, který byl původně Marcely s Jirkou. V pokoji mi Lenka řekla, abych se svlékl a lehl si na záda na postel. Ona snad vážně chce šukat ta nymfomanka. Udělal jsem, jak řekla. Ona se také svlékla a nechala si jen kalhotky. “ Dej si ruce za hlavu“ zavelela a já je dal do polohy odváděného zajatce. Pak si na ně klekl a dala mi svojí kundičku nad obličej. Byli jsme v poloze 69. Ucítil jsem z jejích kalhotek vůni Jirkova semene a uviděl, jak jsou celé mokré. Došlo mi, že nafukovací balonek neudrží vše a něco vyteče ven. A sakra, vždyť mi včera řekla, že mi dneska dá laskominu.

 “ Ták a teď se přesvědčíme, co s tebou dělá to semeno. Otevři pusu a papej mlsounku “ dořekla Lenka, odtáhla kraj kalhotek a já uviděj její nateklou kundičku ze které visela hadička s ventilkem. Upustila vzduch a jak vytahovala kouli, začalo mi kapat do otevřené pusty Jirkovo semeno. Během chvilky jsem měl plnou pusu a musel jsem polknout. Můj pták mě zradil a narovnal se jako stavějící se májka. Lenka se začala radostí smát a poplácávala mi ho. Pak mi ještě kundičku nacpala přímo na pusu a musel jsem jí do sucha vylízat. Pak se otočila a napíchla se na můj stěžeň. “ Ták je hodnej můj chlapeček, tak je sto právně“ dořekla a rukou mě pohladila po tváři jak malé dítě. Začala se na mně kroutit a já cítil, jak v ní plandám. Při tom se mě zeptala, jestli jsem už byl kadit a já jí řekl, že ještě ne, že ani zatím nepotřebuji. “ Jenom jestli ty si to nechceš nechat v sobě proto, že se ti líbí představa, že to v sobě máš“ prohlásila a tázavě se na mě podívala. Nepočkala ani na mojí odpověď, slezla ze mně a oblékla si promočené kalhotky. Pobídla mě, abych se oblékl, že jsme tady poslední den a večer jedeme domů a to ještě večer musíme pracovat na miminku. Jak jsme se oblékali, nedalo mi a zeptal jsem se jí. “ Leni víš, vrtalo mi hlavou, jak si včera říkala, že si málem souložila s tím černochem. Co kdyby jsi v sobě neměla tu kouli a Jirka nepřišel, nechala bys ho ?“ Sedla si vedle mne na postel a zadívala se do země. “ No, abych ti pravdu řekla, také jsem nad tím přemýšlela. Nikdy jsme před tím v takové situaci nebyla a ten černoch a jeho velký penis mě jen pohledem dostali do nějakého zvláštního transu, kdy jsem nebyla schopna logicky uvažovat. Ve mně se to celé chvělo a toužilo mít v sobě tu kládu. Tak že asi jo, asi bych ho nechala, aby mne osouložil „, dořekla Lenka, položila mi ruku na stehno a několikrát mě po něm pohladila. “ Ale vždy neměl žádnou šprcku a ty jsi měla plodné dny “ namítl jsem. Opět se podívala do země a jakoby zklamaně pronesla. “ No, vidíš to Petříku, to mě v tu chvíli ani nenapadlo a abych ti pravdu řekla, bylo by mi to v tu chvíli i jedno. Bylo by mi jedno, kdyby to do mně nacákal a já mohla otěhotnět. Prostě celá moje mysl prahla po tom mít ho v sobě „. Opět mě pohladila po stehně, smutně se mi zadívala do očí a já v nich vyděl, že byla sama sebou zklamaná.

 

Když jsme se vrátili do jídelny, kde byl Jirka sám a dosrkával kafe, přišla po chvíli Marcela a potutelně se usmívala. Domluvili jsme se, kdy odjedeme domů a na dalším denním programu. Holky budou něco podnikat spolu a mi s Jirkou, že se pojedeme projet na čtyřkolkách. Jirka mi půjčil vybavení a jeli jsme.

