Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kámoš a bratránek v akci

Kategorie: Gay
17.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 30 hlasů

Jednou nedávno byl velice nudný den a vůbec jsem nevěděl jak se mám zabavit a tak jsme hrál střílečku na svém počítači a v tu někdo zazvonil u dveří a tak jsem mámě řekl, až jde otevřít. Zachvíli se v mém pokoji objevil super kámoš Míra, kterého jsem hodně dlouho neviděl a tak jsem mu řekl, aby se posadil na postel, že hraju teď střílečku a že dohraju jen tenhle level a on řekl, že tu má playstastion a že tu má i hry, že dojde domů a přineseho a máma přišla a řekla že jede do práce že se vráti s tátou až oba zítra, jsem jí řekl, že ok, a hned jsme jí řekl, že mi psal bratránek (13) že přijede, tak že tu přespí.

Kámošovi jsme pučil klíče od bytu a on se do půl hodinky vrátil s playstastionem a hne dpo něm zazvnonil u dveří bratránek, tak jsme mu otevřel.
Bylo později večer asi po desátý a už byla tma, tak jsem řekl Mírovi (16) a bratránkovi, že se jdu vysprchovat než si půjdem lehnout a koukat na horory. Tak jsem se v koupelně slíkl s trika, kalhot a trenek a stoup si do sprchovacího kouta a začal se srpchovat a vtu jsem ucítil jak na mě nikdo šahá tak jsem se otočil a tam byl můj kamarád a řekl mi, „Nechci tě vystrašit, hrozně rád tě totiž vidim a tvůj bratránek usnul u televize, tak můžem spolu něco rozjéct.“, věděl jsem že tim myslel určitě něco okolo sexu, tak jsem mu řekl, až se slíkne a jde ke mě, byl jsem docela stoho v šoku, on si ke mě vlez a řekl, až mu umeju záda a vše co budu chtít, umyl jsem ho celičkoého a když už jsem mu myl jeho genitálie, tak se mu ztopořil, byl okolo hladce oholený a krásně opálený, a jeho penis, musel mít určitě 18 cm. Něž jsme stačil něco říct, tak mě začal líbat s ničeho nic, a já mu to oplácel, líbal jak drak a jeho jazyk v mé puse jezdil jsem a tam, jako anbroušená pila, pak svou rukou zabrazdal na můj penis a začal mě honit (můj pták má okolo 20 čísel) a řekl mi, že takovýho bejka nikdy nehonil a já mu řekl, že se bojim, aby se bratránek nevzbudil a přijal to, osušili jsme se a oblíkli do pyžam a on mě ještě před vstupem políbil a řekl, že to chce, že je hodně nadrženej a já mu řekl že já taky, že je času dost.

Lehl jsem si vedle bratránka a vedle mě si lehl Míra a pod dekou mě chytl za ruku a řekl, že bratránek tvrdě spí, že až mu alepoň vyhonim a já už jsem to nevydržel a nechtěl jsem říkat né, tak jsme ho začal jednou rukou honit a druhou ho ošahávat a líbat ho, bratránek se před jeho orgasmem probudil a zeptal se co děláme a Míra pohotově odpověděl: „Martine, ale nic, jen tady tvému bratránkovi ukazuju, jak se líbá a on se mě chtěl chytnou, aby tě neporbudil“..Martin mu an to řekl, že chce taky naučit líbat a že jestli to pak může říct mámě, a Míra řekl že nesmí, ale Martin byl velice chytrej kluk a řekl Mírovi, že jakto, že on ještě nikdy nevystříkl sperma jako ostatní kluci a Míra řekl řekl, že když to neřekne že mu pomůžem. Míra se naklonil ke mě a povídá Martinovi koukaj, takhle se líbá, a začal mě líbat tak vášnivě, až se mi stoho postavil, a pak se přitáhl k Martinovi a poučoval ho v líbací technice a já jen koukal a pak Martinovi řekl, až se ceelj slíkne a řekl to i mě, oba jsme tak učinili i Míra se slíkl a pak mi řekl, až mu ho vyhonim a vykouřim, že se chce koukat a udělat a že mu bude říkat co má správně dělat, tak jsem ho chytl za jeho nedozrálí a zcela malý penis asi okolo 12 cm a začal jsme ho honit a on se hned vzrušil a tak jsme ho honil, než řekl, bratránek, že už cití takový škubání, tak jsme mu řekl, až to ještě vydrží a vzal sjem si jeho penis dom pusy a kouřil ho, ale jaksi bratránekto nevydžel a poprvé jsme měl v puse, první stříkanec kluka a k tomu ještě bratránka. kouřil jsme ho dál a od sperma byl celý oleptaný. Bratrán ek mi pak řekl až toho už nechám, že chce taky, a jestli to může zkusit na mě, a tak vzal můj penis a kouřil ho jak divoch, an to že to nikdy nedělal.
A míra se ke mě přihklonil a řekl až mu ho už vyhonil a líbal mě, vzychal a hekal u toho a já cítil jak v jeho penisu škube, bratránke mě lehce kousal do penisu což mě natolik vzrušilo, že jsem vystříkl a bratránek vše slízal a spolykat a začal mě střídavě líbat s Mírou, bylo to báječně a já řekl Martinovi, až počká že si chci teď užít s Mírou a až se kouká, začal jsem Mírův penis hluboce kouřit jako mlátička, až se konečně udělal do mé pusinky a řekl mi až mu dám ze své pusi líznou vlastního semene, tak sjem tak učnil, pak mě též vykouřil a řekl mi až se pedklonil, namazal mi prdelku nějakým krémem co našel a učinil i mazání na své božské péro a zasunul ho poamlu do mě, a pak jsem citil jen bolest a jak jede sem a tam, sem a tak, hekal jsme jak divočák.

On mě pak políbil na záda a udělal se do mě, jako velký bůh. Pak odpadl vedle mě ještě mě sladce líbal a bratránek toho využil a začal kouřit mírovi péro a řekl, že jeho ještě neměl a Míra mu to dovolil, byla to božský, bylo vidět že Martinovi se tyhle pokusy s klukem líběji a tak jsem se vzdálil a pozoroval je.
Martin mu ho drsně kouřil, a mačkal mu do toho jeho nabubřelé koule, Míra hekal, jako by mu péro kouřil největší bůh, a pořád mu říkal aby přidal že bude, slastně se dotýkal prstem, který naslinil své bradavky, což ho též vzrušilo. Najednou Míra zařval a určitě se udělal, Martin vše rád spolikal, poté mu ještě vše slízal s jeho ptáka a políbil ho.
Nakonec jsme vedle sebe všichni lehly nahý a šli spát, ráno jsme se probudili s Martinem, máma a táta stále nebyli doma, ale na zemi ležel Míra a mastuborboval, nevšiml jsi že vstaly a když už se na sebe vystříkal, já a Martin mu to slízely a pak se všichni tři spolu vysprchovat…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 30 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

pavel napsal

pekne vzrusujici hned bych si to snima rozdal a nechal se naplnit semenem

Marek napsal

Velmi vzrušující.
Hned bych se přidal

Mário napsal

Úžasne. To by som chcel vidieť

jonáš napsal

úžasný tiše závidim kazdýmu kterýmu se neco podobnýho stalo me se nikdy nic podobnýho nestane sice sem uš nekolikrá mrdal se svim kámosem ale on neni tak iplně na kluky bohužel

TOPlist