Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kamarádka

Kategorie: Šukačky
25.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

V srpnu jsme se byli s kamarádkou opalovat a koupat na písáku. Protože to bylo po obědě, lehl jsem si do stínu a usnul jsem na zádech. Po chvíli jsem cítil jak se mnou někdo lehce třese. V polospánku jsem slyšel jak mi říká aby se otočil. Myslel jsem abych se nespálil od slunce ale když jsem se trochu víc probral zjistil jsem že mi v plavkách stojí jako stožár. Otočil jsem se na bok zády k postaršímu páru, který asi z padesáti metrů na mě čuměl.

Pán přes brýle, paní přes časopis a oba jako náhodou otočení naším směrem. Kamarádka si lehla na deku vedle mě taky na bok jako, že si spolu povídáme. Nic nepomáhalo pořád mi stál a byl tvrdší a tvrdší. Až to vyústilo ve výbuch smíchu nás obou. Tady pomůže už jen jedno, řekl jsem když mě smích přešel a stání trvalo. Do této chvíle jsem si myslel že jsme stále v rovině legrace. Zatím mě totiž nikdy nenapadlo na ní něco zkusit. Nějak jsem si s ní nedovedl sex představit nebo co. „Tak do toho ať se podívám“ , řekla a ukazováčkem mi vpředu stáhla plavky. Dlouhým nehtem se přitom dotkla napnuté kůže. Vzal jsem si ho do ruky jako bych ho chtěl schovat ale nešlo to. Ohrnul jsem kůži a co nejvíc si obnažil lesklý nalitý žalud. Sledovala mě chvíli dole chvíli se mi dívala do oči aby viděla moje reakce na začínající rozkoš. Po chvíli bylo vidět na jejich rtech i hrdle, že to nebude rozkoš jen pro mě. Otočil jsem se abych zkontroloval situaci za námi na pláži. Když jsem se podíval zpět měla oči zavřené a ruku pod svými plavkami v rozkroku. Ta si se také přidala povídám. Přece tě v tom nenechám vyhrkla přidušeným hlasem. Netrvalo dlouho a vystříkl jsem semeno až na její břicho. Ona ještě chvilku pokračovala pak se rozhlédla a vytáhla z plavek mokré prsty. Otočil jsem se a viděl jsem jak se on z nedalekého páru chystá skočit do vody a nenápadně se na nás dívá. Teprve při cestě domu na kolech jsem v lese zjistil, že jí má úplně oholenou, miluje když ji někdo uspokojí orálně, je dost hodně mokrá při dráždění.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jana napsal

Nic moc, čekala jsem vice…

Lee napsal

Přečti si to po sobě. Máš tam chyby, že není jasné co ta věta znamená.

Daniel napsal

napis mi na email prosim mozeme popisat ak chces

TOPlist