 

Po chutném obědě, když jsme všichni seděli u stolu, mi řekla Marcela, že si se mnou musí o něčem promluvit. Lenka mě jen poplácala po hřbetu ruky a dodala “ jen běž miláčku, je to důležité.“

 

Marcela si mě vzala stranou a říká. “ Lence jsem nabalamutila, že tady v horách je jeden specialista na oplodnění. Že vám připraví roztok, který se pak má čerstvý nalít v plodných dnech do její pochvy a minimálně půl hodiny se tam musí udržet. Těsně před nalitím se do něj musí dát partnerovou semeno“. „Jo, dobře, v tom nevidím problém“ odvětil jsem a Marcela se usmála. „Tak večer v pět tě k němu Jirka hodí. Jo a ráno, když jste nám utekli do pokoje, tak jsem se šla podívat na jeden film, ty jeden mlsounku“, přejela mi prstem po puse, zvedla se a vrátila ke stolu, kde něco špitla Lence, ta se usmála, podívala se směrem ke mně a poslala mi pusu. Bože, jak já jí miluji.

 

Po obědě jsem si zašli všichni do posilovny, kde mě překvapilo, jaké Jirka tahá váhy, ač na to nevypadal. Pak jsme se šli všichni válet na velkou postel a čuměli jsme na filmy.

 

„Bude pět hodin oblékej se kámo, musíme jet za doktorem“ řekl mi Jirka a při tom si oblékal bundu. Lenka k němu přišla a začala mu děkovat, že to pro nás dělá, že mít dítě pro nás moc znamená a že tu sumu za nás zaplatí. Jirka jen řekl, že v poho a Marcela dodala, že tady zatím Lenku připraví. Dostal jsem od Lenky vášnivý polibek a šli jsem po chodbě ven z hotelu. V tom za námi slyším dupot a Marcelu, jak křičí, aby jsme počkali. Když nás dohnala, řekla Jirkovi, aby šel čekat do auta, že za chvilku přijdu. Pak mě za ruku dotáhla do místnosti, která sloužila jako sklad a zamkla za námi. Potutelně se usmívala a začala mi stahovat kalhoty. “ Co to sakra blbneš“ řekl jsem jí. “ Chci to udělat trošku zajímavějším“ odpověděla mi. Klekla si na kolena a už mi ho začala kouřit. A kouřila opravdu mistrně. Vzpomněl jsem si na jeden výraz, který jsem kdysi slyšel v hospodě a to přirovnání k ní teď sedělo. Zdímačka na čůráky. Sála, lízala, rukou honila, kroužila prsty, lehce kousala zuby a už jsem jí pumpoval svojí dávku do pusy. Ještě chvilku sála, pak vstala a přisála se mi na rty. “ Už zase? To už zase ucítím při líbání semeno ? Ách jó „. Pootevřel jsem pusu a vpustil do ní její jazyk. To, co se mi však vedralo do pusy nebyl její jazyk, ale proud mého semeno, které do mně pod tlakem vpustila. Nemohl jsem jinak, než polknout. Ještě chvilku se naše jazyky proplétaly a pak jen řekla, ať už jdu a odešla. Cítil jsem v puse pachuť svého semene a ta chuť nebyla příjemná. Ale co, přeci mě to nezabije a šel jsem k autu. U něj stál Jirka a něco klepal do telefonu.

