Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kamarádova holka

Kategorie: Nezařazeno
16.04.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Lehl jsem si na postel a ona mi pomalu začala stahovat kalhoty. Líbala mi hruď a já si užíval tu slast. Stáhla mi už i trenky a usmála se na mě. Můj penis už stál v celé své 20

centimetrové délce a ona se už chystala začít kouřit.

Pak jsem se probudil.Je mi 16 a jmenuju se Mirek a už měsíc se mi zdá o tom, jak píchám holku mého nejlepšího kamoše Petra. Ona se jmenuje Eliška a ty její pevný dvojky a nebo ten perfektně vypracovaný zadeček. Alespoň jednou si sáhnout. Hned jak jsem na ní pomyslel, musel jsem si vyhonit.

Odpoledne mi pak Petr napsal, jestli bych s ním a Eliškou nešel ven. Samozřejmě jsem souhlasil a dali jsme si sraz na obvyklém místě.

Když jsem tam přišel, Eliška byla ke mě otočená zády a Petr ještě nepřišel. Zrovna si obarvila vlasy na černo a byly v nich vidět modré melíry. Slušelo jí to a já sjel pohledem až k zadečku. Jestli jsem si někdy chtěl sáhnout, teď byla ta práva chvíle. Než jsem se stačil zarazit, prdelku jsem už měl v rukou a mačkal jsem. Otočila se a k mému úžasu, se usmála. Chtěl jsem ji obejmout a začít líbat, ale zrovna přišel Petr. Naštěstí jsem dal ruce pryč dřív, než si stačil čehokoliv všimnout.

Další den odjel Petr na závody a tak jsme nikam nešli. Chtěl jsem si zrovna zase pohonit, když mi zazvonil telefon. Byla to Eliška. Hned jsem to zvedl: ,,Ahoj co potřebuješ?“ zeptal jsem se hned. Ona mi potichu odpověděla:,,Nechceš přijít? Ráda bych ti něco… Ukázala.“

Netrvalo to ani pět minut a byl jsem u jejího domu a zazvonil jsem. Když mi otevřela, měla na sobě jen růžové kalhotky a bílé tričko pod kterým bylo vidět, že nemá žádnou podprsenku. Usmála se jejím neodolatelným úsměvem a dráždivě řekla:,,Pojď dál a ukážu ti to, co vidí jen ti výjimeční. V kalhotech se mi začala objevovat boule.

Šel jsem za ní a ona tak provokativně kroutila prdelkou, že jsem jí popadl a chytil ji za ní. Přitom jsem ji líbal krk. Tělem jsem se přimáčkl, až úplně na ní, tak že ucítila mou chloubu na sobě. Ruce jsem posunul dopředu na bříško a zajel s nimi pod tričko. Dostal jsem se až na prsa a ty začal mačkat. Tak dokonalí prsa. Tak pevný a přitom měkký. Potom jsem si ji otočil a začal se s ní líbat. Líbat uměla skvěle. Petrovy bylo opravdu co závidět. Ale ona se teď líbá se mnou a ještě ke všemu to sama chce.

Po delší líbačce na chodbě mě odvedla do kuchyně. Posadila mě na židly a sedla si na mě. Zase jsme se začali líbat a Eliška pohybovala nví dopředu a dozadu. Dost mě to vzrušovalo a v kalhotech se mi penis zvedl snad ještě víc, než kdy předtím. Po chvilce jsem jí sundal tričko a uviděl jak jsou ty kozy krásný. Nejprve jsem je mačkal a poté jsem přidal pusu a hlavně jazyk. Pak se zvedla a usmála se na mě. ,,Chci vidět jak moc je velký “ řekla a klekla si ke mě a zkušeně mi stáhla kalhoty. S trenkama se taky moc nepárala a během chvíle byli dole. Eliška se na chvíli zarazila a s úsměvem se na mě podívala: ,,Je mnohem větší než Petrův. A to je Petrovi 18″ řekla a pustila se do kouření. Nejprve jen objížděla jazykem žalud, pak ho olízla po celé jeho délce a začala ho strkat do pusy. Pomalu ho tam strkala víc a víc až ho dala do pusy skoro celého. Zbyly tak 4 centimetry. Když ho vyndala, chvilku to rozdýchávala a pak to zkusila znovu. Tentokrát se jí tam povedl dát celý. Sundal jsem tričko a Eliška ho mezitím znovu vyndala.

Zvedl jsem se a řekl: ,,Teď je zase řada na mě “ Jen se usmála a sedla si. Naopak já si k ní klekl a začal ji dráždit nejprve přes kalhotky a pak i podnimi. Bylo cítit, že už dlouho pana není a že Petr nebyl její první. Kalhotky jsem sundal a uviděl její vyholenou kundičku. Začal jsem se dvěma prsty. To jen tak lehce pohekavala a proto jsem přidal další a zrychlil tempo. Začervenala a nahlas vzdychala. Prsty jsem měl za chvíli mokrý a proto jsem je vyměnil za jazyk. Lízal jsem jí možná i deset minut, protože byla opravdu velmi dobrá a líbilo se mi její sténání.

Zvedl jsem se a přikázal ji, aby se opřela o kuchyňskou linku. Poslechla mě a já do ní zezadu zajel. Šlo to lehce asi do dvou třetin penisu, dál, jako by se žádný zatím nedostal. Nechtěl jsem na nic čekat a proto jsem do ní vnikl rychle. Vyhekla a jakmile jsem začal přirázet, hekala víc a víc nahlas. Netrvalo to ani moc dlouho a já už skoro byl. Přinutil jsem jí kleknout a vystříkal jsem jí vše do pusy.

Vystřídali jsme ještě mnoho poloh, když se najednou ozval zvonek. Eliška se rychle oblékla a otevřela. Já tajně nakukoval že dveří. Byl to Petr, který se vrátil ze závodů. Odbyla ho tím, že jí je dneska špatně a proto odešel. Ještě asi dvě hodiny jsme prošukali.

Teď už Petrovi nezávidím. Ač s Eliškou pořád chodí, to já jsem ten, za kterým přijde, když potřebuji podržet, to já jsem ten, komu zavolá, když je nadržená a to já jsem ten kdo jí proprcal až nadoraz.

Pokud bude mít povídka úspěch, udělám ještě verzi z pohledu Elišky.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

honza napsal

Napíše další

Mirek napsal

Napiš další je to dobrá povídka

Joe napsal

Ach, ta čeština!

TOPlist