 

Čekal jsem, že půjdeme do auta a někam pojedeme, ale Jirka jen pokynul, abych šel za ním a šli jsme po ulici mezi domy. Zatavili jsme se u budovy s červenými lampiony a já si začal prohlížet budovu. Byl to ten Jirkův nevěstinec. U vchodu stál vyhazovač a s ním mluvila spoře oděná žena. „Tak pojď “ zařval na mě Jirka od vchodu, kde si potřásl pravicí s vyhazovačem. Došel jsem udiven k němu a dále šel dovnitř za ním až do místnosti, která vypadala jako kancelář. Posadili jsme se a Jirka mi nalil Whisku. Někdo zaklepal a po vyzvání dovnitř vešla asi padesátiletá tlustá ženská, která mě úslužně pozdravila a Jirku také. Byla to nejspíš bordel mamá. “ Tak kolik je dneska objednaných hostů“ zeptal se Jirka a žena mu odpověděla, že zatím 27, ale že většinou jednou tolik jich dorazí bez objednávky. Slušný počet pomyslel jsem si a asi to i pěkně vydělává. Když ženská odešla, řekl jsem Jirkovi, že už je mi to jasný. Ten doktor, co nám má připravit tu medicínu si sem chodí zašukat a přitom nám jí přinese. Jirka se začal smát. „Ty jsi tedy detektiv, ona ti to Marcela neřekla „? Nechápavě jsem na něj civěl, zatím co se smál „. Ta medicína je semeno místních štamgastů, co sem dnes přijdou“ řekl Jirka a pokračoval ve smíchu. Naštvaně jsem se postavil a řekl, že to už je opravdu moc, že tohle ne, že končím. Jirka zastavil svůj smích. “ Marcela říkala, že se budeš zdráhat. Mám ti však připomenout podmínky smlouvy, kterou si sám navrhl“. A zase ten jeho smích. “ No jestli chceš, tak to ukončíme, ale jen pro pořádek. Máme ta videa, která můžeme volně produkovat a dále musíme Lenku seznámit s tvojí smlouvou“, důležitě pronesl Jirka“. “ Né, jen to ne“! instinktivně ze mně vystřelilo a začali se mi podlamovat nohy. Posadil jsem se do křesla a kopl do sebe whisku. Jirka mi hned dolil další. “ Co blbneš, mi přeci chceme jen vaše blaho, aby jste měli dítě a váš vztah se tak udržel. Pij“, pobídl mě Jirka a já pil.

 

Po nějaké chvíli se opět ozval klepot na dveře a vešla bordel mamá. Na stůl položila podnos a odešla. “ Ták, první várku máme tady. Tamhle máš zavařovačku, tamhle nůžky a rukavice „, ukázal k polici u zdi Jirka a věnoval se něčemu v počítači. Na podnose leželo několik zauzlovaných kondomů s bohatou nadílkou uvnitř. Seděl jsem a zaraženě se na ně díval. Padl jsem až na samé dno své hrdosti. Jsem jen nula. Ale Lenka, to je moje bohyně, pro kterou udělám vše. A ona a já tak moc chceme miminko a je jedno, že nebude moje. Překonal jsem se, nasadil jsem si chirurgické rukavice, ustříhl uzel ze šprcky a začal do sklenice vymačkávat její obsah. Byl hustě bílí a držel po hromadě. Vzal jsem další kondom a jeho obsah byl spíše vodnatý. K nosu se mi dostala vůně semene, která plnila vzduch místnosti. Sedm a je to. Vzal jsem whisku a upil. Ťuk ťuk a už se nesly další. Některé z nich byly ještě teplé. Pokračoval jsem ve vyprazdňovaní kondomů, až jich bylo 47. Sklenice byla skoro z půlky plná. Jirka se odtrhl od počítač a řekl, že už to stačí a jdeme. Zadělal jsem sklenici a nesl jí v ruce. Ani nevím jak dlouho jsme tam byli, ale cesta na zpět mi přišla strašně dlouhá. Vůbec se mi nechtělo pokračovat. Několikrát jsem si po cestě prohlížel semeno ve sklenici, které se vzájemně promíchávalo. Dorazili jsme ke dveřím pokoje a Jirka přiložil ucho ke dveřím a naslouchal. “ Jdeme brzy, měli jsme se vrátit až za 20 minut. Jdeme“ zavelel Jirka a otevřel dveře. První pohled, co se mi naskytl byl, že Lenka ležela na posteli na zádech, zadek vysoko opřený o pelest postele a roztažené nohy. Nad ní stála Marcela a celou rukou jí protahovala kundu. Zůstal jsem stát jako sloup. Marcela se na nás usmála a jen dodal, že se už kluci vrátili s lékem. Stále měla zaraženou ruku po zápěstí v její pochvě, kroutila s ní, zatím co jí druhou dráždila klitoris. Lenka se na mě vylekaně podívala a udýchaně na mne začala mluvit. “ To není jak si myslíš lásko, áách, to je pro, úúch, pro naše miminko, áách“ pokračovala ve vzdychání. Marcela stále pokračovala v jejím dráždění a bylo vidět, že se jí to líbí.

 

“ Pička musí být pořádně roztáhlá a uvolněná, aby semeno zateklo co nejhlouběji a kdyby jste nepřišli tak brzo, tak by měla Lenka další orgasmus a mohli jsme aplikovat medicínu. Kolik si jich měla Leni ?“ zeptala se Marcela Lenky a ta jen koktavě odpověděla, že se blíží třetí. “ To je málo, má se to tam nalít při pátém“ řekla Marcela a pokračovala v dráždění. Jirka seděl v křesle a celé dění se zálibou pozoroval.Na Lenku přišel třetí orgasmus, ale Marcela nepřestávala v jejím píchání rukou a třením frajtra.

 

„Už si ho vyhoň do té medicíny“ křikla na mě Marcela. Lenka otevřela oči a začala mě pozorovat. Při tom těžce oddechovala a vzdychala. Položil jsem sklenici na konferenční stolek, stáhl kalhoty a začal si ho honit.

 

Sakra, nechce se mi postavit. Jsem asi nervózní z dění kolem sebe.

 

Ta Mrcha. Došlo mi to, když jsem se podíval na Marcelu a ta se na mne jen ušklíbla a spiklenecky mrkla. Proto mi ho vykouřila, aby mi teď nestál. Asi jí Lenka řekla o tom, že když se udělám, že mi pak nestojí. “ Půjdu to udělat do koupelny“ řekl jsem, vzal sklenici a namířil si to k ní. “ Počkej, počkej, kam jdeš ? To nemyslíš vážně. Lenka třeba neotěhotní a budeš to pak svádět na ní. Jak máme vědět, že to tam nastříkáš ?“ tázavě pronesla Marcela. “ Mě to tady prostě nejde, je tady moc lidí“ vykrucoval jsem se. Lenka na mě smutně koukala a snad mě i litovala. “ Jirko, podej mu šprcku, ať se do ní vycáká, přinese nám to a Lenka si jeho semeno sama smíchá s tou medicínou. Jó, a tu sklenici nech tady“ dodala Marcela a Lenka jen souhlasně kývla. Sakra, dostali mě. Kam Marcela na ty nápady chodí. Byl jsem na ní naštvaný. A dostal jsem nápad. “ Jirko, můžeš mi jít někam pustit nějaké porno, abych se mohl udělat. Já nevím, kde co máte „.

 

Jirka jen řekl, že jasně, vytáhl z šuplíku šprcku, kterou mi dal a šli jsme. Jen co jsme vyšli na chodbu, svěřil jsem se mu se svým problémem a poprosil ho, jestli by se do té gumy nemohl vystříkat on. „Jasně , v poho. Co bych pro kámoše neudělal“ řekl hrdě Jirka a šli jsme do vedlejšího pokoje, původně našeho. Jirka vytáhl tu svojí obludu, já mu podal kondom a on se začal smát. „Si blázen, to já na sebe nenatáhnu. Jsou malé, já tomu říkám dětská velikost.“ A měl pravdu. Když jsem si představil kondom standartních rozměrů, tak to by jsme na to jeho monstrum těžko natáhli. Jirka si ve stoje začal honil péro, zaklonil mírně hlavu, zavřel oči a začal vzdychat. „Dělej kámo, něco vymysli, za chvíli budu“ řekl po chvilce honění. Sakra, sakra, co mám dělat a už jsem slyšel u Jirky úst povědomé zvuky blížícího se orgasmu. Instinktivně jsem se přisál k jeho špičce žaludu a začal sát.Proudy semene mi začali stříkat do pusy až jsem se zalykal a měl jí plnou. Všechno jsem ihned vyplivl do rozbaleného kondomu. Jirka jen čuměl a uznale pokyvoval. Přes stěnu pokoje jsem uslyšel čtvrtý orgasmus Lenky. Kde se to v té holce bere, pomyslel jsem si a vešli jsme do pokoje. Lenka se v doznívající křeči na mě usmála potěšena naplněným kondomem. Marcela se udiveně podívala na Jirku, ten něco naznačil mezi nohama a jí to bylo jasné. Pak jsem Lence přinesl sklenici s medicínou, kterou jsem jí držel vedle hlavy. Lenka vzala kondom, čichla k němu, řekla, že mě poznává a jeho obsah přidala k semenu ve sklenici. Sáhla do sklenice, prstem to vše promíchala.

 

“ Počkej tady a až ti řeknu, naliješ jí to tam“ přikázala mi Marcela a pokračovala v honění Lenky kundičky. Ta začala víc a víc vzdychat a po slovech, že už bude, jí Marcela vytáhla ruku z pochvy a řekla mi, abych lil. Pokračovala v dráždění poštěváčka. Přistoupil jsem a uviděl roztaženou kundičku mé ženy a přišlo mi, že jsem na samém dně zahlédl i děložní čípek. Začal jsem do ní lít to semeno mnoha mužů. To se táhlo přes hranu sklenice jako jeden provaz do vnitřku pochvy, až byla skoro plná. Stření Lenčina poštěváka jí dohnalo k pátému a mohutnému orgasmu. Bylo vidět, jak se stěny pochvy v orgastické křeči stahují a vytlačují a opět nasávají semeno dovnitř, které mizelo někde uvnitř. A já doléval. Nechápavě jsem zíral, jak to v ní mizí a když odezněl orgasmus, měla jí až po okraj plnu. Ve sklenici ještě něco zůstalo.

 

“ Ták Leni, teď takhle alespoň půlhodinky vydrž a ty dolejvej“ dořekla Marcela, sesunula se z postele a s Jirkou z pokoje odešli. Držel jsem Lenku za nohy, zatím co ona jen oddychoval se zavřenýma očima. Zavřel jsem oči a přesto, že nejsem věřící, začal jsem se modlit, aby se to povedlo. Otevřel jsem oči a koukal jsem do stropu místnosti, kde jsem uviděl kameru. No paráda, to bude video, pomyslel jsem si.

 

Zhruba po půl hodině, kdy jsem musel jen jednou dolít do Lenčiny roztažené pochvy mi řekla, abych do ní dal tu nafukovací. Kouli. Vsunul jsem jí do její pochvy, nafoukl a ona vytlačila ven trochu mrdky, která stékala jak po Lenky bříšku mezi její kozičky, tak mezi půlkami zadečku na záda. Rozetřela si to po hrudi na kozičky a nechal vsáknout. Na kůži se jí po zaschlém semeni vytvořili drobné šupinky. Jak pak vstávala, tak část, co měla na zadečku a zádech otřela do prostěradla, na kterém se utvořil mokrý flek. Přetočila se hlavou k pelesti a lehla si břichem na mokrý flek. Pak mě požádala, abych jí zbytky steklého semene rozetřel po zádech. Zeptal jsem sejí, zda jí to nevadí, že leží v mokru, ale jen zakroutila hlavou, že ne, že je to přeci lék a tak jí to nemůže uškodit. A k tomu, že to hezky voní a je jí příjemné, jak se jí to vpíjí do kůže a zasychá to. „A co s tím zbytkem ?“ zeptal jsem se Lenky, přitom jsem v ruce držel sklenici s mrdkou. Lenka jen pootočila hlavou, pohledem zhodnotila, kolik toho v ní ještě zůstalo a pak řekla, abych jí to rozetřel po zádech. No že jsem radši nedržel hubu. Teď si budu muset ruku namáčet v spermatu mnoha neznámých mužů a ještě to budu muset roztírat po těle své milované ženušky. Ách jo, kdyby jen Lenka věděla. Nahnul jsem sklenici na její záda a trošku z ní vylil. Lenka jen napnula svaly na zádech a kolem páteře se jí vytvořilo smyslné korýtko, ve kterém zvolna stékalo semeno do žlábku nad jejím kulatým zadečkem. “ Jé, to studí“ namítla, ale po chvilce se uvolnila. Rukou jsem jí začal roztírat semeno po zádech, až je měla celé mokré. Ruku jsem měl celou ulepenou a prsty se mi navzájem k sobě lepili. “ A co zadeček “ ozvala se Lenka. Naklonil jsem sklenici a trošku z ní vylil na její stažené půlky. Po chvíli uvolnila sedací svaly a ty jak povolili tak, že se jí půlky rozjeli do stran a semeno mezi ně zateklo. Začal jsem ho pečlivě roztírat a vtírat, až se její zadeček celý leskl. Už jsem chtěl sklenici odložit, ale Lenka se na ní podívala a zjistila, že v ní ještě trocha je. “ No přeci to nevyhodíme, muselo to stát strašný prachy. Miláčku, prosím tě, vetři mi to do vlasů, hlavně na kůži ke kořínkům, třeba to zabírá i na to“ řekla Lenka a rozhodila si vlasy na zádech. No co. Měl jsem zkušenosti s vtíráním, když jsem Lence někdy pomáhal v barvením vlasů, jen s tím rozdílem, že tam se to nesmělo dostat na kůži. Rozhrnul jsem jí vlasy a kápl do nich trošku lepkavé mrdky. Jak jsem jí začal vtírat mezi vlasy, začala tvořit pěnu a vlasy navzájem slepovala k sobě. Takto jsem pokračoval po celé hlavě, až mi semeno došlo. Lehl jsem si na bok vedle ní a sledoval, jak rozetřené semeno na jejích zádech zasychá a nebo stéká do žlábku kolem páteře. “ Je mi trošku zima, zahřej mě“ poprosila Lenka a zády se ke mně přitulila. Natlačila mi svůj mokrý zadek do mého klína přímo na penis a zády se mi přilepila k hrudníku. Proto, že byla skoro o hlavu menší než mých 186cm, měl jsem její ulepené a mokré vlasy pod bradou. Cítil jsem, jak se ke mně přilepila a do nosu se mi drala vůně semene. Rukama jsem jí objal a ještě více přitiskl k sobě. Ještě jsem přes nás přetáhl deku a odpočívali jsme. Cítil jsem, jak mezi našimi těly pomalu zasychá semeno a loužička semene, kterou měla v žlábku páteře, mi začal stékat po podbřišku až na prostěradlo, kde se začala vpíjet až pode mě. Trošku mě ta situace vzrušila a začal mi tvrdnout pták. Jak se začal zvedat, tak v jeho ztopoření bránil Lenčin zadeček. Ale jak stále tvrdl, tlak na její půlky se stupňoval, až po mokrém semeni, které měla rozetřené mezi půlkami mezi ně zaplul a žalud se zarazil o anální otvor.Cítil jsem na něm mokro nezaschlé mrdky a tlak sedacích svalů. Bylo to příjemné a s tímto příjemným pocitem na mě přišel spánek.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 1 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist